>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tenis ziemny - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tenis ziemny - mężczyźni​




Data: 28. lipca – 5. sierpnia 2012
Nawierzchnia: grass
Tenis ziemny na stronie Igrzysk: http://www.london2012.com/tennis/
Igrzyska na stronie ITF: http://2012.itftennis.com/olympics/home.aspx




Konkurencje:

Singiel mężczyzn
▶ http://www.london2012.com/tennis/event/men-singles/index.html
▶ http://2012.itftennis.com/olympics/results/men’s-singles.aspx

Debel mężczyzn
▶ http://www.london2012.com/tennis/event/men-doubles/index.html
▶ http://2012.itftennis.com/olympics/results/men’s-doubles.aspx




Plan meczów na dany dzień: http://www.london2012.com/tennis/schedule-and-results/day=28-july/all-day.html
(i wybieramy tam sobie dzień)





Reprezentanci Polski (źródło: http://pkol.pl/pl/pages/news/5125):

Singiel mężczyzn:
Łukasz Kubot

Debel mężczyzn:
Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski






System rozgrywania meczów (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tenis_ziemny_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012#System_rozgrywania_mecz.C3.B3w):

Wszystkie mecze tenisowe rozgrywane podczas Igrzysk XXX Olimpiady trwać będą dopóty, dopóki jedna ze stron nie wygra dwóch setów. Odstępstwami od tej zasady są:
-finał gry pojedynczej mężczyzn, w którym zawodnicy rywalizują w pojedynku do trzech wygranych setów
-zawody gry mieszanej, gdzie uczestnicy będą kończyli spotkanie tie-breakiem do 10 wygranych punktów wtedy, gdy żadnej ze stron nie udało się uzyskać dwusetowego prowadzenia.

Podczas igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku turniej tenisowy zostanie rozegrany według formatu pucharowego, w którym zwycięzcy i przegrani z półfinałowych spotkań zagrają przeciw sobie w meczach o pozycje medalowe.

Tie-breaki w meczach możliwe będą tylko w pierwszych dwóch setach (w finale gry pojedynczej mężczyzn w pierwszych czterech) w singlu i deblu. W przypadku rozgrywania trzeciego seta, gra będzie się toczyła do chwili osiągnięcia przewagi dwóch gemów nad przeciwnikiem.

W rozgrywkach singlowych szesnastu zawodników oraz szesnaście zawodniczek będzie rozstawionych. W rozgrywkach deblowych liczba ta zmniejsza się do ośmiu, a w mikście do czterech miejsc. Rozstawienie ustalone będzie na podstawie rankingów.






Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym mężczyzn (Bet365):







Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
niesamowity pech, nie lubie go ale to nie ma nic do rzeczy. Taki wspanialy tenisista nie bedzie walczyl o medal IO. Moim faworytem jest oczywiscie RF, formula best of 3 tylko mu sprzyja, ciekawe w jakiej formie beda faworyci. Bardzo ale to bardzo chcialbym zeby Tsogna powalczyl o medal.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie ma Nadala, Roger tutaj miażdży.
Jedynie finał do trzech setów, więc gramy na totalnego maksa. Zresztą co ukryte w poprzednim zdaniu pisałem wielokrotnie wszędzie.
można wziąć i przed turniejem, bądź zagrać na niego w półfinale i finale. Z Murkiem będzie sporym faworytem, natomiast z Novakiem ładnym dogiem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
No to Kubot wpada nam na Dimitrova.. Nie miał chłopak szczęścia w losowaniu.. Grali przecież ostatnio w Gstaad i 2:6 3:6 czy coś... Bułgarski Federer, powinien sobie poradzić bez mniejszych problemów z naszym najlepszym tenisistą.
 
F 67

figo88

Użytkownik
Od razu co mi się rzuciło w oczy to słaba drabinka Federera aż do finału, nie sądzę by Tipsarevic, Potro czy Ferrer zagrozili mu na trawie. Kurs 2.87 jak najbardziej do grania według mnie na końcowe zwycięstwo, bo jak dla mnie Roger melduje się z łatwością w finale.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kurs na Federera jest niski w porównaniu do tego jaki był, gdy się spotykał z Djokovicem w półfinale Wimbledonu - wtedy było coś ok. 3,20. Jeżeli Serb dotrze do finału, to przecież ten kurs będzie na podobnym poziomie, co teraz. 7 meczów do wygrania i kurs 2,87? Za niski... Trzeba było brać ok. 4,20 gdy jeszcze nie było wiadomo o rezygnacji Nadala (ja pograłem, ale niestety nie tak grubo jak planowałem), później regularnie zaczął spadać. No ale i tak warto, bo to Szwajcar jest moim zdecydowanym faworytem do wygrania Igrzysk, a kto wie, może Novakovi się powinie noga po drodze.
Także: Federer wygra IO @ 2,87
Stawka całkiem porządna. Król na trawie jest tyko jeden.
 
kamil2371 4

kamil2371

Użytkownik
Ja z kolei polecam już teraz kurs 1.38 na zwycięstwo Seppiego z Youngiem. Amerykanin w tragicznej formie, przegrywa wszystko jak leci z każdym, nawet najmniej wymagającym przeciwnikiem. Wygrał zaledwie 2 (!!!) mecze w tym roku. Włoch ostatnio w niezłej formie. Podoba mi się jego gra. Walczy z dużo lepszymi od siebie, a kiedy jest faworytem z reguły pewnie wygrywa. Ostatnio bezpośrednie spotkanie obaj panowie rozegrali w czerwcu tego roku, gdzie pewnie w dwóch setach triumfował Seppi. Nie widzę tutaj żadnych szans dla Donalda i wygląda na to, że kolejny turniej z rzędu zakończy na 1. rundzie. Do dubla jak znalazł. Polecam.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Benneteau J. - Youzhny M.
A co panowie sądzicie o tym meczu w sobotę ?
Na obu panów kurs jednakowy.. myślę, że można się pokwapić na overek gemowy..
albo nawet na Youznego.. Grali ze sobą dwa razy i dwa razy wygrał Francuz i raz Rosjanin.. w obu meczach po 2-1 więc overek jak najbardziej prawdopodobny, ale co o tym meczu uważacie ? Ja jestem raczej zdania tego, by postawić na gemy.. z racji tego jakie były wcześniejsze mecze.. ale może ktoś twierdzić inaczej to słucham.. chętnie przeczytam wasze opinie, na temat tego meczu... ;)
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Też myślałem o tym meczu, overek jak najbardziej ???? Benneteau na trawie gra świetnie, będzie równy mecz.

A z niższym kursem trzy pewniaczki jak dla mnie, Watson u Pań po 1,4 oraz Gasquet z Haase po 1,33 co wydaje mi się i tak wysoki kurs , Gasquet niezawodny na trawie w takich meczach gdzie jest faworytem, a Haase chyba bardzo poważnie przejął się Igrzyskami w Londynie.. Co robi? na 2 dni przed startem gra sobie turniej w Kitzbuhel i najwyraźniej nie ma zamiaru jeszcze wracać , w tej chwili kończy mecz z Odesnikiem (wygląda na to że będzie zwycięski) i pewnie zostanie tu jeszcze co najmniej do jutra a na korty Wimbledonu przyjedzie praktycznie prosto na mecz, a gdzie przygotowanie na trawę? Gasquet pewnie, 2:0. I ostatni - Stepanek z Davydenko po 1,65 ;o, tu chyba kurs to zdecydowany błąd Bwin, myślę że przed samym meczem będzie wynosił maks 1,4.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dzięki Wamosss, za poparcie.
jest mnóstwo ciekawych meczy w 1 rundzie..
myślę żeby również tego Seppiego puścić, Gasquets chyba pierwszej rundy nie przegra co.. a Kubot ? chyba po 1 meczu może się żegnać, choć z Hiszpanem Grannolersem pokazał potencjał.. ale Kubota chyba nie będę ruszać.. a co sądzicie o meczu Bogomołova z Berlocqiem ? wg mnie za bardzo bukmacherzy faworyzują Bogomołova.. choć myślę, że tutaj raczej nie podoła.. jeszcze się zastanawiam nad Jankiem Tipsareviciem, z Nalbadianem... jak na 1 mecz, wygórowany dość przeciwnik i kurs, nie taki zły...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zdecydowanie popieram tym na Seppiego 1,40. Seppi najlepszy sezon w karierze, jedynie Wimbledon mu nie wyszedl ale przegrał z naprawde świetnie dysponowanym Istominem, po 5 setach. Teraz na pewno chce się odegrać, odpoczał, i na pewno świetnie się tutaj przygotował do zawodów, szybkie dwa sety. Amerykanin trafedia, nie wiem czy to nie koniec wielkiego talentu który błysnał tylko pod koniec zeszłego sezonu na turniejach w Azji...
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
No to Kubot wpada nam na Dimitrova.. Nie miał chłopak szczęścia w losowaniu.. Grali przecież ostatnio w Gstaad i 2:6 3:6 czy coś... Bułgarski Federer, powinien sobie poradzić bez mniejszych problemów z naszym najlepszym tenisistą.
Ale w Gstaad grali na cegle, choć akurat na trawie Grigor też sobie dobrze radzi, ale nie przekreślałbym szans Polaka, będzie siedział serwis, będzie opanowany i skoncentrowany to ma szanse.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Ale w Gstaad grali na cegle, choć akurat na trawie Grigor też sobie dobrze radzi, ale nie przekreślałbym szans Polaka, będzie siedział serwis, będzie opanowany i skoncentrowany to ma szanse.
zgadzam się,

Kubot jest himerycznym zawodnikiem, po dobrym meczu może wygrać. Uważam że wszystko zależy od jego dyspozycji, szanse moim zdaniem 50/50
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Benneteau J. - Youzhny M.
A co panowie sądzicie o tym meczu w sobotę ?
Na obu panów kurs jednakowy.. myślę, że można się pokwapić na overek gemowy..
albo nawet na Youznego.. Grali ze sobą dwa razy i dwa razy wygrał Francuz i raz Rosjanin.. w obu meczach po 2-1 więc overek jak najbardziej prawdopodobny, ale co o tym meczu uważacie ? Ja jestem raczej zdania tego, by postawić na gemy.. z racji tego jakie były wcześniejsze mecze.. ale może ktoś twierdzić inaczej to słucham.. chętnie przeczytam wasze opinie, na temat tego meczu... ;)
Oglądałem na Wimbledonie mecze tych panów przeciwko Federerowi. Julian wywarł zdecydowanie lepsze wrażenie. Porażka 2-3 po bardzo dobrej grze ( 5 set już nieco osłabł i dlatego szybko poszło). Youzhny dostał lanie od Rogera, a w pierwszej rundzie męczył się niemiłosiernie z Youngiem grając dłuższymi momentami fatalnie. Obecnie 2.30 w Pinnacle na Benneteau to niezłe value i skorzystam...
Istomin 2.65 - Verdasco 1.54 ?? Istomin seta powinien tutaj ugrać co najmniej
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Już jutro 1 dzień zmagań na IO w tenisie. Z oferty na pewno warto wziąć pod uwagę wyżej wspomnianego Seppiego, Tipsarevica, ja jeszcze zastanawiam się nad Almagro(1,5 kurs), który raczej powinien poradzić sobie z Troickim, a także nad Petzschner (kurs 1.5), który zmierzy się z Lacko, uważam że Niemiec ma z nim naprawdę duże szanse. A jak Wy sądzicie, kogo warto grać na juto, może ktoś odniesie się do typów podanych przeze mnie .
 
Do góry Bottom