>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Table Tennis - tenis stołowy

jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
13:10
LELKES Zoltan [SVK, 646/ 2433] - SLOVACIK Andrej [SVK, 804/ 2421] 1,709 6/10 Pinnacle ✅3-0
Koledzy z klubu w lidze środkowoeuropejskiej, grającej pod egidą dolnoaustriackiego związku. Lelkes gra tu lepiej, ograł Miszewskiego i Seredę, wciąż zachowuje szanse na półfinał. Slovacik gra bardzo ofensywnie, często atakuje w pierwsze tempo, i co tu mówić: często robi to bezmyślnie. Myślę, że nie przeszkodzi koledze z debla w drodze do półfinału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Finał Challengera, g. 14:30
P. SEREDA [SVK, 132/ 2726]- M. OLEJNIK [CZE, 185/ 2707] 1,73 4/10 Gamebookers⛔2-3
Sereda prowadził 2-0 w setach i nagle przestał grać:;/:
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Parę słów odnośnie najbliższego tygodnia.
Doszedłem do wniosku, że typowanie większej ilości spotkań totolotkowego Challengera w Ochsenhausen na dłuższą metę mija się z celem (czyt. pozyskiwaniem środków pieniężnych:razz ???? . W związku z tym w przypadku rozgrywek challengerowych ograniczę się do typowania wyłącznie jednostkowych spotkań, w przypadku których będę miał pewność co do value w którąś ze stron.
W połowie przyszłego tygodnia (środa) rusza w Santiago pro-tourowe Chile Open. Pro-tourowe, niestety tylko z nazwy... Ostatnio na dniach z imprezy wycofał się będący w bardzo dobrej formie Ovtcharov (wg mnie wygrałby ten turniej w cuglach). Z czołówki przyjedzie tylko Chuang Chih-Yuan (o ile w ostatniej chwili też nie zrejteruje). Wcześniej z imprezy wycofali się m.in. znany czelendżerowiec Pistej, Wu Chih-Chi, Hindus S. Saha, Brazylijczyk Thiago Monteiro (nie mylić z Joao). Obsada tak słaba, jak chyba jeszcze nigdy w 15 letniej historii Pro-Touru. Mam nadzieje, że nie zniechęci to buków to wystawienia oferty na zawody.
Zagrają m.in. (wg najnowszego rankingu):
1. Chuang Chih-Yuan (TPE, 12)
2. Achanta Sharath Kamal (IND, 76)
3. Liu Song (ARG, 99)
4. Tsuboi Gustavo (BRA, 121)
5. Vostes Yannick (BEL, 139)
6. Matsumoto Cazuo (BRA, 180)
7. Hoyama Hugo (BRA, 195)
8. Roy Soumyadeep (IND, 287)
9. Rogiers Benjamin (BEL, 289)
Zapraszam chętnych do dyskusji;)
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Challenger Series, 21:40
SEREDA Peter [SVK, 132/ 2726] - SZOCS Hunor [ROM, 331/ 2569] 1,602 Pinnacle 8/10✅3-0
Sereda miewa wprawdzie słabsze momenty, ale z zawodnikami pokroju węgierskiego Rumuna powinien sobie radzić bez problemu. Szocsowi zdarzały się w poprzednich rundach przebłyski (stąd też pewno na niego niskie kursy w stosunku do poziomu umiejętności - baaardzo przeciętnego), ale tutaj gra słabo. Prognozuje pewne zwycięstwo Seredy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1

dinus

Użytkownik
Ogólnie chce dodać, że Sereda to jeden z najlepszych graczy, na challangerach, ale miewa fatalne moment 2-2 w setach prowadził 10-7 i przegrał 11-13 . Jak będzie coś ciekawego to edytne posta, i dam typ
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
godz. 11:00
HOREJSI Miroslav [CZE, 229/ 2670] - SZOCS Hunor [ROM, 331/ 2569] 1,685 Pinnacle 7/10✅3-0
Spotkali się pod koniec czerwca i wygrał Szocs 3-2. Przed chwilą Horejsi ograł Olejnika 3-0, a Szocs grał wczoraj wręcz tragicznie. Horejsi wciąż nie jest pewny awansu - nie może sobie pozwolic na porażkę. A biorąc pod uwagę ich aktualną dyspozycję, nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa..
 
S 0

sigii

Użytkownik
godz. 11:00
HOREJSI Miroslav [CZE, 229/ 2670] - SZOCS Hunor [ROM, 331/ 2569] 1,685 Pinnacle 7/10
Spotkali się pod koniec czerwca i wygrał Szocs 3-2. Przed chwilą Horejsi ograł Olejnika 3-0, a Szocs grał wczoraj wręcz tragicznie. Horejsi wciąż nie jest pewny awansu - nie może sobie pozwolic na porażkę. A biorąc pod uwagę ich aktualną dyspozycję, nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa..
Na Sportingbet jest kursna HOREJSI Miroslav 2.05
 
H 0

high

Użytkownik
Marcin Mieszewski - Peter Serda -1,5 1,60 bet365 10/10
Miszewski przegrał z Gumanem 2-3, niektórymi jego zagraniami byłem zaskoczony na plus. Serda z Gumanem wygrał 3-1. Tydzień temu Serda dotarł do finału Challengera, w którym minimalnie przegrał z Olejnikiem 2-3. Równiez tydzień temu ci dwaj panowie mieli okazje ze sobą zagrać. Peter Serda gładko wygrał 3-0. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wyniku niż wygrana Serdy. Myśle, że spokojnie powinien rozprawić sie z Miszewskim w 4 steach, jeśli chce dzisiaj powalczyć w finałach.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Marcin Mieszewski - Peter Serda -1,5 1,60 bet365 10/10
Miszewski przegrał z Gumanem 2-3, niektórymi jego zagraniami byłem zaskoczony na plus. Serda z Gumanem wygrał 3-1. Tydzień temu Serda dotarł do finału Challengera, w którym minimalnie przegrał z Olejnikiem 2-3. Równiez tydzień temu ci dwaj panowie mieli okazje ze sobą zagrać. Peter Serda gładko wygrał 3-0. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wyniku niż wygrana Serdy. Myśle, że spokojnie powinien rozprawić sie z Miszewskim w 4 steach, jeśli chce dzisiaj powalczyć w finałach.
Jesli można - parę słów.
Aktualna klasyfikacja turnieju:
Pistej 5-1 (+7), Horejsi 5-2 (+7), Prokopcov 4-1 (+5), Olejnik 4-2 (+2), Sereda 3-3 (+4)
Jeśli Olejnik pokona Pisteja, dla którego to spotkanie będzie o nic, to Sereda jest przed swoim ostatnim meczem poza turniejem. Prawdopodobny scenariusz. A wówczas Słowak może podejść do spotkania z Miszewskim &quot;różnie&quot;:?
 
H 0

high

Użytkownik
Jesli można - parę słów.
Aktualna klasyfikacja turnieju:
Pistej 5-1 (+7), Horejsi 5-2 (+7), Prokopcov 4-1 (+5), Olejnik 4-2 (+2), Sereda 3-3 (+4)
Jeśli Olejnik pokona Pisteja, dla którego to spotkanie będzie o nic, to Sereda jest przed swoim ostatnim meczem poza turniejem. Prawdopodobny scenariusz. A wówczas Słowak może podejść do spotkania z Miszewskim &quot;różnie&quot;:?
Rzeczywiście, popatrzyłem na tabele na stronie Challengera a jeszcze jej nie zauktualizowałi, myślałem ze robia to po kazdym meczu. ????
Jelszan nie wiem jak tam sie teraz przedstwia tabela, a nie mam czasu jej analizowania, to chodzić tutaj może tez o pieniądze, bo za wyższe miejsce jest ich wiecej. Ale patrząc na ta tabele co teraz jest to chyba Miszewski, Guman i Szocs chyba nie są w stanie zagroźić Serdowi w zajęciu 5 miejsca, więc zobaczymy jak podejdzie do tego spotkania, mam nadzieje że się przyłoży chłopak.
PS. Co myślisz o Prokopcov - Szocs, Prokopcov powinien wygrac w 4 setach? Dobry kurs jest 1,75 na Prokopcov -1,5.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Liga Chińska, mecz Zheshang Bank - Shandong Luneng
13:30
BOLL Timo [GER, 2/ 3096] - JOO Se Hyuk [KOR, 10/ 2987] 6,25 1/10 Bwin⛔3-2
14:00
MA Lin [CHN, 3/ 3133] - ZHANG Jike [CHN, 4/ 3133] 1,57 3/10 Bwin✅0-3
Ostatnio Zhang Jike seryjnie leje Ma Lina...
PS.
Stawki małe, bo liga średnio poważna - bardziej taka pokazowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Ciąg dalszy z ww meczu:
BOLL Timo [GER, 2/ 3096] - ZHANG Jike [CHN, 4/ 3133] 1,48 5/10 Bwin✅2-3
Ostatnie 3 spotkania wygrał Chińczyk.


Całkiem niezłe 2 dni:grin::grin:
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
Za chwilę:
HAO Shuai
[CHN, 18/ 3034]- Zhang Chao [CHN, NR/ 3013] 1,57 7/10 Bwin✅3-2

Weszło, choć łatwo nie było. Spodziewałem się łatwiejszej przeprawy Hao Shuaia, który ma nadzwyczaj korzystny bilans w spotkaniach z Zhang Chao.
 
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
China Open,
26.08 1. Runda, od godz. 6:30
MATSUDAIRA Kenta [JPN, 48/ 2818] - ZHAN Jian [SIN, 73/ 2837] 2,45 3/10 Pinnacle⛔4-3
Starszy Matsudaira ostatnio sporo przegrywa. Zhan Jian też, ale mniej. Poza tym nowo upieczony reprezentant Singapuru, jeszcze jako Chińczyk wykazywał dużo większy potencjał niż by wskazywał na to kurs 2.45. Jak dla mnie w tym meczu 50/50.

JOO Se Hyuk
[KOR, 10/ 2987] - CHIANG Peng-Lung [TPE, 97/ 2768] 1,338 10/10 Pinnacle✅4-1
Rzadko gram takie niskie kursy, rzadko za taką stawkę i rzadko używam określenia pewniak. Ale jeśli już miałbym te trzy rzeczy zrobić to właśnie w tym przypadku. Joo Se Hyuk - wiadomo - uznana firma: najlepszy nowoczesny obrońca na świecie. Aktualnie w świetnej formie (kto widział niedawny mecz z Bollem, ten wie). Chiang Peng-Lung - to już niestety historia... Kiedyś doskonały piórkowiec (jednostronny, w stylu Ryu Seung Mina), indywidualnie brązowy medalista MŚ z 2001 roku. W ogóle w latach 1999-2001 wielokrotnie wygrywał z czołówką ChRL. Tylko ten piórkowiec waży teraz z 10 kg więcej i nie ogarnia już całego stołu jak 10 lat temu. 99,99% Koreańczyk - ostatni raz z Chiangiem przegrał w 2001, wygrał ostatnie 8 oficjalnych pojedynków.
PERSSON Jorgen [SWE, 34/ 2882] - JEONG Sang Eun [KOR, 91/ 2786] 1,971 3/10 Pinnacle✅4-3
Szweda nie trzeba chyba przedstawiać - chodząca legenda Ping-Ponga. Wciąż w nienajgorszej dyspozycji. Młody Koreańczyk ostatnio gra przeciętnie. Ostatnio przytrafia się mu sporo porażek. Tutaj w kwalifikacjach wprawdzie wygrał trzy mecze, m.in. z wyżej opisanym Chiang Peng-Lungiem 4-1, ale nie przekonywał w spotkaniach ze słabymi Merzlikinem i rodakiem Perssona Oversjoe - 2* po 4-2. Dla mnie tutaj faworytem jest Persson.
2. Runda

YAN An [CHN, 161/ 2993] - TANG Peng [HKG, 19/ 2880] 3,79 3/10 Pinnacle⛔4-0

Grzech nie zagrać po takim kursie. Yan An dotychczas nie zachwycał - przytrafiało mu się sporo przypadkowych porażek ze średniakami. Ostatnio jest w bdb formie, został wicemistrzem uniwersjady, tutaj w kwalifikacjach zdecydowanie pokonał Kuźmina, a w 1. rundzie Lee Sang Su. Tang Peng to były reprezentant ChRL, potem okazał się za słaby na 1. kadrę i poszedł w rezerwy (czyt. Hongkong, ew. Singapur). Podobny los prorokuje wkrótce temuż Yan Anowi... Reprezentant Hong Kongu - numer 19 na świecie... Z całym szacunkiem dla ostatnich osiągnięć Yan Ana - nie wiem skąd buki wzięły kursy na ten mecz.. To, że ktoś jest reprezentantem Chin Ludowych nie upoważnia jeszcze do zwycięstwa przed meczem:razz: Jeśli wszystko będzie na czysto, to dla mnie w chwili obecnej szanse 50/50.
BAUM Patrick [GER, 23/ 2884] - GARDOS Robert [AUT, 66/ 2829] 3,14 2/10 Pinnacle✅2-4
Typ wypracowany na podstawie pierwszej rundy, gdzie Baum wypocił ledwo zwycięstwo z przeciętnym Chińczykiem z Tajwanu Huang Sheng-Shengiem, a Gardos rozniósł 4-0 bardzo mocnego, też młodego Chińczyka, tyle że z Hongkongu - Jiang Tianyi. Widać Węgier, reprezentujący Austrię jest w wysokiej formie. Tylko 2/10 z powodu tego, iż ich trzy ostatnie pojedynki wygrywał Baum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jelszan81 567

jelszan81

Użytkownik
cd. 2. Rundy
godz. 15:15
RYU Seung Min [KOR, 13/ 2953] - YOSHIDA Kaii [JPN, 40/ 2861] 1,455 8/10 Pinnacle⛔3-4
Mistrz Olimpijski z Aten kontra solidny reprezentant Japonii Yoshida - a właściwie Chińczyk Song Haiwei, jak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko. Analiza krótka: spotkali się siedmiokrotnie w ostatnim czasie i siedem razy górą był Koreańczyk (ostatnio 4-3, ale wcześniej zdecydowanie w setach).
 
Do góry Bottom