>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
snap8 12

snap8

Użytkownik
Dobra już działa na Bet265 napisali że to przez miane wygladu mogły byc problemy , a na Unibecie nic nie napisali :jezora: , ale też działa
 
frans 0

frans

Użytkownik
zależy w jakim w tym o 300 wydaje mi się , że 1 godz.po zakączeniu turnieju powinno być !
Natomiast w tym o 500 wcale , ąż po ugranu iluś tam pkt !
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
aha. Dzieki Frans.w tym o 500 wygrałem wiec pewnie tak samo jak w interwetten ze za jednego $ trzeba zdobyc 4 punkty.Jeszcze raz dzieki za info ;-) pozdro
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Dzis dostałem w party poker bonus 30$ a niewiem za co i jakie sa warunki wypłaty. Moze ktos cos o tym bonusie wie&gt;

W mailu przyszło mi takie cos: &quot; We missed you while you were away. That&#39;s why we&#39;re welcoming you back with a great new player bonus of $30.00 USD in cash.

You only have 5 days to claim your bonus, so opt in today*.&quot;


Jakie sa warunki wypłaty?????/ Wogule co to za bonus
 
R 0

renton

Użytkownik
Czy miał ktos moze takie zdażenie na Paradise Poker ze rejestruje sie do turnieju, jest sie w nim zapisanym i jak po 2 godz loguje sie ponownie to mnie nie ma w turnieju:/ /Dzis mialem juz tak po raz 3 i mnie to zastanowilo, moze trzeba byc zalogowanym w turnieju przed rozpoczęciem?? moze ktos cos wie na ten temat
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Ja czasami wchodziłem na turniej 5 min po rozpoczęciu i nigdy nie miałem problemów z tym.Jeśli sytuacja będzie się powtarzać napisz do Supportu albo nie wiem może jeszcze raz zainstaluj Paradaisa
 
T 0

trelleborg

Użytkownik
Mam zainstalowanego pokera z Unibet.com i teraz sobie zainstalowalem pokera z Bet365.com i widze podobieństwo w grafice pokera, ale nie oto chodzi. Chodzi o to, że loguje się w poka w bet365 i wyskakuje mi nick z unibetu? Czym moze byc to spowodowane?

Prosze o odp.
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Mam zainstalowanego pokera z Unibet.com i teraz sobie zainstalowalem pokera z Bet365.com i widze podobieństwo w grafice pokera, ale nie oto chodzi. Chodzi o to, że loguje się w poka w bet365 i wyskakuje mi nick z Unibetu? Czym moze byc to spowodowane?

Prosze o odp.
Oba pokerrooomy korzystają z softu Microgaming, a tak bardziej zrozumiale to masz dwa konta pokerowe które wykorzystują to samo oprogramowanie, dlatego np. nie możesz zarejestrować się do tego samego turnieju u obu klientów, lub uruchomić ich jednocześnie, itp. :roll:
 
R 0

renton

Użytkownik
dlatego np. nie możesz zarejestrować się do tego samego turnieju u obu klientów, lub uruchomić ich jednocześnie, itp.
Jeśli sie ma różne loginy to mozna sie zarejestrowac, ale uruchomic juz sie ich jednoczesnie nie da :/
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Właśnie dostałem bonus od Poker Heaven 20 $ niestety usunąłem maila i nie wiem jakie sa warunki obrotu może ktos z was wie ???

Edytka:
Ok już znalazłem , nie było pytania.
 
kaprys 0

kaprys

Użytkownik
Ja mam kilka pytań

Czy opłaca się grać w te pokery, to się znaczy czy ktoś wygrywa jak nie dają bonusów tylko samemu się wpłaca
Bo mi się zdaje że szybko mnie ogolą

Jak siedam do stołu to czy wiem ile moge przegrać
Ogladalem w telewizji i tam najpierw kładli kasę w ciemno, potem kilka razy dokładali, podbijali i zrobiło się z tego kilkanaście tysięcy baksów
Ja się boję, że jak wpłacę, to mi zabraknie na to by chociaż sprawdzić
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Czy na Poker Heaven jest jakiś limit kwoty do wypłaty . Chce wypłacić 30$ na konto bankowe ale gdy dochodze do momentu żeby wpisac kwote do wypłacenia to nie moge tego zrobić . Nie wiem czy trzeba robiś depozyt przed wypłata ??? ale chyba jeśli chce sie wypłacić na konto to nie trzeba ???

Edytka Sorry już mam na konto minimum 150 $
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Poszukaj w opcjach nabank jest
... nie byłbym taki pewny. Opcje--&gt;Ustawienia--&gt;Stół--&gt; ??? Nic tam nie ma takiego, co mogłoby sugerować wyłączenie tych pedalskich kolorków! Nawet screeny z Bwin są w forcolourdeck. :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom