>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
dindek 41

dindek

Użytkownik
Siema wygralem w lidze 40$-2miejsce, i mam pytanie:zlecilem wyplate na mb nie bedzie problemow z wyplata i w jakim czasie kasa dojdzie, nie wysylalem im skanu ale moge to zrobic ???? nie bedzie problemow?
 
frans 0

frans

Użytkownik
Witam przed momentem zajalem 2 miejsce w turnieju freeroll na everest poker , wygrałem 60$ ale kwota nie pojawiła się na koncie a w zakładce premia niewiem o co chodzi :-?
Prosił bym aby ktoś mi to wytłumaczył.
 
drago 108

drago

Użytkownik
sierpniowa akcja w unibecie nie za free? W niedziele i wczoraj turek był darmowy, a dzisiaj patrze i jest z buy-inem 1.10$?! Mialybyc wszystkie trzy za free a tu zonk :| Czy jak kupie buy-ina wejdą dwie dychy na konto?
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Na bwinie jest teraz tak ze jesli wygramy cos we freerollku to poźniej na każdy dolar wygrany musimy zdobyć 4 pkt ???? jak sie zdobywa te pkt dokładine?
 
R 0

renton

Użytkownik
co to jest Pending Bonus Dollars na CD POKER, bo pokazuje mi liczbe 54,9 i nie wiem czy jest to doliczne jakos do cashier chociaz nigdy nie zauwazyłem zeby mi jakas kasa doszła?? Jasli ktos wie o co chodzi to niech napisze.
 
I 0

ilu

Użytkownik
Mam pytanie zrobilem konto na CD poker i niechcacy dalem euro zamiast $. Jak cos wygram to jak to bedzie przeliczane? Po jakim kursie? Aktualnym?
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
a ja mam takie pytanie:

co sie stanie jezeli wygram wejsciowke do jakiegos turnieju? moge ja jakos wymienic na kase, czy nie mam innego wyjscia jak zagrac w tym turnieju?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Mam do was takie pytanie. :!: :!: :!:
Ugrałem pare $ na PitbulPoker i żeby teraz to wypłacić musze najpierw zrobić depozyt . Przez MB minimum to 25 $ i jak teraz wpłace te 25 $ do nich przez mooneybookers to musze ta kase jakoś obracać czy moge od razu wypłacać bez grania za te pieniądze w pokera :?:
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Mam do was takie pytanie. :!: :!: :!:
Ugrałem pare $ na PitbulPoker i żeby teraz to wypłacić musze najpierw zrobić depozyt . Przez MB minimum to 25 $ i jak teraz wpłace te 25 $ do nich przez mooneybookers to musze ta kase jakoś obracać czy moge od razu wypłacać bez grania za te pieniądze w pokera :?:
możesz wpłacić i odrazu wypłacić, chodzi tylko o weryfikacje konta MB
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Korzystał ktoś z was z tej promocji na PitbulPoker

Make your first deposit with PitbullPoker and we are going to award you an instant $25 in your real money account.

For example, if you deposit $50, a bonus of $25 real money will be placed into your player&#39;s account. Therefore, you will have $75 in your account that you can play with immediately.
Terms:

Only valid for your first deposit.
Min deposit $25.
Must earn 200 Comp Points after you make the deposit before you can cashout.

Mam pytanie - jak naliczane sa te comp pointy :?: jakoś nie moge się doszukać
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Wypłacał ktoś już kase z Paddy poker ? Bo mi napisali, że tylko czekiem moge wypłacic??????
musisz wplacic przez MB zeby odblokowac wyplate przez MB. Ja, nie wiedzialem ze inny mail mialem na paddy a inny mam na MB i jak wplacilem to mi wyplacili i cofneli wplate :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom