>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Po jakim czasie będę miał pieniądze na koncie Unibet za dailly freeroll? Bo przed chwilą właśnie się skonczył a ja zająłem miejsce premiowane kwotą pienięzną ;-)
powinna być dodana jak się skończy turniej. A jak nie to poczekaj do jutra i napisz do supportu
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Czy do wypłacenia kasy z freeroli z Party Pokera potrzebne są jakieś ugrane RH lub coś w podobie? Bo nigdy na żadnych listach z freerolami nie widzę żeby ktoś podawał że gra we freeroll na Party Pokerze. Zastanawiam się czy grać, nie chcę stracić czasu na darmo :jezora:
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
Bo żeby grać w freerolach na PartyPoker to trzeba mieć RealMoney Account czy coś takiego... a żeby to mieć to trzeba przynajmniej raz cos wpłacić... albo ktoś Ci musi coś wpłacić.

Pozdro


Ps. Takie informacje wyczytałem ale na 100% nie jestem ich pewien więc gdyby coś to przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
S 11

support75

Użytkownik
PartyPoker ma słabe feerolle dlatego praktycznie nikt nie gra.
Ale jak uda Ci sie cos wygrac to kase mozesz wyplacic nie trzeba nic rozgrywac.

EDIT:
Jest dokładnie tak jak mówi LowcaG
 
hali 3

hali

Użytkownik
mi szła 2 dni ale wypłacałęm jak był tłok graczy z bonusem ????


PS. Też mam pytanko. Wiecie ile pkt trzeb uzbierać by móc wypłącić bonus z LTD ?? Dostałem na Tony G poker. Próbowałem dorwać na MSN kogoś z LTD ale cięzko na nich trafić.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Wie ktoś może co oznacza napis podczas turniejów na Martinspoker &quot;make a deal&quot;?
Zauważyłem go na finałowym stoliku.
 
M 0

memfis23

Użytkownik
zazadałem wypłaty od cd poker 10$ przysłali mi takiego maila i wnim cos pisze zebym sie z nimi skontaktował(wysłał im kopie dowodu ) czy nie?????????:
Thank you for playing at CDPoker!

We are glad to inform you that we have processed your withdrawal request, transaction code 3773992, for the total amount of $10.00.

For your convenience, please note the withdrawal details:

Moneybookers:
The total amount of $10.00 was paid out using Moneybookers.


Please note that we will attempt to process your withdrawal through the payment method you requested. However, this is not a guarantee. At the discretion of the poker room, your withdrawal maybe processed through another payment method, as deemed necessary. In addition, the currency may also differ from that of your poker account due to regional differences of the banks we deal with.

CDPoker will never ask from you to disclose your password. In the event that you receive a phone call or an email from a third party requesting your password and/or username, please do not provide it and contact us immediately.

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact the CDPoker Support Team.


Best regards,

CDPoker Support Team
http://www.cdpoker.com/

----------------------------------------------------
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Wie ktoś może co oznacza napis podczas turniejów na Martinspoker &quot;make a deal&quot;?
Zauważyłem go na finałowym stoliku.
ten napis jest w calej sieci B2B, z ang oznacza zawierac jakas transakcje ????
 
M 0

memfis23

Użytkownik
Pytanie odnosnie pokera w paradise (w sportingu)
Jak gram 1v1 z wpłata 3+15c do dostaje sie pkt fpp bo grałem i niedostawałem A czy jak sie gra 1v1 5+30c to dostaje sie pkt FPP???????????????????
 
A 0

adrian1

Użytkownik
Wie ktoś może co oznacza napis podczas turniejów na Martinspoker &quot;make a deal&quot;?
Zauważyłem go na finałowym stoliku.
pewnie tak jak na party poker jest to dogadanie się co do podzialu nagrody wśród grających oczywiście w przypadku kiedy wszyscy się zgodzą :mrgreen:
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Ile bede czekal na kase z I4Poker skoro zleciłem przed chwilą wypłate???????

PS.Zleciłem na mooneybookers :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom