>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2021

Status
Zamknięty.
W 858

woffi2013

Użytkownik
No dlatego, że decydują średnie, a Emil ma 4 średnią. Lahti, Nilsson i Henderson mogą jechać z ZZ, ewentualnie ten Goerge z 7.
W przypadku Sajfutdinova liczy się stara średnia, a dla zawodników, którzy przejechali min.12 biegów w bieżącym sezonie - aktualna i tutaj chłopaki nabili sobie na workach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
W sumie teraz zwątpiłem...kiedys bylo tak ze chodzilo o srednia w zespole hmmm a teraz...
No ale zmieni to jedynie to ze w nominowanym 14 lub 15 pojada znow razem plus albo na Pawlickich lub Lahtiego...muszą jakos w tej kombinacji sie zderzyc...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja na szybko puściłem pawlicki miedziak 1 -2.5 kurs 2.15✅✅
Poniżej lyager 6.5✅✅
Jonasson Pon 7.5✅✅
Jeppesen- Jensen 2⛔⛔ Nie wiem co się dzieje z jensenem. Jego jazda jest bardzo słaba, nawet w Szwecji.

dobrze następnym razem podam, pozdrawiam załogę :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dzisiaj rzuciło mi się w oczy Ksprzak over 6.5. Z tego co patrzyłem to Kasprzak lubi ten tor, choć ciężkie ma biegi.. typ trochę jak w rzutem moneta, ale myśle, ze koło 8 pkt powinien się udakac 8pkt. Jeżeli chce wrócić do składu za Pedersena to jest najlepsza okazja, żeby się pokazać i udowodnić, ze należy mu się miejsce w składzie. Etoto

zależy pod jakim numerem jedzie miskowiak. Pon 8.5 wyglada również ciekawe
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Trochę zacząłem sobie grać ta szwedzka i jak na razie jest na + na etoto jest -12.5 na lejonem a w iforbet -16.5. (57-33)Trochę rozstrzał, ale uważam, ze 14stoma powinni wygrać bez problemu, równy skład.. ostatnio Henderson w 7 biegach 2 pkt… kewlar rzecz mówiąc. DZISIAJ W 6 biegach 0
Drugi typ jaki mi się rzucił w oczy to Jonasson over 8.5.✅✅✅✅ (11pkt) Pierwsze trzy biegi ma mega słabe, wiec po 4 biegu powinien już pokryć linie jeżeli nie będzie żadnego defektu ;))
Vastervik -6.5 typ 1. ✅✅✅✅(53-37)Myśle, ze nie nawiążą kontaktu nawet mając Zmarzlika, Kubera, Woźniak wielkie niewiadome

EDIT:ALE SIADŁO JAK SZTANGA NA PŁUCA !!! Extra
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Ja z dzisiejszych meczy zagralem takich zuzlowcow

Fricke wiecej 9,5 jeden z liderow z kim moze przegrac jedzie x2 z doylem wiec tu porazka moze byc pozniej raz z janowskim i mysle ze tylko ci zawodncy moga objechac Maxa wystaczy zeby 5 razy przywiozl 2 miesjce i 10 pkt powinno byc kurs 1.80 w sts szkoda wielka zabraklo pkt mial thorsela przywiez ma dostal bieg 1 5

Jeppesen w parze z Andersonem on mu pkt nie w powieien zabeirac z rywali ma 1x doyle i janowski z ktorymi moze przegrac ale takiego beckera i thorsela powinien przywiez gram wiecej 7.5 kurs 1,52 w sts znow zabraklo 1 pkt gdzie tez dostal z thorselem

Huckenbek jedzie z junorami oni mu pkt nie zabiora do tego x2 razy z Klindem ktorego moze obejachac i raz przeciwko Lambertowi gram wiecej 8.5 kurs 1,50 w sts

Smolinski wicej 7.5 jedzie w paraze z Bangsem nie poeiwnien tracuc a rywale naleza do najsabszych Niemiec powienin w 5 biecgach 8 pkt przywiez kurs 1.52 w sts

Berge wiecej 9.5 ma latwy numer przeciwncuy tez slabitucy oby Francuz pokazal ze umnie jezdzic predzej gralem jego linie 8.5 w sts szkoda ze o 1 punkt wiecej teraz kurs 1.80

z rana jeszcze gralem Pawlicki wiecej 11.5 DOyle wicej 11.5 i zmarzlik wiecej 12.5 ale kursy byly o wiele lepsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis mecz ligi Dunskiej,fajna odskocznia
...od rana chodza za mna pewne kierunki i typy pod przeczucia i uklad biegow i forme...zobaczymy co z tego wyjdzie😉
P.Hansen over 9.5 kurs 1.75 sts
Dawno jego overu nie gralem wiec dzis spróbuje, dwa biegi ma przystępne bedzie ciezko ale moze kulnie te 10,powinien u siebie powalczyc

NB Jacobsen under 8.5 kurs 1.8 sts
Ciekawy typ bo to zawodnik w PL mniej znany,w Danii cos znaczy,ale patrze na uklad biegow i trudny bieg ma pierwszy a jak sie zle zacznie to potem nerwowo moze byc

A.Thomsen over 13.5 kurs 1.84 sts
Fajny kurs,duza linia,ale to na Danie kozak i mysle ze jak nie wpadnie jakas literka to pociagnie gosci moze do zwyciestwa?

N.Klindt under 12.5 kurs 1.75 sts
Typ pod niestabilna forme klindta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 26K

trynek85

Użytkownik
W Da karnie dziś chyba brak Thorsela, a więc za niego możliwe że będzie ZZ, tyle tylko że jeśli dojdzie do tej zz-tki to mogą go zastępować tylko zawodnicy z niższą średnia biegową od niego, czy tak jest? Jeśli by tak było to warto iść w jakieś handi na gości gdyż 3 armaty gospodarzy (Magks, Doyle i Jensen) nie mogą go zastępować
Post automatycznie złączony:

W Da karnie dziś chyba brak Thorsela, a więc za niego możliwe że będzie ZZ, tyle tylko że jeśli dojdzie do tej zz-tki to mogą go zastępować tylko zawodnicy z niższą średnia biegową od niego, czy tak jest? Jeśli by tak było to warto iść w jakieś handi na gości gdyż 3 armaty gospodarzy (Magic, Doyle i Jensen) nie mogą go zastępować
Post automatycznie złączony:

Co do meczu Dackarny to chyba jest coś na rzeczy z tą ZZ bo są duże rozbieżności w kursach i liniach na Magica, sts ma linię 12,5 a ewinner 14,5,tyle że we wszystkich startach.O rezerwie taktycznej raczej nie mamy co mówić bo Dackarny jest faworytem, nawet bez Thorsella, lecz mają 3 strzelby i oni będą trzymać wynik. Czekam aż lepsi znawcy się wypowiedzą co do tej Zz-tki, bo ja to raczej taki żółtodziób
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
Z dzisiejszych spotkań warto się zastanowić nad underem 7,5 Przemka Pawlickiego @ 1.88. Ma trudny układ biegów. Właściwie w żadnym wyścigu nie ma np. dwóch leszczy, na których wziąłby za darmo 2 punkty. Wszystko to grajki lepsze, albo na zbliżonym poziomie obecnie. Zna co prawda tor, bo jeździł w Eskilstunie 2 lata temu, ale jednak trochę czasu minęło. Jeśli nie pojedzie w 13, a są ku temu inni kandydaci, to nie wychodzi mi tu więcej niż 5-6 pkt dzisiaj. Dodam jeszcze, że Przemek miał jednak dużo km do przejechania, bo o 22.30 zakończył zawody w Lublinie, więc świeżość nie powinna być raczej jego atutem.

Oprócz tego wziąłbym jeszcze Kułakow-Jensen 2 @ 2.38. Jak dla mnie obaj prezentują obecnie podobny poziom. Kułakow ma trudniejszy układ biegów - jedzie 2x na Janosia, raz na Doyle'a, Jensen dla porównania nie jedzie z nimi ani razu, raz tylko z Łagutą. Nie wiem jak z zz za Thorsella, bo 3x wpada Jensen na ten numer, ale Kułakow też 2 razy, więc jakoś się równoważy kwestia wskoczenia do biegu solidnego grajka typu Janowski. Dodatkowo Jensen rok temu zrobił w Vastervik 10+1 pokonując 2 razy Doyle'a, więc raczej ogarnia tor. Pewnie wszystko rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku w 8 biegu, ale uważam, że szanse są wyrównane, a biorąc pod uwagę powyższe, nawet z przewagą na rzecz Duńczyka. Po 2.38 można spróbować.

Słabiutki dzisiaj Rasmus :( no nic, na zero dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Kumla Indianerna - (38)
Chris Holder, Ludvig Lindgren, Grzegorz Zengota, Andreas Lyager, Niels Kristian Iversen (K), Joel Andersson, Jonatan Grahn.


Västervik - (52)
Viktor Kulakov, Fredrik Lindgren, Mads Hansen, Pawel Przedpelski (K), Vadim Tarasenko, Anton Karlsson, Noel Wahlqvist
Post automatycznie złączony:

Vetlanda - (46)
Rune Holta, Victor Palovaara, Brady Kurtz, Peter Ljung, Szymon Wozniak (K), Filip Hjelmland, Alexander Woentin.


Masarna - (44)
Przemyslaw Pawlicki, Martin Smolinski (K), Dimitri Bergé, Philip Hellström-Bängs, David Bellego, Alexander Liljekvist, Emil Millberg.
Post automatycznie złączony:

Piraterna - (41)
Jakub Jamrog, Tomas H Jonasson, Peter Kildemand, Jonas Seifert-Salk, Oskar Fajfer, Rasmus Broberg.


Lejonen - (49)
Rohan Tungate (K), Robert Lambert (R/R), Mathias Thörnblom, Jakub Miskowiak, Gregorz Walasek, Linus Eklöf, Casper Henriksson.
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Przeglądając dzisiaj ofertę z ligi szwedzkiej polecam zagrać:

Mecz Elit Vetlanda - Masarna Avesta
Najlepiej punktujacy w meczu:
typ Szymon Woźniak kurs 1.9
Woźniak ostatni mecz na swoim torze 14 punktów , w meczu wyjazdowym 15 pkt widać, że jest w gazie a nie widzę dzisiaj zawodnika, który mógłby zdobyć więcej punktów od Szymona. Przemawia tez za Woźniakiem układ biegów, który powinien mu sprzyjać.
Niestety kontuzja po swoim 2 biegu, gdzie zapowiadało się na dobry wynik ❌

Mecz Piraterna Motala - Lejonen Gislaved
Typ: Grzegorz Walasek powyżej 10,5 punktów kurs 1.92
Grzegorz wraca na tory szwedzkie po długiej przerwie. Obserwując jego jazdę w tym roku można powiedzieć, że przeżywa Grzesiek drugą młodość. We wtorek odjechał dobry mecz w lidze szwedzkiej na ciężkim torze po opadach. Dzisiaj ma korzystny układ biegów oraz powinien pojechać minimum 6 razy ponieważ za Roberta Lamberta zobaczymy dzisiaj ZZ.
❌

Do tego dorzucam typ z ligi angielskiej
Ipswich Witches - King’s Lynn Star mój typ zwycięstwo Ipswich Witches kurs 1.4
King’s Lynn bardzo słabe w tym sezonie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Dzisiaj Ipswich wzmocnione gościem Rory Schlein, oraz atut własnego toru powinno dać spokojne zwycięstwo. ✅

Cały kupon zagrałem na FOR BET a łączny kurs 5.11.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Dominik Kubera powyżej 10,5 pkt kurs 1.8 betclic
Dominik bardzo dobry mecz ostatnio na swoim torze, widać u niego zwyżkę formy dzisiaj razem w drużynie ze Zmarzlikiem ze słabszym przeciwnikiem spokojnie powinien ogarnąć tą linie. U innych bukmacherów linia wyższa na 11,5 a nawet 12,5 po takim samym kursie.

Łatwy plus po 4 biegu już linia pokryta!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Elit Vetlanda - Piraterna Motala
Dominik Kubera powyżej 10,5 pkt kurs 1.8 betclic
Dominik bardzo dobry mecz ostatnio na swoim torze, widać u niego zwyżkę formy dzisiaj razem w drużynie ze Zmarzlikiem ze słabszym przeciwnikiem spokojnie powinien ogarnąć tą linie. U innych bukmacherów linia wyższa na 11,5 a nawet 12,5 po takim samym kursie.

Domin od bodaj 3 meczy wstecz ma nowe silniki - pod GP w Lublinie gdzie ma dzikusa . Nie jestem do końca pewny czy zaryzykuje zabranie ich do Szwecji dzis , ale tam zapewne nawet na starych Lublińskich powinien to zrobić. Jednak jego ostatnie wyniki sa spowodowane nowymi jednostkami a nie nagle tym , że robi 20 pompek więcej ....bo ich zwyczajnie nie robi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Dackarna Malila - Lejonen Gislaved godzina 19:00

typ Dackarna win handicap -2,5 kurs 1.7 betfan

Dzisiaj oba zespoły bez swoich liderów z powodu jutrzejszego GP w Lublinie. Uważam, że lepszych seniorów ma zespół Dackarny, dodatkowo każdy z nich pojedzie minimum 6 razy. Zespół z Malili jest bardzo mocną drużyną w tym sezonie na swoim torze.

Można też pograć handi -4,5 na etoto kurs 2,00 lub 1.95 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +327
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dackarna Malila - Lejonen Gislaved godzina 19:00

typ Dackarna win handicap -2,5 kurs 1.7 betfan

Dzisiaj oba zespoły bez swoich liderów z powodu jutrzejszego GP w Lublinie. Uważam, że lepszych seniorów ma zespół Dackarny, dodatkowo każdy z nich pojedzie minimum 6 razy. Zespół z Malili jest bardzo mocną drużyną w tym sezonie na swoim torze.

Można też pograć handi -4,5 na etoto kurs 2,00 lub 1.95 forbet

W sieci masz czystą jedynke bez żadnego handi po 1,95 nawet .....(betfan netto to 1,55 zaledwie przecież )

Zapomniałem napisać , że typ popieram choć sam osobiście gram bez podatków 1 1,95 vs +6,5 po 1,88 ale z przewaga jedynki jednak

Jakobsen ostatnio 11 przy 6 bodaj Grzeska u nas w lidze , do tego Becker robiący ponad 10 w Szwecji non stop vs Rohan podobny poziom , do tego Rasmus dramatyczny Thornbloom (ultra dno w Szwecji po 2-3 pkt ) - tu musi być róznica z 5/6 pkt zeby to miało szanse wejscia

Thorsel-Jaro powinno byc także podobnie

pozycja numer 6/7 tu będzie chyba niestety dramat w wykonaniu gospodarzy --tego bym się bał Bogdan i Van Dijk to ogóry Linus bankowo zrobi każdego z nich w biegach gdzie musi wystąpic - ale jednak w 13 biegu wszystko poza 1-5 gospodarzy bedzie sukcesem gospodarzy dośc duzym

Także nie jest to takie czyste jak piszesz (oczywiscie teoretycznie przed meczem ) - ale podobnie jak Ty uważam , że Luke, Rasmus , Fede oraz Thorsel (tu najmocniej sie boje) powinni zrobic te 8 pkt róznicy - z których 6 oddadza na 99% pozycje numer 6 i 7 .

Handi 6,5 wydaje sie o tyle bezpieczne poniewaz nawet jesli bedzie -8 to w 13 biegu poleci ktoś z normalnych pozycji i z Linusem zrobią 5-1 nad dnem dna z Dacki

Odradzam oczywiście grania -4,5 skoro bez problemu mozna grac 1,95 na czysty win gospodarzy

Jaro bankowe 6 biegów , jak będą przegrywac 8 lub więcej będzie 7 - linia 8,5 ruski nie kuma ilości biegów w ogóle - to ode mnie !!
Opcjonalnie nie kumaja tam nikogo kto moze pojechac wiecej niz 5 biegów , więc możecie sobie wybierać kogo chcecie zagrac - ani z/z nie kumane , ani ew.taktyk

Aaaa ostatnia podpowiedz - gram dlatego mniej +6,5 ponieważ live będzie u buka , który ma zaniżoną linię na jedynke , więc będę miał lekka kontrolę nad tym spotkaniem i jesli cos pojdzie nie po mojej mysli będe mógł grac 2-kę w dół jeśli middl będzie zagrożony - ale to na pewno wszyscy kumacie :))

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +327
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Dackarna-Lejonen 1 kurs 1.55 Fortuna
Dodatkowo gram Rubin Kazan w podwojnej szansie kurs 2 Fortuna
Brooksby-Auger 2 kurs 1.63
Nishikori set kurs 1.4 Fortuna
Niewiem co sie dzieje,polowa typow znikla,choc ja je widze gdy chce edytowac,klikam zapisz i dupa ich nie ma
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom