>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
artur202 4

artur202

Użytkownik
aha właśnie o to mi chodziło iron.Wielkie dzieki za pomoc.
Szkoda,że nie ma tutaj na forum sogów bo bym cie nagrodził ale piwo możemy wypić. ???? ????
 
C 0

czarna

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy jest aktualnie jakiś bonus przy wpłaceniu kasy na grę w Betfair Kasynie...interesuje mnie konkretnie Betfair...z gory dziękuje za pomoc ;-)
 
K 0

kerek

Użytkownik
ja Ci nie pomoge, nie mam pojecia o co w tym chodzi..

pyt. Ile idzie kasa z moneybookers na konto bankowe? (&lt;&lt;&lt;&lt;&lt; ten link co sie pojawia automatycznie to jakis ref? .. tak samo unibet i reszta WTF? do kogo sa te refy? do szefa calego forum?)
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Witam, mam do ludków, którzy grali w Majowy weekend cd. pytanko: czy dostaliście jakąś kase za grę ? bo chyba miało byc 20 zł :] pzdr
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
DEUCE TO SEVEN (2-7) TRIPLE DRAW

Starszeństwo układów
W grze 2-7 Triple Draw pulę wygrywa najniższy układ pięciu kart. Najlepszą ręką jest 2-3-4-5-7. As jest tylko najwyższą kartą, a pokery i strity działają na niekorzyść gracza. Ponieważ asy liczą się jako wysokie karty, 2-3-4-5-A nie jest uznawany za strita, ale za &quot;Ace high&quot; (wysoka karta: as).

Gracze
W rozdaniu może uczestniczyć do 6 graczy.

Krupier/Rozdający (dealer)
W grze 2-7 Triple Draw pozycję rozdającego wskazuje tzw. przycisk dealera (&quot;dealer button&quot;). Pozycja rozdającego przesuwa się między graczami zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Stawki w ciemno (blinds)
W pokerze 2-7 Triple Draw stosuje się dwie obowiązkowe stawki w ciemno („blinds”): małą w ciemno (&quot;small blind&quot;) i dużą w ciemno (&quot;big blind&quot;). Gracze wykładają stawki w ciemno przed rozdaniem kart. Gracz na lewo od dealera stawia small blind, a następny gracz w kolejności - big blind.

Stawki w ciemno uznaje się za zakłady &quot;live&quot; (&quot;żywe&quot;). Jeśli wyłożyłeś już stawkę w ciemno, to musisz tylko postawić różnicę pomiędzy stawką w ciemno, a aktualnym zakładem, o ile taka różnica istnieje. Gracze w ciemno mają w swojej kolejce możliwość spasowania (fold), sprawdzenia (check), wejścia (call) albo podbicia (raise).

Rozdanie (deal)
Każdy gracz otrzymuje pięć zakrytych kart.

Losowania (draws)
Po pierwszej rundzie licytacji każdy gracz może odrzucić od 0 do 5 kart i wylosować nowe karty. Po każdym losowaniu odbywa się kolejna runda licytacji. Sytuacja powtarza się aż do momentu, w którym każdy z graczy uczestniczących jeszcze w rozdaniu ma za sobą trzy losowania. Każdy gracz ma 30 sekund na wylosowanie kart, a jeśli nie wylosuje w tym czasie, pozostaje w pozycji pat (losowanie 0 kart) i nie może ani stawiać, ani podbić puli po losowaniu. Jeśli wykona ruch na czas w trakcie następnego losowania, będzie mógł uczestniczyć w danej rundzie licytacji.

Aby przystąpić do losowania, kliknij karty, które chcesz odrzucić i naciśnij przycisk „Discard” (odrzuć). Karty, które wybrałeś do odrzucenia, zostaną oznaczone kolorem szarym. Przed naciśnięciem przycisku „Discard” możesz zmienić wybór. W tym celu wystarczy ponownie kliknąć zaznaczoną na szaro kartę.

Kolejność licytacji
W 2-7 Triple Draw są cztery rundy licytacji i taka sama struktura limitów, jak w pokerze Texas Hold’em. Pierwsza runda odbywa się po otrzymaniu przez każdego z graczy pięciu kart. W tej rundzie gracz na lewo od dużej w ciemno (big blind) wykonuje ruch jako pierwszy. W kolejnych rundach, po każdym losowaniu, pierwszym aktywnym jest gracz na lewo od przycisku dealera (dealer button). Zarówno gracze, którzy wyłożyli stawkę w ciemno (blind), jak i pozostali, mogą podbić pulę.

Wyłożenie kart (showdown)
Po rozdaniu wszystkich kart i zakończeniu ostatniej licytacji, gracze pokazują swoje układy kart, aby wyłonić zwycięzcę. Ręka z najlepszymi pięcioma kartami wygrywa pulę. Jeśli dwóch lub więcej graczy ma taki sam układ na ręce, pulę dzieli się między nich.

Jeśli licytowano po ostatnim losowaniu, to gracz, który stawiał jako ostatni lub podbijał musi pokazać swoją rękę jako pierwszy. Jeśli nie było licytacji, pierwszy gracz pozostający w grze na lewo od rozdającego pokazuje swoje karty jako pierwszy.

Niewystarczająca ilość kart

Gdy zabraknie kart, aby zakończyć losowanie, tasuje się odrzucone karty i wykorzystuje się je do dokończenia losowania. Gracz nigdy nie otrzyma z powrotem kart, które sam odrzucił, ale może otrzymać karty odrzucone przez innego gracza.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Mnie irytują dwie rzeczy:
1. Co oznacza skrót &quot;ty&quot; często używany na pokerromach?
2. Szukałem promocji od depozytu na pokera, jednak każda jaką spotkałem miała taki regulamin, że aby dostać kase bonusową, trzeba najpierw ugrać odpowiednią liczbe punktów np za 100pkt dostaje 1$. Czy wogóle istnieję promocje które tego nie wymagają?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
1. TY - Thank You ????

Inne, które często używam: NP: No problem, n1 - nice one, vnh - very nice hand
Istnieje cały słowniczek.

2. Wszystkie pokerroomy które znam, oferują własnie takie promocje :;/:
 
K 0

kerek

Użytkownik
Wyplata z moneybookers na konto bankowe..
Pierwsza wyplata to max 55PLN (aby zweryfikowac czy konto na ktore sie wyplaca kase jest faktycznie kontem posiadacza konta moneybookers) i w opisie wyplaty na konto bankowe powinien znajdowac sie kod weryfikacyjny ktory trzeba wprowadzic na stronie moneybookers,.. dalej.. nie dostalem tego kodu w opisie tej wyplaty.. dalej.. jesli taki problem nastepuje trzeba wyslac wyciag z konta do moneybookers z wyszczegolniona wlasnie ta wyplata probna max 55PLN.. Wyslalem potwierdzenie tej transakcji w postaci pliku pdf i.. czekam i czekam, napisalem maila.. I ani widu ani slychu.. Mial moze ktos taki problem? Zadzwonie tam tylko powiedzcie mi czy sie gada po polsku czy po ang, bo jak po ang to musze sie przygotowac do rozmowy ???? A moze ktos juz mial taki problem i moze po prostu jestem niecierpliwy i mam jeszcze poczekac..

A wszystko o to chodzi zeby moc wyplacac kwoty wieksze niz 55PLN
 
K 0

kerek

Użytkownik
arahja88, nooo dzieki, bardzo mi pomogles: P

a w moneybookers nie wiem na jakiej zasadzie ja mam do nich wysylac kase.. hmm nic takiego nie ma.. nie wiem skad ty to wziales
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom