>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

taśmy piłkarskie:)

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
SUPERPUCHARY

Dużo tego jest. Aż czasem trudno spamiętać ???? Dlatego, żeby wprowadzić trochę porządku zobaczymy jak wyglądają tegoroczne zmagania o to trofeum.

Nie muszę chyba przypominać, że taki mecz (lub dwumecz) to starcie pomiędzy mistrzem kraju, a zdobywcą rodzimego pucharu (chyba że oba tytuły zdobył ten sam klub; wówczas jego rywalem jest finalista pucharu kraju).

Zaczniemy jednak od Superpucharu Europy. Tam grają triumfatorzy LM i LE:

⚽
SUPERPUCHAR EUROPY:
12.08. Cardiff
REAL MADRYT - SEVILLA 2:0

----------------------------------
⚽
POLSKA:
09.07. Warszawa
LEGIA - ZAWISZA 2:3
⚽
RUMUNIA:
11.07. Bukareszt (Narodowy)
STEAUA - ASTRA 1:1 (Astra wygrywa po karnych)
⚽
CHORWACJA:
11.07. Rijeka
HNK RIJEKA - DINAMO ZAGRZEB 2:1
⚽
CZECHY*:
18.07. Praga
SPARTA - VIKTORIA PILZNO 3:0
⚽
BELGIA:
20.07. Bruksela
ANDERLECHT - LOKEREN 2:1
⚽
UKRAINA:
22.07. Lwów
SHACHTAR - DYNAMO KIJÓW 2:0
⚽
ROSJA:
26.07. Krasnodar
CSKA - FK ROSTÓW 3:1
⚽
FRANCJA:
02.08. Pekin
PSG - GUINGAMP 2:0
⚽
HOLANDIA:
03.08. Amsterdam
ZWOLLE - AJAX 1:0
⚽
ANGLIA:
10.08. Londyn (Wembley)
ARSENAL - MANCHESTER CITY 3:0
⚽
PORTUGALIA:
10.08. Aveiro
BENFICA - RIO AVE 0:0 (Benfica wygrywa po karnych)
⚽
NIEMCY:
13.08. Dortmund
BORUSSIA DORTMUND - BAYERN 2:0
⚽
CYPR:
13.08. Larnaka
APOEL - ERMIS 1:2

*w Czechach o Superpuchar walczą mistrz i wicemistrz kraju.

cdn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
SUPERPUCHARY 2

Takie mecze są ciągle jeszcze przed Nami ????

⚽
HISZPANIA:
19.08. Madryt
REAL MADRYT - ATLETICO ???
22.08. Madryt
ATLETICO - REAL MADRYT ???

⚽
TURCJA:
25.08. Manisa
FENERBAHCE - GALATASARAY ???

⚽
WŁOCHY:
23.12. ???
JUVENTUS - NAPOLI ???

---------------------------------

Warto wiedzieć, że spośród czołowych dwudziestu federacji w aż CZTERECH nie rozgrywa się od lat meczów o Superpuchar. Są to:

---------------------------------

Natomiast Hiszpania jest jedynym miejscem (spośród tej &quot;20&quot;), gdzie o tym tytule decyduje DWUMECZ.

Właśnie dziś pierwsza odsłona derbowych zmagań w Madrycie ????
Rojiblancos dość szybko dostają okazję do rewanżu za finał LM.

A powtórka już za 3 dni na Vicente Calderon. Będzie się działo ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK TU SIĘ ODNALEŹĆ ????
Jak tu się odnaleźć po takim triumfie? Mam na myśli gospodarzy towarzyskiego meczu NIEMCY - ARGENTYNA, który odbędzie się już za około 2 tygodnie w Dusseldorfie ???? Spotkanie planowane już od dawna!!! Na długo przed !!!
Fajnie się zresztą złożyło. Sprawdzałem. Co najmniej od 1990 roku nie było takiej sytuacji, żeby mistrz świata i wicemistrz spotkali się tak szybko po finale MUNDIALU ????
Jak podejdą do pierwszego &quot;pomistrzowskiego&quot; spotkania nasi zachodni sąsiedzi? To będzie na pewno jakieś wyzwanie mentalne. Rzadko się bowiem zdarzało, by MISTRZ wygrał kolejny swój pojedynek, będąc świeżo koronowanym! ???? Zlustrowałem sytuację od roku 1990 do dziś. Popatrzmy:
⚽
1990; MISTRZ: NIEMCY
---&gt; 29 sierpnia 1990; Lizbona; towarzyski; PORTUGALIA - NIEMCY 1:eek:ne:-|
⚽
1994; MISTRZ: BRAZYLIA
---&gt; 23 grudnia 1994; Porto Alegre; towarzyski; BRAZYLIA - JUGOSŁAWIA 2:0✅
⚽
1998; MISTRZ: FRANCJA
---&gt; 19 sierpnia 1998; Wiedeń; towarzyski; AUSTRIA - FRANCJA 2:two:-|
⚽
2002; MISTRZ: BRAZYLIA
---&gt; 21 sierpnia 2002; Fortaleza; towarzyski; BRAZYLIA - PARAGWAJ 0:1⛔
⚽
2006; MISTRZ: WŁOCHY
---&gt; 16 sierpnia 2006; Livorno; towarzyski; WŁOCHY - CHORWACJA 0:2⛔
⚽
2010; MISTRZ: HISZPANIA
---&gt; 11 sierpnia 2010; Mexico City; towarzyski; MEKSYK - HISZPANIA 1:eek:ne:-|
⚽
2014; MISTRZ: NIEMCY
---&gt; 03 września 2014; Dusseldorf; towarzyski; NIEMCY - ARGENTYNA ???
A więc tylko raz w ciągu ostatniego ćwierćwiecza MISTRZ wygrał tuż po mundialu ???? Trzeba jednak zauważyć, że to &quot;tuż&quot; akurat w tym przypadku (1994) miało miejsce wyjątkowo późno, bo ponad 5 miesięcy po MŚ. Zapewne Canarinhos zdążyli wypocząć, nacieszyć się tytułem i ochłonąć ????
Wszystkie pozostałe przypadki tylko tę moją teorię potwierdzają ????
Ciekawe jak taką próbę wytrzyma niemiecka machina ???? Odpowiedź już wkrótce ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
OKAZJA DO REWANŻU
Jeszcze chwilkę o zbliżającym się pojedynku, który jest dla Argentyny okazją do rewanżu za pamiętny finał ????
Albicelestes mają wyjątkowo szybką okazję do &quot;zemsty&quot; ???? W &quot;nowożytnej&quot; historii (od 1990) nikt tak krótko z vendettą czekać nie musiał ????
Jak to dokładnie było z tymi rewanżami za finał MŚ? Spójrzmy:
[emotikony użyte zgodnie z punktem widzenia drużyn, które chciały wziąć rewanż ???? ]
⚽
1990; MISTRZ: NIEMCY (kosztem Argentyny)
---&gt; 15 grudnia 1993; Miami; towarzyski; ARGENTYNA - NIEMCY 2:1✅
⚽
1994; MISTRZ: BRAZYLIA (Włochy)
---&gt; 8 czerwca 1997; Lyon; turniej towarzyski; BRAZYLIA - WŁOCHY 3:3:-|
⚽
1998; MISTRZ: FRANCJA (Brazylia)
---&gt; 7 czerwca 2001; Suwon; Puchar Konfederacji; BRAZYLIA - FRANCJA 1:2⛔
⚽
2002; MISTRZ: BRAZYLIA (Niemcy)
---&gt; 8 września 2004; Berlin; towarzyski; NIEMCY - BRAZYLIA 1:eek:ne:-|
⚽
2006; MISTRZ: WŁOCHY (Francja)
---&gt; 6 września 2006; Paryż; el.ME; FRANCJA - WŁOCHY 3:1✅
⚽
2010; MISTRZ: HISZPANIA (Holandia)
---&gt; 13 czerwca 2014; Salvador; MŚ 2014; HOLANDIA - HISZPANIA 5:1✅
⚽
2014; MISTRZ: NIEMCY (Argentyna)
---&gt; 03 września 2014; Dusseldorf; towarzyski; NIEMCY - ARGENTYNA ???
Tak więc na 6 prób rewanż nie powiódł się wcale tylko raz ???? Za to aż trzykrotnie udał się w pełni ????
Najdotkliwiej zemścili się Holendrzy na Hiszpanach, i to z dwóch powodów: rozmiary zwycięstwa i ranga meczu ????
Tylko 3 dni dłużej od omawianej w poprzednim poście Argentyny czekać na okazję spotkania rywali z finału mundialu musieli w 2006 roku Francuzi. Nie dość, że los zetknął ich ze sobą szybko, to jeszcze efekty były bardzo sympatyczne dla Trójkolorowych. A dodatkowo mecz ważny, bo eliminacyjny ????
I znów słówko o Holandii i Hiszpanii ???? Tu czas oczekiwania był najdłuższy, bo niemal równe 4 lata, ale - jak już wiadomo - warto było zachować cierpliwość ????
------------------------
edit: Pewnie niektórzy z Was się dziwią, że wybiegam w przyszłość i piszę o średnio ważnym (w zasadzie tylko prestiżowym) meczu, który odbywa się za 2 tygodnie, a nie zajmuję się europejskimi pucharami??? ????
Jestem już tak poirytowany tymi wynikami, że dziś odpuszczam ???? Albo te mecze są takie nieprzewidywalne, albo ja zadaję sobie już za dużo pytań i za bardzo kombinuję. Tak czy inaczej muszę troszkę przeczekać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK SIĘ TAM GRA? ????

Jakie wyniki padały w europejskich pucharach, gdy mecze odbywały się w Kazachstanie. O Aktobe już pisałem, ale powtórzymy ???? Dodamy też resztę tamtejszych drużyn.
Nie jest tu istotne, który to był rok, który puchar i która runda ????

FK AKTOBE

z Metalurgsem Lipawa (LAT) 1:eek:ne:-|
z Mattersburgiem (AUT) 1:0✅
z Sheriffem Tyraspol (MDA) 1:0✅
z FH Hafnarfjordur (ISL) 2:0✅
z Maccabi Hajfa (ISR) 0:zero:-|
z Werderem Brema 0:2⛔
z Olimpi Rustavi (GEO) 2:0✅
z Hapoelem Tel-Awiw (ISR) 1:0✅
z AZ Alkmaar 2:1✅
z Kecskemeti (HUN) 0:zero:-|
z Ałanią Władykaukaz (RUS) 1:eek:ne:-|
z Torpedo Kutaisi (GEO) 1:0✅
z FC Milsami (MDA) 3:0✅
z KRC Genk (BEL) 1:2⛔
z Gandzasar (ARM) 2:1✅
z Hodd (NOR) 2:0✅
z Breidablik (ISL) 1:0✅
z Dynamem Kijów 2:3⛔
Z Dinamo Tbilisi (GEO) 3:0✅
ze Steauą Bukareszt 2:two:-|

12✅ - 5:-| - 3⛔
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK SIĘ TAM GRA? 2
KAJRAT AŁMATY
z Crveną Zvezdą Belgrad 0:2⛔
z Artmedią Petrżalka (SVK) 2:0✅
z Videotonem (HUN) 2:1✅
z Kukesi (ALB) 1:0✅
z Esbjerg (DEN) 1:eek:ne:-|
3✅ - 1:-| - 1⛔
------------------
IRTYSZ PAWŁODAR
z Omonią Nikozja (CYP) 1:2⛔
z Haladas (HUN) 2:1✅
z Jagiellonią Białystok 2:0✅
z FC Rustavi (GEO) 0:2⛔
z Lewskim Sofia (BUL) 2:0✅
z Siroki Brijeg (BIH) 3:2✅
4✅ - 0:-| - 2⛔
-----------------
ŻETYSU TAŁDYKORGAN
z Honvedem Budapeszt 1:2⛔
z Lechem Poznań 1:1:-|
0✅ - 1:-| - 1⛔
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK SIĘ TAM GRA? 3
FC ASTANA-1964
z Sheriffem Tyraspol (MDA) 3:2✅
z Viktorią Żiżkov (CZE) 1:3⛔
z Olimpi Rustavi (GEO) 3:0✅
z Rosenborgiem 1:3⛔
2✅ - 0:-| - 2⛔
--------------------
FC AŁMA-ATA
ze Zlatymi Moravcami (SVK) 1:eek:ne:-|
-------------------
FC ATYRAU
z Matadorem Puchov (SVK) 0:zero:-|
z Lewskim Sofia 1:4⛔
z ETO Gyori (HUN) 0:3⛔
0✅ - 1:-| - 2⛔
------------------
OKŻETPES KOKCZETAW
z Zimbru Kiszyniów (MDA) 0:2⛔
-----------------
ORDABASY SZYMKENT
z FK Jagodina (SRB) 0:zero:-|
z Rosenborgiem 1:2⛔
-----------------
FC ASTANA
z Botewem Płowdiw (BUL) 0:1⛔
z Piunikiem Erywań (ARM) 2:0✅
z Hapoelem Tel-Awiw 3:0✅
z AIK Sztokholm 1:eek:ne:-|
2✅ - 1:-| - 1⛔
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK SIĘ TAM GRA? 4
Hehe, tak szczerze, to myślałem, że będzie tego troszkę mniej, ale zapomniałem o Pucharze INTERTOTO ???? Skoro już zacząłem, to skończę ???? Ale niektóre nazwy powalają na kolana; prawda? ???? A wyniki całkiem ciekawe ????
SZACHTIOR KARAGANDA
z Partizanem Mińsk 1:5⛔
z Debreczynem VSC (HUN) 1:eek:ne:-|
z Ruchem Chorzów 1:2⛔
z FC Koper (SLO) 2:1✅
z St.Patrick&#39;s (IRL) 2:1✅
ze Slovanem Liberec (CZE) 1:0✅ [po dogrywce 1:1]
z BATE (BLR) 1:0✅
ze Skenderbeu (ALB) 3:0✅
z Celtikiem Glasgow 2:0✅
z AZ Alkmaar 1:eek:ne:-|
z PAOK Saloniki 0:2⛔
z Maccabi Hajfa (ISR) 2:two:-|
z Szirakiem Giumri (ARM) 4:0✅
z Atlantasem Kłajpeda (LTU) 3:0✅
z Hajdukiem Split (CRO) 4:2✅
9✅ - 3:-| - 3⛔
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
JAK SIĘ TAM GRA? 5
TOBOŁ (TOBYŁ) KOSTANAJ
z Polonią Warszawa 2:1✅
z Sint-Truidense (BEL) 1:0✅
z SV Pasching (AUT) 0:1⛔
z FC Basel (SUI) 0:zero:-|
z Zestafoni (GEO) 3:0✅
ze Slovanem Liberec (CZE) 1:eek:ne:-|
z OFI Kreta (GRE) 1:0⛔
z Groclinem 0:1⛔
z Austrią Wiedeń 1:0✅
z Galatasaray 1:eek:ne:-|
ze Zrinjskim (BIH) 1:2⛔
ze Slovanem Bratysława 1:eek:ne:-|
4✅ - 4:-| - 4⛔
---------------------
PODSUMOWANIE:
Łącznie w europejskich pucharach zagrało 12 tamtejszych klubów.
W sumie na własnym terenie Kazachowie rozegrali 75 meczów.
Bilans tych spotkań to:
  • 36 zwycięstw✅✅✅
  • 18 remisów:-|:-|:-|
  • 21 porażek⛔⛔⛔

Wyraźnie widać, że łatwo tam się przyjezdnym raczej nie gra ????
Przegrywały już takie &quot;firmy&quot; jak: Celtic, Austria Wiedeń czy AZ Alkmaar!!!
Ledwo remis uzyskały np.: FC Basel, Galatasaray, AZ Alkmaar czy Steaua!!!
---------------------
Polskie drużyny grały tam w pucharach PIĘCIOKROTNIE. Bilans jest idealnie remisowy:
  • 2 razy nasze drużyny zwyciężały (Ruch, Groclin)✅✅✅
  • 1 raz remisowały (Lech):-|:-|:-|
  • 2 razy przegrywały (Jagiellonia, Polonia W.)⛔⛔⛔

Bilans bramkowy: 6-5 dla Kazachów ???? ;)✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ruch - Metalist (-1) @ EH 2 (3,40)⛔
Karabach - Twente @ DNB 1 (2,50):-|
Sociedad - Krasnodar @ BTS TAK (1,83)⛔
PSV (-1) - Soligorsk @ EH 1 (1,57)⛔
Lyon - Astra @ BTS TAK (1,91)✅

stawka: 50zł
EWK: 2332zł


edit: nie gram na razie na gole i na BTS-y, bo coś mi kompletnie nie idzie ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
juvepany ile przewaliłeś na tych kuponach?? I co Ty człowieku grasz? Ruch Ci tą taśmę rozpier***li zobaczysz!
Hehe ????
Spokojnie, będzie dobrze ???? Fajnie gdyby Ruch wygrał, ale nie wygra na bank ???? Widziałem ich w tym sezonie 5 razy. Piast tam ostatnio u Ciebie powinien im &quot;puknąć&quot; ze 4, tyle że był Kamiński w bramce.
O właśnie! Idziesz na mecz? Da się w ogóle kupić wejściówkę, czy jest szał i kolejki po pół kilometra? ????
A Ruch jak awansuje, to może zapomnieć o pierwszej &quot;ósemce&quot; w lidze. Bo na to i na to nie wystarczy sił i ludzi. Bardzo mi się podoba, że mają polski projekt drużyny, że potrafią genialnie wykorzystać &quot;nieśmiertelne trio&quot;, że mają świetnego fachowca jako trenera, że grają chociaż kasy brak (choć podobno PGNiG teraz &quot;podpompuje&quot; budżet), że dają też szanse młodym i ci młodzi &quot;robią robotę&quot;. Ale to chyba nie ten rozmiar kapelusza. Metalist się osłabił, piłkarze myślą o ważniejszych rzeczach niż piłka, ale liczę, że jak chcą się wyrwać z Ukrainy to najlepiej się pokazać w Europie.
Jeśli możesz to napisz jak z biletami, ceną itp. Nie wiem komu kibicujesz, ale są w zasadzie 2 opcje: Piast albo Górnik ???? ... A może Ruch właśnie? ????
Aha, i napisz dlaczego konkretnie uważasz, że nie wejdzie ???? Pozdro.
P.S. A na moich taśmach jestem jak na razie &quot;do przodu&quot; ???? Serio ????
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Hehe ????

Spokojnie, będzie dobrze ???? Fajnie gdyby Ruch wygrał, ale nie wygra na bank ???? Widziałem ich w tym sezonie 5 razy. Piast tam ostatnio u Ciebie powinien im puknąć ze 4, tyle że był Kamiński w bramce.

O właśnie! Idziesz na mecz? Da się w ogóle kupić wejściówkę, czy jest szał i kolejki po pół kilometra? ????

A Ruch jak awansuje, to może zapomnieć o pierwszej &quot;ósemce&quot; w lidze. Bo na to i na to nie wystarczy sił i ludzi. Bardzo mi się podoba, że mają polski projekt drużyny, że potrafią genialnie wykorzystać &quot;nieśmiertelne trio&quot;, że mają świetnego fachowca jako trenera, że grają chociaż kasy brak (choć podobno PGNiG teraz &quot;podpompuje&quot; budżet), że dają też szanse młodym i ci młodzi robią robotę. Ale to chyba nie ten rozmiar kapelusza. Metalist się osłabił, piłkarze myślą o ważniejszych rzeczach niż piłka, ale liczę, że jak chcą się wyrwać z Ukrainy to najlepiej się pokazać w Europie.

Jeśli możesz to napisz jak z biletami, ceną itp. Nie wiem komu kibicujesz, ale są w zasadzie 2 opcje: Piast albo Górnik ???? ... A może Ruch właśnie? ????

Aha, i napisz dlaczego konkretnie uważasz, że nie wejdzie ???? Pozdro.

P.S. A na moich taśmach jestem jak na razie &quot;do przodu&quot; ???? Serio ????
Jestem za Górnikiem Zabrze, chodź mieszkam w Gliwicach.
Ceny biletów w Zabrzu to na zwykłe mecze 15 zł ulgowy/20 zł normalny,a na mecze &quot;TOP&quot; z Legią,Lechem i kurczakami(Piast) 25 zł normalny/20 zł ulgowy. Mecz w Gliwicach będzie bez kilku trybun. Ruch łatwo bramki mi się zdaje nie straci,a Metalist nie jest jakimś postrachem. Mają solidną obronę i będą chcieli narzucić własny styl,ale ja bym ten mecz odpuścił mimo to,ale grasz jak chcesz to Twoje pieniądze .

Śmierdziele i tak zapewne nie awansują bo będą się bali polecieć na Ukrainę. Ale cóż za marzenia nie każą i ja bym ten mecz pobawił się na live.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tak też myślałem, że nie jesteś za Piastem ???? Patrząc na to, że Kurczaki (hehe, nie wiedziałem, że tak się mówi ???? ) rok temu nie mogli zapełnić małego stadionu na LE z Karabachem, to chyba większość Gliwic jest za KSG.
Oczywiście wiem, że sporo Gliwiczan kibicuje Górnikowi (choćby Podolski ???? ), ale jak oceniasz procentowo? Chociaż połowa dzielnic w Gliwicach jest za Piastem? Czy jeszcze mniej?
A te ceny to bardzo niskie, jestem w szoku. I to biorąc pod uwagę, że macie tam teraz tylko 3 tys. miejsc. To pewnie ludzie się zabijają pod kasami? Jeśli jest ze 2 tys. karnetów (nie wiem, strzelam) na tylu kibiców Górnika, to nawet jakby po 50zł dali, to ten tysiąc miejsc by się spokojnie zapełnił chyba.
Zabrze to jedno z niewielu miejsc, gdzie - mam nadzieję - jak już dokończą wreszcie ten stadion, to frekwencja będzie świetna. Nie wyobrażam sobie innej opcji. 31 tys. miejsc ---&gt; minimum 20 tys. na każdym meczu, a na szlagierach komplety.
Boję się tylko, że Wam tam przez tyle lat bez stadionu, to może trochę moda wśród &quot;pikników&quot; na Górnik mogła się popsuć. Trudno będzie mimo wszystko samymi szalikowcami, fanami i ultrasami zapełnić duży nowy stadion przecież.
Jak oceniasz? Tacy zwykli, &quot;kanapowi&quot; kibice ruszą tyłek na mecze, czy będą pustki jak we Wrocławiu czy Krakowie? Pewnie gadasz tam z ziomkami to wyczuwasz takie tematy.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Tak też myślałem, że nie jesteś za Piastem ???? Patrząc na to, że Kurczaki (hehe, nie wiedziałem, że tak się mówi ???? ) rok temu nie mogli zapełnić małego stadionu na LE z Karabachem, to chyba większość Gliwic jest za KSG.

Oczywiście wiem, że sporo Gliwiczan kibicuje Górnikowi (choćby Podolski ???? ), ale jak oceniasz procentowo? Chociaż połowa dzielnic w Gliwicach jest za Piastem? Czy jeszcze mniej?

A te ceny to bardzo niskie, jestem w szoku. I to biorąc pod uwagę, że macie tam teraz tylko 3 tys. miejsc. To pewnie ludzie się zabijają pod kasami? Jeśli jest ze 2 tys. karnetów (nie wiem, strzelam) na tylu kibiców Górnika, to nawet jakby po 50zł dali, to ten tysiąc miejsc by się spokojnie zapełnił chyba.

Zabrze to jedno z niewielu miejsc, gdzie - mam nadzieję - jak już dokończą wreszcie ten stadion, to frekwencja będzie świetna. Nie wyobrażam sobie innej opcji. 31 tys. miejsc ---&gt; minimum 20 tys. na każdym meczu, a na szlagierach komplety.
Boję się tylko, że Wam tam przez tyle lat bez stadionu, to może trochę moda wśród &quot;pikników&quot; na Górnik mogła się popsuć. Trudno będzie mimo wszystko samymi szalikowcami, fanami i ultrasami zapełnić duży nowy stadion przecież.
Jak oceniasz? Tacy zwykli, &quot;kanapowi&quot; kibice ruszą tyłek na mecze, czy będą pustki jak we Wrocławiu czy Krakowie? Pewnie gadasz tam z ziomkami to wyczuwasz takie tematy.
Powiem tak, że większość jest za Górnikiem Zabrze, ale są na osiedlach typowo KSG za Piastem, ale to ich wybór nikt nie każę im jechać na Górnika. Frekwencja będzie sięgała tylu raczej. Dlaczego? Górnik ma zasięg poza Zabrzem między innymi jak wspomniałeś Gliwice, ale też jest Ruda Śląska,Piekary Śląskie,Rydułtowy,Orzesze i inne okolice. Mogłeś też zauważyć, że mecz Piast-Górnik tesco arenę zapełniło większość fanów w czarnych elementach stroju - kibice Górnika. Ludzie lubią chodzić na Górnika. Dziś byłem po bilet na mecz i jeszcze na młyn się znalazło miejsce. Ludzie chodzą na Górnika rodzinami,grupkami znajomych i w ogóle. W Krakowie są pustki bo jest konflikt Kibole-Zarząd,a w Zabrzu mimo problemów finansowych nie mamy konfliktu oficjalnego. Zauważ też, że nie muszą stać w kolejkach bo jest wprowadzone internetowe kupno biletów.

Przypomnę Ci mecz największy i pobity rekord. Mecz Górnik Zabrze-GKS Katowice 1 liga(byłem na Nim,straszliwy upał),a stadion 10 tyś zapełniło przeszło 20 tyś głów. Górnik ma zgody z Wisłoką Dębicą,GKS Katowice,ROW Rybnik,więc i też z zgód ludzie by przyjeżdżali na Górnika,więc myślę,że nawet zwykłe mecze przyciągną kibiców bo w końcu to wielka marka. W Zabrzu nie ma miejscu dla piknikowców - przychodzisz na mecz i kibicujesz. Młyn jak były stare trybuny zmuszali drugą stronę do włączenia się w doping. Więc myślę,że nie będą to typowo mecze jak w Gliwicach czy Bydgoszczy. Popatrz też o sile dopingu. Mimo czy wygrywają czy nie doping ciągnie się od pierwszego gwizdka do 90 minuty meczy bez względu na tablicę wyników.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Oby, oby, bo tam jest naprawdę fajny klimat dla piłki.

Oczywiście znam zgody i fan cluby Górnika, ale dzięki Twojemu postowi może jeszcze ktoś się dowie ???? DZIĘKI za wyczerpującą odpowiedź ????

PS hehe, fajny tekst: tesco arena ???? dobre????
Dobrze, że mają taki a nie ten stary. Niech te stadiony się budują, W mniejszych ośrodkach kibicowskich niech będą nawet takie tanie &quot;składaki-blaszaki&quot;.

Niedługo w Lublinie będzie świetny stadion oddany, ale obawiam się, że będzie porastał przeróżną ściółką:p , bo drużyny to tam na razie nie widać ????

Niech to Zabrze ruszy z tym stadionem w końcu, bo jak Poldi przyjdzie za 3-4 lata z Arsenalu i zobaczy, że dalej goły beton świeci, to pójdzie grać na tesco arenę:pPP [żart oczywiscie]
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Nie ma za co. Tak mówimy Tesco arena bo tani i nikt nie chce przychodzić. Ale ma być dobrze bo do końca roku może przyjść nowy inwestor i jak spłaci długi to wraz z Miastem pójdzie stadion. 2 ludzi na kamerach widziany. Chociaż Zagłębie będzie miało fajny stadion jak na 1 ligę ????
Poldi przyjeżdża i wspiera klub(kupił własne miejsce czy coś) za sporą sumkę. Mimo,że gra dla Arsenalu to na urlopie mecz Górnika musi być.
Po prostu w Gliwicach nie ma prowadzących i zaangażowanych ludzi w doping. My mamy bębniarza i ten co rozkręca. Ale teraz jak będzie stadion budowany to ma być doping jeszcze doskonalszy zarówno gości jak i gospodarzy. Mają być z młyna kilka głośników na całe trybuny Górnika oraz będzie na trybunie gości kontakt by podłączyć sprzęt i będzie tzw &quot;balkon&quot; jak i na młynie tak i na trybunie gości. Fajna opcja bo ŻADEN STADION W POLSCE nie będzie miał takiego stadionu.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
No i super!!!
W I lidze wygląda to już naprawdę nieźle. Są: Zagłębie, Arka, Miedź, Wisła P. i kilka małych nowych kameralnych stadioników. Jeśli szybko zbudują ten w Tychach i zrobią coś w Łodzi i Katowicach, to otoczka się mocno zmieni na plus ???? Oby!
Ale chyba mnie źle odczytałeś. Nie dziwię się, bo nazwa LUBLIN w polskiej piłce to teraz &quot;pustynia&quot;. Ja miałem na myśli ten obiekt, który ma być na dniach oddany:
http://stadiony.net/w_budowie/pol/stadion_miejski_w_lublinie
Jak na CZWARTY poziom rozgrywkowy, to MASAKRA. Tylko RANGERS mieli lepszy w IV lidze:pPP
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Nawet ładny stadion, ale i tak Górnik Zabrze będzie miało lepszy ???? Będzie zrobiony to aż miło będzie słuchać dopingu Zabrzan i okolicach. Aż miło będzie posłuchać. W sobotę o 18 jadę na mecz, więc wrócę późno,ale będzie warto.
Jak ukończą stadion w Zabrzu to będzie można określić NAJLEPSZYM STADIONIE W POLSKIM(nawet lepszy od Narodowego). W ogóle ten Narodowy generuje straty,a nie plusy jak już gadamy o stadionach. Nie ma tam żadnej imprezy... Po prostu żenada i tyle. 0 pomysłów i w ogóle.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
CAŁA PRAWDA O POLSKIEJ PIŁCE LIGOWEJ ????
Tym razem króciutki wpis w celach poglądowych.
Portal 2x45.info organizuje zabawę dla osób związanych bardzo mocno z polską piłką: trenerów (oczywiście tylko tych nie pracujących aktualnie w żadnym klubie), byłych piłkarzy itp.
Przed każdą kolejką swoje typy podaje kto inny. Gra się tylko na 1X2. Nie ma nagród, a klasyfikacja ogólna widnieje też tylko jako ciekawostka. Oto ona:
Dotychczas w tym sezonie typowali:
  • Czesław Michniewicz - 3 na 8
  • Marek Motyka - 2 na 8
  • Kamil Kosowski - 3 na 8
  • Marek Chojnacki - 3 na 8
  • Wojciech Grzyb - 2 na 8

Żadna z tych znanych przecież osób nie może się nawet zbliżyć do solidnej skuteczności ???? A Ci ludzie zjedli przecież zęby na naszym futbolu ???? To chyba trochę mówi o przewidywalności POLISH PREMIER LEAGUE;p
 
Do góry Bottom