>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia Daniel Gimeno-Traver - Fabio Fognini 1 @ 2.01
W 100% podpisuję się pod analizą Lutek89 (http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-walencja-and-bazylea-30-10-06-11-2011-a-66314.html#post2496478). Daniel to bardzo solidny grajek, woli cegłę, ale tak naprawdę ma spore możliwości także na szybsze korty. Serwis na całkiem solidnym poziomie, a przede wszystkim atakujący forhend. W ogóle Gimeno będąc jeszcze juniorem osiągał świetne wyniki na szybkich kortach, teraz gra głównie na cegle. Mecz przed własną publicznością to zawsze motywuje (wczoraj Andujar ograł tu Chelę). Oglądałem też mecz Fogniniego z Malisse z Wiednia i po wygranym secie przez Włocha poprosił on o pomoc medyczną. Kto wie czy nie ma jakiegoś drobnego urazu? To wszystko skłania mnie ku temu typowi :wink:

##2 Pinnacle
Gimeno-Traver - Fognini 1 @ 2.01 ⛔ 4:6 3:6
Stawka: 10j
-10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Challenger Eckental
Karol Beck - Michał Przysiężny 1 set 1 @ 1.90
Typ na szybko. Przysiężny lubi sobie odpuścić na początku spotkania. Beck mimo wszystko to nieco wyższa półka, zawsze solidny, lubi grać w Niemczech. Hala bardzo szybka, odpowiada to obu panom, wyżej cenię jednak umiejętności Karola. Stawiam jednak tak:
##3 B365
Beck - Przysiężny 1 set 1 @ 1.90 ✅ 6:2
Stawka: 10j
+9j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia Vasek Pospisil - John Isner 1 @ 3.40
Znów zgodzę się z Lutek89, Vasek nabrał pewności, kolejny z młodej gwardii, który wdziera się powoli do czołowej 100. Isner to oczywiście młotek, także potrafi pięknie skończyć z końcowej linii, nie wspominając o siatce, ale o dziwo nie najlepiej wiedzie mu się w hali, jak wspomniał kolega. Najlepszym rezultatem są ćwierćfinał małych imprez (nie licząc Memphis). Dodatkowo Amerykanin wraca po kontuzji i może mieć problem z wejściem od początku dobrze w ten mecz. Nie zamierzam bawić się tu w handicapy, bo jeśli Isner wygra to zapewne nie 7:6 7:6, ale liczę na to, że młody Kanadyjczyk powalczy także o break-pointy :wink: ##4 B365
Pospisil - Isner 1 @ 3.4 ✅ 6:3 3:6 7:6
Stawka: 10j
+24j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Challenger Eckental
Ilija Bozoljac - Andre Begemann 1 set 2 @ 2.20
Podobny typ do wczorajszego na Karola Becka, tyle że tym razem przeciwko faworytowi. Bozoljac jeszcze kilka lat temu wydawał mi się naturalnym kandydatem do TOP100, teraz moja opinia uległa diametralnie zmianie, bo przestał się rozwijać. Korty dywanowe w niemieckiej hali są bardzo szybkie, a Begemann to na takich kortach niewygodny rywal. Dodam jeszcze, że ostatni turniej Bozoljaca (2 tygodnie temu) zakończył się kreczem. Niemiec u siebie może być groźny, mam nadzieję, że zakończy się bez tie-breaka.

##5 B365
Bozoljac - Begemann 1 set 2 @ 2.20 ✅ 6:2
Stawka: 10j
+12j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia
Kevin Anderson - Martin Klizan 2 @ 5.50
Wiem, że typ na pierwszy rzut oka wydaje się bezpodstawny. W końcu Anderson ustabilizował formę, wskoczył do czołowej 30 ATP, a w dodatku ma wszelkie predyspozycje do gry w hali (świetne podanie, solidna siatka i niewiele błędów z końcowej linii). Mimo to ja liczę na Słowaka i nie zamierzam bawić się w handicapy, bo jeśli zagra super mecz (a stać go na to, bo ma duży talent i możliwości, których na ogół jednak nie pokazuje) to ma szansę wygrać, a jeśli w swoim stylu będzie się fochał, obrażał i łapał przestoje to może się to skończyć bardzo szybko. Klizan dopiero wchodzi w turnieje ATP, tu jest po kwalifikacjach, ograny i w pełni zmobilizowany zagra z reprezentantem RPA - Kevinem Andersonem. Wiele przemawia za faworytem - lepsze podanie, solidność z końcowej linii, ale mnie najbardziej do tego typu skłania to, że Kevin od 5 tygodni wciąż jest w podróży - Chiny, Szwecja, Austria, gdzie jeszcze w sobotę grał bardzo ciężki mecz z Del Potro. Niby chłopak ustabilizował formę, stał się dużo lepszym graczem niż przed rokiem, ale taka ilość gier może się na nim odbić. Dodajmy jeszcze tylko, że Klizan drugi raz w tym sezonie zagra w turnieju ATP, więc powinien być mocno skoncentrowany i myślę, że nie pozostaje bez szans. Nawierzchnia w Valencii jest specyficzna, Słowak miał już okazję zagrać tu dwa mecze, jej&quot;szybkość&quot; także dodaje szans młodemu Klizanowi. ##6 B365
Anderson - Klizan 2 @ 5.50 ⛔ 6:1 6:4
Stawka: 5j
-5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Challenger Eckental
Grega Zemlja - Martin Fischer 1 set 1 @ 1.95 Bardziej cenię umiejętności Zemlji ;) To główny argument przy tym typie, jego gra może się okazać bardzo niewygodna na tak szybkich kortach, myślę że w pierwszym secie Fischer może być lekko zaskoczony. ##7 B365
Zemlja - Fisher 1 set 1 @ 1.95 ✅ 7:5
Stawka: 10j
+9.5j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia
David Ferrer - Fernando Verdasco 1 set 2 @ 2.75
Krótko, bo mecz właściwie się zaczyna. Verdasco to tenisista o wielkim potencjale ofensywnym, co w zestawieniu z solidnością daje nam bardzo solidnego tenisistę. Wyniki ostatnio bardzo przeciętne, ale w Valencii Fernando da z siebie na 100% wszystko, a atmosferę podkręci też fakt, że jego rywalem jest inny Hiszpan (#2 w kraju) David Ferrer. Moim zdaniem wyniki Ferrera w ostatnich tygodniach są aż za dobre i jego gra wcale takiego ideału nie przypomina. Co prawda broni tytułu z przed roku i mobilizacji także mu nie zabraknie, ale uważam że na tej nawierzchni może to być bardzo wyrównany mecz. Ferrer jest solidniejszy, więc gram tylko na zwycięstwo w pierwszym secie. Jeśli David go przegra to wciąż będzie faworytem spotkania, jeśli wygra to wątpię by Verdasco był w stanie się otrząsnąć i grać lepiej w kolejnym. ##8 B365
Ferrer - Verdasco 1 set 2 @ 2.75 ⛔ 6:3
Stawka: 10j
-10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Valencia
David Ferrer - Fernando Verdasco (przy stanie 1:0 w setach) 2 @ 6.50
Pewnie przegram szybko w ten sposób to co ostatnio zarobiłem, ale z tego co widzę to obaj popełniają sporo błędów. Aż nadzwyczaj dużo robi ich Verdasco, myślę że w końcu się ogarnie, miał nawet pierwszego break-pointa pod koniec pierwszego seta. Kurs warty ryzyka, bo David robi dziś także zadziwiająco dużo błędów.
##9 B365

Ferrer - Verdasco 2 @ 6.50 (live) ⛔ 6:3 6:2
Stawka: 10j
-10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Basel Xavier Malisse - Novak Djokovic 1 set 1 @ 9.00
Krótko, może w końcu Djoko złapie jakiś przestój w grze. W końcu kiedyś musi, a H2H z Malisse 0:1 :razz:
##10 B365

Malisse - Djokovic 1 set 1 @ 9.00 ⛔ 6:2
Stawka: 5j
-5j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Basel Xavier Malisse - Novak Djokovic (live przy stanie 2:6 6:4) 1 @ 6.00
Udało mi się trafić drugiego seta dla Malisse (wrzucę screen po meczu). To mało istotne, ale ważne że Belg gra bardzo solidny tenis. Świetnie pilnuje podania i sam Djokovic ma spore problemy. Uważam, że jest w stanie wyrzucić numer jeden z turnieju, bo Nole gra dziś bardzo, bardzo ospale. Możliwe, że to po prostu trud pierwszego, zawsze trudnego spotkania. Będzie ciekawie!
##11 B365

Malisse - Djokovic 1 @ 6.00 (live) ⛔ 2:6 6:4 5:7
Stawka: 10j
-10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Piłkarska Liga Mistrzów
Tenis, tenis, ale gra też LM i można znaleźć kilka ciekawych propozycji ;) O meczach dużo napisane w dziale, ja wybrałem na wieczór taki zestaw, który gram niecodziennie na jednym kuponie.
##12 B365
APOEL - Porto 2 @ 1.8 ⛔ 2:1
Arsenal - Marsylia 1 @ 1.72 ⛔ 0:0
BVB (-1) - Olympiakos 1 @ 2.05 ⛔ 1:0
Valencia - Bayer Leverkusen X2 @ 2.25 ⛔ 3:1
AKO: 14.34
Stawka: 10j -10j
Dobrze, że nie pograłem tego w singlach, bo była by jeszcze większa strata. Lepiej chyba trzymać się tenisa...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Basel Łukasz Kubot - Tobias Kamke (live przy stanie 3:4) 1 @ 2.62
Kurs podobny do tego sprzed meczu. Łukasz już dwa razy przełamany, ale dwa razy odebrał też gema serwisowego rywalowi. Myślę, że pozostaje faworytem w tym spotkaniu.
##13 B365
Kubot - Kamke (live przy stanie 3:4) 1 @ 2.62 ✅ 5:7 7:5 6:2
Stawka: 10j
+16.2j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Challenger Medellin Zakończenie udanego tygodnia ;) ##16 B365
Falla - Estrella 2 @ 3.4 ✅ 7:6 4:6 4:6 Stawka: 10j
+24j ##17 B365
Falla - Estrella 1 set 2 @ 3.0 ⛔ 7:6 Stawka: 10j -10j
Powodzenia ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ligue 1
Pod koniec tygodnie jeszcze dwa typy piłkarskie. Gospodarze w tym sezonie porażają przeciętnością, PSG na fali, wierzę że uda im się podtrzymać świetną serię jaką notują od kilkunastu spotkań w Ligue 1. Okazja? ##18 B365
Bordeaux - PSG 2 @ 2.60 ⛔ 1:1 Stawka: 10j
-10j

##19 B365

Bordeaux - PSG 1 połowa 2 @ 3.00 ⛔ 1:1
Stawka: 10j -10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Challenger Charlottesville
Levine po kwalach, czuje się jak u siebie. Publiczność będzie za nim, widać że czuje się tu świetnie i po prostu wyżej cenię jego umiejętności. Ostatni pick tenisowy w tym tygodniu ;)

##20 B365

Van Der Merwe - Levine 2 @ 1.9 ⛔ 4:6 6:3 6:4
Stawka: 10j
-10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Week 44 statystyki:

Postawione:
190j (20 kuponów)
Przegrane:
110j (12 kuponów)
Wygrane:
155.2j (8 kuponów)
Zysk/Strata: +45.2j

Poszczególne turnieje:


Valencia: +39.5
Basel: +1.2
Eckental: +30.5
Medellin: +14j
Charlottesville: -10j
Piłka Nożna: -30j
Nieudana końcówka tygodnia, niepotrzebnie grałem piłkę, która jak zwykle przynosi straty, ale zapewne dalej z niej całkowicie nie zrezygnuje. Typowanie tenisa wychodzi dużo lepiej i na tym się skupię w tym tygodniu. Jest kilka ciekawych challengerów + turniej w Paryżu, na pewno będzie się działo. Zapraszam do odwiedzin mojego tematu znajdziecie tu znów sporo typów i ciekawych informacji :wink:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
ATP Masters Paryż
Thomaz Bellucci - Alex Bogomolov 1 @ 2.75 Pinnacle
Bogomolova w ostatnich miesiącach widziałem dużo, chyba aż za dużo razy, bo zdarzało mi się oglądać także jego przeciętne mecze. Ogólnie Amerykanin osiągnął niezłe wyniki w ostatnich tygodniach, ale trzeba wziąć pod uwagę też to, że od 4 tygodni jest w podróży, gra najlepszy sezon w karierze i może odczuwać zmęczenie. Oczywiście nie na tym opieram swój typ. Po prostu uważam, że Brazylijczyk to gracz o dużo większym potencjale i może lepiej czuje się na cegle, ale w hali Bercy (bardzo szybka nawierzchnia) nie koniecznie musi czuć się źle. Posiada w końcu świetny serwis (bardziej rotacyjny niż mocny, co na tym korcie może sprawić dużo problemów Alexowi). Bellucci za dużo na takich kortach w karierze nie pograł, a sądzę że ma duży potencjał by na nich wygrywać ze swoim serwisem i agresywnym forhendem. Bogomolov właściwie dopiero w tym sezonie zaczął osiągać dobre wyniki w halach, ale jeśli spojrzymy na rywali jakich pokonał to nie ma szału. Bellucci ostatnio przegrał kilka spotkań po kolei, ale miał bardzo niewygodnych rywali. Myślę, że seria porażek w końcu musi się skończyć, a że jest to ostatni turniej sezonu to powinno to nastąpić właśnie dziś. Solidność Bellucciego w mieszance z tym o czym wspomniałem wyżej powinny załatwić tu sprawę. ##21 Pinnacle
Bellucci - Bogomolov 1 @ 2.75
Stawka: 10j
 
Do góry Bottom