>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2021

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
żenada = do skasowania

(musiałem cos napisac bo kasowałem pliki zakładów itd)
Post automatycznie złączony:

raz na ruski czas to wiesz... chodzi o codzienne typowanie a roznice sa minimalne
wybierz sobie ile mam Ci wkleić i kiedy , serio , wybierz dyscypline co chcesz ....niby zarabiam dzięki takim jak Ty ale jednak ......Twoje komentarze az bolą głowę

ja robie tylko 2/3 dyscypliny - kosz , ręczna - ale na głupim oddsportalu znajdę z 10 przykładów dziennie
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
żenada = do skasowania

(musiałem cos napisac bo kasowałem pliki zakładów itd)
Post automatycznie złączony:



wybierz sobie ile mam Ci wkleić i kiedy , serio , wybierz dyscypline co chcesz ....niby zarabiam dzięki takim jak Ty ale jednak ......Twoje komentarze az bolą głowę

ja robie tylko 2/3 dyscypliny - kosz , ręczna - ale na głupim oddsportalu znajdę z 10 przykładów dziennie
Nawet jeśli to i tak trzeba mieć konto u niejednego buka....
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nawet jeśli to i tak trzeba mieć konto u niejednego buka....

ale przecież pisałes sam , że ja piszę bzdury chopaku !! ???

Tak trzeba miec konta u jak najwiekszej ilości firm, do tego warto miec min 3/4 kompy duże monitory itd, zebys mógł jednoczesnie na dwóch kontach grac na dwa pozostałe rozgrywac itd itd ....

monitorowanie kursów ....to przecież podstawa

kim , Ty jestes ...Dyzmą bukmacherki ?
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
ale przecież pisałes sam , że ja piszę bzdury chopaku !! ???

Tak trzeba miec konta u jak najwiekszej ilości firm, do tego warto miec min 3/4 kompy duże monitory itd, zebys mógł jednoczesnie na dwóch kontach grac na dwa pozostałe rozgrywac itd itd ....

monitorowanie kursów ....to przecież podstawa

kim , Ty jestes ...Dyzmą bukmacherki ?
hahaha no tak granie za grosze to wiesz... za guby cash nie pograsz dluzej w ten sposob wiec to gowno
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom