>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Zaczynamy przygodę z Indian Wells, ale najpierw mecz dnia w NBA (dla Polaków w szczególności) w którym liczę na dobry występ Marcina Gortata przeciwko swoim byłym kolegom. Opinie są różne, ale dla mnie kurs na Suns jest zdecydowanie do grania.
#5 Betsafe
Phoenix Suns - Orlando Magic 1 @ 2.78 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
#6 Betsafe
Tomas Berdych - Łukasz Kubot 1 @ 1.15 ✅
Andy Roddick - James Balke 1 @ 1.12 ✅
Ana Ivanovic - Barbora Strycova 1 @ 1.33 ✅
Nikolay Davydenko - Stanislas Wawrinka 2 @ 1.7 ✅
AKO: 2.91
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 29.1j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Analiza meczu Younga w dziale, natomiast wierzę także w siostry Radwańskie. Azarenka grała w ostatnim czasie wielką kichę dlatego nie zdziwię się jeśli przegra. Ula wraca po kontuzjach, ranking nie odzwierciedla jej umiejętności. Przypomnę tylko że już w 2009 była właśnie w Indian Wells w 4 rundzie ;)
#7 Betsafe
Donald Young - Tommy Robredo 1 @ 2.81
Agnieszka Radwańska - Maria Kirilenko 1 @ 1.20
AKO: 3.37
Stawka: 10j
#8 Betsafe
Urszula Radwańska - Victoria Azarenka 1 @ 4.99
Stawka: 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Radwa @ 2.38 + Gasquet @ 1.7 @@ 4.05 10j
Manchester United @ 1.50 + Inter @ 4.30 @@ 6.45 10!
Ajde! ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Post numer #1000 :cool:
Ostatnio mniej typów tenisowych, ale to się zmieni, kiedy tenisiści przejdą na cegłę. Nie wiem czy od początku, ale w kwietniu będzie więcej typów i przede wszystkim więcej analiz. Wczoraj zacząłem typowanie Miami, dziś drugi kupon, złożony z trzech zdarzeń ;)
Krótko o typach:
Nie za bardzo lubię stawiać na Feliciano Lopeza, ale tym razem się przełamie. Ostatnio nieco słabsze wyniki, ale to wciąż gracz, który na hardzie ma duże możliwości i wierze w to, że wkrótce się odbuduje. Berankis jest niezły, ale wielką przewagę doświadczenia ma Hiszpan, w dodatku Ricardas w IW kreczował. Grigor Dimitrov to inny młodzian, którego tenis bardzo lubię, wierzę że w przeciągu kilku lat będzie jeśli nie liderem to czołowym zawodnikiem w Tour. Już teraz super wyniki na poziomie chall, czas na podbój ATP, a w takim turnieju przy super mobilizacji może się udać. Porównam go do Uli Radwańskiej, która kilka lat temu doszła niespodziewanie do 4 runy IW, co było jej najlepszym wynikiem w karierze. A Ukrainiec Stakhovsky poza halą jest dużo mniej groźny, to wolniejszy hard, przewagę powinien mieć Bułgar. We Francuza Chardego zwątpiłem już jakiś czas temu. Wierzę jednak, że się odbuduje i wróci do optymalnej formy, ale chyba jeszcze nie teraz. Miał trudne losowanie, Nishikori to bardzo niewygodny rywal, tym bardziej na jego ukochanych amerykańskich kortach twardych.

# Betsafe
Feliciano Lopez - Ricardas Berankis 1 @ 1.83
Sergiy Stakhovsky - Grigor Dimitrov 2 @ 1.85
Jeremy Chardy - Kei Nishikori 2 @ 1.65
AKO: 5.99
Stawka: 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

Do tego widoku trzeba się powoli przyzwyczajać ;) To właśnie na ceglanej mączce będą rozgrywane wszystkie turnieje ATP aż do czerwca. Na pewno karty rozdawać tu będą inni tenisiści. Myślę też, że warto się do tego okresu przygotować i pierwsze tygodnie poświęcić na obserwacje, uwierzcie to przynosi efekt. Na start dwa &quot;mniejsze&quot; turnieje poza Europą. W Houston na nietypowej, amerykańskiej cegle od lat obserwujemy zmagania amerykańskich chłopców z głównie południowo amerykańskimi ogórkami. Nawierzchnia w Houston jest nieco szybsza niż te europejskie i tu szanse olbrzymów i ofensywnych tenisistów rosną. Przypomnę tylko finalistów sprzed ostatnich trzech lat: Querrey, Hewitt, Blake. Uważałbym z typowaniem tego turnieju, tu gospodarze są mocniejsi niż gdziekolwiek indziej na cegle, ale wiadomo to nie jest ich nawierzchnia. Dlatego akurat tu może się wydarzyć WSZYSTKO. Co prawda w tym roku &quot;ziemnych ogórków&quot; na liście zgłoszeniowej jest niewielu (Chela, Cuevas, naciągany GG-Lopez) dlatego na pewno będzie ciekawie, ale dla typujących to ciężki orzech do zgryzienia. Do Maroko wybierze się natomiast tylko kilku tenisistów (bodajże 6) z czołowej 50 ATP. To nie powala na kolana, ale na pewno nie zabraknie ciekawych spotkań. Wygrywał tu Simon, wygrywał też Ferrero, w poprzednich latach w finale tego mimo wszystko &quot;specyficznego turnieju&quot; byli: Hanescu i Montanes i myślę, że to Ci tenisiści będą najgroźniejsi w tegorocznej edycji turnieju. Więcej na temat tych turniejów napiszę w niedziele i już teraz zapowiadam obszerne relacje z kilku pierwszych turniejów na cegle. Na Rafę, Novaka, Feda i Sode na cegle będziemy musieli poczekać do klasycznego już turnieju w Monte Carlo (wałki, wałki, wałki + grząska ziemia :-| ) Będzie się działo ;)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Głównym zadaniem na ten tydzień jest obserwacja, ale można poszukać niespodzianek, bo tych nie zabraknie. Na dzisiaj zdecydowałem się właśnie na takie zagranie. Krótko o typach. Cuevas jest wciąż bardzo nieprzewidywalny, za to Mello sporo grał na cegle i lubi grać na szybszych kortach. Obaj posiadają niezłe podania, szykuje się zacięty mecz, ja widzę faworyta w postaci Ricardo. W kwalach gra przeciętniak Skugor i dobrze nam znany Bogomolov, który co prawda na cegle nie zachwyca, ale jest to szybsza cegła i jego atuty ofensywne nie będą do końca zneutralizowane. Więcej o meczach jutro ;)
#1 Betsafe
Ricardo Mello - Pablo Cuevas 1 @ 2.75 ⛔
Alex Bogomolov Jr. - Franco Skugor 1 @ 1.60 ⛔
AKO: 4.4
Stawka: ⛔ 10j
Kwiecień: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ryan Harrison - Horacio Zeballos 1 @ 2.35 (10j) Betsafe ⛔
Myślę, że typ na Ryana nie jest głupi. Ogólnie mecz powinien być wyrównany, ale widzę kilka aspektów przemawiających za reprezentantem gospodarzy. Na pewno istotną sprawą może być świeżość, a Zeballos jeszcze w sobotę grał mecz w challengerze w Kolumbii, więc dużo czasu na przygotowanie się do tych zawodów nie miał. Co prawda w ubiegłym sezonie osiągnął tu półfinał, ale sporo się zmieniło od tego czasu. Kolejna sprawa to, że to sentymentalny turniej dla młodego Amerykanina, który przez kilka lat (2005-2008) mieszkał &quot;nieopodal&quot; Houston w New Braunfels, gdzie jego ojciec pracował w akademii tenisa. To jest jednak przede wszystkim ofensywny grajek, ze sporym potencjałem i jeśli się nie spali przed meczem to powinien powalczyć, bo w grze z głębi kortu potrafi się opanować i wymienić z rywalem kilka piłek, co będzie bardzo ważne w tym meczu. Nie przeceniałbym Zeballosa, który ostatnio grał przeciętnie, wiadomo on też lubi &quot;szybsze&quot; korty, tak ja pisała Rox ma dobre podanie i ciąg na siatkę, ale myślę, że z Harrisonem czeka go ciężki mecz. Kwiecień: ⛔ 20j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Przed nami ciekawy dzień, w którym spróbuje zagrać kilka typów, bo widzę kilka kursów, które są jak dla mnie zawyżone. Jednak każdy gra na własną odpowiedzialność, jak na razie typy, które podałem w tym temacie w praktyce wypadają zupełnie odwrotnie. Mniejsza z tym, sporo już widziałem, trochę wniosków wyciągnąłem, wrócę jednak jeszcze do Simona. Gilles w porównaniu do najlepszych sezonów kiedy to zagościł nawet w TOP 10 (2008/09) gra inaczej. Wtedy też największe triumfy odnosił na twardych kortach, ale na cegle również, dzięki duże cierpliwości i regularności znakomicie sobie radził (jestem tego świadomy, w końcu wygrał przed kilkoma laty nawet w Casablance). Jednak od pewnego czasu styl gry Simona trochę się zmienił i to miałem na myśli. Simona zaliczam do ścisłej czołówki gdy tylko jest zdrowy, nawet na cegle, ale typ opierałem na kilku czynnikach, m.in. kreczu w Miami, zawyżonym (według mnie) kursie i możliwym brakiem ogrania. Gilles pokazał jednak dobry tenis, nie dał rywalowi szans i staje się dla mnie głównym kandydatem do tytułu. Widziałem wczoraj Montanesa również grał dobrze, ale stawiałbym tu na Francuza i liczę na tytuł. Oglądałem wczoraj także mecz Starace z Ramirezem i w sumie, gdyby doświadczony Hiszpan użył odrobię głowy to miałby szanse żeby powalczyć. Sam fakt tego jak nie radził sobie z przeciętnym serwisem Potito o czymś świadczy. Dziś na przeciwko Włocha stanie Francuz ze znakomitym returnem i myślę, że mecz powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem Gillesa. Stąd też pierwsze typy:

Potito Starace - Gilles Simon 2 @ 1.55 Betsafe (10j) ⛔
Potito Starace - Gilles Simon DW 0:2 @ 2.25 Betsafe (10j) ⛔

Pere Riba-Madrid - Pablo Andujar 1 @ 2.65 Betsafe (10j) ⛔
O Andujarze pisałem w poprzedniej analizie jego meczu, więc można zerknąć. Jak widać jest dobrze przygotowany. Jednak po drugiej strony stanie inny &quot;rzemieślnik&quot; i wcale nie jest powiedziane, że ten mecz wygra wyżej notowany w rankingu. W skrócie Hiszpan to gracz szybki, sprytny, potrafiący grać na małe kara, posyła bardzo dużo skutecznych dropów, ogólnie dobrze wyszkolony technicznie młody chłopak, myślę, że za kilka lat będzie w światowej czołówce jeśli chodzi o cegłę. Na pewno nie będzie w tym meczu największej roli odgrywał serwis, Riba ograł tu Golubeva, gracza zdecydowanie bardziej ofensywnego (który potrafi grać na cegle), z którym w moim przekonaniu powinien mieć ze względu na swój styl gry większe problemy. W dzisiejszym meczu to on ma więcej atutów po swojej stronie. Posiada bardzo solidny forhend, którym potrafi przyspieszyć, bekhendem stara się grać jak najbardziej kątowo. Wielki potencjał drzemie w tym Hiszpanie, przed nim szansa na półfinał turnieju ATP, szanse ma spore, a kurs jak dla mnie ustawiony jest tak przez ranking, czy ostatnie wyniki obu panów.

Widzę kilka ciekawych pozycji z Houston, ale o tym już wieczorem. Na pewno zagram na niedocenianego przez buków Gabashviliego, bo to bardzo solidny grajek na cegle, który gdy jest w formie może walczyć z czołówką. Wydaje się, że jest, a Sweeting wciąż mnie do siebie nie przekonuje. Ciekawie zapowiada się mecz &quot;wieżowców&quot; i nocny hit Nishikori - Fish. Kwiecień: ⛔ 50j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dawno nie grałem żadnej taśmy więc czas na taką. Przeanalizowałem niedzielne mecze i wybrałem cztery, moim zdaniem najlepsze typy na dziś ;)

Betsafe

Jeremy Chardy - Ivan Ljubicic 2 @ 1.89 ✅
Pablo Andujar - Potito Starace 1 @ 2.25 ✅
Blackpool - Arsenal 2 @ 1.37 ✅
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 @ 2.05 ⛔
AKO: 11.94
Stawka: ⛔10j Kwiecień: ⛔ 60j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Eh... Wisła zepsuła ładny kupon. Boli tym bardziej, że nie wykorzystali karnego, prowadzili 2:0 i stracili gola w ostatniej akcji meczu. Szkoda, ale gramy dalej. Trochę zaniedbałem temat, nie wszystkie typy tu ostatnio podawałem, więcej picków można znaleźć w dziale tenis. Teraz pierwszy kupon z MC:
#7 Betsafe
Daniel Gimeno-Traver - Santiago Giraldo 1 @ 2.90 ✅
Denis Istomin - Richard Gasquet 2 @ 1.20 ✅
Marcel Granollers - Nicolas Almagro 2 @ 1.20 ✅
AKO: 4.18
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 41.8j
Kwiecień: ⛔ 28.2j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Sporo ostatnio naoglądałem się NBA i myślę, że warto jednak próbować swoich sił w końcówce sezonu zasadniczego. Przygotowałem dwa kupony na noc, a niżej już jutrzejsze propozycje na Monte Carlo ;)
#8 Bet365
Atlanta Hawks - Miami Heat (-6.5) 2 @ 1.90 ✅
Philadelphia 76ers - Orlando Magic 2 @ 2.10 ✅
AKO: 4.00
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 40j
#9 Bet365
Denver Nuggets - Golden State Warriors Under 216.5 @ 1.90 ⛔
Sacramento King - Oklahoma City Thunder 2 @ 1.41 ✅
AKO: 2.70
Stawka: ⛔ 10j
Monte Carlo (analizy typów w dziale tenis):
#10 Bet365
Thomaz Bellucci - Gilles Simon 2 @ 1.61 ✅ Jo-Wilfried Tsonga - Ivan Ljubicic 1 @ 1.50 ⛔ Ernests Gulbis - Milos Raonic 1 @ 1.50 ⛔
Roger Federer - Philipp Kohlschreiber 1 @ 1.08 ✅ Tomas Berdych - Oliver Rochus 1 @ 1.20 ✅
AKO: 4.72 Stawka: ⛔ 10j
#11 Bet365 Victor Hanescu - Maximo Gonzalez 1 @ 1.80
Albert Montanes - Xavier Malisse 1 @ 1.22
AKO: 2.27
Stawka: ⛔ 10j Na 0 :-| Kwiecień: ⛔ 28.2j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Tenis tragedia dzisiaj, zdecydowanie nie poszło, ale widać że to początek turnieju. Podaje szybko typy na LM, a wieczorem podam typy z jutrzejszych spotkań w Monte Carlo ;)
#12 B365
Manchester United - Chelsea Londyn 1 @ 2.30
Shakhtar - Barcelona 2 @ 1.82
AKO: 4.18
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 41.8j Kwiecień: ✅ 3.6j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jedziemy dalej z LM, dzisiaj trochę ryzykuje, ale udało się wyjść na plus w temacie (bo ostatnio nie mogłem podawać wszystkich typów), a kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)
#13 Bet365
Schalke - Inter 2 @ 2.60
Tottenham - Real 2 @ 2.20
AKO: 5.72
Stawka: 10j
#14 Bet365 Schalke - Inter (-1.5) 2 @ 5.25
Stawka: 10j
#15 Bet365 Schalke - Inter (-1.5) 2 @ 5.25
Tottenham - Real 2 @ 2.20
AKO: 11.55
Stawka: 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#16 Bet365
PSV - Benfica 2 @ 2.60
Braga - Dynamo 2 @ 3.00
AKO:
Stawka: ⛔ 10j
Razem z powyższymi kuponami: Kwiecień: ⛔ 43.6j
 
Do góry Bottom