>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis ziemny - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Natomiast ja na jutro mam ciekawy dubelek w Bet365.
Giraldo - Harrison 2 @ 1,50
Zacznijmy może od tego, ze Santiago w tym roku rozegrał tylko 2 mecze na trawie, niestety jak dla niego oba przegrał, wprawy jako takiej nie ma do tej nawierzchni, jedynie treningi. Patrząc także na jego wyniki z ostatnich 2 lat to na trawie wygrał tylko 3 mecze, ze słabszymi rywalami. Kolumbijczyk nie ma co się chwalić grą na &quot;grassie&quot;. Natomiast Amerykanin dobrze spisywał się na trawie. Doszedł do ćwierćfinału w Eastbourne, W Newport do III rundy, a na Wimbledonie przegrał z Djokoviciem w 2 rundzie. Harrison młody utalentowany tenisista, będzie wielka presja, ale mimo wszystko sądzę, że sobie poradzi ;)
Nalbandian - Tipsarević 2 @ 1,50
Kolejny typ na jutro z nieco krótsza analizą. Tipsarević jest w mega formie, ostatnio na cegle wygrał 1 turniej, w 2 przegrał w finale. Odpoczywał kilka dni, poświęcając czas na trening. Nalbandiana pokonał na tych samych kortach miesiąc temu aż 3:0. Nalbandian od porażki na Wimbledonie nic nie pograł oficjalnie, więc innego wyniku jak wygrana Tipsy nie widzę ;)
@@@ 2,25
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
ArQuisek naprawdę ciekawe typy, też ja biorę, do tego dorzucam jeszcze chyba Isner+Del Potro+Muller+Almagro+Seppi. Myślę że typy te są naprawdę fajne, do tego jak ktoś lubi taśmy to wyjdzie ako z Harrisonem i Tipsą ponad @6
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam,
O meczu Harrisona, Tipsara i Seppiego zostało już napisane co istotniejsze, dodam od siebie że popieram te typy i sam je zagram. Od siebie dodam jeszcze spotkanie :
Yen-Hsun Lu vs Jaziri Malek @ 1.30 ⛔
Ostatnio Pana Lu widziałem na trawie w Londynie, gdzie odprawił między innymi Karlovica i Tipse , po czym zkreczował w meczu z Cilicem. Zaprezentował się tam bardzo dobrze, potem w Eastbourne pogonił Benneteau i odpadł dwukrotnie z Harrisonem, najpierw w w/w turnieju, a potem w Wimbledonie. Wydaje mi się że spokojnie poradzi sobie z takim zawodnikiem jak Malek.
pzdr !
edit: Uważałbym na Almagro, jego ostatnie występny nie napawają optymizmem , a Troicki to nie byle kto. Myślę na trawie Hiszpan wcale nie będzie miał łatwo, no bet jak dla mnie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A co myślicie panowie o meczu, Lukas Lacko - Philipp Petzschner ? oczywiście Niemiec faworytem, na trawce czuję się jak ryba w wodzie.. myślę, że można go spokojnie stawiać jak uważacie ? Kurs na niego też nie jest najgorszy.. 1.60
Ja to myślę tak by jutro postawić: Seppi, Petzschner i Tipsarevic..
Nie zapomnijcie proszę panowie, że Harrison, przegrał mecz z Giraldo.. ale na pewno będzie chciał zmienić swoją ostatnią porażkę z nim i poskromić go zwycięstwem.. ale łatwo mieć na pewno nie będzie aczkolwiek, powinien wygrać..
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fleming, C/Hutchins, R - Benneteau, J/Gasquet, R 2,20

Ten kurs to chyba jakiś żart. Nie wiem czmu tak oceniają buki, Francuzi to przecież ani na DC razem nie grają ani na turniejach, po prpstu mogą zagrać na IO i to wykorzystali. W tamtym sezonie dwa starty, jeden wygrany mecz nie ma o czym mówić. Anglicy super zgrana para nie wyszedł im Wimbledon ale to na własne życzenie, prowadzili 2:0 zeby przegrać 2:3. Teraz mogą szybko się zrewanżowac swoim kibica, pierwsza runde mogą przejśc spokojnie, dla mnie są zdecydowanymi faworytami.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Santiago Giraldo - Ryan Harrison @ 1,6 Tobet ⛔ [7/5 6/3]
Pojawiła się już analiza do tego meczu, ale ja kieruję się nieco innymi motywami stawiając na Harrisona. O ile może było się zastanawiać dlaczego Kolumbijczyk wziął udział w challengerze w swoim kraju mając do wyboru trzy relatywnie słabo obsadzone turnieje na europejskiej mączce, to kolejne jego mecze odsłaniały coraz więcej w tej kwestii. Sam fakt że z graczami jak Kirche i Campozano zawodnik z TOP 50 musiał na swoim terenie męczyć się w czterech tie-breakach mówi sam za siebie. Porażka kilka dni później z Janem Hernychem uświadomiła szerszej publice, że z dyspozycją Giraldo nie wszystko jest OK. I choć do jego wyników na trawie zastrzeżeń mieć nie można, to trawa przy SW19 nie jest oczywiście jego naturalnym siedliskiem. Inaczej jest w przypadku Amerykanina, który od początku swojej profesjonalnej kariery sezon na trawie wydłuża do maksymalnych rozmiarów. Osiąga na niej solidne wyniki, w tym roku też pograł na niej sporo. Myślę, że powinien być stawiany w tym meczu w roli znacznego faworyta, czego kurs 1.6 nie pokazuje i dlatego go pobieram.

David Nalbandian - Janko Tipsarevic @ 2,70 Pinnacle ⛔ [3/6 4/6]
Grali w tym roku trzy razy. W Miami i Indian Wells podzielili się zwycięstwami. Grali także ponad miesiąc temu na tej samej wimbledońskiej trawie. Tipsarevic wygrał w trzech setach i naturalnym wydaje się, że ten mecz powinien być wyznacznikiem sił w tym matchupie. Wspomniane spotkanie było jednak bardziej zacięte niż wskazuje wynik (6/4 7/6 6/2). Tipsarevic zagrał znakomicie, szczególnie w najważniejszych momentach meczu. Są podstawy by sądzić, że jutro nie pójdzie mu już tak dobrze. W ostatnich tygodniach rywalizował w turniejach na mączce, a zmiana nawierzchni nigdy nie jest łatwa (szczególnie w tak ekstremalnym przypadku jak z cegły na trawę). Dodatkowo trochę się Janko rozregulował. Nawierzchnia ziemna nigdy nie była jego ulubioną, ale mecze z rywalami jak Phau czy Fischer Serb zwykł wygrywać znacznie łatwiej niż robił to w Stuttgart i Gstaad. Dochodziły też sygnały, że serwis nie daje mu ostatnio tak wielu łatwych punktów.
Wszystko to działa to na niekorzyść Tipsarevica w jutrzejszym meczu, ale nie może przesłaniać tego jak znakomitym jest tenisistą. Jeszcze rok temu mógł tylko pomarzyć to TOP 10 będąc notowanym w trzeciej dziesiątce rankingu. Teraz regularnie odgrywa znaczące role w turniejach w których występuje, w tym sezonie tylko jeden raz przegrał swój pierwszy mecz w turnieju. Krótko mówiąc wykorzystuje swój potencjał w 100% i nawet jeśli w jego tenisowym rzemiośle pojawiły się turbulencje to wciąż jest piekielnie groźny, nawet w starciu z finalistą Wimbledonu. W tym meczu daję mu minimalnie większe szanse na zwycięstwo, dlatego też zagram przeciwko niemu po bardzo atrakcyjnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Obserwuję jakąś niezrozumiałą sytuację odnośnie naszego eksportowego debla, tj. Frytka/Matka. Z jednej strony traktuje się ich jako nadzieję medalową, a z drugiej nagłówki prasowe czy też nawet reakcje forumowej społeczności &quot;ciężkie losowanie&quot;. A jak dla mnie, to oni mogli trafić dużo ciężej. Dużo. Nie oszukujmy się, i nie róbmy nagle z Hiszpanów wybitnych deblistów, tylko po to, by usprawiedliwiać ewentualną porażkę. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że forma Polaków na trawniku w tym roku to tragedia, przegrywali z kim popadnie, ale z ich wypowiedzi wynika, że na IO mobilizacja jest podwójna. Ferrer debla gra incydentalnie, nie ma zgrania z Felą, i na pewno za tego debla nie będą umierać. Oczywiście czysto sportowo (deblowo) nasi są jakąś długość przed Hiszpanami, kurs dla mnie zdecydowanie przesadzony ~@1,85 i z czystym sumieniem polecam.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Krzysio masz 100% racji. Gra dwóch singlistów, z tego drugi praktycznie debla omija kiedy tylko może. Lopz warunki ma do debla ale nic szczególnego nie gra. Nasi muszą się przełamac, nie wygrać meczu na grassie w tym roku to będzie nie mały wstyd. Mam nadzieje, że nasi nadzą rade myśle, ze to od nich zależy i tylko od nich...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Panowe czy będą streamy z innych kortów oprócz centralnego ? Bo jak narazie to ja widzę tylko, z kortu centralnego, a jak wiemy na Wimbledonie z większosci szło podejrzeć mecze. Dzisiaj na 11 gra Kubot, poza tym Tipsar gra na 1 i tez jak narazie nie widze streamow do tych meczy no i Ula dzisiaj gra na 17. Jak ktoś ma jakies info to niech tutaj wrzuci.

dzięki wamosss, ale narazie na tej stronce też tylko są dodane transmisje z centralnego.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Niestety w przeciwienstwie do Wimbledonu na IO transmisja będzie jedynie z kortu centralnego. Sam jestem w szoku, no ale niestety takie są fakty...
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Powaliło ich ? Przecież na centralnym w pierwszych rundach są najbardziej nudne mecze, gdzie jakiś mistrz gra z ogórem i leje go, aż szkoda czasu na oglądanie a tym bardziej obstawianie po kursie 1.08. Jezeli to prawda to dla mnie igrzyska tenisowe wlasnie sie zakonczyly bo nie mam w zwyczaju grac niczego w ciemno bez obejrzenia meczu.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Prawda jest taka, że w takim turnieju nie wygrywa tenisista lepszy tylko ten, która ma więcej ,,jaj&quot;. Przykładem tego jest np. mecz Harrison-Giraldo, ktoś pisał że Kolumbijczyk rozegrał tylko kilka meczów na trawie ale co z tego, skoro Harrison to młokos i po prostu się spalił. Przewiduje, że gwiazdor Verdasco polegnie dziś z Istominem ponieważ Hiszpan nie wytrzyma wojny nerwów.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Prawda jest taka, że w takim turnieju nie wygrywa tenisista lepszy tylko ten, która ma więcej ,,jaj&quot;. Przykładem tego jest np. mecz Harrison-Giraldo, ktoś pisał że Kolumbijczyk rozegrał tylko kilka meczów na trawie ale co z tego, skoro Harrison to młokos i po prostu się spalił. Przewiduje, że gwiazdor Verdasco polegnie dziś z Istominem ponieważ Hiszpan nie wytrzyma wojny nerwów.
Ta prawda, o której piszesz nie jest wcale taka oczywista. Owszem, faworytem przed spotkaniem był Amerykanin, a mecz zweryfikował wszystko, po prostu Harrison miał słabsze momenty i Giraldo to wykorzystał. Ale nie widzę szans dla niego w kolejnym spotkaniu.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ivan, Ivan.. choć graczem jest dość nieprzewidywalnym i często potrafiącym zawieść na całej lini, tak zdarzają mu się na prawdę bardzo dobre rezultaty. Być może spowodowane jest to niezbyt regularną formą niż kwestią braku chęci. Aktualnie przegrał 5 meczów z rzędu, ale tym nie ma się tutaj większego sensu wzorować, ponieważ Olimpiada to już wyższa półka i tutaj tak na prawdę poza umiejętnościami w głównej mierze liczy się to ,co dany zawodnik ma &quot;w głowie&quot;. Ivan na pewno nie należy do tenisistów, którzy łatwo się poddają i często pokazał ,że potrafi utrzymać fason do samego końca. Dziś w pierwszej rundzie zdecydowanie pod górkę, bowiem po drugiej stronie Del Pony i nie bez powodu jest tak jasnym faworytem w tym starciu. Obaj nieźle serwują, szczególnie uwagę trzeba zwrócić tutaj na Dodiga, który swoim serwisem potrafi dyktować warunki do samego końca (vide. zwycięstwo z Nadalem rok temu czy z Tsongą miesiąc temu własnie na trawie). Typ jest bardzo ryzykowny, ale jak już pisałem - tutaj wiele czynników będzie zależeć przedewszystkim od motywacji czy trzeźwego umysłu graczy na korcie i sądze, że Dodig po tych kilku porażkach i od ostatniego meczu z Kubotem odpowiednio przygotował się mentalnie do tej Olimpiady i godnie powalczy jak równy z równym w barwach swojego kraju z Argentyńczykiem. Spodziewam się wyrównanego meczu.

Ivan Dodig - Juan Martin Del Potro @ 9,80 Pinnacle
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Pierwsze dni takich imprez lubią obfitować w niespodzianki , dzisiaj zdarzyły się w postaci Berdycha, w mojej opinii Lu oraz faworyzowanego Harrisona i Jużnego. Kursy może nie były jakoś szalenie wysoki na underdogów , może za wyjątkiem Darcisa , ale akurat nie szukałbym niespodzianki w w/w meczach. Natomiast skoro już o tym i gdzie takowej mógłbym szukać, to właśnie w postaci meczu Dodiga i Del Potro, od biedy jak już to Wawrinka i Bellucci , ale faktycznie największe szanse u Chorwata ????
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Pierwsze dni takich imprez lubią obfitować w niespodzianki , dzisiaj zdarzyły się w postaci Berdycha, w mojej opinii Lu oraz faworyzowanego Harrisona i Jużnego. Kursy może nie były jakoś szalenie wysoki na underdogów , może za wyjątkiem Darcisa , ale akurat nie szukałbym niespodzianki w w/w meczach. Natomiast skoro już o tym i gdzie takowej mógłbym szukać, to właśnie w postaci meczu Dodiga i Del Potro, od biedy jak już to Wawrinka i Bellucci , ale faktycznie największe szanse u Chorwata ????
Ja bym Chorwatowi nie dawał najmniejszych szans na zwycięstwo. Wprawdzie ma mocny serwis, ale z jego stabilnością to jest krucho. Jedno dobre zagranie, a następnie 2-3 proste, czasem głupie błędy. A tak żadnego meczu wygrać się nie da. A ostatnio Dodig jest na równi pochyłej...
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Dzisiaj wielki lament: czarny dzien dla polskiego tenisa itd. A tak naprawde kto sie spodziewal ze Lukasz dzisiaj wygra? Tym bardziej ze grali z Dimitrovem tydzien temu i gladko przegral. W 2 secie prowadzil 5:2 i mial setowki -ale to co zawsze slaba psychika. Co do Fyrstenbergow moga zagrac wspaniale i z kazdym wygrac ale to samo im sie zdarza w druga strone. Porazka w takim stylu im ujmy nie przynosi wiec nie wiem po co ten zal. Stalo jak sie stalo nie ma co plakac. Zostala jeszcze Agniesia- moze jakis braz...


Jutro na Baghdatisa, Kerber, Raonic co da kurs kolo 2
 
Do góry Bottom