>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Tenis okiem Moziego

mozi 552

mozi

Użytkownik
Andy Murray - Frederico Gil 2 @ 4.35 Pinnacle
Nie chce mi się wierzyć, że Andy dojdzie do półfinału w Monte Carlo. Dzisiaj zagrał niezły mecz, ale też Simon nie zagrał mądrze. Szkot raczej nie grywa równo na cegle, dzisiaj trafił mu się lepszy mecz, jutro spodziewam się więc gorszego. Frederico Gil dzisiaj prezentował się bardzo dobrze w starciu z Monfilsem, nawet nieźle serwował. Z głębi kortu natomiast poza regularnością, był bardzo solidny i konsekwentny, rozrzucał mądrze Monfilsa po korcie i ten nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Czy tak jutro będzie w meczu z Murray&#39;em? Nie wiem, ale wydaje mi się, że tak uznany ceglarz, w dodatku w gazie, po rozegraniu ponad 5 spotkań w MC jest w stanie sprawić niespodziankę. A kurs jest bardzo ciekawy :wink:
#17 Pinnacle Andy Murray - Frederico Gil 2 @ 4.35 ⛔ Stawka: ⛔ 20j
Singiel @ 4.35 za podwójną stawkę, czas odrabiać straty i zmienić stawki, na razie będą to tylko 10j i 20j dla zachowania proporcji. Turniej w Monte Carlo wkracza w decydującą fazę ;)
Kwiecień: ⛔ 63.6j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Rui Machado - Eduardo Roger-Vasselin 1 @ 1.55 ⛔
Całkiem niezły kurs na Portugalczyka. Roger-Vasselin jak wiadomo potrafi grać na cegle, choć woli szybsze nawierzchnie, głównie halowe, gdzie odnosi największe sukcesy. Sprytna gra przy siatce i solidność z głębi kortu mu w tym pomagają, ale to Machado ma większe możliwości na ceglanej mączce. Portugalczyk ostatnio zaliczył dwa słabsze tygodnie (wcześniej wygrał challengera na cegle) i teraz czas na awans do dużego turnieju w Barcelonie. Myślę, że faworyt w tym meczu jest tylko jeden.

Mischa Zverev - Vincent Millot 2 @ 1.75 ✅
Obaj panowie grali ze sobą w kwalifikacjach do turnieju w Monte Carlo, pierwszego seta wygrał wtedy Francuz, w drugim kreczował Niemiec. Zverev to utalentowany chłopak, z fajnym forhendem, który nawet poza cegłą powinien osiągać dobre wyniki, ale coś się zablokowało w nim w ubiegłym sezonie. Od tamtej pory gra naprawdę słabo, popełnia masę błędów, a z tenisistami regualrnymi jak Millot ma wielkie problemy. Vincent ograł w pierwszej rundzie kwali Łukasza Kubota, którego niestety można porównać do Miszy, dużo agresji, a co za tym idzie błędów, prostych błędów, mocne podanie, jak widać nic z tego nie wynika.

Benoit Paire - Marsel Ilhan 1 @ 1.83 ✅
Ilhan woli szybsze korty to raz. Po drugie młodziutki Francuz to naprawdę duży talent, któremu potrzebny jest (moim zdaniem) jeden dobry turniej, po to by się odblokować. W zeszłym tygodniu walczył dzielnie z solidnym Rochusem, w Monte Carlo nie udało się wejść do turnieju głównego, liczę na to, że uda się w Barcelonie. Po za serwisem to bardzo solidnie grający z linii końcowej chłopak, dużo rozrzuca po korcie, niewiele psuje. Problemem Ilhana może być duża regularność u Francuza.
Każdy typ po 20j i wszystkie razem jako kupon AKO za 10j ⛔ ;) Kursy z Betsafe
Powyższe kupony:
Stawki: 70j
Wygrane: 71.6j

Kwiecień: ⛔ 62j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mecze dokładnie opisane w dziale tenis, do tego dorzucam Manchester United ;) Drugi singiel to pierwsze, dzisiejsze spotkanie PlayOff NBA, typów z najlepszej koszykarskiej ligi świata powinno być w najbliższym czasie więcej. W pierwszym meczu Heat pokonali rywali 8 punktami, choć po pierwszej kwarcie wysoko przegrywali. To jest NBA, wszystko może się to zdarzyć, ale wiadomo która drużyna posiada większy potencjał. W dodatku u siebie, po tym jak udowodnili, że mimo słabszego początku potrafią po kilku minutach przejąć kontrolę nad meczem. Myślę, że trener zwrócił im uwagę i tym razem nie wejdą już w mecz na takim luzie, tylko postarają się wykrzesać z siebie wszystko od samego początku. Stąd mój typ ;)
#22 Bet365
Kei Nishikori - Pere Riba-Madrid 1 @ 1.40 zwrot Richard Gasquet - Juan Ignacio Chela 1 @ 1.36 ✅ Feliciano Lopez - Mikhail Kukushkin 1 @ 1.36 ✅
Newcastle - Manchester United 2 @ 1.66 ⛔
AKO: 4.33
Stawka: ⛔ 20j
#23 Bet365
PHI 76ers - MIA Heat (-3 w 1 kwarcie) 2 @ 1.86 ✅
Stawka: 20j
Wygrana: ✅ 37.2j Kwiecień: ⛔ 64.8j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jurgen Melzer - David Ferrer 1 @ 4.10 Betsson (20j)
Wreszcie jakiś konkretny dog. Niewiele czasu do meczu, więc krótko. Obaj panowie ostatnio w dobrej formie, Melzer ograł w MC Federera i Almagro, a Ferrer przegrał dopiero w finale z Nadalem. W półfinale jednak pokonał Melzera, oddając mu pięć gemów. Trudno mówić o zmęczeniu, bo obaj grali porównywalną ilość meczów, ale Melzer miał jakiś drobny uraz w MC, nie wiem czy to miało jakiś wpływ na jego grę, wątpię. Miał problemy w 2 rundzie z Montanesem, ale jeden słabszy mecz (o ile był słabszy, Montanes to niewygodny rywal) nie mówi nam za wiele o jego formie. W takim meczu decyduje głównie forma dnia, wygrać mogą obaj, więc skąd te kursy? Rok temu w Paryżu, na odrobinę w gruncie rzeczy szybszej cegle Melzer ograł Ferrera 3:0, tak więc i dziś nie jest bez szans jak sugeruje bukmacher...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

MAJ || Internazionali BNL d&#39;Italia
Czas na powrót po krótkiej przerwie ;) Ostatnie typy zmusiły mnie do zmiany stylu gry. W tym temacie będę podawał same tenisowe &quot;perełki&quot;, bez szukania sensacji na siłę lub kontrowania bez sensu. Nie wiem czy każdego dnia w przyszłym tygodniu będzie co grać, ale jest to prawdopodobne, w końcu przed nami ostatni Masters przed French Open. W Rzymie tenisiści będą walczyć na stosunkowo wolniejszej cegle niż w Madrycie co powinno dać nieco większe szanse ceglanym rzemieślnikom. Ciekawy jestem postawy kilku reprezentantów gospodarzy którzy w tym roku spisują się na cegle bardzo przyzwoicie. Pozostaje przy płaskiej stawce: 10j ;) I wracam jeszcze do trwających zawodów w Madrycie:
Miałem możliwość oglądać w tym tygodniu sporo spotkań kobiet na Eurosporcie i zdecydowanie największe wrażenie zrobiła na mnie Petra Kvitova. Czeszka prezentuje się na tej szybkiej nawierzchni znakomicie, dobrze serwuje, zarówno forhend i bekhend na bardzo wysokim poziomie. Całkiem nieźle zaczęła się też poruszać po korcie, przy siatce nie popełnia prostych błędów. Azarenka to faworytka, głównie ze względu na ranking, choć także w turnieju gra na wysokim poziomie. Nie zachwyca jednak tak jak Czeszka, dlatego jestem skłonny postawić w tym meczu przeciwko faworytce bukmacherów. MAJ @1 Bet365
Victoria Azarenka - Petra Kvitova 2 @ 2.80 ✅
Stawka:
10j
Wygrana: ✅
28j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mozi 552

mozi

Użytkownik
Niestety dziś bez analiz :-| MAJ @3 Bet365
Gilles Simon - Andy Roddick 1 @ 1.44 ✅
Xavier Malisse - Guillermo Garcia-Lopez 2 @ 1.40 ⛔
Mardy Fish - Santiago Giraldo 2 @ 1.66 ⛔
AKO: 3.37
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Krótko o meczu można poczytać w dziele tenis.

MAJ @4 Pinnacle
Potito Starace - Alexandr Dolgopolov 1 @ 1.93 ✅
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 19.3j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
1-10 Maj: Postawione: 40j
Wygrane: 63j
Zysk/Strata: ✅ 23j​
Na dzisiejsze popołudnie wybrałem dwa typy, kursy niskie, ale razem dają całkiem przyjemny kurs @ 2.00. Krótko o meczach napisałem oczywiście w dziale tenis. Powyżej statystyki po 10 dniach maja ;) MAJ @5 Bet365
Marin Cilic - Ivo Karlovic 1 @ 1.44 ✅
Robin Soderling - Fernando Verdasco 1 @ 1.38 ✅
AKO: 2.00
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 20j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jeszcze jeden typ, analiza zaraz w dziale ;) MAJ @6 Pinnacle
Xavier Malisse - Andy Murray 1 @ 5.28 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
O meczu w dziale tenis :cool: MAJ @7 Sportingbet
Robin Soderling - Novak Djokovic 1 @ 5.75 ⛔ jednak nie tym razem...
Stawka: ⛔ 10j
 
cody 8

cody

Użytkownik
O meczu w dziale tenis :cool: MAJ @7 Sportingbet
Robin Soderling - Novak Djokovic 1 @ 5.75
Stawka: 10j
EW Wygrana: 57.5j
tez postawiłem na Sode troche mało realne ze wygra ale dzis 13 i nic do tej pory nie wchodzi wiec moze jednak ????
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nietypowo NBA, mecz się zaczął, ale dostępny praktycznie wszędzie na live.
MAJ @8 Bet365

Memphis Grizzlies - OCT 1 @ 3.60 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
1-16 Maj:
Postawione: 80j
Wygrane: 83j
Zysk/Strata: ✅ 3j​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Witam
Rozpoczynamy bardzo ważny turniej dla każdego fana tenisa. Od 11:00 rozpocznie się długo wyczekiwane French Open. Ostatnio zobaczyłem w internecie, że ktoś sprzedaje swoją &quot;wiedzę&quot; o tenisie za pieniądze (typy, podręczniki to typowania) Mizeria, spróbuje udowodnić w najbliższych dwóch tygodniach, że dużą dawkę wiedzy, informacji, a także skutecznych typów znaleźć można także na naszym bezpłatnym forum. Jeśli zobaczę, że moje wpisy was interesują (przez dodawane punkty reputacji) to postaram się pisać codziennie, analizując typy na kolejny dzień oraz relacjonując zakończone wydarzenia.
---
Na początek zabawy z Roland Garros wymyśliłem, że policzę sobie &quot;średnie&quot; czołowych tenisistów, wynikające z ich aktualnej formy, możliwości na cegle, stosunku wyników na cegle z tego sezonu i poprzedniego (uwzględniając w tym wynik RG 2010). Co rundę będę uaktualniał ten ranking, według własnego uznania, dodając pewne &quot;bonifikaty&quot; punktowe (0.5) za zwycięstwo, (0.25) za pokonanie wyżej notowanego (w moim rankingu) zawodnika, a minusowe (-10) za stratę seta, (-25) za stratę dwóch partii ze słabszym rywalem i (-0.5) za grę tydzień po tygodniu. Oczywiście traktuję to jako zabawę, może jednak uda się dzięki tym czynnikom skuteczniej typować decydującą fazę turnieju Na razie wyliczyłem je dla czołowych 16 tenisistów.
1. Rafael Nadal 6.0
2. Novak Djokovic 5.9
3. Roger Federer 4.0
4. Andy Murray 3.6
5. Robin Soderling 4.3
6. Tomas Berdych 3.6
7. David Ferrer 4.6
8. Jurgen Melzer 3.6
9. Gael Monfils 2.8
10. Mardy Fish 2.0
11. Andy Roddick 1.8
12. Nicolas Almagro 4.1
13. Mikhail Youzhny 2.1
14. Richard Gasquet 3.3
15. Stanislas Wawrinka 2.7
16. Viktor Troicki 2.4
*Oczywiście według każdego podobne czynniki mogą być inne, te opierają się na mojej opinii na temat danych tenisistów, a traktuję to jako ciekawostkę, test
---
Roland Garros: Dzień #1
Mocno wchodzę w turniej :razz: Na dziś wybrałem cztery zdarzenia. Krótko o meczach: Millot jest w moim przekonaniem faworytem w między francuskim pojedynku z Teixeirą. Na pewno więcej razy w życiu miałem okazję oglądać Millota i &quot;młody&quot; French man zrobił na mnie duże wrażenie. Potrafi grać na cegle, jego lewa ręka jest bardzo solidna. Teixeira ostatni dobry wynik zrobił przed 8 tygodniami (wygrana challengera), Millot jeszcze dawniej, ale w mojej hierarchii wyżej stoi Vincent. Hewitt nie grał od IW, długo się leczył i do ostatniej chwili nie wiadomo było czy dzisiaj zagra. Tak się na 99% stanie i liczę na jego zwycięstwo. Rywal trafił się niezły, co prawda to Montanes, ale Albert jest kompletnie bez formy ;) Tu rodzi się więc szansa dla ofensywnego Hewitta, który dzięki paryskiej nawierzchni powinien mieć dzisiaj w meczu sporą przewagę. O dwóch pozostałych meczach nawet nie ma co pisać, chyba wszystko jest oczywiste ;) MAJ @9 Bet365 David Ferrer - Jarkko Nieminen 1 @ 1.06 ✅
AKO: 3.60
Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 10.6j :grin:
MAJ @10 Bet365 Vincent Millot - Maxime Teixeira 1 @ 2.25 ⛔
Kei Nishikori - Yen-Hsun Lu 1 @ 1.16 ✅
AKO: 2.61
Stawka: ⛔ 10j
MAJ @11 Bet365 David Ferrer - Jarkko Nieminen 1 @ 1.06 ✅ Vincent Millot - Maxime Teixeira 1 @ 2.25 ⛔
Kei Nishikori - Yen-Hsun Lu 1 @ 1.16 ✅
AKO: 2.76
Stawka: ⛔ 5j
**Wykreśliłem z kuponów Hewitta, wycofał się z turnieju :-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mozi 552

mozi

Użytkownik
Teimuraz Gabashvili - Andreas Seppi 1 @ 3.15 Pinnacle ⛔
Jak dla mnie to bardzo atrakcyjny kurs na taki typ. Gabashvili to tenisista z bardzo solidnym podaniem, do tego jest regularny z końcowej linii, nie bije balonów, często przyspiesza piłki z końcowej linii. Z takim stylem na paryskiej cegle jest mu dużo łatwiej niż gdziekolwiek indziej na tej nawierzchni. Seppi ma słaby sezon, nie imponuje, na cegle tylko 3 mecze, w tym dwie porażki i jedno 3 setowe zwycięstwo. Widać jeszcze ślady kontuzji, nie wiem czy będzie w stanie grać z Gabą na najwyższym poziomie przed 4, czy 5 setów. Mecz ogólnie powinien być wyrównany, choć więcej za widzę za widzę za reprezentantem Rosji. H2H 3:2 dla Seppiego, ale ostatni mecz, na cegle w 2009 wygrał Gaba i to gładko. Teimuraz ostatnio nie imponował, ale on potrafi się sprężyć na ważne turnieje, potrafi grać długie mecze, jest mocny fizycznie i psychicznie. W Paryżu rok temu osiągnął 4 rundę więc ma czego bronić w tym meczu :wink:
MAJ @12 Pinnacle
Teimuraz Gabashvili - Andreas Seppi 1 @ 3.15 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie typuję raczej WTA, ale obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. To kobiety, w dodatku chimeryczna Pavlyuchenkova i kurs na poziomie 1.1 na jej win z zawsze groźną Schvedovą? Paranoja!

MAJ @13 Sportingbet

Yaroslava Schvedova - Anastasia Pavlyuchenkova 1 @ 6.00 ⛔
Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
MAJ @14 Bet365
Thomas Schoorel - Maximo Gonzalez 1 @ 1.57 ✅
Frederico Gil - Marcos Baghdatis 1 @ 1.8 ⛔
Richard Gasquet - Radek Stepanek 1 @ 1.14 ✅
AKO: 3.22
Stawka: ⛔ 10j
1-23 Maj: Postawione: 135j Wygrane: 93.6j Zysk/Strata: ⛔ 41.4​
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nicolas Almagro - Łukasz Kubot 2 @ 11.25 Pinnacle ✅
Powód takiego typu jest oczywisty. Łukasz dostaje wielki handicap w postaci ogrania na paryskich kortach, przeszedł solidnie kwalifikacje, odprawiając niezłych grajków (Greul, Silva). Almagro jest jednym z solidniejszych graczy na cegle w Tour, rok temu w Paryżu zawędrował bardzo daleko i w tym może być podobnie... O ile przebrnie bardzo ciężką zawsze pierwszą rundę. Dodatkowo Almagro jeszcze w sobotę walczył na kortach w Nicei, tam 10 ciężkich setów, wcale nie miał spacerku w drodze po tytuł. Liczę na sensacje, nie ukrywam, ale wiadomo że kwalifikanci zawsze są groźni, a Łukasz może wreszcie się zmobilizuje i zrobi konkretną sensację.

Arnaud Clement - Filippo Volandri 1 @ 3.97 Pinnacle ✅
Tutaj krótko. Nie rozumiem tak mocnego faworyzowania Volandriego. Pokazał się z dobrej strony w jednym turnieju ATP, poza tym sukcesy na cegle na poziomie chall, jednak te sukcesy nie przenosiły się na French Open w poprzednich latach (ostatnie 3 edycje - w żadnej nie przeszedł R1). Potencjał tenisowy Volandrii ma duży, ale czy Clement go nie ma? Wiadomo jego lata powoli mijają, nie cegle nigdy nie wojował, ale to French Open i zawsze przykładał się mocno do tego turnieju, jak zresztą chyba każdy Francuz. Rywal jest do ogrania, w dodatku Clement nie wygrał meczu od kontuzji, której doznał w Zagrzebiu (seria 0:7), a wiadomo że takie serie, w przypadku tak solidnego grajka nie trwają zbyt długo. Dziś jest spora szansa na przełamanie.

Santiago Giraldo - Pablo Andujar 1 @ 2.00 Bet365 ⛔
O typie napisane sporo. Andujar nie prezentuje się już tak dobrze jak w Casablance, był to chyba jednorazowy wyskok. Giraldo uwielbia korty ceglane, chociaż ma możliwości do wygrywania także na innych nawierzchniach. Szybsza, paryska cegła powinna mu nawet pomóc. Mocny pick!

Robin Haase - Danie Gimeno-Traver 1 @ 2.58 Pinnacle ✅
Haase to bardzo zdolny Holender, z wielkimi możliwościami na cegle. Jest regularny, potrafi skontrować, przyspieszyć, zachowuje balans między ofensywą a defensywą, a do tego ma kąśliwe podanie. Gimeno-Traver ze swoimi rotacjami i forhendem na pewno też nie jest słabym graczem, ale w tym momencie dużo bardziej cenie utalentowanego Holendra. Tylko ten krecz w Nicei? Czy był spowodowany &quot;oszczędzaniem&quot; się przed FO, czy rzeczywistą kontuzją... Podejmuje ryzyko...

MAJ @15 Pinnacle
Nicolas Almagro - Łukasz Kubot 2 @ 11.25 ✅
Stawka:
5j
Wygrana: ✅ 56.25 MAJ @16 Pinnacle Arnaud Clement - Filippo Volandri 1 @ 3.97 ✅ Stawka: 10j
Wygrana: ✅ 39.7j MAJ @17 Bet365 Santiago Giraldo - Pablo Andujar 1 @ 2.00 ⛔ Stawka: ⛔ 10j MAJ @18 Pinnacle Robin Haase - Danie Gimeno-Traver 1 @ 2.58 ✅ Stawka: 10j Wygrana: ✅ 25.8j MAJ @19 Pinnacle Arnaud Clement - Filippo Volandri 1 @ 3.97 ✅ Santiago Giraldo - Pablo Andujar 1 @ 2.00 ⛔ Robin Haase - Danie Gimeno-Traver 1 @ 2.58 ✅
AKO: 20.48 Stawka: ⛔ 5j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jeremy Chardy - Grigor Dimitrov 1 @ 1.61 Pinnacle ✅
Jestem fanem talentu obu panów. Jednak dobrze wiem, że cegła to nie do końca teren dla Dimitrova. Grigor słynia ze znakomitego forhendu, nie gorszego jednoręcznego bekhendu, a większość punktów zdobywa dzięki wygrywanym uderzeniom. Tutaj trzeba więcej cierpliwości, którą posiada Chardy. Umiejętnościami także nie odstaje, również potrafi skontrować z obu skrzydeł, solidnie serwuje i jest bardzo solidny z głębi kortu. Ostatnio nie imponował formą, ale na pewno przygotowywał się do French Open i występy w challengerach traktował choć w pewnym stopniu jako trening. Chardy lubi grać w Paryżu, robił tu dobre wyniki, publiczność także będzie trzymała jego stronę, co pomoże mu przynajmniej w zaangażowaniu od początku do końca. Dimitrov kreczował przed tygodniem...
* Do tego over w meczu kobiet, oglądałem w tym roku Laurę, to bardzo przyzwoita tenisistka na cegle, która potrafi zagrać agresywniej. Dulgheru także do bólu solidna, czuje długi, ciężki mecz...
MAJ @20 Bet365
Jeremy Chardy - Grigor Dimitrov 1 @ 1.57 ✅
Laura Pous-Tio - Alexandra Dulgheru over 22.5 @ 2.20 ⛔
AKO: 3.45 Stawka: ⛔ 10j
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
MAJ @21 Bet365 Julia Goerges - Lucie Safarova 1 @ 1.50 ✅
Kei Nishikori - Sergiy Stakhovsky 1 @ 1.61 ⛔ Ruben Ramirez - Hidalgo - Albert Montanes 1 @ 5.00 ⛔ AKO: 12.075 Stawka: ⛔ 10j
 
Do góry Bottom