>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Nishikori zawalił fajny kupon, szkoda, ale warto zagrać jeszcze raz samego Ramireza ;) Tym razem po pięknym kursie prosto z Pinnacle
MAJ @22 Pinnacle
Ruben Ramirez-Hidalgo @ 5.98 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Satnislas Wawrinka - Thomas Schoorel 2 @ 3.50 Sportingbet ⛔ Długo się zastanawiałem nad tym typem. Jednak patrząc na kursy jakie zaoferowali bukmacherzy i po przypomnieniu sobie ostatnich rezultatów Wawrinki, zdecydowałem się na typ na Holendra. Stasiek ostatnio gra bardzo kiepsko. Licząc mu nawet &quot;średnią&quot; przed turniejem nie wyszło to za dobrze (a było to proporcjonalne m.in. do ostatnich wyników, występów na RG itp.). Stracił seta z Gensse, to nie jest wyznacznikiem złej formy, ale trzeba przyznać że w tym meczu nie grał perfekcyjnie. Schoorel w bardzo dobrej dyspozycji, przestał popełniać proste błędy, na cegle potrafi być bardzo regularny i solidny. Na ogół trzyma się końcowej linii i w wymianach ma z Wawrinką spore szanse. Do tego serwuje na bardzo przyzwoitym poziomie. Typ opieram przede wszystkim na tym, że jest kwalifikantem, ma szanse na dobry wynik, bo rywal jest bez formy, a jestem przekonany, że jeśli Holender się zmobilizuje to może grać znakomity tenis. A co bardziej mobilizuje od występu przed Paryską publicznością?
MAJ @23 Sportingbet Satnislas Wawrinka - Thomas Schoorel 2 @ 3.50 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Full ryzyka ;) Dodaje jeszcze Gacie-Lopeza na live, może ktoś podłapie ;)
MAJ @23 Bet365
Satnislas Wawrinka - Thomas Schoorel 2 @ 3.50 ⛔
Guillermo Garcia-Lopez - Marsel Ilhan 1 @ 1.70 (przy stanie 1:1 w setach) ✅
AKO: 5.95
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
MAJ @24 Bet365
OCK Thunder - DAL Mavercis 1 @ 3.50 ⛔
Stawka: ⛔ 20j
NBA!
minus w samej końcówce, ale mecz bardzo interesujący ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Sam Querrey - Ivan Ljubicic 2 @ 1.76 Pinnacle ✅
Sam Querrey nigdy nie był i nie będzie specem od gry na cegle. Nie rozumiem tak wyrównanego kursu w meczu z byłym półfinalistą French Open, który ostatnio miał problemy w szlemach, ale głównie w najtrudniejszych dla każdego tenisisty pierwszych rundach. Gdy je przechodzi to na ogół rozkręca się z meczu na mecz. Widziałem go przed samym French Open w pokazówce, właśnie z Simonem i grał naprawdę solidny tenis. Sam posiada znakomite podanie, ale Ljuba przypuszczam że jeszcze lepsze, albo przynajmniej skuteczniejsze na cegle, a do tego ma do zaoferowania znacznie więcej z głębi kortu. Mocny pick na Ivana Ljubicica!
MAJ @24 Pinnacle
Sam Querrey - Ivan Ljubicic 2 @ 1.76 ✅
Agnieszka Radwańska - Sania Mirza 1 @ 1.29 ✅
AKO:
2.27
Stawka: 20j
Wygrana: ✅ 45.4j
1-26 Maj (do kuponu @24):
Postawione: 265j
Wygrane: 260.75j
Zysk/Strata: ⛔ 4.25j​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Andreas Haider-Maurer - Alexandr Dolgopolov 1 @ 5.50
Dalej szuka niespodzianek. Haider-Maurer uchodził bardzo długo za tenisistę słabego z głębi kortu, który potrafi jedynie mocno serwować. Jednak z głębi kortu Austriak także ma spory arsenał uderzeń, może nie za często efektownie kończy, ale potrafi zagrać niewygodnie dla rywala, wymuszając przy tym błąd. Długo go nie widzieliśmy na kortach w tym roku, na dobre zaczął około 10 tygodni temu, w tym czasie wygrał challengera i był w dwóch półfinałach, wszystko na cegle, to niezły wyczyn jak na powrót po przerwie. Dolgopolov przeszedł na dobre o poziom wyżej w rozgrywkach, to dzięki awansowi w rankingu, po dobrym starcie tego sezonu, ale nie idzie mu najlepiej. Na cegle same porażki, aż do Nicei, występu w której nie należy traktować poważnie. Dolgo to podobny level do Austriaka, gdy ten gra swój tenis. W dodatku teraz gdy Ukrainiec jest raczej w średniej dyspozycji... Jeszcze ciekawostka, nie wiem czy przyda się w meczu. Dolgopolov swego czasu słynął z zagrań dropszotowych, dalej często je posyła, a Haider-Mauer wcale nie jest drewniakiem mimo swoich 190 cm wzrostu. Oto minutowa próbka jego umiejętności (dojście do trudnego skróta, ostatnia akcja).
http://www.youtube.com/watch?v=kKorx3O1oig Jeremy Chardy - Gilles Simon 1 @ 3.75
O tym, że Simon nie najlepiej czuje się na cegle pisałem już na początku kwietnia, gdy czołówka na stałe przeniosła się na cegłę. Simon ograł kogo miał ograć, ale na ogół gdy rywal prezentował się choćby solidnie to miewał duże problemy. Gdy dochodzi do agresywniejszych wymian jest często bezradny na rotacje nadawane przez rywali i często psuje. Rotacji nie zabraknie na pewno w uderzeniach jego rodaka Chardy&#39;ego. Chardy posiada do tego bardzo dobre podanie, publiczność zapewne będzie ich równie mocno dopingowało, co nie będzie żadnemu przeszkadzało w grze. Chardy ma ogromny potencjał, a ten turniej to idealny event właśnie dla niego. On lubi korty ziemne, ale szybsza cegła chyba jeszcze bardziej mu pasuje. Dodaje do uderzeń sporo spinu, ma znakomite uderzenia po linii, często odwrotnego krosa forhendowego, to wprowadza duże zamieszanie, bo wachlarz uderzeń ma szeroki. Dodam jeszcze tylko, że w najlepszym występie na French Open był w 4 rundzie, Simon natomiast... w 3, o ile się nie mylę to było to nawet tego samego roku (08). Mecz powinien być ciekawy, ale ja faworyta widzę w młodszym Francuzie.

MAJ @25 Sportingbet

Jeremy Chardy - Gilles Simon 1 @ 3.75 ⛔
AKO:
2.27
Stawka: ⛔ 20j MAJ @26 Sportingbet
Andreas Haider-Maurer - Alexandr Dolgopolov 1 @ 5.50 ⛔
AKO: 2.27
Stawka: ⛔ 20j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Na jutro tylko jeden kupon zagrany już dziś:
GG-Lopez @ 2.37 ⛔
Jużny @ 1.66 ⛔
Gasquet @ 1.57 ✅
AKO:
Stawka: ⛔ 20j
 
G 3

glazo92

Użytkownik
Szkoda, że nie szukałeś dzisiaj niespodzianki w meczu Clijsters, bo a nóż bym się skusił. A kurs był całkiem niezły ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj kolejna próba znalezienia sensacji. Nie mam na razie czasu na analizy, ale przedstawiam poniżej kilka typów:
@ Pinnacle
Murray - Berrer 2 @ 19.00 ⛔
Stawka:
⛔ 20j
@Bet365
Radwańska @ 1.80 ✅ + Kubot @ 1.66 ⛔ + Ljubicic @ 2.64 ✅ akumulator za
⛔ 20j ;)
@ Bet365
Del Potro - Djokovic 1 @ 4.33 ⛔
⛔ 20j
Później poprawię
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zwiększyłem stawki, ale tak musi się dziać w finałowej fazie turnieju ;):razz:Niestety dziś znów bez analiz, na razie typy zupełnie odwrotnie, więc może warto zagrać przeciwko moim propozycjom :-|
Ferrer - Monfils 2 @ 4.00 Pinnacle 50j ✅
Wygrana: ✅ 200j
Kupon akumulacyjny Sportingbet:
Dulko - Bartoli 2 @ 1.53 ✅
Hantuchova - Kuznetsova 1 @ 2.15 ⛔
AKO: 3.28
Stawka: ⛔ 50j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wielki kurs na obrończyni tytułu, Jankovic od dawna popełnia błąd za błędem...
Francesca Schiavone @ 2.30 Live (przy wyniku 2:1 dla Jankovic w trzecim secie) 50j Bet365
Wygrana: ✅ 115j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
1-31 Maj (bez #36): Postawione: 635j Wygrane: 575j Zysk/Strata: ⛔ 60j​
Ostatni typ w maju ;) Oby udało się odrobić stratę, choć French Open i tak dało zarobić, niestety głównie na live :-|
#36 Pinnacle
Gael Monfils - Roger Federer 1 @ 6.73
Stawka: 50j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Andy Murray - Xavier Malisse 2 @ 5.54 Pinnacle ⛔ Nie ma sensu długo pisać o tym spotkaniu. Faworyt jest jeden, jest nim Andy Murray, jednak przypomnę, że Szkot dopiero w piątek zakończył zmagania w wyczerpującym (szczególnie dla niego) French Open, gdzie po raz pierwszy w karierze dotarł do 1/2 finału. Dochodzi do tego jeszcze drobny uraz, którego nabawił się w Paryżu (kostka) i jeszcze w piątek było widać że nie gra na 100%. Zresztą poza 2009 rokiem, Murrayowi często zdarzyło się odpaść we wczesnej rundzie tego turnieju. Priorytetem jest na pewno Wimbledon i dziś Szkot nie położy się na pewno na korcie, ale jeśli rywal stawi mu solidny opór to może być to zacięte spotkanie. Tym bardziej, że rywalem jest nie byle kto bo X-Man z Belgii, który ma wszelkie predyspozycje do gry na trawie, co potwierdzają wyniki osiągane przez niego na tej nawierzchni w poprzednich latach (najważniejszy - 1/2 Wimbledonu 2002). Tylko w zeszłym sezonie pokonał na trawie Djokovica i Tursunova (właśnie w Queen&#39;s), a to nie lada wyczyn. Myślę, że jest w stanie sprawić niespodziankę :wink:

Stawka:
⛔ 4/10
Czerwiec: ⛔ 4j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Florian Mayer - Yen-Hsun Lu 2 @ 3.17 Pinnacle ⛔
Krótko mówiąc - Mayer nie przekonuje mnie na trawie, męczarnie z groźnym Brownem, teraz jeszcze solidniejszy, ofensywny rywal, ćwierćfinalista zeszłorocznej edycji Wimbledonu - Lu. Myślę, że publiczność nie pomoże i Mayer już dziś zakończy swój udział w tym turnieju. Atutów ofensywnych na pewno więcej po stronie tenisisty tajwańskiego ;)

Stawka:
⛔ 8/10

Czerwiec: ⛔ 12j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Andy Murray - Janko Tipsarevic 2 @ 4.61 Pinnacle ⛔
Stawiam na Janko z tego samego powodu, z którego wczoraj grałem na X-Mana ;)
Stawka:
⛔ 6/10

Czerwiec: ⛔ 18j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Andreas Seppi - Tobias Kamke 2 @ 2.20 Pinnacle
Zdecydowanie większe predyspozycje do gry na trawie posiada Niemiec, który na tej nawierzchni może sprawić kłopot nawet dużo lepszym tenisistom.

Stawka:
6/10
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Korty Wimbledonu, białe stroje, truskawki ze śmietaną i wiele innych atrakcji (tradycji) przyciąga co roku masę kibiców do Londynu. W 2011 zapowiada się bardzo ciekawy turniej, bo kandydatów do triumfu jest znacznie więcej niż zwykle. Postanowiłem przed turniejem (a właściwie przed poznaniem drabinki) sklasyfikować kolejno tenisistów i ocenić ich szanse w turnieju. Na razie czołowa 8 rankingu:
[1] Rafael Nadal
Dwukrotny triumfator Wimbledonu (2008 i 2010), podobnie jak w zeszłym roku skończył się dla niego turniej w Queen&#39;s (1/4 finału). Przez doświadczenie w GS&#39;ach stawiam go w gronie faworytów do końcowego triumfu. Jednak ostatnia forma nie daje mi spokoju i nie zdziwię się jeśli zabraknie Rafy nawet w finale.
[2] Novak Djokovic
Najlepszy tenisista tego sezonu musi dojść do finału, by nie patrząc na wynik Rafy Nadala, wyprzedzić Hiszpana w rankingu ATP. Nie będzie to łatwe, Novak nigdy nie grał nadzwyczajnie na trawie, najlepsze wyniki na Wimbledonie osiągał w 2007 i 2010 roku, za każdym razem dochodząc do 1/2 finału. Tym razem jednak forma jest kosmiczna, nie przekonuje mnie porażka z Paryża, bo Djokovic miał prawo być zmęczony, liczę że będzie to dla niego udany turniej.
[3] Roger Federer
W zeszłym sezonie tylko ćwierćfinał w Londynie, ale nie zapominajmy kto nadal pozostaje królem Londynu (wygrał 6 na 7 finałów w których wystąpił). Pokazał klasę w Paryżu, jeśli utrzyma formę to może uda mu się wywalczyć 7 tytuł na kortach Wimbledonu i wyrównać tym samym rekord Samprasa.
[4] Andy Murray
Jedyna szansa miejscowych na tytuł. Mija 75 lat od kiedy ostatni Brytyjczyk wygrał na kortach Wimbledonu (Fred Perry), ostatnim finalistą był Bunny Austin w 1938 roku! Murray na londyńskich trawnikach zawsze czuł się bardzo dobrze, ale odkąd stał się graczem czołowej 5 rankingu spadła na niego ogromna presja. Co prawda przez ostatnie 2 lata dochodził w tym turnieju do 1/2 finału, jednak oczekiwania są znacznie większe. Andy ma wielkie możliwości, niestety problemem jest psychika przez którą wciąż nie wygrał żadnego wielkiego szlema.
[5] Robin Soderling
O Szwedzie można powiedzieć jedno - nie powinien się liczyć w walce o tytuł, a nawet półfinał. Soderling zgubił gdzieś swoją formę, choć dalej utrzymuje pewien poziom. Na Wimbledonie najlepiej wypadł w ubiegłym sezonie, kiedy to po finale French Open doszedł do 1/4 w Londynie, tym razem nie liczył bym na podobny rezultat... Szwed nie czuje się za dobrze na trawie, zdarzały mu się w przeszłości porażki nawet w 1 rundzie tych zawodów (i to 3 razy po kolei), a ostatnio forma (w porównaniu do czego nas przyzwyczaił) jest przynajmniej średnia.
[6] David Ferrer
Ferrer zasłużył na swoje miejsce w rankingu, ale jest to najwyżej notowany w ATP - tenisowy rzemieślnik. Nigdy nie wygrał wielkiego szlema, nigdy nie był też w finale, zaledwie dwa razy udało mu się dojść do 1/2 (w tym raz w 2011 roku w Melbourne)! Nie umniejsza to jednak jego umiejętnościom, które opierają się na staranności i solidności. Wymęczenie rywala nie jest tak skuteczną taktyką na trawie jak na cegle, dlatego tu nie stać go będzie na aż tak wiele jak w Paryżu. Chociaż potrafi skończyć z obu stron to w porównaniu do ścisłej czołówki pozostawia go to daleko w tyle, szczerze wątpię czy będziemy go mogli jeszcze oglądać w drugim tygodniu zmagań, jednak przy szczęśliwym losowaniu ma szansę, bo na pewno ze swoją solidnością, z byle kim nie przegra.
[7] Tomas Berdych
O Czechu można napisać bardzo dużo dobrego. Jest utalentowany, posiada bardzo dobre podanie, radzi sobie pod siatką, jego forhend to czołówka Tour, potrafi kończyć z niemal każdego miejsca na korcie, a do tego rok temu dotarł tu do finału. Nie zapominajmy jednak, że jest ogromnie chimeryczny, dużo zależy u niego od wejścia w turniej, formy dnia, czy po prostu pewności siebie. Rok temu zaliczył półfinał w Paryżu, a kilka tygodni później finał Wimbledonu (był w gazie), tym razem w Paryżu poległ w pierwszej rundzie, a już w niemieckim Halle nie grał najlepszego tenisa... Na pewno nie warto na niego stawiać na początku.
[8] Gael Monfils
Gael od 2008 (włącznie) tylko w zeszłym roku zagrał na kortach Wimbledonu. Nie wiem czy może mu brakować ogrania na tych kortach (każda trawa jest inna), ale zastanawia mnie czy 3 runda to jego maksimum na trawie (2005, 2007, 2010)? Myślę, że się przełamie, bo stać go na sporo, posiada znakomite podanie, a z głębi kortu potrafi być niesamowicie groźny. U Monfilsa brakuje mi trochę ciągu do siatki, bo przy jego zasięgu, na trawie mógłby siać popłoch. Jak zawszę liczę na Francuza, tym bardziej po udanym French Open, jeśli będzie miał szczęście w losowaniu to może zajść w Londynie daleko.
CDN!​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pierwsza runda Wimbledonu, wiadomo że to zawsze szansa na duże niespodzianki, głównie w pierwszej rundzie, dlatego dziś celuje właśnie w takie rozwiązania. Trudno traktować pierwszą rundę takiego turnieju poważnie, duże znaczenie będzie miała forma dnia, przecież na trawie tenisiści i tenisistki rywalizują zaledwie kilka tygodni w ciągu roku. Wybrałem takie typy, miejmy nadzieję że nie będę żałował wyboru. Haas, Istomin, Schuettler potrafią grać na trawie, ich rywale to bardzo chimeryczni tenisiści (nawet Kolba, który potrafi zagrać świetnie, a później kompletnie beznadziejnie). Kupon z Bwin bardzo ryzykowny, ale moim zdaniem warto zaryzykować. Lepsze to, niż uderzanie po kursach &lt; 1.50, to na tej nawierzchni jest samobójstwem ;)

Bwin

Bellucci - Schuettler 2 @ 2.29 ✅
Kohlschreiber - Istomin 2 @ 4.25 ✅
Pivovarova - Tatishvili 1 @ 1.95 ⛔
Muller - Haas 2 @ 2.10 ⛔
AKO: 39.85
Stawka: ⛔ 8j
Schuettler @ 2.29 Bwin ✅
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 22.9j
Istomin @ 4.52 Pinnacle ✅
Stawka: 10j Wygrana: ✅ 45.2j
Pivovarova @ 2.14 Pinnacle ⛔
Stawka: ⛔ 10j
Haas @ 2.13 Pinnacle ⛔
Stawka: ⛔ 10j
Wimbledon: ✅ 20.1j
 
Do góry Bottom