>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
czy jest ktoś mi w stanie pożyczyć 10$ do jutra? oddam 13$. problem w tym że mam na MB 15$ a chce wypłącić kase z pokera a potrzebna jest najpierw wpłata przez mb w wysokości 25$. jak bym dzisiaj wpłacił to do jutra poinienem mieć już kase na MB. z góry dzięki za pomoc :]
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Mam pytanie.Wczoraj na bet24 był turniej i za każde wyeliminowanie pracownika dostaje się hajs.Wyeliminowałem jednego a kasy narazie nie ma. Czy ktoś z was dostał kiedyś za to kasę i jeśli tak to po ilu dniach i ile?
 
K 0

kerek

Użytkownik
sluchajcie.. wplacilem sobie na titana zeby poklikac nie wpisywalem zadnego kodu promocyjnego itp.. czyli bede mogl sobie wyplacic kiedy chce? Bo kurcze ja widze ze oni sami mi jakis bonus aktywowai ze 5$ za 600pkt czy cos takiego..

pyt. Bede mogl sobie wyplacic przed wyrobieniem tych punktow?: )
 
R 0

renton

Użytkownik
Dostałem takiego maila, al nie pamietam hasla do Costa del poker wiec komus innemu moze sie przyda

Hi Renton26 !

You might have missed our free money offer at CostaDelPoker last time round, well we are starting a whole new bonus period, and you can get:


5€ No Deposit Bonus,
10€ No Deposit Bonus,

or 20€ No Deposit Bonus!


Thats right, we are now giving away up to 20€ for you straight into your account at Costa Del Poker!

All you need to do is signup at our NEW forums at CostaDelPoker and then join the &quot;Costa Del Poker Community&quot;. You will find instructions on what you need to do to unlock your bonus!

If you need any help or assistance, then register at our forums and ask in the community section, we will be glad to help!


Furthermore: JUST FOR JOINING OUR NEW FORUM you also get 500€ in FREEROLL tournament entries!



Just follow the link below to register at our new forums and claim your Free Money today!

http://forum.costadelpoker.info

Good Luck at the Tables!


CostaDelPoker Promotions Team
 
stachu7 0

stachu7

Użytkownik
ten bonus jest sponsorowany przez yourpokercash co oznacza ze jest nie dla nas ???? lecz z tego co slyszalem to czasem sa przeoczenia i czasem dadza:jezora: ale trzeba miec naprawde szczescie:mrgreen:

pozdro:spokodfhgfh:
 
K 0

kerek

Użytkownik
Condition: register($50) + play 1000 points (another $50)
Eligible: United States, Canada, Denmark, Germany, Finland, Sweden, Spain, Mexico, Italy, Belgium, Netherlands, Ukraine, Austria, Argentina
nie widze POLAND.. ok sprobuje
ktos na tym full tilcie robil real money account? Gdzie to sie klika bo klikam cashier , .. i nic nie wyskakuje zeby swoje dane wpisywa.. :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom