>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Table Tennis - tenis stołowy

karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Xu wenliang - Anthony amarlaj e: będzie zwrot bo Hindus poszedł na trójke i się miną...
typ: Xu jeśli STS będzie wystawiał oferte na każdą kolejke superligi
1.70 to pojawią się zapewne kwiatuszki, które postaram się
wychwycić ;)


Gorąco polecam!
Jak dla mnie świetna inwestycja. Xu leworęczny chiński zawodnik, który dzisiaj nie powinien mieć problemów z Hindusem. Ten drugi w poprzednich rozgrywkach wylądował gdzieś w środku rankingu po sezonie, natomiast Chińczyk grał w I lidze, ale ze względów czysto finansowych ;) Wenlinag w Polsce gości już kilka lat, trenuje na co dzień w Grodzisku Mazowieckim z takimi zawodnikami jak: Górak, Fertikowski, Floras czyli ścisłą czołówką Polski. Grał praktycznie cały czas oprócz ostatniego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej i zawsze był siłą napędową swoich zespołów. Ma bardzo niewygodny styl gry opierający się na mało czytelnym i zróżnicowanym serwisie i bardzo dobrym forhendzie. Hindus to zupełne przeciwieństwo. Bardzo żywiołowo grający zawodnik bazujący na prostej, szybkiej grze, lecz sporo traci na odbiorze serwu, a jak pisałem jest to główny atut Chińczyka. Serwisu też nie posiada zbyt skomplikowanego, co będzie wodą na młyn dla doświadczonego Xu. Nie widzę praktycznie szans na urwanie więcej niż jednego seta przez Amarlaja.

Zachęcam i polecam!


P.S

Może się zdarzyć sytuacja, w której obaj zawodnicy nie spotkają się w bezpośrednim pojedynku. Zależy to od losowania i wyboru trenerów co do obstawienia pozycji (1,2,3)
Trójki grają tylko jeden mecz między sobą.

aha uważałbym z typem na Fertikowskiego... Przede wszystkim są to zawodnicy, którzy znają się jak przysłowiowe łyse konie bo razem przez ładnych kilka lat trenowali w Zielonej Górze, więc tu żaden z nich nie ma szans zaskoczyć swojego przeciwnika. Dla mnie nie do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Już widać, że obstawianie naszej ligi w STS - ie będzie trudne, gdyż np. 90 % dzisiejszych meczów to będą zwroty, trenerzy mieszają w składach, do ostatniej chwili nie wiadomo kto zagra pod jakim numerem.
 
C 17

cwiropb

Użytkownik
O widzę, że znajdzie się kilku kompanów do ogolenia STS-a zakładając się na naszą Superligę ???? Chodzicie na mecze, jesteście blisko jakiś klubów? Martwi brak profesjonalizmu przy opracowywaniu oferty ze strony stsu - brak zakładów na drużynę, brak niektórych par. Macie również limit 113zł?
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Podłączam się do pytania. A jeżeli interesują Cię powtórki z ligi francuskiej to polecam kanał na youtube ttlondon2012
 
dawtom91 1,5K

dawtom91

Użytkownik
Dimitrij Ovtcharov - Jun Mizutani, QF German Open 2013, typ: 1, kurs: 1,8, bukmacher: bet365
✅✅✅✅ 4-0, Blitzkrieg ????

Godzinę temu Ovtcharov grał z Japończykiem Shiono, który przeszedł samego siebie. Notowany w 6. dziesiątce rankingu ittf grał szaloną defensywę. W 7 secie prowadził 5-2 i 9-6 by przegrać 5 kolejnych punktów i w konsekwencji mecz. Dima pokazał nieprawdopodobny hart ducha wytrzymując wielką presję. Hala w Niemczech jest maksymalnie &quot;zagotowana&quot; i przypomina bardziej halę piłki ręcznej - doping jest nieprawdopodobny.
Ovtcharov to piąty tenisista stołowy świata, Mizutani jest aktualnie 14. Japończyk gra bardzo ofensywnie, bardzo dobrze serwuje, ale ja daje 70 % szans Niemcowi, który stracił tu już 8 setów, ale wszystkie mecze wygrał. Sądzę, że uda mu się rozpracować Japończyka przy szalejących niemieckich trybunach. Mecz o 18:15. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marfi 629

marfi

Użytkownik
Popieram kolegę u góry w 100% Ovtcharov w niesamowitej formie, tak dobrze jeszcze nie grał. Można postawić go na równi z Bollem, teraz bez większych kłopotów wygrał ME gdzie nie grał jego bardziej doświadczony kolega z reprezentacji. Dima prezentuje teraz poziom absolutnie światowy. Z kolei Mizutani ostatnio wrócił z ligi chińskiej do Europy czyli zniżka poziomu do tego w ostatniej LM grał z zawodnikami z drugiej i trzeciej setki. Teraz już w Niemczech pokonał co prawda 4-0 niezłego Kim Minseoka (ale to wciąż 2 klasy niżej niż Dima) i kilku słabszych zawodników. Świeżo upieczony Mistrz Europy. Potrzebował 7 setów żeby ograć Jung Youngsika i Shiono Masato (40. i 57. pozycja w rankingu). Być może stąd ten spory kurs, nie wiem. Mimo wszystko kolega już dodał, że gra u siebie, będzie doping, będzie rywal na którego trzeba się zmotywować. Ten kto nie grał w ping-ponga ten nie wie, że czasami lepiej gra się z zawodnikami swojego poziomu niż ze słabszymi bo ciężej o motywacje i jest irytacja kiedy przeciwnik zagra jakąś dobrą piłkę &quot;bo przecież on jest słabszy ode mnie&quot;. Nic dodać, nic ująć po 1.80 to bardzo fajny kurs.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No typ wszedł jak w masło, szkoda, że 4-0 bo buk przez to wystawił kurs na Dimę w meczu z Bollem 1.55. Z drugiej strony mimo genialnej formy Ovtcharova 2.40 na Bolla to chyba value i można pograć za drobne bo obaj Panowie znają się bardzo dobrze i możliwy jest chyba każdy wynik. Kto jest zdeterminowany w grze na Ovtcharova to -1,5 jest po kursie 2.05. Wszystko w ofercie live, mecz za parę minut.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mecz: Jakub Kleprlik vs Abdel Kader Salifou godz: 18:30
Typ: Salifou
Kurs: 1,25
Buk: Expekt

Mecz ligi francuskiej. Dla mnie Saliofu to zdecydowany faworyt tego pojedynku. W zeszlym tygodniu bardzo fajnie zaprezentował się w turnieju podsumowującym sezon 2013 w Dubaju, gdzie pokonał Cazuo Matsumoto i odpadł dopiero z późniejszym triumfatorem, Xin Xu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast rywal, Kleprlik, to naprawdę średniak, gracz co tygodniowych Challangerów w Niemczech.

Mecz: Patrick Baum vs Jonathan Groth godz: 19:00
Typ: Baum
Kurs: 1,25
Buk: Expekt

Tym razem mecz ligi niemieckiej, pojedynek niemiecko-duński. Baum, to trzecia rakieta Niemiec, gracz regularniej grający na wysokim poziomie i ograny na arenie międzynarodowej. Jego przeciwnik, to rosły i leworęczny Duńczyk, który potrafi zagrać dobre spotkania, ale naprawdę tutaj nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia.
AKO: 1,56
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Po Kuwejcie przenosimy się do Kataru. Mecze pierwszych rund, kursy niskie, ale można coś skleić z &quot;pewniaków&quot;.
Dima Ovtcharov - Lee Sang Su 1 @ 1.20
Mistrz Europy w życiowej formie. Nie grał w Kuwejcie, z kolei grał tam Koreańczyk, który przegrał już w 1. rundzie z notowanym na 81. pozycji Joao Monteiro 1-4. Niemiec w rankingu jest szósty, ostatni sezon był najlepszy w jego karierze, jest wypoczęty. Ja tu widzę spacerek.
Gao Ning - Tiago Apolonia 1 @ 1.28
Obydwaj panowie grali w Kuwejcie. Singapurczyk 20. w rankingu w 1. rundzie 4-0 z Koreańczykiem Hyundeokiem. W drugiej rundzie kolejny Koreańczyk Cho Eonrae i wygrana 4-2. Dopiero w 1/8 przegrał z zawodnikiem ze światowej czołówki Junem Mizutanim 2-4. Apolonia jest w rankingu 35., w Kuwejcie przegrał już w pierwszej rundzie ze średniej klasy zawodnikiem ze Szwecji Parem Gerellem. Zawodnicy znają się z ligi francuskiej, myślę że konsekwentna gra do backhandu Portugalczyka da tu łatwe zwycięstwo, to chyba najsłabszy backhand wśród ofensywnych zawodników z top50 ;)
Chen Chien-An - Ricardo Walther 1 @ 1.25
Łoo, skąd ten kurs? Tajwańczyk to bardzo dobry, młody zawodnik, mocna gra topspinowa z oby stron. Cały czas pnie się w górę rankingu, jest już 25. Walther to dla mnie nieporozumienie. Widziałem go w tamtym roku w Bundeslidze gdzie w pewnym momencie meczu z Chuang Chih-Yuanem, Walther wygrał 2 z ostatnich 19 punktów. Co ten facet robi w Duseldorfie do dla mnie wielka zagadka. Na moje oko to on by nawet z naszym Danielem Górakiem sobie nie pograł.
+ bez żadnej zbędnej analizy Chuang Chih-Yuan, Ma Long, Fan Zhendong.
AKO 2.46
6/10
✅ 8,8j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Zaczynamy Drużynowe Mistrzostwa Świata!
Bardzo fajną ofertę ma bwin, który wystawił typy na mecze drużynowe i indywidualne. Dużych kursów na drużynówkę nie ma, ale mam jakiś pomysł.
Chorwacja – Dania 1 @ 1.30 3:1
Chorwacaja w składzie Gacina, Tan Ruiwu, Kolarek. Dania: Maze, Groth, Stenberg. Na pierwszych stołach zapewne Gacina i Maze, zawodnicy z TOP 30. Na drugich Tan Ruiwu i Groth. Różnica poziomów, Tan Ruiwu bardzo solidny i ofensywnie grający Chińczyk w barwach Chorwacji, a Duńczyk, europejski średniak. Trzeci stół to w Chorwacji Kolarek, zawdonik z polskiej lig, poza setką rankingu ITTF czyli też przeciętniak, ale jego rywal to nijaki Kasper Sternberg, 204. pozycja w rankingu. 3:0 lub 3:1 bardzo możliwe. A nawet jak w 4. meczu Maze zagra jak za najlepszych lat i pokona Gacinę (w co raczej wątpię) to w meczu Groth – Ruwiu to &quot;Chorwat&quot; będzie zdecydowanym faworytem.
RosjaPolska 1 @ 1.25 0:3
Białoczerwoni w składzie: Górak, Wandżi, Floras. Rosja: Shibaev, Skachkov, Liventsov. Tylko Górak na poziomie, Wandżi już słabo, Floras, mur beton przegra wszystko co dostanie. Rosja to bardzo silna reprezentacja, Shibaev poza zasięgiem nawet Góraka, Skachkov również bardzo solidny zawodnik z super backhandem. Livetnsov na 3. stół, ale tam spotka się pewnie z Florasem czyli też nie powinien mieć problemów. Mało patriotyczny typ, jeszcze tak przed Świętem uchwalenia Konstytucji 3. Maja, ale co zrobić ????
bwin
AKO: 1,63
Stawka: 8/10
- 8j
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Śledziłem dziś ten turniej cały czas i kilka typów na jutro mogę Wam podsunąć ???? (wcześniejszą edycję również obserwowałem)
Petr David vs Gregoire Jean @ 1.33 ✅ 3-1
Zależy mu to widać. Przegrywał 2-1 w setach z Diogo Carvalho, miał trudną sytuację w 4-tym secie, ale udało mu się. Wydawał z siebie okrzyki radości po każdym ważnym zdobytym punkcie. Z bilansem 3-2 walczy o awans do finałowej czwórki, więc powinien to wygrać, innej możliwości nie widzę.

Michael Pichler vs Diogo Carvalho @ 2.00 ⛔ 0-3 odpuścił całkowicie, wygrywał w 1szym i 3cim secie, ale nie dał rady...
Michael wygrał z Mendes&#39;em, który walczy o awans. Carvalho nic nie wygrał i nie zanosi się na to. Kurs warty gry, bo poziom ich gry jest podobny, warto zaryzykować.. O nic nie grają praktycznie, Pichler już raz wygrał, czemu miałby tego drugi raz nie zrobić?

Miroslav Horejsi vs Gregoire Jean @ 1.50 ⛔ 2-3.... to co zrobił Miroslav woła o pomstę do nieba, z 2-1 w setach i 4-1 w 4 gemie na 2-3 ;)
Jeśli Miroslav chce mieć jeszcze jakiekolwiek szanse na awans powinien ten mecz wygrać. Forma nie zachwyca, ale przy odrobinie szczęścia powinno się udać.
Martin Hanak vs Diego Carvalho @ 1.36 ✅ 3-2
Walczy o awans, więc powinien spokojnie wygrać.

Enio Mendes vs Martin Hanak @ 1.83 ✅ 1-3
Podobała mi się dziś gra Hanak&#39;a z Kou. Kiedy mógł to atakował, ale jak miał się bronić to momentami robił to perfekcyjnie, biegał z jednej strony do drugiej. Widzi mi się tutaj wygrana Martin&#39;a.
Powodzonka!

not bad jak na pierwsze potyczki z tenisem stołowym ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dobra, jak ktoś ma ochotę zagrać sobie z rana tenis stołowy to mogę zaproponować:

Horejsi - Simoncik 1 @1,44 ✅✅

Horejsi -1,5 seta @2.00 ✅✅

Błaszczyk - Lei Kou 1 @2,10
✅✅

i jeśli Simoncik tak, jak myślę nie pokaże nic ciekawego to dalej:

Petr David - Simoncik 1 @1,53 ⛔⛔

Bet365



Gramy każdy z każdym w 3 dni bodajże. Turniej rozgrywany cyklicznie i widać, że doświadczony Horejsi czuje się w nim, jak ryba w wodzie. Zawsze w czołówce i przegrywa mało gier. Simoncik słabsze wyniki, ale też mniej regularnie tam występuje. Ostatni ich mecz spokojne 3-0 dla Horejsiego, więc myślę, że to handi spokojnie do ogarnięcia. Jako ciekawostkę warto nadmienić, że Horejsi od przyszłego sezonu będzie występować w zespole z Zielonej Góry, która zatrudniła też Perssona, a i Błaszczyk tam występuje. ???? Weterani zawsze w cenie.

Błaszczyk na pewno w super formie nie jest bo po pierwsze coraz starszy, po drugie w lipcu zazwyczaj mamy okres roztrenowania, a po trzecie już w polskiej lidze grał przeciętnie w ubiegłym sezonie, ale po takim kursie na Błaszczyka warto zagrać bo... zaledwie kilka dni temu chinol (ukrainiec od kilku lat ;)) wygrał w analogicznym turnieju zaledwie jednego seta! w siedmiu meczach, więc widać, że forma wakacyjna i więcej spędza na jedzieniu karkówki z grilla, niż trenowaniu. W kilka dni nawet, jeśli coś potrenował cięzko by był w pełni dyspozycji.

Davida można podpiąc pod Horejsiego, zawsze solidny i wysoko w tych turniejach. Warto jego zagrać, jeśli sprawdzi się scenariusz z pierwszego meczu przeciwko Simoncikowi. ;)

Dodam, że gramy do 3 wygranych setów, a nie 4 i w sumie tyle z tych istotnych spraw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
... zaledwie kilka dni temu chinol (ukrainiec od kilku lat ;)) wygrał w analogicznym turnieju zaledwie jednego seta! w siedmiu meczach, więc widać, że forma wakacyjna i więcej spędza na jedzieniu karkówki z grilla, niż trenowaniu. W kilka dni nawet, jeśli coś potrenował cięzko by był w pełni dyspozycji.
Kou Lei się wycofał 21 lipca po meczu z Udrą z powodu kontuzji, więc zagrał tylko dwa mecze, a nie siedem. Reszta to walkowery.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Kou Lei się wycofał 21 lipca po meczu z Udrą z powodu kontuzji, więc zagrał tylko dwa mecze, a nie siedem. Reszta to walkowery.
Good for you. ;) Widziałem suche wyniki, a tam były porażki. Typ wszedł na lajcie, więc nie ma co do tego wracać.



Błaszczyk - David 1 @1,83 bet365 ✅✅

Arvidsson - Kou 1 @2,75 bet365
⛔⛔ 2:0 -&gt; 2:3




Na Davidzie się zawiodłem bo widziałem już jego lepsze mecze, ale skoro ma w tym momencie bilans 0-3 to tym bardziej wątpię, by jego gra wróciła na właściwe tory. To nie jest turniej, gdzie zawodnicy zabijają się o zwycięstwo, a facet już stracił szanse na awans do półfinałów. Błaszczyk widać, że podszedł do turnieju dość poważnie, a jego forma i zapał do gry powinny spokojnie wystarczyć na pokonanie swojego rywala. Kurs zachęca.

Arvidsson pokazuje się z dobrej strony, a mimo to często jest postrzegany, jako dog. W poprzednich zawodach potrafił nie raz wygrać z wyżej notowanym przeciwnikiem i nie inaczej dzieje się teraz. Bilans 3-0, a jutro w swojej drugiej grze zmierzy się z Kou, który gra sobie na lajcie bez jakiegoś wielkiego poświęcania się. Kurs dla mnie zdecydowanie przeszacowany więc warto w to uderzyć. Na live pojawią się pewnie jakieś handi, więc można obserwować.

Do tego na sucho:

Vrablik - David 1 @1,80 ⛔⛔

Arvidsson - Nowokuński 1 @1,25
✅✅ (choć nie wiem czy kurs jest adekwatny do ryzyka...lecz powinno wejść.)

wszystko bet całoroczny. ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom