>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
#36 WTA Brisbane
Kim Clijsters - Iveta Benesova 2 set 2 @ 4.0 ⛔ 6:2
Stawka: 10j Bet365

#37 WTA Brisbane
Kim Clijsters - Iveta Benesova 2 @ 8.0 ⛔ 6:3 6:2
Stawka: 10j Bet365

-20j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#39 Hopman Cup
Di Wu - Leyton Hewitt 2 set 1 @ 8.0 ⛔ 5:7
Stawka: 10j Bet365
-10j
Chyba najbardziej mi szkoda tego typu ze wszystkich. Chińczyk grał bardzo fajny tenis, prowadził nawet 4:2 i serwował, niestety widać jak się skończyło.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kiepsko, bardzo kiepsko wygląda w tym turnieju Nadal, Youzhny ma duże szanse na seta ;)

#43 ATP Doha
Rafael Nadal - Mikhail Youzhny 2 set 2 @ 4.5
Stawka: 20j Bet365
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Gdzieee Youzhny z Nadalem seta ; o
nie na tej nawierzchni, nie w tej formie.
Youzhny zagrał bardzo dobre spotkanie. Pierwszy set już niezły, drugi bardzo dobry, gdyby nie słaby początek seta to byłaby wielka szansa na powodzenie typu (i tak z 4:1 wyciągnął na 6:4, mając nawet 4 break pointy w ostatnim gemie). Cóż na razie kiepsko, ale typuje bardzo dużo spotkań, początek sezonu więc stawki niewielkie mogę sobie pozwolić na zwiększenie ich pod koniec tygodnia, bo coraz więcej wiem o formie tenisistów. Kolejny typ opisany w dziale tenis ;) Na razie typuje pierwszego seta, myślę, że powinno skończyć się 2:0, ale kto wie, w przypadku porażki i niezłej gry Serba, spróbuje skontrować po lepszym kursie.
#44 ATP Doha
Gael Monfils - Viktor Troicki 1 set 2 @ 2.0
Stawka: 20j Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chyba zacznę grać Twoje typy ????
ale odwrotnie ????
Gdzie Troicki z Mofilsem.. proszę Cię
Człowieku, on gra własną taktyką. Ma kasę, to gra jak chce i nikt mu tego nie broni ;)

Poza tym czemu piszesz dopiero jak Twój faworyt uzyska breaka? Przypadek?
 
coreq93 806

coreq93

Użytkownik
Chyba zacznę grać Twoje typy ????
ale odwrotnie ????
Gdzie Troicki z Mofilsem.. proszę Cię
Zobacz poprzedni rok autora tematu, on stawia na underdogów, nawet na live jak kurs jest wysoki, bo dzięki wiedzy jaką posiadł wie że tenis nie zawsze jest rzewidywalny i nawet z dobrej pozycji można przegrać spotkanie/seta
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Zobacz poprzedni rok autora tematu, on stawia na underdogów, nawet na live jak kurs jest wysoki, bo dzięki wiedzy jaką posiadł wie że tenis nie zawsze jest rzewidywalny i nawet z dobrej pozycji można przegrać spotkanie/seta
Oczywiście że tak, zgadzam się w 100%. Ale jednak w życiu nie postawiłbym grosza na niektóre typy, między innymi właśnie na Troickiego z Monfilsem w Quatarze
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Troicki nie wygrał żadnej piłki sam w 1 secie! Tylko błędy Monfilsa dały mu 2 gemy, same błędy nawet w banalnych sytuacjach, dodatkowo tragicznie serwował. Monfils przeciętnie, ale na tak grającego Serba starczyło. Czy w 2 secie może grać gorzej? Nie wierze by grał choćby w połowie tak samo słabo jak w pierwszym !
#45 ATP Doha
Gael Monfils - Viktor Troicki (live po 1 secie) 2 @ 5.50
Stawka: 20j Bet365
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Mecz oglądałem od 2:2, i rzeczywiście nie dawałem większych szans Troickiemu ale spodziewałem się bardziej wyrównanego seta. Ale ten przeciwnik Monfilsowi zdecydowanie odpowiada, jego prosta, płaska gra, Troicki nie zmienia rytmu czego nie lubi Monfils.. Myślę że w drugim secie będzie pojedynek bardziej wyrównany, ale i tak stawiam że Monfils wygra przewagą przełamania ????
 
lucash90 7

lucash90

Użytkownik
Mozi ma naprawdę ciekawą taktykę i sporą wiedzę tenisową. Jak chcesz typ od niego pożyczyć i dołożyć do kuponu na ako to omijaj, ale jak chcesz zasięgnąć wiedzy kto jest underdogiem, wartym rozważenia choćby do jakiegoś handi to jak najbardziej ???? Mozi bardzo często dobrze czuje i niewiele brakuje, żeby spore kursy wpadały.

Nawiasem: Dla Gaela nie ma rzeczy niemożliwych;P Ja w swojej niedługiej, aczkolwiek dość sporej praktyce już się o tym przekonałem niestety boleśnie;P Więc omijam go szerokim łukiem w takich meczach jak ten. Oglądając Youzhnego miałem momentami wrażenie, że może być niespodzianka i mimo, że nie zgodzę się ze stwierdzeniem Moziego, że Nadal zagrał słabo, to typ na Youzhnego w drugim secie był jak dla mnie logiczny i bardzo prawdopodobny. Pozdro
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Nie wiem czemu tak liczyliście na tego Troickiego, na prawdę..
Jak dla mnie zawodnik nie ma totalnie żadnych argumentów przeciwko Monfilsowi, o ile trzyma serwis to jeszcze może być różnie, ale jak przychodzi do wymian to Monfils jest we wszystkim lepszy, swoją różnorodnością uderzeń, szybkością, regularnością bije serba na głowę/
 
lucash90 7

lucash90

Użytkownik
Mozi już gdzieś tam pisał, że Monfils prawdopodobnie kontuzję ma poważniejszą i na tej podstawie na niego gra.
Mecz zweryfikował całkowicie, że jak Gael jest zdrowy to Troicki tak jak powiedziałeś nie ma na niego kompletnie żadnych argumentów.
Dobra niech tu jakiś mod zrobi porządek, bo i Moziemu się to chyba za bardzo nie podoba taki śmietnik;) Powodzenia Mozi;)
 
Do góry Bottom