>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tenis by Dawid - analizy

Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
27.06. (czwartek) 🎾
Wimbledon (Q) - III runda


👉 Moro Canas vs. Dzumhur - faworytem bukmacherów jest Bośniak, choć nie jestem ku temu, aż tak mocno przekonany i dla mnie ten mecz nie ma faworyta. Oczywiście atutem Damira jest zaawansowana technika i doświadczenie w tourze, ale na trawie nigdy mocny nie był. Moro Canas wcześniej zbytnio na trawie nie grał, ale to co pokazał z Fonsecą i Gigante zrobiło na mnie dobre wrażenie i na pewno nie można go tu skreślać czy lekceważyć. Ma prawo powalczyć o coś więcej niż seta, a jeśli Dzumhura znów zawiedzie strona mentalna to sprawa wygranej będzie otwarta. Ten aspekt spowodował, że Bośniak nie zrobił wielkiej kariery, choć w pewnym momencie się na nią zapowiadało. Na trawie trochę traci swoje atuty, a to że dostał się do III rundy jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, ale zdziwię się jak wygra ten mecz bez straty seta.

👉 Kukushkin vs. Gaston - faworytem spotkania jest bardzo doświadczony Kazach, który w tym roku przeżywa drugą młodość i osobiście już go trochę skreśliłem, a on pokazuje, że dalej może. W ostatnim czasie miał moment kryzysu, ale tutaj znów gra bardzo dobrze i ograł Sachko oraz Bonziego czyli graczy z dużym potencjałem serwisowym, więc i do dobrej gry na trawie. Na pewno warto go za to docenić, ale nie byłbym sobą, gdybym nie poszukał tu przełamania serii, gdyż pamiętajmy, że mecz rozegrany będzie w formule best of 5, więc dla weterana może to być jakiś problem. Większa szansa na pojawienie się zmęczenie czy urazu, a wiemy, że Gastona nie można lekceważyć, szczególnie w roli underdoga. Francuz jest zawodnikiem o znakomitej technice, ale też przygotowaniu fizycznym i tym może postraszyć rywala. Ostatnie pięć spotkań Mikhaila rozegrane były na najkrótszym dystansie, więc czas poszukać przełamania.

👉 Poulle vs. van Assche - spotkanie rodaków, więc od razu powinna się lampka zapalić i raczej odpuszczać takie zestawienia, a jedyny co się broni to gra w kierunku underdoga. Obaj gracze nie mają za sobą najlepszego czasu. Pouille od jakiegoś czasu walczy z urazami, szczególnie z problemem pleców. Ostatni raz grał na Roland Garros, gdzie zawiódł i pojawił się dopiero teraz, więc siłą rzeczy ten występ był dużym znakiem zapytania, lecz finalnie bez straty seta pokonał Pinningtona Jonesa oraz Vesely'ego, choć tego drugiego miał prawo się obawiać. Teoretycznie van Assche nie powinien być trudniejszy, ale ma inne atuty jak gra z głębi kortu, która co prawda mniej się przydaje, ale wystarczyła mu na ogranie Tu oraz Marie czyli zawodników opierających się na serwisie. Luca w ostatnim czasie zszedł do challengerów, odkąd wrócił po absencji chorobowej i w każdym meczu zaliczał męki, więc nie jest to optymistyczne. Pamiętajmy, że tutaj panowie zagrają w formule best of 5, a jednak pod kątem fizycznym nieco mniejsze zaufanie mam do Pouille i raczej bliżej mi tu do overu.

👉 Bellucci vs. Goffin - David w ostatnim czasie pokazuje bardzo dobry tenis i wygrał turniej ATP Challenger Ilkley, który ostatecznie nie dał mu WC do Wimbledonu, na co po cichu liczył i dlatego też tam grał. W efekcie ma napięty grafik, bo od razu rozpoczął kwalifikacje, lecz jeszcze nie stracił seta, choć grał z zawodnikami, którzy są obecnie pod formą. W ostatnich dziewięciu meczach aż osiem rozegrał na najkrótszym dystansie, co prowokuje mnie do poszukania przełamania serii Belga, tym bardziej, że ostatni tydzień miał intensywny. Do tego Bellucci to zawodnik z dużym potencjał do dobrej gry na kortach szybkich, bo zwyczajnie je lubi i jego styl dobrze się w te korty wpisuje, ponieważ lubi serwować i ma ciąg do siatki. Jego wadą jest dość słaby mental, ale stricte tenisowo się broni i ma prawo napsuć krwi wyraźnemu faworytowi, choć kursy na Goffina lekko spadają.

Opisałem ogólnie wszystkie spotkania, ale tu wrzucam te ciekawsze dla mnie.
 
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
01.07. (poniedziałek) 🎾

ATP Wimbledon
Struff vs. Marozsan

Ciekawy mecz, choć bukmacherzy wskazują, że wyraźnym faworytem jest Niemiec. Ten oczywiście gra świetnie na trawie, ma ogromne doświadczenie i wszelkie argumenty by ten mecz wygrać – serwis, wolej, ale też wymiany na całkiem wysokim poziomie i co ważne na ogromnym tempie. Marozsan nie ma tego doświadczenia i cały czas tak naprawdę uczy się trawy, ale potencjał na pewno ma, bo to zawodnik dobrze serwujący i zaawansowaną techniką. Ostatnio urwał seta Medjedoviciowi, Sinnerowi, a także ograł Safiullina, więc nie można mówić, że jego gra się nie klei. Na pewno na tak długim dystansie jest w stanie ugryźć Niemca, który w ostatnich dwóch edycjach odpadał już na etapie I rundy, a tylko dwa razy osiągnął III rundę. Ewidentnie gra w formule best of 5 nie jest dla niego korzystna i zdecydowanie lepiej czuje się w krótszych formatach, to niewątpliwie szansa dla underdoga, lecz będzie musiał wykorzystać swoje szanse, których nie będzie zbyt wiele. Oczywiście potrzebny też będzie wysoki procent pierwszego serwisu, gdyż Niemiec nie będzie kalkulował i katował Węgra returnem. Jan wie, że wchodzenie w dłuższe wymiany nie ma większego sensu i spodziewam się wielu krótkich akcji. Teoretycznie mecz dobry pod over gemowy i nawet kursy lekko spadają na Węgra. Jeśli panowie pokryją gemy to wyraźnie wzrośnie szansa na asy, gdyż obaj potrafią inkasować ich dość sporo, szczególnie Niemiec. Fabian w tym sezonie w kilku meczach na trawie notował od 6 do 14 asów na mecz, z kolei Jan od 8 do 21 asów na mecz, a przecież ten mecz wcale nie musi zamknąć się w trzech setach. Oczywiście krótki mecz zamknie drogę do obu kierunków, więc jeśli wejdzie typ na gemy, to bardzo możliwe, że też drugi.

👉 powyżej 34,5 gemów @1,54 (betclic) ✅
👉 powyżej 32,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Nieco niższą linię na pierwszy i drugi zakład można znaleźć kolejno w fortunie i betfan.

❗ Analiza każdego spotkania I rundy mojego autorstwa TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
01.07. (poniedziałek, część II) 🎾

ATP Wimbledon
Medvedev vs. Kovacevic

Rosjanin broni punktów za półfinał sprzed roku i jemu wypada ten mecz wygrać, tym bardziej, że rywal nie ma dużego doświadczenia na trawie i ostatnie jego wyniki nie były dobre. To będzie jego debiut w głównej drabince Wimbledonu i jego atutem jest to, że on tu tylko może, a nic nie musi. Medvedev zagrał tylko w Halle, gdzie zmarnował piłki meczowe z Zhangiem i po fatalnej końcówce przegrał mecz z Chińczykiem. Myślę, że formuła best of 5 jest jednak dużym atutem, bo nawet w razie straty seta jest w stanie na spokojnie i bez nerwów wrócić do meczu, przy tym zamęczając oponenta. Daniil raczej ustawi się głęboko za linią końcową i zobaczymy jak bardzo jakościowe będą returny. Jeśli głębokość będzie odpowiednia to może powtórzyć wynik sprzed roku. Zobaczymy jak będzie serwować i ile prezentów podaruje rywalowi, bo pewnie trochę podwójnych błędów mu się przytrafi. Ciężko powiedzieć, czego spodziewać się po Amerykaninie, ale ja nie mam zbyt dużych oczekiwań. Nie zdziwię się jak doprowadzi do jakiegoś tb lub nawet urwie seta, ale też gładka porażka będzie czymś spodziewanym. Linia 0,5 na przełamanie na korzyść Kovacevicia wygląda dość atrakcyjnie, bo Rosjanin sam w pewnym momencie może podarować kilka prezentów, choćby w postaci podwójnych błędów. Warto zaryzykować, nawet mimo ogromnej różnicy doświadczenia.

👉 Kovacevic powyżej 0,5 przełamania @1,65 (betclic) ❌ (3 szanse z rzędu!)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
02.07. (wtorek) 🎾

ATP Wimbledon
Darderi vs. Choinski

Bardzo ciekawe spotkanie z punktu widzenia bukmacherskiego, gdyż faworytem bukmacherów jest Włoch, który od niedawna uczy się gry na trawie, lecz robi to dość szybko, gdyż w trzech rozegranych meczach w tym sezonie zaprezentował się co najmniej dobrze. Był o włos od ogrania Struffa na jego terenie, następnie pokonał Martineza i przegrał z Ofnerem na Majorce, który później doszedł do finału. Jednak tak niski kurs jest w mojej opinii przesadzony, bo po pierwsze jego doświadczenie jest cały czas niskie, a rywala ma niewygodnego. Choinski jest przyszywanym gospodarzem, gdyż więcej łączy do z Niemcami. Jednak co ważniejsze to fakt, że doświadczenie na trawie ma wiele wyższe, a do tego posiada potencjał do dobrej gry na tej nawierzchni, gdyż potrafi serwować, ale też w wymianach spisuje się całkiem nieźle. Teoretycznie bardziej preferuje cegłę, ale przed rokiem potrafił dojść tutaj do II rundy, w której napsuł sporo krwi Hurkaczowi i mógł spokojnie urwać seta. W tym roku rozegrał trzy spotkania na trawie, wszystkie przegrał, ale miał trudnych rywali i w każdym spotkaniu walczył jak równy z Boltem, Bergsem i Purcellem. Dobry moment dla niego na przełamanie i będę zawiedziony jak nie urwie nawet seta.

👉Choinski wygra seta @1,41 ✅ lub Choinski +1,5 seta (ha) @2,08 (betclic) ✅

❗ Analiza każdego spotkania I rundy mojego autorstwa TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
02.07. (wtorek, część II) 🎾

ATP Wimbledon
Rune vs. Kwon

Koreańczyk to zawodnik dość doświadczony na trawie, ale dawno na tej nawierzchni nie grał, co jest spowodowane głównie kontuzjami i dlatego obecnie musi korzystać z zamrożonego rankingu, a grywa dość rzadko. W koreańskich challengerach w pewnym momencie wyglądał już dobrze, aż nagle wróciła kontuzja i musiał się wycofać. Następnie wystąpił na Roland Garros, gdzie zaskakująco doszedł do II rundy, ale ugrany set z Kordą to było jego maksimum. Teraz przystępuje do Wimbledonu bez jakiegokolwiek przygotowania, więc ciężko powiedzieć na co go stać z tak utalentowanym, ale też nieprzewidywalnym zawodnikiem jak Rune, który potrafi robić duże rzeczy, ale też bardzo się męczyć z teoretycznie słabszymi rywalami. Ostatnio przegrał w Londynie z Thompsonem, który był w wysokiej formie i dołożył dwa zwycięstwa w pokazówkach. Duńczyk broni punktów za ćwierćfinał sprzed roku, więc wypada mu zagrać dobrze, ale raczej do obstawiania jest to trudny zawodnik. Potrafi grać genialnie i nagle się zaciąć, więc taki kurs totalnie nie zachęca. Wybieram asy na ten mecz z tego względu, że na betfan linia jest wiele niższa niż u konkurencji. Ewentualnie same asy Rune z linią 9+ także od betfan. Druga opcja statystyczna to przełamania, gdyż linia ustawiona jest na poziomie 5,5 i zachęca do gry. Wystarczą dwa przełamania na set, bo raczej zakładamy, że mecz nie wyjdzie poza trzy sety, a jeśli wyjdzie to dla nas jeszcze lepiej. Chociaż jedno przełamanie na korzyść Kwona zrobiłoby tu dużą robotę i po cichu na to liczę.

👉 liczba asów 14+ @1,4 (betfan)
👉 powyżej 5,5 przełamań @1,72 (betclic)
 
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
02.07. (wtorek, część III) 🎾

ATP Wimbledon
Rublev vs. Comesana

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Rosjanin, co nie może dziwić, choćby z racji różnicy doświadczenia. Andrey broni punktów za ubiegłoroczny ćwierćfinał, a Francisco dopiero rozegrał pierwszy oficjalny mecz na trawie i nawet urwał seta Broomowi. Dla Rubleva nie jest to najlepszy czas i szuka przełamania, gdyż zawiódł kolejno w Rzymie, Roland Garros i Halle. Ewidentnie brakuje mu chłodnej głowy i w kluczowych momentach nie wytrzymuje presji, dając impuls emocjom. Comesana prawdopodobnie nie będzie jeszcze żadnym wyzwaniem i zobaczymy jak zaprezentuje się na tle lepszego rywali, więc warto obserwować go, ale raczej od II rundy. Ciężko stwierdzić czy Argentyńczyk da radę nawiązać tu jakąkolwiek walkę, ale potrafi dobrze serwować i to niewątpliwie jakiś punkt zaczepienia. Moją uwagę zwróciły asy serwisowe z tego względu, że Andrey nabija ich dość sporo, ale słabo broni. Argentyńczyk z kolei czasem szuka asów, ma całkiem dobry serwis i jest tu potencjał do zrobienia overu, o ile mecz nie będzie zbyt krótki. Comesana wręcz musi pomóc sobie serwisem, bo w wymianach sporo straci, bez doświadczenia na trawie, na której odbijanie tylko top spinem raczej nie przejdzie, tym bardziej z tak ofensywnym rywalem. Jeśli underdog się nie skompromituje to też powinien być czas na asy.

👉 powyżej 16,5 asów @1,8 (totalbet) ✅

Typ bez analizy:
👉 Linette vs. Svitolina powyżej 5,5 przełamań @1,6 (betclic)
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 986,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
02.07. (wtorek, część IV) 🎾

ATP Wimbledon
Norrie vs. Diaz Acosta

Bardzo dobrze wylosował Brytyjczyk, gdyż otrzymał rywala, która na trawie ma rozegrane tylko trzy spotkania i wszystkie przegrał. Argentyńczyk w tym roku nie zagrał żadnego spotkania, by się należycie przygotować i raczej przyjeżdża tu po pieniądze za I rundę. Od dłuższego czasu nie widzieliśmy go na kortach, bo leczył kontuzję barku, więc tym bardziej nie można liczyć na dobry występ z jego strony. Oczywiście Norrie jest w dość niskiej formie, sporo przegrywa, a ostatni mecz z Ruusuvuorim był dobry, lecz do momentu kluczowych punktów, które seryjnie przegrywał. Później przegrał jeszcze w pokazówce z Rune, ale urwał mu seta. Jednak co by nie grał to musi wystarczyć na Diaza Acostę i strata choćby seta będzie oznaczać, że dalej nie ma co liczyć na Brytyjczyka, który grał tu nawet w półfinale. Ostatecznie wybieram tutaj asy, ze względu na dość niską linię. Norrie raczej będzie ich szukał z tego co widziałem po meczach przygotowawczych szczególnie na stronę przewagi. Z kolei Diaz Acosta musi nadrabiać serwisem, bo będzie mu ciężko bez doświadczenia na trawie, a też jest leworęczny i znając życie kilka razy dokręci piłkę. Brytyjczyk ma też dość słabe statystyki obronne, co jest jakąś nadzieją. Najważniejsze by mecz nie był zbyt krótki, a to ciężko przewidzieć, bo Acosta wraca po kontuzji.

👉 powyżej 11,5 asów @1,7 (totalbet)

Typ bez analizy:
👉 Mpetshi Perricard wygra seta @1,53 (betclic) ✅
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom