>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
K 0

kerek

Użytkownik
pobieraja 6.80pln za transakcje (wyplata na konto bankowe) i nie z karty tylko z konta moneyboookers

ooo jest mail: D Zweryfikowano dane wszystko fajnie moge juz robic wyplaty wieksze niz 55pln.. wszystko ok po wyslaniu potwierdzenia bankowego transakcji do moneybookers, noi super
 
K 0

kerek

Użytkownik
Otworzylem sobie konto na netellerze.. i...... jak tylko nacisnalem ostatnie kontynuuj to mi wyskoczylo &quot;wystapil blad, twoje konto zostalo zamkniete&quot;

no LOL
mial ktos cos takiego kiedys?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
w pierwszej kolejności zgłoś im to na Livechata, może sie okazać że trzeba rozmowy telefonicznej, jakby co podaj im numer (komorka moze byc:p) i zadzwonią
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
jak się robi ten dodatkowy czas na unibecie w pokerze 128 sekund??
&quot;has invoked extra time via their time bank and now has 103 seconds to act.&quot;
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
jak się robi ten dodatkowy czas na Unibecie w pokerze 128 sekund??
&quot;has invoked extra time via their time bank and now has 103 seconds to act.&quot;
jak poczekasz chyba połowe czasu normalnie przeznacoznego naruch wtedy pojawia się taki mały zegarekna dole ekranu pomiędzy dwoma dolnymi graczami chyba i wtedy go klikasz (ewentualnie ten zegarek pojawia się koo ciebie, bo możliwe że spojżałem na to jak siedziaem na dole : PPP )
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Mam problem z urochomieniem klienta i4poker nie wiem co sie stalo po kliknieci nic mi nie wyskakuje wie ktos o co chodzi??? :!:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
z tego co się orientuje to po jednym dniu. Bo grają gracze z innych państw i muszą przefiltrować (zlustrować) wszystkich,żeby dać kasę tylko Polakom. Pochwal się ile wygrałeś. ???? :mrgreen:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
łał :mrgreen: ja odpadłem dosyć wczesnie. W ręce KK koleś 99 na stole 4,5,10 i na turnie 9 riviera J i po zobawie. :zy3ou:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ja niegralem wtym tur ale widzialem jak zostalo was 8 to sobie popatrzylem jak grasz ???? w pewnym momencie miales 4k ale dales rady gratki
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
ja niegralem wtym tur ale widzialem jak zostalo was 8 to sobie popatrzylem jak grasz ???? w pewnym momencie miales 4k ale dales rady gratki
dzięki :] myślałem że graliśmy razem tylko ze miałeś inniejszy nick :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom