>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
mam pytanko, ugrałem troche na pokerku na bwin, pytanie ile idzie wypłata na karte bankomatową, bo dotychczas wypłacałem tylko na MB , no i czy bank pobiera za to prowizje? dzieki ????
wypłącałem kiedyś z bet24 (ta sama sieć) na konto to kase miałem po 4-5 dniach bez żadnej prowizji chyba. Bwin ta sama sieć i ma polską obsługe więc nie powinno być problemu
 
frans 0

frans

Użytkownik
mam pytanko, ugrałem troche na pokerku na bwin, pytanie ile idzie wypłata na karte bankomatową, bo dotychczas wypłacałem tylko na MB , no i czy bank pobiera za to prowizje? dzieki ????

Ztego co wiem bank nic nie pobiera, moja wypłata szła 2 dni a przedtem wysłałem screna dowodu!
Pozdro
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
Jaki styl gry polecilibyście najbardziej graczowi nastawionemu na turnieje zarowno sit&#39;n&#39;go jak i wielo stolikowe jaka strategia najbardziej sie sprawdza ???? według was oczywiście . Gram w pokera Texas od dobrych kilku lat kiedys na wp.pl ;) na wirtualna kase tam sie grac nauczylem ???? obecnie tylko i wyłącznie na kase . I mojim ulubionym zajęciem są turki stąd moje pytanie ????
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Jaki styl gry polecilibyście najbardziej graczowi nastawionemu na turnieje zarowno sit&#39;n&#39;go jak i wielo stolikowe jaka strategia najbardziej sie sprawdza ???? według was oczywiście . Gram w pokera Texas od dobrych kilku lat kiedys na wp.pl ;) na wirtualna kase tam sie grac nauczylem ???? obecnie tylko i wyłącznie na kase . I mojim ulubionym zajęciem są turki stąd moje pytanie ????
graj turki na jakie cie stać i nie zmieniaj szybko stawek. Jak grasz np. s&amp;g za 5$ i wygrasz coś to nie zmieniaj odrazu na 10$ bo masz na wpisowe do tego turka :] staraj się robić to stopniowo. najpierwsz pograć i wygrać troche kase na tych przykłądowych 5$ a po jakimś czasie na wyższe :] takie jest przynajmniej moje zdanie :]
powodzenia
 
frans 0

frans

Użytkownik
graj turki na jakie cie stać i nie zmieniaj szybko stawek. Jak grasz np. s&amp;g za 5$ i wygrasz coś to nie zmieniaj odrazu na 10$ bo masz na wpisowe do tego turka :] staraj się robić to stopniowo. najpierwsz pograć i wygrać troche kase na tych przykłądowych 5$ a po jakimś czasie na wyższe :] takie jest przynajmniej moje zdanie :]
powodzenia

Tak jak napisał rafalel, dodał bym, że warto prubowac grac w turze z gwarantowaną większą pulą np. wpisowe 5,5$ gwarantowane 10 000$
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
Tak jak napisał rafalel, dodał bym, że warto prubowac grac w turze z gwarantowaną większą pulą np. wpisowe 5,5$ gwarantowane 10 000$
zgadzam się, ale warto zaplanować sobie przynajmniej jednegoe rebuy&#39;a ponieważ ludzie grają w takich turniejach jak szaleńcy (prawie jak freeroll)
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Duplicate poker wypłaca chyba tylko poprzez czek, kilka osób z forum już go ma, ale nikt się chyba jeszcze nie pofatygował do banku, żeby go wypłacić:jezora:
Dostalem czek i 6dni temu zanioslem go do banku. Facet nie wiedzial co zrobic, co chwila gdzies dzwonil. Zabrali go i za 2tyg zrealizują (mam taką nadzieje)....
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Pytanko na temat reki (czy dobrze zrobilem)
stół: NL(0,05 , 0,10)
Mam AA na ręce (pozycja Early) podbijam do 0,60 wszyscy pas tylko jeden koles CALL.
Na flopie: 8wino, 2wino, Qd
Podbicie 1,2$, koles CALL
Turn: 7wino
Ja check on tez
River: Jwino
Ja chack, on raise 1,7$
...no i ja fold (pewnie mial kolor, ale sie nie dowiem bo muck)
Powiedzcie prosze dobrze zrobilem??
 
frans 0

frans

Użytkownik
Pytanko na temat reki (czy dobrze zrobilem)
stół: NL(0,05 , 0,10)
Mam AA na ręce (pozycja Early) podbijam do 0,60 wszyscy pas tylko jeden koles CALL.
Na flopie: 8wino, 2wino, Qd
Podbicie 1,2$, koles CALL
Turn: 7wino
Ja check on tez
River: Jwino
Ja chack, on raise 1,7$
...no i ja fold (pewnie mial kolor, ale sie nie dowiem bo muck)

Powiedzcie prosze dobrze zrobilem??


Trudno to powiedziec ale pewnie dobrze mogles po 7 wino mocniej bic a nie czekac no ale co zrobic:jezora:
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Pytanko na temat reki (czy dobrze zrobilem)
stół: NL(0,05 , 0,10)
Mam AA na ręce (pozycja Early) podbijam do 0,60 wszyscy pas tylko jeden koles CALL.
Na flopie: 8wino, 2wino, Qd
Podbicie 1,2$, koles CALL
Turn: 7wino
Ja check on tez
River: Jwino
Ja chack, on raise 1,7$
...no i ja fold (pewnie mial kolor, ale sie nie dowiem bo muck)

Powiedzcie prosze dobrze zrobilem??
Moim zdaniem źle zrobiłeś.
Wyczuł twoją słabość na turnie i podbił przy riverze.

Poza tym poczytaj o pot odds. Przyda ci się.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wlozyles 1.8$ do puli wiec mogles dac to drugie tyle. Ale nie dowiemy sie czy dobrze czy zle. Ja tez niedawno gralem w freerollu na CelebPoker i bylo nas juz tylko 3. Mialem AA i podbilem sprawdzil mnie kolo, który mial najmniej zetonów z nas i doszly KQ9, ja podbijam kolo call i dochodzi 10. Koles daje raise a ja pasuje bo mial pewnie J bo inaczej by mnie nie sprawdzal lub podbijal. Ale tez mogl miec K i czul sie pewny wygranej. Ja nie wszedlem bo w przypadku przegrania bylbym z duzo strata. Ale cóz... Jezeli ten ktos jest na forum i to przeczyta to niech sie przyzna :p
 
M 0

matura0007

Użytkownik
Pytanko na temat reki (czy dobrze zrobilem)
stół: NL(0,05 , 0,10)
Mam AA na ręce (pozycja Early) podbijam do 0,60 wszyscy pas tylko jeden koles CALL.
Na flopie: 8wino, 2wino, Qd
Podbicie 1,2$, koles CALL
Turn: 7wino
Ja check on tez
River: Jwino
Ja chack, on raise 1,7$
...no i ja fold (pewnie mial kolor, ale sie nie dowiem bo muck)

Powiedzcie prosze dobrze zrobilem??

na turnie dajesz ola ????
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
bez readow na niego to mozna gdybac
tak to widze na turnie robisz bet pot,jesli cie sprawdza,na river robisz checka,na marginesie ten jego bet 1,7$ na river do puli 3,6$,raczej mowi o jego słabości,
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie wiem jak Ty to liczysz brigantos ale gosciu zrobil beta 1.7$ do puli 3.6$ i to ma swiadczyc o jego slabosci?!

Moim zdaniem dobrze zrobil, ze polozyl Asy.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Rzeczywiscie pula 3.6$ (cos mi sie jeblo w obliczeniach) ale jak dla mnie to byl valuebet blagalnie proszacy o call, wg mnie dobrze zrobil ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom