>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Krótka analiza meczu Devvarmana za chwilę w dziale tenis ;)

#18 Pinnacle

Somdev Devvarman - Ryan Sweeting 1 @ 1.787 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
#19 Bet365
Urszula Radwańska - Ajla Tomljanovic 1 @ 1.72 ✅
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 17.2j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Statystyki po 19 kuponach (nie wliczając Wimbledonu):
Postawione:
190j
Wygrane: 178.6j
Zysk/Strata: ⛔ 11.4j
----
Lipiec:

Postawione:
200j
Wygrane:
201.6j
Zysk/Strata: ✅
1.6
----
To jeszcze nie koniec miesiąca, ale widać że na razie nie jest najlepiej. Moim zdaniem szukanie niespodzianek na dłuższą metę jest najlepszym rozwiązaniem w typowaniu tenisa. Na tym skupie się w głównej mierze w sierpniu...
Dzisiaj także kilka ciekawych spotkań:
#20 Pinnacle
Litex - Wisła 2 @ 3.29
✅
Stawka: 10j
Wygrane: ✅ 32.9j
#21 Pinnacle
Machado - Fognini 2 @ 1.56 ✅
Gonzalez - Kunitsyn 1 @ 1.54 ⛔
AKO: 2.4
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jeden z ostatnich kuponów w miesiącu, ale myślę że jeden z lepszych. Dlatego tak mocna stawka, o tenisowych pickach zaraz coś napiszę w dziale tenis.
#24 Bet365

Fabio Fognini - Marin Cilic 2 @ 1.38
Juan Carlos Ferrero - Alexandr Dolgopolov 1 @ 1.61
Widzew - Wisła 2 @ 2.40
AKO: 5.36
Stawka: 20j
PS. Od poniedziałku startuje mój nowy blog tenisowy ;) Znajdziecie tam analizy, ciekawostki, zapowiedzi spotkań, czy całych turniejów, pokrótce wszystko co związane z ATP. Zainteresowanych blogiem proszę o kontakt na PW.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiejszy dzień w Montrealu w moim przekonaniu, bardzo trudny do typowania. Zresztą nie może być inaczej, skoro większość tenisistów przechodzi na nową nawierzchnię. Długo się zastanawiałem nad pierwszym typem, ale niestety nie znalazłem sensownego kursu na singla (zastanawiałem się nad Dodigiem i Monaco, w mniejszym stopniu Ferrero, jednak wydaje mi się, że przy tych kursach, nie ma najmniejszego sensu ryzykowanie pieniędzy na któregoś z nich). Na dzień dzisiejszy proponuje kilku zdecydowanych faworytów. Cała trójka to tenisiści obdarzeni znakomitym podaniem (wszyscy mają ponad 190cm wzrostu), ale oprócz tego posiadają też znakomite uderzenie z głębi kortu. Każdy może się też pochwalić fenomenalnym forhendem. To tak ogólnie, bo JMDP (jego rywal to niemrawy ostatnio Nieminen), Tsongi (zagra z Fogninim, typowym ceglarzem) i Cilica (Seppiego ograł niecałe dwa tygodnie temu na cegle, na hardzie powinno być mu jeszcze łatwiej) nie trzeba nikomu przedstawiać. Ostatnim pickiem jest typ na Bernarda Tomica, który powraca do walki o punkty (i pieniądze) po Wimbledonie. Rywal to Lu, reprezentant Tajwanu, który jak na razie niczym specjalnym się w tegorocznym USO Series nie wykazał, pokonał kilku ogórów, ale choćby z Harrisonem, czy Yanim (tu w Montrealu, przegrał kwale, jest tu jako LL) nie miał już szans. Od lat wiadomo było, że Tomic to ogromny talent i jego fani czekali na to aż eksploduje. Tak się stało podczas Wimbledonu i sądzę, że nawet jeśli nie będzie tu aż tak skuteczny, to poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, a to powinno pozwolić na pokonanie Lu. Właściwie poza tym, że Yen-Hsun gra w Stanach od trzech tygodni, nie widzę atutów przemawiających za nim. Końcowa linia i wymiany - przewaga Bernard, serwis - Bernard, kończące uderzenia/wizyty pod siatką - znów Bernard... Dlatego korzystam z tego kursu, a do tego trzech topowych graczy, którzy raczej w pierwszej rundzie takiej imprezy przegrywać nie zwykli... Bernard Tomic - Yen-Hsun Lu 1 @ 1.57 ✅
Marin Cilic - Andreas Seppi 1 @ 1.28 ✅
Juan Martin Del Potro - Jarkko Nieminen 1 @ 1.10 ✅
Jo-Wilfried Tsonga - Fabio Fognini 1 @ 1.10 ✅
@ 2.44 Bet365
Jeszcze więcej ciekawostek i typów z turnieju w Montrealu znajdziecie na moim tenisowym blogu - www.atp-predictions.blogspot.com
Sierpień: ✅ 14.4j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Marcos Baghdatis - John Isner (przerwane przy stanie 3:6 2:1) 1 @ 5.00 Bet365 Wczoraj bałem się zagrać Baghdatisa, jednak widziałem fragmenty tego spotkania i mimo, że Cypryjczyk przegrał pierwszą partię, uważam, że dalej ma szansę na wygraną w tym meczu. Marcos prezentował się wczoraj dużo lepiej niż w Waszyngtonie, ale miał też dużo bardziej wymagającego przeciwnika. Wczoraj mimo jednego przełamania, Isner tylko raz (właśnie wtedy kiedy przełamał) zdobył przynajmniej trzy punkty przy serwisie Bagiety, zresztą Marcos także raz doprowadził do równowagi, przy podaniu rywala. Mecz został przerwany, a wiadomo, że to nie pomaga faworytowi, który w dodatku prowadził. Teraz rolę mogą się lekko odwrócić, Isner lepiej już raczej nie zagra, za to na wyższy poziom po dniu przerwy może wejść Baghdatis, bo przecież talent i umiejętności ma ogromne i już nie raz potrafił zagrać dobrze po fali niepowodzeń (choćby 1/2 finału zeszłorocznego Mastersa w Cincinnati). Sergiy Stakhovsky - Nicolas Almagro 1 @ 2.20 Bet365
Może i Almagro był ostatnio w dobrej formie, ale na cegle. Wiadomo, że jako jeden z niewielu Hiszpanów potrafi też grać na kortach twardych, ale ma pewne mankamenty w swojej grze. Przede wszystkim ma problemy gdy rywal potrafi dobrze i regularnie serwować, a d o tego sam narzuca tempo gry, nie wyrzucając przy tym co drugiej piłki w aut. Takim graczem jest Stakhovsky, który często biega do siatki, atakuje, wymuszając na rywalu próby kończenia akcji, co w przypadku Almagro może się skończyć wieloma błędami. Ukrainiec ograł wczoraj Kohlschreibera, tenisistę również regularnego, który dysponuje solidnym podaniem, a także potrafiącym skontrować. Skończyło się na 2:0, dziś powinno być podobnie. Dla Almagro będzie to pierwszy mecz na korcie twardym od marca...
AKUMULATOR @ 2.44 Bet365
W tym przypadku nie ma za bardzo co się rozpisywać. Typuje zwycięstwa czterech zdecydowanych faworytów. Wawrinka prezentował się w pierwszym meczu całkiem solidnie, choć nie były to jego wyżyny. Teraz czas na mecz z Russellem, przed zwycięzcą wielka szansa na zaistnienie w tym turnieju, bo w ich ćwiartce był Andy Murray, więc droga nawet do 1/2 jest bardzo uproszczona. Myślę, że Wawrinka z tego skorzysta i zapewni sobie bilet na mecz z Andersonem w R3. O Gasquecie pisałem wczoraj, nie ma sensu się powtarzać. Bellucci ostatnio w kiepskiej formie, choć ogrywa leszczów, których tenisista jego pokroju musi łykać. Wczoraj Francuz miał trudniejszego rywala i ograł go gładko. Dziś będzie podobnie. Gael Monfils po udanym turnieju w Waszyngtornie, gdzie nie wyszedł mu finałowy mecz, zagra z Bogomolovem. Wiadomo kto jest faworytem i z jakich powodów, Gael to jeden z najlepiej przygotowanych tenisistów w Tour, dlatego nie powinno mu przeszkodzić zmęczenie. I wreszcie Del Potro, który zagra z Cilicem. Teoretycznie to bardzo podobni tenisiści, ze świetnymi podaniami, ze znakomitymi forhendami i bardzo solidnymi bekhendami. Obaj potrafią się też zachować przy siatce. Jednak to wszystko na wyższym poziomie stoi u Potro, który uwielbia amerykański hard i dziś powinien to potwierdzić.
Stanislas Wawrinka - Michael Russell 1 @ 1.25
Gael Monfils - Alex Bogomolov 1 @ 1.22
Richard Gasquet - Thomaz Bellucci 1 @ 1.20
Juan Martin Del Potro - Marin Cilic 1 @ 1.33
@ 2.44 Bet365

----

Więcej o typach + relacje z poprzednich dni w Montrealu znajdziecie na moim blogu (link w podpisie)!

PS. Oczywiście jak w poprzednich miesiącach wszystkie kupony podawane w tym temacie gram płaską stawką 10j, po dzisiejszym dniu zrobię małe podsumowanie:

Sierpień:
Postawione: 40j
Wygrane: ??
Zysk/Strata: ??
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
US OPEN! Za czynamy US Open! Ostatnio miałem bardzo mało czasu, w sierpniu praktycznie nie podawałem typów, więc zaczynamy typowanie w nowym okresie (czas trwania ostatniego tegorocznego szlema). Zawiesiłem do końca miesiąca działalność bloga, ale będę podawał typy w tym temacie. Pierwsza taśma, kilka gier już się zaczęło, ale nie wszystkie tak jak postawiłem, więc wciąż można z nich skorzystać, nawet po lepszych kursach ;) Do tego typ na Legię, do którego przekonał mnie znajomy...
#1 USO
Kei Nishikori @ 1.16 zwrot
Marin Cilic -4 @ 1.83 ✅
Richard Gasquet @ 1.18 ✅
Michael Llodra @ 1.33 ✅
Bernard Tomic @ 1.25 ✅
Alexandr Dolgopolov @ 1.1 ✅
Fabio Fognini @ 1.30 ✅
Legia Warszawa @ 1.66 ✅
AKO: 9.04 B365 (BEZ ZWROTU 8.521)
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 85.21j


Postawione: 10j
Wygrane: 85.21j
Zysk/Strata: ✅ 75.21
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
O meczu w dziale tenis ;)
#2 USO
Mardy Fish - Tobias Kamke 2 @ 15.0 ⛔
Stawka: ⛔ 5j

#3 USO

Mardy Fish Tobias Kamke over 3.5 seta @ 3.25 ⛔
Stawka: ⛔ 10j Postawione: 25j
Wygrane: 85.21j
Zysk/Strata: ✅ 60.21
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#4 USO
Ivan Dodig @ 2.0 ⛔
Ernests Gulbis @ 2.0 ✅
Gilles Muller @ 1.5 ✅
AKO: 6.0
Stawka: ⛔ 10j
Postawione: 35j
Wygrane: 85.21j
Zysk/Strata: ✅ 50.21

#5 USO
Donald Young - Andy Murray 1 @ 9.94 ⛔Pinnacle Stawka: 10j
Postawione: 45j
Wygrane: 85.21j
Zysk/Strata: ✅ 40.21
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ciekawie się dzieje ostatnio Ode mnie:

Xavier Malisse - Fabio Fognini 2 @ 3.75 (10/10) B365
Fognini za wiele w hali nie grał. Właściwie pierwsze zwycięstwo pod dachem zaliczył w zeszłym roku. Jednak mi Fabio w tym roku się bardzo podobał. Bardzo solidnie prezentował się na różnych nawierzchniach, najsolidniejszy Włoch w Tour. Nawierzchnia w turnieju nie jest wcale szybka co powinno pomóc młodemu Włochowi. Malisse moim zdaniem wypalił się już jakiś czas temu. Nie twierdzę, że nie wróci do czołówki, bo ostatnio dziwne odrodzenia widziałem (Blake, Haas, Nalbandian), ale na pewno nie stanie się to w tym sezonie. Belg jest strasznie nieregularny, szybko się denerwuje. Solidny do bólu Fognini sprawi mu bardzo duże problemy. Fabio dobrze pilnował swojego podania w meczu z Robredo (co prawda ten nie do kończył meczu z powodu urazu). Mimo to sam fakt może napawać optymizmem, bo utrzymanie podania może być kluczowe w meczu z Malisse. Xavier na pewno złapie kilka przestojów w trakcie meczu. Dlatego kurs to moim zdaniem duży prezent.

Michael Berrer - Janko Tipsarevic 1 @ 6.00 (8/10) B365
Berrer od zawsze był wielkim kozakiem w hali. W Moskwie wygrał 5 spotkań, tu po zmianie turnieju wygrał pierwszy, czyli bardzo często najtrudniejszy mecz (wspominam o tym, bo był bardzo bliski porażki z Kukushkinem). Janko ten sam turniej w Moskwie wygrał, a tu ograł już Olivera Rochusa i to gładko. Spójrzcie jednak na wyniki Janko w ostatnich tygodniach i zauważcie, że po udanym turnieju nie zdarzyło mu się wygrać więcej niż jednego spotkania. Janko może mieć problem jeśli mecz się przeciągnie, a Berrer to straszny walczak z solidnym wachlarzem uderzeń i od czasu do czasu znakomitym podaniem. Jeśli będzie miał swój dzień to spokojnie może wygrać, bo w tych okolicznościach wcale nie Serb musi prowadzić tutaj grę.


Radwańska - Zvonareva 1 @ 1.95 B365 (10/10)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
W Październiku zbyt wiele nie pograłem. Prawie rok prowadzę już ten temat, jak na razie mam problemy z regularnym podawaniem typów, zresztą skuteczność tych które podawałem w ostatnim czasie także nie jest zadowalająca.
Podobnie jak przed rokiem końcowe tygodnie sezonu wzbudzają u mnie bardzo duże zainteresowanie, dlatego postaram się przez najbliższe cztery tygodnie aktywnie zająć się tym tematem. Co w nim znajdziecie? Przede wszystkim typy z największych turniejów, którym poświęcę swoją uwagę (Bazylea, Valencia, Paryż, Londyn + kilka challengerów). Myślę, że to świetny moment by zarobić coś pieniędzy na &quot;białym&quot; sporcie :-|
Ostatnio wyniki nie dopisywały gdy podawałem typy w tym temacie. Nie obiecuje, że będzie lepiej, ale zachęcam do śledzenia tematu, będzie można się sporo dowiedzieć.
Stawki: 5j lub 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia Nikolay Davydenko - Gilles Simon 1 @ 2.92
Widzę, że ludzie bardziej są skłonni stawiać w tym meczu na Francuza, nawet po tak śmiesznym kursie. Panowie spotkali się w tym samym turnieju (w 1/4 finału) rok temu. Wtedy też typowałem zwycięstwo Francuza (pierwsza strona w moim temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f15/tenis-okiem-moziego-49903.html#post1929151). Dodaje ten link po to, żeby wam przypomnieć jaka sytuacja była rok temu, a jaka jest dziś. W 2010 roku to Davydenko był po świetnym sezonie, a w końcówce było widać ewidentne zmęczenie, co odbijało się na jego wynikach już kilka tygodni wcześniej. Teraz w podobnej sytuacji jest Simon, który po dobrym sezonie, w jego końcówce złapał zadyszkę. Ostatnio pokonywali go Granollers, Ebden, Mannarino... Czy Davydenko nie jest jeszcze trudniejszym rywalem? Tym bardziej na kortach, które powinny mu odpowiadać, bo Kolia lubi grać w hali, udowadniał to już wiele razy w przeszłości. Rosjanin prze tygodniem zaliczył wpadkę z Darcisem, ale wcześniej grał całkiem solidnie. Turniej jest duży, spora mobilizacja powinna być, stawiam na Nikolay&#39;a, bo wydaje mi się że jest w lepszej formie. Simon popełnia sporo błędów, atuty ofensywne, czy serwis na podobnym poziomie. Uważam, że Davydenko miałby z nim szanse nawet gdyby Francuz był w lepszej dyspozycji, 38 pozycja rankingowa nie odzwierciedla nam w żadnym stopniu poziomu jego umiejętności tenisowych.

##1 Pinnacle
Davydenko - Simon 1 @ 2.92 ✅ 6:4 4:6 6:3
Stawka: 10j
+19.2j
 
Do góry Bottom