>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Rozumiem wasze rozgoryczenie, bo forma moich typów jest bardzo przeciętna, ale powtórzę jeszcze raz, że to początek sezonu. Sam nie jestem zadowolony przede wszystkim z ilości typów, ale po pierwsze nie gram na razie za wysokie stawki (chociaż z dnia na dzień będą rosły o ile pozwoli na to budżet) bo to początek sezonu. Muszę zmniejszyć ilość typów, ale strategii nie zmienię i dalej będę szukał niespodzianek, choć od Australian Open chciałbym robić to nieco rozsądniej (tj. grać częściej handicapy dodatnie, ewentualnie sety, ale do tego potrzebuje większych stawek). Wiadomo nie wszystkie typy wejdą, przy tej strategii to oczywiste, ale na tym etapie sezonu trudno mi zredukować ich ilość (ok może niepotrzebnie grałem WTA i NBA, bo to nie są moje najmocniejsze strony) bo przecież jeśli zagram 2 zamiast 10 typów dziennie to wcale nie jest powiedziane, że trafie akurat w te najlepsze. Monfils wygrał dzisiaj, o kontuzji nie było mowy, ale kto oglądał ten wie, że Francuz nie grał wcale rewelacyjnie. Sam zrobił trochę błędów, ale szybko się zorientował, że na Troickiego w tej formie wystarczy tylko przebijać i tak robił do końca meczu. Viktor... Nie widziałem już dawno tak słabego meczu w jego wykonaniu. Mam nadzieję, że do 16.01 będę miał dużo więcej informacji o formie zawodników i będę mógł zacząć grać trochę inaczej. No a teraz typy na noc, tylko dwa mecze, ale jakie... Czaje się na tych dwóch panów od ponad tygodnia (kto zagląda do działu tenis ten wie ;) ). Jeśli nie usnę to napiszę kilka zdań o tych spotkaniach w dziale tenis.

PS. Wiem, że ryzykuje &quot;dużo&quot;, ale taka jest proporcja stawki jaką zagrałem na ten typ do poprzednich. Wolę też zagrać tak niż władować wszystko w jeden kupon, bo i pozostałe mają moim zdaniem duże szanse powodzenia. To pierwsze kupony w nowym sezonie, w które moim zdaniem warto zainwestować poważne pieniądze (liczę się też z tym, że porażka przyniesie duże straty). Marcos nie dość, że uwielbia grać w Australii to w tym turnieju prezentuje na razie fenomenalny tenis. Murray odwrotnie, słyszałem nawet o domniemanym urazie (oglądałem mecz z Mullerem i tam było trochę słabej gry Andy&#39;ego, ale trochę też super tenisa rywala). Myślę, że faworytem tego spotkania powinien być kto inny, zresztą warto spojrzeć na H2H - 2:3... Dla Cypryjczyka ;)

#46 ATP Brisbane
Andy Murray - Marcos Baghdatis 2 @ 3.50
Denis Istomin - Bernard Tomic 2 @ 1.30
AKO: 4.55
Stawka: 40j Bet365

#47 ATP Brisbane
Andy Murray - Marcos Baghdatis 1 set 2 @ 3.0
Stawka: 40j Bet365

#48 ATP Brisbane
Andy Murray - Marcos Baghdatis DW 0:2 @ 6.0
Stawka: 20j Bet365
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jak ma być szalona noc to niech będzie do końca :razz: Uzupełniam temat o analizę spotkania Marcos - Andy ;) Co do spotkania NBA, w zespole Miami zabraknie LeBrona i Wade&#39;a. To chyba mówi wszystko, w dodatku Hawks lubią poszaleć na początku spotkania ;) Stąd tak mocny typ z NBA, jeśli nie wejdzie to kończę karierę w typowaniu tego sportu (przynajmniej do PlayOffów). No i kombinator, ale jak tu się nie oprzeć takim typom :razz:

Bagdatis @ 3.5 v 1 set @ 3.0 v DW 2:0 @ 6.0 B365
Pierwszy typ w turnieju, który gram naprawdę mocną stawką. Od początku (pierwszy wpis w tym temacie) upatrywałem Marcosa jako jednego z głównych pretendentów do tytułu. Pokonał gładko dwóch groźnych młodzianów i o ile nie widziałem meczu z Harrisonem, to z Nishikorim grał naprawdę znakomity tenis i mimo bardzo dobrej postawy Japończyk nie mógł nic zrobić. Agresja na korcie niesamowita, wszystko siedzi, do tego mocne podanie. Murray? Niby kontuzja, ale moim zdaniem to może być tylko jeden z czynników. Myślę, że Andy szykuje formę na AO i na 2 tygodnie przed nie wygląda jeszcze najlepiej. W meczu z Mullerem miał masę dziwnych pomysłów, przegrywał nawet w długich wymianach, dawał się przełamywać w pierwszych dwóch setach, samemu praktycznie nie notując szans na breaki. Dzisiaj rywal z innej klasy, nie ma znaczenia, że grają razem debla, dziś będą przeciwnikami i każdy da z siebie wszystko. Widać też ewidentnie, że Marcosowi Szkot po prostu leży, w każdym ich meczu ugrywał przynajmniej jednego seta, przegrał tylko 2 spotkania, 3 wygrał, w tym dwa na korcie twardym, dwa w stosunku 2:0. Znam trochę Szkota i wiem, że trudno się po nim spodziewać nagłej zmiany dyspozycji, nie gra najlepiej i tak pewnie pozostanie. Jeśli Cypryjczyk utrzyma formę z poprzedniego meczu to jestem spokojny o wszystkie typy, które podałem ;)
#49 NBA
Miami Heat - Atlanta Hawks (-1) 1 kwarta 2 @ 1.83
Stawka: 40j Bet365
#50 Kombinacje
Andy Murray - Marcos Baghdatis 2 @ 3.50
Denis Istomin - Bernard Tomic 2 @ 1.30
Milos Raonic - Dudi Sela 1 @ 1.20
Kaia Kanepi - Francesca Schiavone 1 @ 1.57
Miami Heat - Atlanta Hawks 1 kwarta 2 @ 1.66
AKO: 14.29
Stawka: 20j Bet365
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Marcos zdecydowanie może wejść. Jest w formie co ostatnio udowaniał, Murray niekoniecznie. Szczególnie stawiałbym na ten pierwszy set, często słabszy w wykonaniu Murraya. Dobry typ :spokodfhgfh: jednak co do wyniku mimo wszystko bardziej byłbym skłonny ku 2:1 Murray, przegrywając 1 seta.
Powodzenia ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ależ głupio zrobiłem, przyznaje, ale ponawiam typy tą samą stawką, jeśli nic nie zarobię w nocy to poważnie zastanowię się nad przerwą do Australian Open :razz:

#50 NBA
Miami Heat - Atlanta Hawks (-2.5) 2 @ 1.90
Stawka: 40j Bet365

#51 Kombinacje
Andy Murray - Marcos Baghdatis 2 @ 3.50
Denis Istomin - Bernard Tomic 2 @ 1.30
Milos Raonic - Dudi Sela 1 @ 1.20
Kaia Kanepi - Francesca Schiavone 1 @ 1.57
Miami Heat - Atlanta Hawks (-2.5) 2 @ 1.9
AKO: 16.28
Stawka: 20j Bet365
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kupony ostatniej szansy ;) Mogę powiedzieć all in z budżetu przed ao...

Murray - Tomic 2 @ 4.33 100j Bet365

Murray - Tomic 1 set 2 @ 3.50 100j Bet365
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
I jeszcze takie coś, porażka oznacza wstrzymanie się z zakładami do AO:

Tomic @ 11 (po 1 secie) 100j

Tomic wygra 2 set @ 3.75 100j
 
Do góry Bottom