>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2021

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Misiek jedzie u gosci - radze wiec spadac z typu powyzej co tylko mozna limity juz 68 pln ...zdazyłem upchac mocno :) wiec hampel i walasek bez dodatkowego biegu tez :(((

Proponuje na maxa Panom upychać teraz wszystko na gości (jeśli macie pograne czysta Dacka i plus 6,5) teraz macie plus 4,5 na gości do gry wiec ładowałbym tam dokładnie tyle ile macie w overowego middla

skłąd gości to : Rohan, Misiek, Thornbloom, Jaro, Greg , Linus - nie będzie z/z ---u gospodarzy z/z jedzie na Doyla czy tam za tego spod dwójki
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Dackarna Malila - Lejonen Gislaved godzina 19:00

typ Dackarna win handicap -2,5 kurs 1.7 betfan

Dzisiaj oba zespoły bez swoich liderów z powodu jutrzejszego GP w Lublinie. Uważam, że lepszych seniorów ma zespół Dackarny, dodatkowo każdy z nich pojedzie minimum 6 razy. Zespół z Malili jest bardzo mocną drużyną w tym sezonie na swoim torze.

Można też pograć handi -4,5 na etoto kurs 2,00 lub 1.95 forbet


51:39 brawo Dackarna, przed meczem zaskoczyła obecność Miśkowiaka, ale notujemy plus!!
Post automatycznie złączony:

W sieci masz czystą jedynke bez żadnego handi po 1,95 nawet .....(betfan netto to 1,55 zaledwie przecież )

Zapomniałem napisać , że typ popieram choć sam osobiście gram bez podatków 1 1,95 vs +6,5 po 1,88 ale z przewaga jedynki jednak

Jakobsen ostatnio 11 przy 6 bodaj Grzeska u nas w lidze , do tego Becker robiący ponad 10 w Szwecji non stop vs Rohan podobny poziom , do tego Rasmus dramatyczny Thornbloom (ultra dno w Szwecji po 2-3 pkt ) - tu musi być róznica z 5/6 pkt zeby to miało szanse wejscia

Thorsel-Jaro powinno byc także podobnie

pozycja numer 6/7 tu będzie chyba niestety dramat w wykonaniu gospodarzy --tego bym się bał Bogdan i Van Dijk to ogóry Linus bankowo zrobi każdego z nich w biegach gdzie musi wystąpic - ale jednak w 13 biegu wszystko poza 1-5 gospodarzy bedzie sukcesem gospodarzy dośc duzym

Także nie jest to takie czyste jak piszesz (oczywiscie teoretycznie przed meczem ) - ale podobnie jak Ty uważam , że Luke, Rasmus , Fede oraz Thorsel (tu najmocniej sie boje) powinni zrobic te 8 pkt róznicy - z których 6 oddadza na 99% pozycje numer 6 i 7 .

Handi 6,5 wydaje sie o tyle bezpieczne poniewaz nawet jesli bedzie -8 to w 13 biegu poleci ktoś z normalnych pozycji i z Linusem zrobią 5-1 nad dnem dna z Dacki

Odradzam oczywiście grania -4,5 skoro bez problemu mozna grac 1,95 na czysty win gospodarzy

Jaro bankowe 6 biegów , jak będą przegrywac 8 lub więcej będzie 7 - linia 8,5 ruski nie kuma ilości biegów w ogóle - to ode mnie !!
Opcjonalnie nie kumaja tam nikogo kto moze pojechac wiecej niz 5 biegów , więc możecie sobie wybierać kogo chcecie zagrac - ani z/z nie kumane , ani ew.taktyk

Aaaa ostatnia podpowiedz - gram dlatego mniej +6,5 ponieważ live będzie u buka , który ma zaniżoną linię na jedynke , więc będę miał lekka kontrolę nad tym spotkaniem i jesli cos pojdzie nie po mojej mysli będe mógł grac 2-kę w dół jeśli middl będzie zagrożony - ale to na pewno wszyscy kumacie :))

PoZdro
Jarek nie popisał się jednak :) a i juniorka Dackarny jednak była lepsza :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Vastervik - Gislaved
Lindgren +11.5 pkt kurs 1.7 superbet

bardzo dobra forma Lindgrena, ostatnio 3 miejsce w Grand Prix dzisiaj na swoim torze liczę na dobry jego występ

Najgorszy mecz Fredki w tym roku w lidze szwedzkiej

Indianerna - Vetlanda
Holder +10.5 pkt kurs 1.85 superbet
Holder na swoim torze bardzo dobrze się czuje co pokazuje jego ostatni występ

mecz został odwołany zwrot

Eskilstulna - Motala
Woryna +9,5 pkt kurs 1.6 superbet
Motala najsłabszy zespół w lidze, Kacper zanotował ostatnio zwyżkę formy myśle, ze w dzisiejszym meczu pojedzie również dobrze
Komplet punktów Kacpra



Łączny kurs 5.03
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Doyle nie jedzie Miski ?

nikt nic nie wie a chyba z/z za niego ?

Panowie czy ktos coś wie , że Doyle nie jedzie - przecież tu pisze kwiat polskiego bukmacherstwa ?????

przeciez ktoś musi kumać ruchy buków twitery itd - ja mam 50 lat , ale wy jestescie młodzi , piekni no i chyba jakies mózgi tam też musza sie pojawiać - nikt nie widzi ruchów u buków ?
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
zz za Fredericka

-6,5 za 1,9 do +12, 5 za 1,95 spokojnie szło złapac..mam nadzieje , że nie jestem jedyny :)

i Kling jedzie na motorkach Thorsela !!! a tu cicho

Dlaczego jestem taka wredna pizd.... , bo tu nie sa potrzebnie typerzy - bez jaj z typowania 90% Panów wynik jest ujemny a co wieksi oszuści podają brutto kursy z ziemniaków zamiast uczciwie dawac netto :)

Takie info dla kumatych znaczy 100x więcej niż 10 typow panów od speedwaya :)

Wiem , wiem zawsze sie przypierd... itd itd - ale ja musze z tego zyć , więc chciałbym żeby mi starczało na dziwk.... i kok.... a nie tylko na pierogi z biedry :)
Więc ruszać dupy Panowie !!!
 
Ostatnia edycja:
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
zz za Fredericka

-6,5 za 1,9 do +12, 5 za 1,95 spokojnie szło złapac..mam nadzieje , że nie jestem jedyny :)

i Kling jedzie na motorkach Thorsela !!! a tu cicho
po południu Dackarna pisała na swoim FB o ZZ za Jakobsena. Jako że w Szwecji nieco inne przepisy o ZZ to Doyle czy Magic za niego nie pojadą. Jensen,Dyck i Kling szału nie zrobią.

póki co mecz przesunięty na 19:30

osobiście polecam Timo Lahtiego over 7,5 po 1.75 w Forbet. Promka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Maniak a nie mogłeś wcześniej o tym napisać !!!
:)
Ożesz , Ty :) mam więcej 12,5 plusa ---ale też teraz live wszyscy daja 6,5 zaledwie wiec panuje nad spotkaniem ...jesli się odbędzie

PoZdro Ziomek - a juz straciłem nadzieje w obserwatorów ---a myślałem , że sami "TYPERZY" na forum :)

AAA i to wazne za tego słabego Van Dijka ...jedzie jego jeszcze słabszy brat ...0,0,0 jesli go wypuszczą bakowe - on nie łamie się w łukach
 
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
Maniak a nie mogłeś wcześniej o tym napisać !!!
:)
Ożesz , Ty :) mam więcej 12,5 plusa ---ale też teraz live wszyscy daja 6,5 zaledwie wiec panuje nad spotkaniem ...jesli się odbędzie

PoZdro Ziomek - a juz straciłem nadzieje w obserwatorów ---a myślałem , że sami "TYPERZY" na forum :)
niedawno wrocilem po robocie:) chciałem Ci od razu odpisać ale za cholere nie pamietalem nicku do zalogowania (z pol roku nie logowalem sie by pisac analizy, tylko sledzilem) stad nowe konto
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Na Klinga będą kosmiczne kursy a on na sprzecie ThORSELA - warto wziąc to pod uwagę przy graniu live - wolę oczywiście plus 12,5 ale nie jestem typerem wiec po 51 będe go brał na wyscig w ciemno z dobrego pola

Jeśli 2/4 lepsze sie okaża to na +2,5 na 2 bieg jest kurs ...a tam Miedziak i Oleg na Rasmusa ...

5-1 i 4-2 wziete kosmicznie na 3 bieg już

41 i 3 kurs wziete :) ale wierze w 41 :)
 
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
Info ze Szwecji dla grających speedwaya. W porównaniu do składów zaprezentowanych przez sportowe fakty na dzisiejsze spotkania są dwie zmiany:
- ZZ za Lindgrena
- Brak Lamberta w Lejonen, w jego miejsce Klindt
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 73

speedwaymaniak79

Użytkownik
Dziś o jazdę w Szwecji może być ciężko. W Kumli od rana leje, na kamerach online od rana ulewa. Raczej ponownie przełożą spotkanie Indianderny z Vetlandą.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ale cyrki z kursami , ruski kopiuje z sts więc u nich Indianerna +16,5 pograne a UB same wystawia i w efekcie .... Smederna -6,5 (dobry middle)

Ale lepszy hit to mecz Masarny W UB 2,50 -10-1,65 na gości !!!!
a sts i kopiujacy od niego ruski 1,38-15-3,46

Niezłe sb no i jeszcze mozna w bardziej prawdopodobną stronę ładnie pograć :)

PoZdro
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
to jakie hndi polecasz zagrac ?

Mumin ja nie jestem "typerem" ani wróżka mam pograne mocno SB zanim UB zawinał handi zdazyłem zrobic dwa middle :

Smederna -6,5 Indianerna +16,5
Masarna +2,5 Rospigarna +6,5

Do tego mam trochę więcej 16,5 plusa na Indian.

Ale mam tak mocno podstawy, ze jak wtopie na Indianie , albo zacznie mi sie nie podobac mecz to wyjde z tego hadi (jeśli to będzie dzisiaj live)

Ja gram błędy odpal sobie ruska i zobacz jak zrobili kopie kursów z dwóch firm i jak maja handi/kursów poukładane (tyle, że jak zagrasz tam middla na 1 koncie za chwile dostaniesz limit - więc albo graj to na dwóch / trzech różnych kontach )

Jesli weżmiesz tylko mój najsłabszy handi i zagrasz to ja będe miał plus a Ty minus .

Polecam grac puki mozna sb !!!
Masz 33% za darmo i nie musisz oglądać meczu - więc to oczywiste!!
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
heeeeh po co mi był ten spacer :) Smederna ze Starkiem bez kogoś tam na pozycij drugiej , wieć wejdzie plus 16,5 loozem (powinno przynajmniej tfu tfu). Ale za mało , za mało zdecydowanie :((((

ooo ale brak też i Jeppesena więc już nie jest to takie looźne o ile w ogóle :((
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom