>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szybkie Pytanka >>> Szybkie Odpowiedzi

Status
Zamknięty.
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
według mnie koleś mógł mieć kolor ale słaby. Wyczuł jego słabość bo turnie. Jak byś pożądnie pierdyknął po turnie to byś nie miał kłopotów :]
 
peter06 0

peter06

Użytkownik
Mam problem z ładowaniem na Tony G i Titan, trwa jak zwykle przy włączaniu main.exe updating, ale minuta, 2, 3 i tu nic i wyskakuje mi
za każdym kolejnym razem, przeinstalowałem i dalej to samo:cry:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dostalem takiego meila od guzzibonus.com

&quot;Hello

[URL='http://www.mansion.com/?trackid=350238']http://www.mansion.com/?trackid=350238[/URL]

Register as a player with MANSION.com&#39;s award winning software entering
the referral code:
&quot; Free10&quot; and you will receive $10 credit* to try out our brand new games
and you don&#39;t even have to risk anything more than your own time!

That&#39;s not all. We also have an offer our regular players can&#39;t refuse.

Generate 200 MANSION Poker Points (MPPs) or over from 00:01 GMT on Friday
2 November, 2007 to 23:59 GMT on Friday 9 November 2007 and we&#39;ll give you
an entry ticket into our $110,000 Guaranteed prize pool tournament. **

Basic rules:
*Allow up to 72 hours for your $10 to be credited to your account
**Your Tournament ticket will be credited to you on Wednesday 14 November
2007

(Note: Players from the USA are not elgible to Play at Mansion Poker)

[URL='http://www.mansion.com/?trackid=350238']http://www.mansion.com/?trackid=350238[/URL]


[URL='http://guzzibonus.forumup.se']http://guzzibonus.forumup.se[/URL] &quot;

Czy jezeli sie zarejestruje w Mansion.com z tego linku to dostane 10$ na gre w pokera??
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Tony G - Pokerroom

Orientuje się ktoś, czy mogę wypłacic pieniądze z tego pokerroomu na mb jesli nie wpłacałem im rzadnych pieniędzy? Jesli nie to jaka jest opcja wypłaty bez depozytu?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
Siemanko mam pytanie. Chce sobie jakoś wypłacić pieniądze z moneybookers niestety na forum jest to zabronione poaztym sami inteligetni oszuści:-? wiec mam pytanie czy jest jakis bukmacher do którego zrobie depozyt w moneybookers ( MB na ojca ) a wyplace na moje konto bankowe w Mbanku . Chodzi mi zeby mozna bylo zlecic wymiane na inne imię . I do tego że jak wpłace żebym nie musial nic stawiać przez wypłatą . Z Góry Dzieki za odpowiedź. ????
 
0 0

0vers

Użytkownik
Popek1990 nie da rady zrobic czegos takiego co piszesz u buka. Mozesz przeciez wyplacic pieniadze na konto bankowe ojca , skoro juz robiles na jakiegos innego czlonka rodziny. Na przyszlosc nie rob kilku kont, bo jak widzisz przy wyplacie robia sie schody.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Siemanko mam pytanie. Chce sobie jakoś wypłacić pieniądze z moneybookers niestety na forum jest to zabronione poaztym sami inteligetni oszuści:-? wiec mam pytanie czy jest jakis bukmacher do którego zrobie depozyt w moneybookers ( MB na ojca ) a wyplace na moje konto bankowe w Mbanku . Chodzi mi zeby mozna bylo zlecic wymiane na inne imię . I do tego że jak wpłace żebym nie musial nic stawiać przez wypłatą . Z Góry Dzieki za odpowiedź. ????
powinno dac rade, sporobuj w Bet-at-home;] tam prosza o numer:d
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Siemanko mam pytanie. Chce sobie jakoś wypłacić pieniądze z moneybookers niestety na forum jest to zabronione poaztym sami inteligetni oszuści wiec mam pytanie czy jest jakis bukmacher do którego zrobie depozyt w moneybookers ( MB na ojca ) a wyplace na moje konto bankowe w Mbanku . Chodzi mi zeby mozna bylo zlecic wymiane na inne imię . I do tego że jak wpłace żebym nie musial nic stawiać przez wypłatą . Z Góry Dzieki za odpowiedź.
generalnie to bukmacherzy ani poker roomy nie swiadcza takich uslug. Mozesz sprobowac wplacic do bah, musisz raz tylko postawic po obojetnie jakim kursie i mozesz wyplacic na konto. Moim zdaniem to dla nich nie ma roznicy czyje konto, ale zapytaj supportu.

a ja mam pytanko z innej beczki:

Jak chce sie zalogowac w Pokerheaven wyskakuje mi komunikat o tresci:

We are sorry, you may not login to this product with this account. For further information please contact support.
Czy to znaczy ze zablokowali mi konto? z jakich powodow mogli mi to zrobic? to moje jedyne konto u nich i nigdy tam nic nie wplacalem :

Czy to znaczy ze zablokowali mi konto? z jakich powodow mogli mi to zrobic? to moje jedyne konto u nich i nigdy tam nic nie wplacalem :[
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
przelalem na poczatek 20zl na betathome odrazu poszla wyplata na Mbank 10zl i bezproblemu bez obracania tylko w polu w danych od przelewu bylo automatycznie wpisane imie ojca i nie da sie zmienic ... jak myslicie dojdzie kasa??? W razie jak nie to kasa nie pojdzie czy moge liczyc na bana ?
 
0 0

0vers

Użytkownik
U wiekszosci bukchmacherow bedziesz mogl wplacic kase na MB , problem bedzie z jej wyplata gdyz nie zgadzaja sie dane. Nie rozumiem tylko tego , ze wyplaciles kase na MB ojca a chcesz przelac je na swoje konto. Nie mozesz przelac kasy MB z konta ojca na swoje konto MB/ Netteler i potem wyplacic na swoje konto bankowe ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom