>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis ziemny - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Co do Fyrstenbergow moga zagrac wspaniale i z kazdym wygrac ale to samo im sie zdarza w druga strone. Porazka w takim stylu im ujmy nie przynosi wiec nie wiem po co ten zal. Stalo jak sie stalo nie ma co plakac.
Nie zgadzam się z Tobą, porażka i to w takim stylu z taką &quot;parą deblową&quot; jest na IO jest nie do przyjęcia. A właściwie to w jakim stylu? Meczu nie można było oglądać, więc o stylu nie można mówić, no chyba, że byłeś na meczu w Londynie. Para, która od lat gra ze sobą, tylko debel, na rozkładzie największe deble tenisowego świata przegrywa w I rundzie IO z deblem hiszpańskim Ferrer/Lopez. Jeszcze Lopeza to rozumiem, ale Ferrer? Dla mnie to wstyd, że nasz debel odpadł już w I rundzie.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Nie ogladalem meczu, pewnie jakby byl w tv tez bym nie ogladal bo mnie debel niezbyt rajcuje. Do oceny tego meczu wystarczyla mi relacja pisemna, w ktorej bylo napisane ze dali sie zlamac tylko raz, co znaczy ze wyrownana walka trwala caly mecz i obydwie pary mogly go wygrac. Zawazyly detale. Jak zobaczylem po losowaniu ze trafili na hiszpanow przeszlo mi przez mysl, ze moze tak byc. Faktem jest ze Ferrer i debel to troszke niecodzienne polaczenie, ale przeciez nie jest to slaby zawodnik. Przeciez nasz debel miewal porazki z nizej notowanymi rywalami. Ja na jakis zaskok z ich strony wogole nie liczylem tym bardziej po ich ostatnich wynikach i wiedzy ze najlepiej wiedzie im sie na ziemi. Nie zrobili wstydu moim skromnym zdaniem, ale masz prawo nie zgadzac sie ze mna ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ferrer(-4,5g)-Pospisil 1 1,44 Pinnacle
Hiszpan,mimo,iż na clayu radzi sobie o niebo lepiej niż na trawie powinien jutro bez problemów ograć słabego Pospisila.Kanadyjczyk tydzień wygrał co prawda challenger ale w bardzo słabym stylu i po prostu nie widze go w spotkaniu z takim wyjadaczem jakim jest David.
Bury/Mirnyi-Bhupathi/Bopanna 2 1,28 Bet365
Po prostu nie wierze,że Hindusi to przegrają.Owszem Mirnyi to klasa światowa ale Bury już i Max sam tego meczu nie wygra.Bhupathi z Bopanną sezon mają słabiutki ale z Białorusinami przegrać to będzie meeega wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 4

matlang

Użytkownik
Po tegorocznych wynikach jakie osiągnęła na trawie Polska para deblowa trudno było sobie robić jakieś nadzieje na dobry wynik. Pozostaje niedosyt bo przegrali z parą która za dużo ze sobą nie gra :/
Co do dzisiejszych spotkań to zawiodłem się na Harrisonie, ale tak jak pisaliście, nie wytrzymał psychicznie.
Patrząc na jutrzejsze spotkania to zastanawiam się nad tymi spotkaniami.
Cilic-Melzer J. po kursie 1,3 lub dokładny wynik 2:0 po kursie 1,74
W niedawno zakończonym Wimbledonie Chorwat doszedł do 4 rundy gdzie odpadł z nie byle kim bo A.Murray. Po drodze pokonał między innymi Kubota i Querreya. Melzer co prawda pokonał w 1 rundzie Wawrinke lecz w 2 rundzie przegrał łatwo z Lacko 3:0. Cilic w tym roku osiągał dobre wyniki na trawie więc myślę że jutro pewnie wygra.
Hewitt-Stakhovsky kurs 1,4
Hewitt po przerwie gra z meczu na mecz coraz lepiej. W ostatnim czasie finał na trawie w Newport gdzie przegrał z Isnerem. Ukrainiec dla odmiany w ostatnim czasie przegrywa wszystko.
zastanawiam się jeszcze nad tym typem.
Haase/Rojer-Paes/Vardhan kurs 1,62
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Hewitt-Stakhovsky kurs 1,4

Hewitt po przerwie gra z meczu na mecz coraz lepiej. W ostatnim czasie finał na trawie w Newport gdzie przegrał z Isnerem. Ukrainiec dla odmiany w ostatnim czasie przegrywa wszystko.

zastanawiam się jeszcze nad tym typem.

Haase/Rojer-Paes/Vardhan kurs 1,62
Hewitt powinien ogarnąć, byleby kondycja była bo tutaj trzeba 3sety wygrać. Stakhovsky słabo ostatnio - czasem ma jakiś przeblysk.

A ten debel też wpadł mi w oko, ale się zastanawiam jak Haase zareaguje na zmianę nawierzchni, bo jeszcze wczoraj grał finał w Kitzbuhel.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Hewitt powinien ogarnąć, byleby kondycja była bo tutaj trzeba 3sety wygrać. Stakhovsky słabo ostatnio - czasem ma jakiś przeblysk.

A ten debel też wpadł mi w oko, ale się zastanawiam jak Haase zareaguje na zmianę nawierzchni, bo jeszcze wczoraj grał finał w Kitzbuhel.
Wczesniej będzie grać singla, więc do tego czasu pewnie zdąrzy się już przestawić. W singlu nieniewiele ugra wiec pozostanie mu debel :razz:
 
A 15

amte

Użytkownik
Stakhovsky słabo ostatnio z racji kontuzji żebra, której nabawił sie jak dobrze pamietam, maj, koniec maja. Dzisiaj moze być juz dobrze...
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Hewitt powinien ogarnąć, byleby kondycja była bo tutaj trzeba 3sety wygrać. Stakhovsky słabo ostatnio - czasem ma jakiś przeblysk.
Dwa sety trzeba wygrać ????
Ja dziś widzę możliwą niespodziankę w meczu Bellucci - Tsonga. Francuz będzie pewnie bombardował serwisem Brazylijczyka, ale ten jest ostatnio w naprawdę świetnej formie i może przy jakimś rozkojarzeniu coś przełamie (a Tsonga ma takie momenty). Szkoda tylko, że grają na trawie bo Bellucci raczej nie przepada za tą nawierzchnią. Tsonga też wszystkie swoje tytuły zdobywał na hardzie, a żadnego na trawie, więc zobaczymy. Faworytem jest na pewno Tsonga, ale kurs ~6.50 mimo wszystko zachęcający i za drobne można spróbować.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja dzisiaj proponuje grać na dwogów jezeli chodzi o deble. Kursy naprawde weziete z kosmosu. Większość meczu to dla mnie 50 na 50 takie typowane na styku a buki jednak widzą zdecydowanego faworyta...

Berdych T./Stepanek R. vs. Bracciali D./Seppi A. 4,05

Bury A./Mirnyi M. vs. Bhupathi M./Bopanna R. 3,56

Djokovic N./Troicki V. vs. Brunstrom J./Lindstedt R. 2,73

Nishikori K./Soeda G. vs. Federer R./Wawrinka S 4,10

Proponuje płaską stawkę na każde zdarzenie i zysk będzie raczej gwarantowany. Nie bede pisał analiż, będzie wyrównane jak wspominałem, wieczorem podlicze i zobaczymy. Stawiam płaską sawkę 1j.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje grać na dwogów jezeli chodzi o deble. Kursy naprawde weziete z kosmosu. Większość meczu to dla mnie 50 na 50 takie typowane na styku a buki jednak widzą zdecydowanego faworyta...

Berdych T./Stepanek R. vs. Bracciali D./Seppi A. 4,05

Bury A./Mirnyi M. vs. Bhupathi M./Bopanna R. 3,56

Djokovic N./Troicki V. vs. Brunstrom J./Lindstedt R. 2,73

Nishikori K./Soeda G. vs. Federer R./Wawrinka S 4,10

Proponuje płaską stawkę na każde zdarzenie i zysk będzie raczej gwarantowany. Nie bede pisał analiż, będzie wyrównane jak wspominałem, wieczorem podlicze i zobaczymy. Stawiam płaską sawkę 1j.
Bracciali D./Seppi A. to bardzo dobry debel, głównie Bracciali to się na debla chyba na dobre przestawił i notuje bardzo dobre rezultaty czasem sprawiając ogromne niespodzianki, grając w parze ze wspomnianym Seppim, czy Starace bądź Fogninim. Też uważam i zgadzam się z kolegą, że kurs to jest z kosmosu i zupełnie nieadekwatny do szans Włochów w tym pojedynku. Ich przeciwnicy to nazwiska, głównie w osobie Berdycha, który wczoraj pokazał co potrafi w meczu z Darcisem.
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Simą - Dimitrov 2 2.09 Pinnacle
Nie no. Spodziewałem się kursów 1.85/1.85. Niezłe value w stronę Bułgara. Bukmacherzy faworyzują Simona tylko dlatego, że jest znacznie wyżej w rankingu i ma lepszy wynik w bezpośrednich spotkaniach (3-0).
Reszta czynników według mnie przemawia za Dimitrovem, który ostatnio jest w znakomitej formie. Gdyby grali na clayu to bym zrozumiał, ale trawa? Dimitrov jest zdecydowanie lepszy na tej powierzchni. Jest bardziej dynamiczny, silniejszy.
Panowie grali raz na trawie, ale to było trzy lata temu, kiedy prawdę mówiąc Dimitrov był jeszcze gówniarzem (chociaż i tak osiągnął dobry wynik - przegrał po dwóch tie-breakach). Dzisiaj jest o klasę lepszym zawodnikiem. Może nie bez problemów, ale powinien pokonać Francuza.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Simą - Dimitrov 2 2.09 Pinnacle
Nie no. Spodziewałem się kursów 1.85/1.85. Niezłe value w stronę Bułgara. Bukmacherzy faworyzują Simona tylko dlatego, że jest znacznie wyżej w rankingu i ma lepszy wynik w bezpośrednich spotkaniach (3-0).
Reszta czynników według mnie przemawia za Dimitrovem, który ostatnio jest w znakomitej formie. Gdyby grali na clayu to bym zrozumiał, ale trawa? Dimitrov jest zdecydowanie lepszy na tej powierzchni. Jest bardziej dynamiczny, silniejszy.
Panowie grali raz na trawie, ale to było trzy lata temu, kiedy prawdę mówiąc Dimitrov był jeszcze gówniarzem (chociaż i tak osiągnął dobry wynik - przegrał po dwóch tie-breakach). Dzisiaj jest o klasę lepszym zawodnikiem. Może nie bez problemów, ale powinien pokonać Francuza.
No to poszalałeś teraz znajomością francuskiego ???? , rozbawił mnie Simą ;)
Racja, Dimitrov nie jest już gówniarzem, ale czasami na korcie zachowuje się jak gówniarz, kapryśny, nie wiadomo co mu w głowie siedzi, dlatego nie lubię grać na niego i przeciwko niemu. Niewątpliwie duży talent, ma potencjał, ale też czasami gra totalnie głupio, jakby mu się zupełnie nie chciało.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Steve Darcis - Santiago Giraldo 1 1.80 expekt ✅
Fajny kurs na wygraną Belga, dla mnie jest on tutaj zdecydowanym faworytem. W pierwszej rundzie uporał się z Berdychem, w całym spotkaniu tylko raz stracił swoje podanie. Jego serwis w premierowym spotkaniu na io wyglądał znakomicie i jeśli zagra dziś na podobnym poziomie, Giraldo nie będzie miał najmniejszych szans. Serwis Kolumbijczyka w meczu z Harrisonem nie był jego najmocniejszą stroną, wielokrotnie Amerykaninowi udawało się przełamywać Santiago, a jak wiemy świetne podanie jest niezbędne na kortach trawiastych. Giraldo to typowy gracz na clay court, Darcis lubi szybsze nawierzchnie. Santiago przegrał ostatnie cztery spotkania na trawie, nie licząc meczu z Ryanem, dzisiaj także nie powinien zejść z kortu jako zwycięzca. Steve w tym roku połówka w Eastbourne, dobry wynik.
Gilles Muller - Denis Istomin 2 1.65 expekt ✅
Tutaj zdecydowanie bardziej przekonuje mnie Istomin, którego nie raz już oglądałem w starciu na trawie. Uzbek czuje się tu bardzo dobrze, w tym roku 4R Wimbledonu, odpadł po pięciosetówce z Youzhnym. Ograł tam Seppiego, Andreeva i Fallę. Wcześniej na turnieju w Eastbourne ograł Llodrę i Granollersa, a na pierwszym spotkaniu w Londynie nie dał ani razu się przełać Verdasco, duży plusik, pomimi tego że Fernando ostatnio pod formą. Muller podobnie jak Denis dysponuje dobrą zagrywką, jednak jego gra osobiście mniej mi się podoba. Często popełnia sporo niewymuszonych błędów, oglądałem mecz z Matosevicem w Atlancie i było sporo nieprzemyślanych zagrać po stronie Luksemburczyka. Gilles ostatnio porażka z Van Der Merwe w Newport, stawiam na solidniejszego Denisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Julien od zawsze sprawiał problemy Fedrererowi, chociażby kilka tygodni temu podczas turnieju w Wimbledonie gdzie wygyrwał już nawet 2:0 w setach. W przeszłości było podobnie i przy jego aktualnej dość dobrej dyspozycji myślę że zdoła dotrzymać fasonu Mistrzowi i będziemy świadkami wyrównanego meczu. Handicap na miejscu.

King Roger - Julien Benneteau +5 @ 2,00 Bet365

Spore value leży tutaj po stronie niemieckiej. Obaj na trawie grają bardzo dobrze, szczególnie Petzschner w tym sezonie jest groźny i jeśli tylko wejdzie odpowiednio w mecz to przy swoim urozmaiceniu w grze tj. serwis czy niezawodny bh i zagrywki przy siatce - to Janko na prawdę będzie musiał się sporo napracować. Pamiętam jego ostatni mecz na Wimbledonie z Youzhnym, który przypomina trochę styl niemca i jak się okazało, był to dość jednostronny mecz. Philipp ma tutaj sporą szansę na niespodziankę a po takim kursie bez wątpienia korzystam. w H2H 2:2 - wszystkie pojedynki na hardzie. Na trawie nigdy nie grali.

Philipp Petzschner - Janko Tipsarevic @ 3,53 Pinnacle
 
W 16

waldekwojtala

Użytkownik
Lopez - Monaco 2:0✅✅
Typ:1
Kurs: 2.00
Pinnacle Sports


Lopez tego roku do najlepszych zaliczyć na pewno nie może ale jeśli chodzi o statystyki to Feliciano na trawie zawsze najlepiej wyglądał. W tym roku miesiac temu porażka w 1 rundzie z Nieminenem w 4 setach. W 1 rundzie IO pokonał Tursunova 2:1. Moanco w tym roku wygrał swoje pierwsze spotkania na trawie w karierze - dotarł do 3 rundy Wimbledonu oraz pokonał w 1 rundzie IO Goffina. Kurs 2 na Hiszpana to moim zdaniem value, po pierwsze bilans spotkań bezpośrednich na jego korzyść tym bardziej na cegle 2:1, dodatkowo ogranie na trawie. Monaco wprawdzie w gazie ale clay to nie grass.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 31.07.2012, 14-30 Olimpiada
Kei Nishikori - Nikolay Davydenko
typ: 2
3,52
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju olimpijskiego w Londynie, Japonczyk, Kei Nishikori spotka sie z reprezentantem Rosji, Nikolayem Davydenka. Zdecydowanym faworytem spotkania wedlug bukmacherow jest mlody Japonczyk, ja jednak mam nieco odmienne zdanie na ten temat. Czy naprawde przeciw Davydence powinny byc wystawione tak niskie kursy? Japonczyk nie wychodzi jeszcze poza typowego sredniaka, na trawie nie osiaga zbyt spektakularnych wynikow, Japonczyk na trawie przegral w tym roku m.in. z Raajevem Ramem. Davydenko to przeciez swiatowa czolowka sprzed kilku lat, tenisista ogromnie doswiadczony, potrafiacy wspiac sie jeszcze na wyzyny swoich umiejetnosci, a sa one wieksze niz mozliwosci aktualne Japonczyka. Naprawde nierozumiem kursow oferowanych przez bukmacherow i zdecydowanie uwazam, ze Rosjanin ma ogromne szanse na awans do kolejnej rundy. Davydenko pokonal w I rundzie Radka Stepanka, specjaliste od gry na trawie, sadze, wiec, ze jest w dobrej formie i wygra dzisiejsze spotkanie.
 
M 4

matlang

Użytkownik
Ja na dzisiaj mam takie typy.
Monaco-Lopez F. 1 kurs 1.8
Jak dla mnie nieznacznym faworytem tego spotkania jest Argentyńczyk który w ostatnim czasie gra bardzo dobrze. W 1 rundzie Monaco pokonał nieźle grającego młodego Belga Goffina 2:0 (6:4, 6:1). W tym samym czasie Hiszpan wygrał nie bez problemów z Rosjaninem Torsunovem 2:1. Bilans Lopeza w tym roku na trawie to 2-2 a Monaco 3:1, h2h pomiędzy tymi tenisistami to 1:1. Obaj tenisiści w tym sezonie nie prezentują się jakoś rewelacyjnie na trawie ale wyniki w jakim ostatnim czasie osiągał Monaco robi z niego faworyta tego spotkania.
z debla ten mecz wpadł mi
Bhupathi/Bopanna-Benneteau/Gasquet kurs 1.9
oraz
Brunstrom/Lindstedt-Cilic/Dodig kurs 1.7

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Przeglądając dzisiejszą ofertę także rzucił mi się w oczy mecz Davydenko - Nishikori, myślę że Japończyk nie jest aż takim faworytem tego pojedynku jak wskazują na to kursy. Tak jak pisze radomiak1910, pierwsza runda ze wskazaniem na Davydenko. Kei potrzebował dwóch tie breaków aby przejść Tomica, który ma serię 7 L. Dla Rosjanina są to z pewnością ostatnie w karierze IO, więc mam nadzieję że nie zabraknie mu motywacji. Proponuję takie bety:

Nikolay Davydenko - Kei Nishikori HG(3.5 - 0) 1,95 Tobet ⛔

Nikolay Davydenko - Kei Nishikori HS(1.5 - 0) 1,90 Tobet ✅
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Przeglądając dzisiejszą ofertę także rzucił mi się w oczy mecz Davydenko - Nishikori, myślę że Japończyk nie jest aż takim faworytem tego pojedynku jak wskazują na to kursy. Tak jak pisze radomiak1910, pierwsza runda ze wskazaniem na Davydenko. Kei potrzebował dwóch tie breaków aby przejść Tomica, który ma serię 7 L. Dla Rosjanina są to z pewnością ostatnie w karierze IO, więc mam nadzieję że nie zabraknie mu motywacji. Proponuję takie bety:

Nikolay Davydenko - Kei Nishikori HG(3.5 - 0) 1,95 Tobet

Nikolay Davydenko - Kei Nishikori HS(1.5 - 0) 1,90 Tobet
Moim zdaniem Nishikori jest zdecydowanym faowrytem tego spotkania i nie wyobrażam sobie aby Davydenko pokonał Nishikoriego. Po czym wnioskuje ? Rosjanin po prostu nie potrafi grać na trawie w odróżnieniu do swojego dzisiejszego przeciwnika. Lata świetności ma już dawno za sobą, w tym roku kompletnie nic nie ugrał nawet ma minusowy bilans meczowy. Młody Japończyk to bardzo perpektywiczny zawodnik, który już jest bardzo wysoko w rankingu ATP. W tym roku już pokazał, że także na Wielkim Szlemie potrafi zrobić dobry wynik. Sezon 2012 Nishikori rozpoczął od Australian Open, gdzie osiągnął ćwierćfinał. Także nie można go lekceważyć. Stawiam na pewne zwycięstwo Japończyka.

Nikolay Davydenko - Kei Nishikori @ 1.30 Tobet
 
Do góry Bottom