>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

szymon9 0

szymon9

Użytkownik
chce puścić w stsie ale sprawdź jak możesz czy dobrze zrobiłem kupon bo nigdy maxikombi nie stawiałem. oto kod 113041399401234681
dzieki
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
chce puścić w stsie ale sprawdź jak możesz czy dobrze zrobiłem kupon bo nigdy maxikombi nie stawiałem. oto kod 113041399401234681
dzieki
Nie wiem dlaczego nie można do Ciebie wysyłać info na priv więc odpowiem tutaj.
System zrobiony prawidłowo. Zaznaczam, że typy są mocno ryzykowne ????
Podbeskidzie chyba samo nie pamięta kiedy ostatnio coś wygrało ????
Anży to mam nadzieję w tę podróż pojedzie juniorami.
Betis jest dość mocno osłabiony (jeśli to nie ściema), a Levante prawie wcale i ich styl gry z kontry na taki wyjazd przeciwko dziurawej obronie pasuje idealnie ???? Ale to się okaże ????
 
szymon9 0

szymon9

Użytkownik
A bo jakies ostrzeżenie dostałem od admina. Wczoraj ten under na osasune mi zjebal (w 12 minucie juz 2:0) wiec dzis słucham ciebie i stawiam ostatnie pieniądze na twoje typy
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
A bo jakies ostrzeżenie dostałem od admina. Wczoraj ten handi na osasune mi zjebal (w 12 minucie juz 2:0) wiec dzis słucham ciebie i stawiam ostatnie pieniądze na twoje typy
No powiem Ci, że trochę ryzykujesz bo ja nie wiem nic o składach w pucharze Rosji; to są tylko spekulacje; a Podbeskidzie może nic nie strzelić choćby Śląsk wycofał bramkarza (jak w hokeju) ????
Całej kasy na pewno bym na to nie dawał!
Ale jak uważasz.
Pamiętaj, że to na własne ryzyko.
ps. poproszę Moderatora żeby usunął tę naszą luźną pogawędkę za jakiś czas żebyś zdążył przeczytać moje ostrzeżenie ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taka taśma na spontanie ???? Ostrzegam, że tak źle to mi się jeszcze w Hiszpanii nie stawiało nigdy więc mogą być 4 minusy:p
Granada - Atletico @ 2 (1,44)✅ 1:2
Villarreal - Getafe @ 1 (1,44)⛔ 0:2
Bilbao - Elche @ 1 (1,65)⛔ 2:2
Betis - Levante @ X2 (1,90)✅ 0:0
AKO: 6,50
stawka: 100zł
EWK: 650zł
edit: ta liga jest bardziej popieprzona od naszej; dziś przekonałem się definitywnie; oglądałem po pół godziny każdego meczu, a Betis - Levante nawet ponad godzinę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie mam dziś pomysłu, pozbierałem wszystko co był chyba w całej Europie i zmontowałem taśmę. Taki atak na farta ????

Istres - Metz @ DNB 2 (1,65)✅
Dunkierka - GFC Ajaccio @ DNB 2 (1,57)✅
Sonderjyske - Randers @ DNB 2 (1,80)✅
Telstar - Willem II @ DNB 2 (1,33)⛔
PSG (-1) - Lorient @ EH 1 (1,50)✅
Parndorf - Mattersburg @ DNB 2 (1,62)⛔
St.Truiden - Mouscron @ DNB 2 (2,00)⛔
Cottbus - Bochum @ DNB 1 (1,53)⛔
Academica - Benfica @ 2 (1,40)✅
Volyn - Shachtar (-1) @ EH 2 (1,49)⛔
Rangers (-2) - Airdrie @ EH 1 (1,83)✅

AKO: 176,0
stawka: 10zł
EWK: 1760zł

ps. oczywiście wiem, że nie gra Zlatan i że mają LM za pasem; oczywiście wiem, że Shachtar musi myśleć teraz o czym innym i ma kilka kontuzji; oczywiście wiem, że w Belgii to praktycznie mecz na szczycie; oczywiście wiem, że w Niemczech obie drużyny prezentują się sporo poniżej oczekiwań; oczywiście wiem, że Benfica lubi &quot;dać ciała&quot; w takich meczach zwłaszcza w obliczu pucharów... ale za grosiki można zaszaleć ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
5z7
A
Sochaux - St.Etienne @ 2 (1,85)⛔
Rapid - Admira @ 1 (1,44)✅
B
Millwall - Burnley @ 2 (2,30)⛔
C
Stoke - Southampton @ 2 (2,40)⛔
D
Brunszwik - Bayer @ 2 (1,50)⛔
Mons - Genk @ 2 (1,57)✅
E
Widzew - Pogoń @ (1,95)⛔
F
Legia (-1) - Zagłębie @ EH 1 (1,95)✅
G
FC Kopenhaga - Nordsjaelland @ X2 (2,20)⛔

stawka: 105zł/21 kombinacji po 5zł
EWK: 227zł - 6080zł
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dobra skuteczność brawo ! ;)
Wyluzuj ???? Pocieszające jest to, ze gorzej być nie może ???? Dobrze, ze wczoraj się powstrzymałem od wpisów bo dostałbym chyba dożywotniego BANA za przekleństwa ????
Dziś już inaczej na to patrzę, wrócił optymizm ????
ps. Muszę Ci powiedzieć, że jesteś pierwszą osobą, w moich tematach, która bez ogródek, ale również bez merytorycznego ładunku, zastosowała tą &quot;naszą, polską życzliwość&quot; ????
Więc również dla Ciebie należy się aplauz ????
Pisząc to uśmiecham się i nie mam żalu; fajnie by było gdybyś następnym razem po prostu wyłożył co w którym typie zawiodło; ewentualnie czego byś nie grał i dlaczego, bo w ten sposób to taki wpis więcej mówi o Tobie niż o moich typach ????
Pozdrawiam serdecznie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pojdeboso

Użytkownik
Drogi kolego!
Śledzę twój temat od samego początku w chwili gdy założyłem na tym forum moje pierwsze konto , a było to niedawno. Piszę do Ciebie w sprawie zbliżającej się LM. Twoje typy według mojej opinii są bardzo dobre a niektóre z nich to prawdziwe perełki , które warto pograć za grubszą kasę. Oczywiście zdazaja Ci się dni gdzie nic nie siada ale to chyba norma u każdego typera. Ale do rzeczy. Moje pytanie brzmi czy mogłbys wskazac kilka meczy które warto by zagrać dzisiaj? Mam zamiar przeznaczyć około 90 zł na kupon i liczę na dobre AKO. W sumie mam juz kilka swoich typów ale wolę jednak sie podeprzeć opinią kogos doświadczonego :razz: Podaję ci moje typy. Chciałbym żebyś na nie zobaczył i ew. podpowiedział co byś Ty zrobił , a czego nie. Zależy mi na w miarę pewnym zysku ( wiem wiem nic w piłce nożnej nie jest pewne )
Ps. Przepraszam , że pisze tu i zaśmiecam ci twój temat ale niestety nie mogę wysłac do Ciebie wiadomości na priv

  • FC Kopenhaga - Galatasaray
    Remis - zwrot : Galatasaray
    1,68
  • Paris Saint-Germain - Anderlecht
    Wynik i gole : Paris SG i powyżej 2,5
    1,40
  • Viktoria Plzen - Bayern
    Handicap : Bay. -2
    2,10
  • Olympiakos - Benfica
    Remis - zwrot : Olympiakos
    1,65
  • Borussia Dortmund - Arsenal
    Wynik meczu : Borussia D.
    1,65
  • Juventus - Real Madryt
    Oba zespoły strzelą gole : Tak
    1,52


AKO: 20.93
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Drogi kolego!

Śledzę twój temat od samego początku w chwili gdy założyłem na tym forum moje pierwsze konto , a było to niedawno. Piszę do Ciebie w sprawie zbliżającej się LM. Twoje typy według mojej opinii są bardzo dobre a niektóre z nich to prawdziwe perełki , które warto pograć za grubszą kasę. Oczywiście zdazaja Ci się dni gdzie nic nie siada ale to chyba norma u każdego typera. Ale do rzeczy. Moje pytanie brzmi czy mogłbys wskazac kilka meczy które warto by zagrać dzisiaj? Mam zamiar przeznaczyć około 90 zł na kupon i liczę na dobre AKO. W sumie mam juz kilka swoich typów ale wolę jednak sie podeprzeć opinią kogos doświadczonego :razz: Podaję ci moje typy. Chciałbym żebyś na nie zobaczył i ew. podpowiedział co byś Ty zrobił , a czego nie. Zależy mi na w miarę pewnym zysku ( wiem wiem nic w piłce nożnej nie jest pewne )

Ps. Przepraszam , że pisze tu i zaśmiecam ci twój temat ale niestety nie mogę wysłac do Ciebie wiadomości na priv


  • FC Kopenhaga - Galatasaray
    Remis - zwrot : Galatasaray
    1,68
  • Paris Saint-Germain - Anderlecht
    Wynik i gole : Paris SG i powyżej 2,5
    1,40
  • Viktoria Plzen - Bayern
    Handicap : Bay. -2
    2,10
  • Olympiakos - Benfica
    Remis - zwrot : Olympiakos
    1,65
  • Borussia Dortmund - Arsenal
    Wynik meczu : Borussia D.
    1,65
  • Juventus - Real Madryt
    Oba zespoły strzelą gole : Tak
    1,52


AKO: 20.93
Sorka, musiałem zrobić przerwę, już i tak za późno żeby coś doradzić, ale obejrzałem wszystkich rywali Juve w weekend i czułem, że Duńczycy u siebie mogą wygrać. Twój typ na Olympiakos też popierałem.
Meczu Borussii na 1x2 nie ruszam bo może być różnie.
Pozdro i sorka
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś tak delikatnie. Nie wiem jeszcze, czy zagram LM, a na razie spróbuję sobie czegoś innego ???? : 2.liga portugalska i &quot;szczypta&quot; tureckiej ???? Zobaczymy, czy taki miszmasz wyjdzie mi na zdrowie:p
HARD
4z5
A
Boluspor - Orduspor @ 2 (2,30)✅ 1:2
B
Atletico - Covilha @ 2 (2,75)✅ 0:1
C
Beira-Mar - Academico Viseu @ 1 (1,65)✅ 1:0
D
FC Porto B - Feirense @ 1 (1,65)✅ 2:1
E
Trofense - Tondela @ 2 (2,88)⛔ 1:1 a grali w przewadze przez pół godziny; szkoda

EWK: 172zł✅✅✅ - 1169zł
stawka: 50zł/5 kombinacji/po 10zł na blok
&quot;letszy&quot; HARD ????
Boluspor - Orduspor @ DNB 2 (1,68)✅
Atletico - Covilha @ DNB 2 (1,85)✅
Beira-Mar - Academico Viseu @ 1 (1,65)✅
Trofense - Tondela @ DNB 2 (2,00):-|
AKO: 10,26
stawka: 100zł
EWK: 1026zł
EWK2: 513zł✅✅✅
edit: jednej marnej bramki brakło do 2200PLN ???? szkoda ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1

mediev

Użytkownik
bardzo ladnie powchodzilo, szkoda Tondeli bo grali w przewadze przez pewien okres, gratki i dzieki za typy : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marcino83

Użytkownik
Uważam że robisz kawał dobrej roboty, widać że podchodzisz do tego z pasją. Wiadomo często zdarzają się niespodzianki i nie w sposób wszystko przewidzieć. Od niedawna zacząłem tu zaglądać i codziennie obserwuję Twoje typy i niektóre trudne mecze naprawde dobrze typujesz. Tak trzymaj !!
 
W 0

wasielica

Użytkownik
Juvepany, bardzo podoba mi się Twoja gra ???? Czasem puszczam Twoje kupony, szkoda tylko, że jak przychodzi dobra pasja, to nie zaglądam do Twojego tematu. ????
Życzę powodzenia w dalszej grze, gram z Tobą ! : )
Gdy &quot;uzbieram&quot; 10 postów odezwę się z pewnym pomysłem na grę. ????
 
A 0

adamek21

Użytkownik
Świetny wynik.Szkoda tylko tego jednego spotkania Trofense na ostatnim miejscu ale udalo im się.....eh jeszcze ta czerwona kartka ????
Mam nadzieję,że na weekend też podasz jakieś swoje wybrane zdarzenia ???? .
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Odpowiem zbiorczo na wszystkie wpisy. Wybaczcie ???? Brak czasu.
Dzięki Mediev, Marcino83, Wasielica, Adamek21 ????
Pasja jest, to fakt. Lubię to ????
Passa króciutka ostatnio też dopisuje, oby dziś był kolejny &quot;zielony dzień&quot; ????

Nie chcę sobie przypisywać zbyt dużych zasług:p, ale chyba udało mi się nakłonić do aktywności kilka nowych &quot;dusz&quot; ???? i liczę, że te PROPSY (za które jestem bardzo wdzięczny) nie zirytują mojego &quot;Anioła Stróża&quot; ????

Pozdro dla Wszystkich ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
7z9
Taśma HARD
A
Dnipro (-1) - Ferreira @ EH 1 (1,65)✅ 2:0
B
APOEL - Bordeaux @ DNB 1 (2,00)✅ 2:1
C
St.Gallen - Valencia @ 2 (1,91)✅ 2:3
D
Maccabi T.A. - Eintracht @ DNB 2 (1,80)⛔ 4:2 szok, Niemcy zlekceważyli rywala bez dwóch zdań, a później było już za późno
E
Tromso - Anży @ DNB 1 (2,63)⛔ 0:1 gol w 94.min. i kasa poszła nie powiem gdzie????
F
Legia - Trabzonspor @ DNB 2 (1,83)✅ 0:2
G
Maccabi Haifa - PAOK @ DNB 2 (1,83):-| 0:0
H
Rapid - Genk @ X2 (1,80)✅ 2:2
I
Thun - Dynamo Kijów @ 2 (1,95)✅ 0:2
stawka: 108zł/36 kombinacji/3zł na blok
EWK: 200zł - 10432zł
EWK: 121zł✅✅✅
edit: gol w 94.min. w Tromso pozbawił mnie 637 złotych????????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
NAJLEPSI Z NAJGORSZYCH
Tak sobie siedzę i próbuję jakoś &quot;globalnie&quot; spuentować te dotychczasowe wydarzenia w europejskich pucharach. Ponieważ gdzieś ostatnio na forum napomknąłem coś o porównywaniu poziomu poszczególnych lig, postanowiłem zrobić dziś taki mój autorski &quot;krótkoterminowy ranking UEFA&quot;:p
W zasadzie to będzie tylko sumaryczne podliczenie dorobku punktowego przedstawicieli poszczególnych federacji ???? Nic wielkiego, ale w natłoku spotkań mogłoby to umknąć, a tak będzie wszystko policzone w jednym miejscu ????
Wiadomo, że puchar pucharowi nie równy ???? Dlatego dla uproszczenia zdobycz z Ligi Mistrzów po prostu pomnożę przez 2!!!
Powyższy tytuł odnosi się oczywiście do naszej federacji. Spośród 54 związków (policzyłem z Gibraltarem) dokładnie połowie udało się już punktować. Spośród pozostałych 27-u tylko nasz może się jeszcze &quot;załapać&quot; na jakieś &quot;oczka&quot;. Jesteśmy więc w tym układzie najlepsi z najgorszych niestety.
Gorsze nastroje wśród znaczących piłkarskich nacji mogą mieć tylko Serbowie (może jeszcze Węgrzy [,ale to sentyment starszy niż nasz] lub Słowacy - którym nagle tłuste lata się urwały). Nas tym bardziej smucić może zaistniała sytuacja przez fakt, że w górnej połowie mojego rankingu są takie &quot;tuzy&quot; jak Mołdawia i Kazachstan. Chyba to już jednak znak czasu, a nie kolejny precedens ????
MÓJ RANKING ????
  1. ENG 95pkt. (2*35pkt. w LM; 25pkt. w LE)
  2. ESP 91 (33;25)
  3. GER 74 (31;12)
  4. ITA 54 (17;20)
  5. RUS 35 (8;19)
  6. UKR 30 (5;20)
  7. FRA 29 (10;9)
  8. POR 23 (8;7)
  9. NED 23 (4;15)
  10. GRE 22 (7;8)
  11. TUR 18 (4;10)
  12. AUT 17 (1;15)
  13. DEN 17 (4;9)
  14. SUI 16 (5;6)
  15. BEL 15 (1;13)
  16. BUL 10 (-;10)
  17. ISR 9 (-;9)
  18. CYP 8 (-;8)
  19. CZE 6 (0;6)
  20. SCO 6 (3;- )
  21. ROM 5 (2;1)
  22. CRO 3 (-;3)
  23. SLO 3 (-;3)
  24. KAZ 2 (-;2)
  25. MLD 2 (-;2)
  26. NOR 1 (-;1)
  27. SWE 1 (-;1)
  28. POL 0 (-;0)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Taśma z braku laku; analiza trwała 15 min. ????

Horn - Kapfenberg @ 2 (1,75)✅
Nancy - Chateauroux @ 1 (1,50)✅
Nimes - Bastia @ 1 (1,53)⛔
GFC Ajaccio - Boulogne @ 1 (1,50)⛔
Den Bosch - Helmond @ X2 (1,75)⛔
Vaslui - Petrolul @ DNB 2 (1,95):-|
Zavrc - Koper @ DNB 2 (1,67)⛔

AKO: 34,3
stawka: 30zł
EWK: 1030zł
 
Do góry Bottom