>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Małe pytanko. ;] (EVEREST POKER)
Wygrałem we freerollku 50$ i chce wypłacic tą kaske. Patrze ale wypłata tylko przez czek! Czyli nie mozna wypłacic na konto bankowe??
Proszę o odpowiedz. ;]
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Małe pytanko. ;] (EVEREST POKER)
Wygrałem we freerollku 50$ i chce wypłacic tą kaske. Patrze ale wypłata tylko przez czek! Czyli nie mozna wypłacic na konto bankowe??
Proszę o odpowiedz. ;]
Najpierw depozyt później wypłata.

EDIT:
Faktycznie jest mozliwość wypłaty na MB bez depozytu.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
mozesz tez od razu na MB:-D
A jaka jest tam prowizja? Pobierana jest jakas kaska za wysłanie kasy z Everest a potem na konto bankowe? Czy nie?

EDIT: Muszę najpierw sam wpłacic pieniądze jesli nigdy nie płacałem przed wysłaniem tam pieniędzy z Everest poker? Czy wysyłam poprostu 50$ z Everest i potem wypłacam sobie z mb na konto bankowe?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
no ciekawa historia z tym czekiem, jak zrealizujesz go to daj tu znać, a ja mam inne pytanie odnosnie jetbull - czy tam działa jakis support, bo tak to bym tam zagrał tylko zapomniałem nazwy uzytkownika, napisałem do supportu i zero odzewu, przez ostatnie 3 miesiace chyba z 4 maile im wysłałem i nic. ktoś sie z nimi kontaktował?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jetbull to działa jak chce:/ Support mi tez nie odpowiada.Czasami stronka działa w porządku, jest dzień kiedy w ogóle nie można na nią wejść, kupony też raz zatwierdza od razu, a raz trzeba 10 min się bawić, żeby go puścić. jak najszybciej trzeba wypłacać i zmywać się
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Mam pytanko. Wczoraj grałem sobie w pokerka i miałem taki układ kart.
Na stole była Dama, Król i 8. Ja miałem Dame i Króla więc myślę podbije troszeczkę o 1$. Gość wszedł. Myślę ok. Daje All In. Gość również. Na stół dochodzi chyba dwie piątki. Gość ma dwa Asy a ja jak już mówiłem Dame i Króla czyli dwie pary. I gość wygrywa i zabiera całą pulę. Czy coś tu jest nie tak czy ja czegoś nie wiem. Nie orientuje się zbytnio więc proszę o odpowiedź.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Grasz w pokera za prawdziwa kase a nie znasz zasad. Chyba z jakiejs promocji ta kasa. Otóz ty miales 2 parki KK QQ a kolo mialo tez 2 parki tylko ze mial wyzsza od ciebie AA55.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Mam pytanko. Wczoraj grałem sobie w pokerka i miałem taki układ kart.
Na stole była Dama, Król i 8. Ja miałem Dame i Króla więc myślę podbije troszeczkę o 1$. Gość wszedł. Myślę ok. Daje All In. Gość również. Na stół dochodzi chyba dwie piątki. Gość ma dwa Asy a ja jak już mówiłem Dame i Króla czyli dwie pary. I gość wygrywa i zabiera całą pulę. Czy coś tu jest nie tak czy ja czegoś nie wiem. Nie orientuje się zbytnio więc proszę o odpowiedź.
bo gosc mial AA55 a ty QQKK
no i w tym wypadku AA55 okaze sie silniejsze
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Grasz w pokera za prawdziwa kase a nie znasz zasad. Chyba z jakiejs promocji ta kasa. Otóz ty miales 2 parki KK QQ a kolo mialo tez 2 parki tylko ze mial wyzsza od ciebie AA55.
Po prostu chciałem wiedzieć bo nie długo w tym siedzę. Z góry dzięki za wyjaśnienie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Sportingbet dawal kiedys do Paradise Poker 50 $ jak sie cos mialo na koncie na zakladach. Dostalem te 50 $ a to juz trocheeee temuuu. No i kasa dalej lezy na Paradise a ja nie wiem jak ja uwalonic. Nie moge za nia grac. Mam 35.26 EURO czy cos takiego bo zmienili walute.

Jezeli ktos wie to niech napisze co mozna z ta kasa zrobic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom