>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
spirol 30

spirol

Użytkownik
mam troche kasy na Unibecie nigdy tam nie wplacalem ani wyplacalem jaka jest procedura wyplaty na mb ???? ? musze cos wplacac ? wysylac skan ?
jesli chesz wyplacic kase na Mb to pierw musisz wplacic, min. do wpłaty to 40zł a min do wyplaty to 60zl
 
frans 0

frans

Użytkownik
witam mam pytanie a mianowicie na stronie unibet pisze , że jest dziś freeroll dla polaków a w tym ich nowym loby niema , takiego turnieju ! Wie może ktoś dlaczego , turniej się nieodbędzie :?:
 
s3l3r 0

s3l3r

Użytkownik
witam mam pytanie a mianowicie na stronie Unibet pisze , że jest dziś freeroll dla polaków a w tym ich nowym loby niema , takiego turnieju ! Wie może ktoś dlaczego , turniej się nieodbędzie :?:
poszukaj dobrze turniej jest w lobby na 100% ja go widze ????
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
hehe widze ze w polskim freerollu na unibet pula jest co tydzien coraz mniejsza. ostatnio za 5miejsce dostalem 25$, teraz za 5miejsce jest juz tylko 10$ LOL
 
frans 0

frans

Użytkownik
chociaż więcej jest za 1 miejsce i łączna pula choć zmiejszła się na 250 bo kiedyś było 300€ a nawet 400€

sorki za spam
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanko. Chce sobie gdzieś wpłacic jakąs kaske na pokerka. Gdzie według was jest najlepiej wpłacic kase. Jaką strategie gry podjac tzn. turnieje ze wpisowym, sit&#39;n go czy może stoliki cash game?? dzięki za odpowiedź
 
S 11

support75

Użytkownik
piotrek__17, na poczatek polecam Everest Poker badz Party Poker.
Powod ? słabi gracze ???? od ludzi grajacych w everest doszły mnie słuchy na gg ze gracze sa tam bardzo słabi :mrgreen:
W party poker poziom sie troche podniosl bo juz amerykance nie graja.
Jak grac ? trudno powiedziec. Polecam na poczatek normalnie stoliki cash game, i freerolle, jak bedzie Ci szło w miare dobrze w darmownych turniejach mozna sprobowac sily w płatnych.
 
S 11

support75

Użytkownik
Ok załóżmy że wplace ten minimalny depozyt do everest poker (ktory wynosi :?: :mrgreen: ) I Co dostane jakiś bonus do depozytu?
Minimalny depozyt z moneybookers wynosi 5$.
Everest Poker oferuje wszystkim nowym gracza bonus &quot;premia powitalna&quot; która wynosi 100$, natomiast moi poleceni moga skorzystac jeszcze z dodatkowego bonusu który wynosi 50$. Aby skorzystac z 100$+50$ musisz sie zarejestrowac z mojej strony (polecenie) i po rejestracji wpisac kod &quot;promocje24&quot;. Gdy tego nie zrobisz przysluguje Ci tylko 100$.
Bonus 100$ i 50$ jest uwalniany podczas gry.
Za kazdy 1 summit punkt dostajemy 0,07$ na nasze konto gracza.

Punkty Summit
Everest Poker jest dumny z posiadania najbardziej hojnego programu punktów gracza w branży gier online. My prawdziwie bardzo cenimy wszystkich naszych graczy i nagradzamy ich Punktami Summit. Każdy gracz przy stole otrzymuje od nas 1 Punkt Summit za każdy $1, który zabierzemy w prowizji, włączając w to ułamkowe punkty. Oznacza to, że możesz zarobić aż do 3 Punktów Summit za rękę! Większość innych stron ogranicza ciebie do jednego punktu na rękę; a niektóre nawet nie przyznają tobie punktów, jeżeli nie składasz zakładów. Jakby tego nie było mało, pierwszych dwóch graczy przy stole zarabia podwójne Punkty Summit za ich pełną sesję przy stole! Turniejowi gracze również wygrywają! Ty zarabiasz 8 Punktów Summit za każdy $1 złożony w opłacie za wejście do turniejów, zarówno jedno- jak i wielostołowych, bez limitów tego ile Punktów Summit możesz zarobić na turniej. Po tym jak już je masz, co możesz z nimi zrobić? Wymień Punkty Summit na wejścia do turniejów na prawdziwe pieniądze, zakup za nie wspaniałe towary Everest Poker i graj przy naszych &quot;Punkty za Punkty&quot; stołach oraz w turniejach. My zawsze znajdziemy sposób na znalezienie nowej drogi dla naszych graczy na zarobienie, wygranie i zamianę Punktów Summit. Upewnij się że nie przeoczysz żadnych specjalnych premii oraz oczekuj naszych emaili oraz promocji!
Gdy ktos decyduje sie na bonus 100$+50$ najpierw uwalnia premie powitalna a nastepnie bonus od promocje24.net
Polecam gre w Everest Poker ze wzgledu na bardzo słaby poziom graczy, bo bonus taki sredni - lecz nie najgroszy!
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Elo Elo !!

Wygrałem w paddypowerpoker 37,50$ ????
I tutaj pojawia się moje takie małe pytanko, pojawia mi się komunikat...:

&quot;You currently do not have any active withdrawal methods.
If you have used a Mastercard to deposit funds to your account, it is not possible to withdraw funds to this card due to a decision taken by European Mastercard issuing banks. Please contact Customer Service to arrange alternative withdrawal methods. &quot;

Może ktos przetłmuczyć ocb ? :mrgreen:
 
M 0

memfis23

Użytkownik
W TITAN POKER przy pierwszej wypłacie oni zadaja kopi dowodu bo dałem wypłte kasy i z wypłat oczekujacyk w kasjer juz to znikło a kasy na koncie w mb dalej nieamam??
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Elo Elo !!

Wygrałem w paddypowerpoker 37,50$ ????
I tutaj pojawia się moje takie małe pytanko, pojawia mi się komunikat...:

&quot;You currently do not have any active withdrawal methods.
If you have used a Mastercard to deposit funds to your account, it is not possible to withdraw funds to this card due to a decision taken by European Mastercard issuing banks. Please contact Customer Service to arrange alternative withdrawal methods. &quot;

Może ktos przetłmuczyć ocb ? :mrgreen:
Musisz złożyć depozyty (np. Neteller, moneybokers - wystarczy minimalny) dopiero wtedy będziesz mógł wypłacić tą samą metodą którą wpłacałeś.
 
S 11

support75

Użytkownik
Badz ewentualnie udaj ze chcesz wplacic kase ????
Czy klikasz depozyt wypelniasz swoje dane zapisz, ale kasy nie wplacaj.
Wtedy tez sie da.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
jak wypłaca sie kase w TITAN POKER to co mam wpisac w pole : Numer identyfikacyjny rachunku: - to jest mój login w titan poker czy id w monebokers??????? Prosze o szybka odpowiedz
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Działa wam poker z sieci Microgaming tzn. Unibet, Betway, Bet365 ???
Coś mi nie chce dziś działać wogóle nie moze softu odpalic bo jakis błąd wywala :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom