>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Szwecja - Bauhaus-Ligan 2021

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie skupiamy się na lidze szwedzkiej, która rusza zgodnie z planem. W tym roku zobaczymy tam wielu zawodników ze światowej czołówki, więc na pewno są to rozgrywki warte uwagi.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Rusza Szwedzka, tematu nie ma. Widzi coś dziś wartego gry? Lindback linia 10 na forbecie po 1,83 . Chłop ostatnio wrócił do treningów i ma trzaskać punkty? Zobaczymy :)
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja myślę zagrać na Przedpelski więcej 7.5 Paweł dobra forma ostatnio a dzisiaj dość słabi rywale
Tasienko więcej 6.5
Tungate więcej 9.5
Wszystko w sts
Wszystkie typy na plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +39
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Rusza Szwedzka, tematu nie ma. Widzi coś dziś wartego gry? Lindback linia 10 na forbecie po 1,83 . Chłop ostatnio wrócił do treningów i ma trzaskać punkty? Zobaczymy :)
W tym meczu daje under Smolinski 5.5.. jezdzi z Bellego a martina ogladałem z rawiczem to nie wygladał za dobrze.. a co do Lindbacka to rzuć monetą sobie.. kto go zna ten wie czy jest w formie czy nie, my mozemy wróżyć z fusów.
W meczu Kumli nie miałem pomysłu i ide w strone fajnego kursu jakim jest pojedynek Iversena z Chrisem..Iversen minus jeden punkt i lepszy od Chrisa kurs..3.18? moze czegos nie wiem ale tkai kurs to przesada..
A w meczu dacarany daje na overek 8.5 Jacoba Thorssela.. jedzie u siebie, w tym sezonie pare razy go widziałem to naprawdę dobrze sobie radził, ma prędkość.. ogólnie ten mecz bardzo ciekawy, bo na papierze niby jedynka ale Artiom, Wadim(ostatnio gorzej sobie radzi), Lidsey, Przedpełski mogą sobie polatać.. tyle ode mnie, wszystkie typy fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja skłonilem się poniżej 8.5 lindback w 5 startach, kurde motory, treningi? Sam jestem ciekaw, albo zrobi z 12 albo zrobi 4
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
W tym meczu daje under Smolinski 5.5.. jezdzi z Bellego a martina ogladałem z rawiczem to nie wygladał za dobrze.. a co do Lindbacka to rzuć monetą sobie.. kto go zna ten wie czy jest w formie czy nie, my mozemy wróżyć z fusów.
W meczu Kumli nie miałem pomysłu i ide w strone fajnego kursu jakim jest pojedynek Iversena z Chrisem..Iversen minus jeden punkt i lepszy od Chrisa kurs..3.18? moze czegos nie wiem ale tkai kurs to przesada..
A w meczu dacarany daje na overek 8.5 Jacoba Thorssela.. jedzie u siebie, w tym sezonie pare razy go widziałem to naprawdę dobrze sobie radził, ma prędkość.. ogólnie ten mecz bardzo ciekawy, bo na papierze niby jedynka ale Artiom, Wadim(ostatnio gorzej sobie radzi), Lidsey, Przedpełski mogą sobie polatać.. tyle ode mnie, wszystkie typy fortuna
w pełni się zgadzam
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
W tym meczu daje under Smolinski 5.5.. jezdzi z Bellego a martina ogladałem z rawiczem to nie wygladał za dobrze.. a co do Lindbacka to rzuć monetą sobie.. kto go zna ten wie czy jest w formie czy nie, my mozemy wróżyć z fusów.
W meczu Kumli nie miałem pomysłu i ide w strone fajnego kursu jakim jest pojedynek Iversena z Chrisem..Iversen minus jeden punkt i lepszy od Chrisa kurs..3.18? moze czegos nie wiem ale tkai kurs to przesada..
A w meczu dacarany daje na overek 8.5 Jacoba Thorssela.. jedzie u siebie, w tym sezonie pare razy go widziałem to naprawdę dobrze sobie radził, ma prędkość.. ogólnie ten mecz bardzo ciekawy, bo na papierze niby jedynka ale Artiom, Wadim(ostatnio gorzej sobie radzi), Lidsey, Przedpełski mogą sobie polatać.. tyle ode mnie, wszystkie typy fortuna
No niestety Smolinski zawiódł i wygrał ostatni bieg... reszta weszła na spokojnie, do nastepengo
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Co dzisiaj ze szwedzkiej gracie? HUCKENBECK OVER 7.5 @2.22 STS? H2H Woźniak- Lahti 2 @2.30 Betfan. Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
B 37,6K

bosky

Użytkownik
Ja gram po prostu wygrana Vetlandy @1.25. Raz, ze druzyna juz od kilku lat bardzo mocna u siebie, widze dwa mocne ogniwa na tych teoretycznie najslabszych pozycjach, ktore powinny robic spora roznice. Nazwiskowo Rospiggarna tez raczej odstaje, w dodatku w skladzie brakuje m.in. Doyle'a. Wygrana przyjezdnych bylaby spora niespodzianka. Co do linii - wydaje sie, ze biorac pod uwage taktyczne za nisko ustawione linie na Lahtiego i Nilssona, poddalbym pod watpliwosc motywacje przed dzisiejszym meczem Dudka. Najlepsze maszyny zapewne zostawil w Zielonej Gorze ze wzgledu na zblizajace sie mecze z Toruniem i Grudziadzem o utrzymanie. Wiadomo, zawodnicy na takim poziomie maja tych maszyn sporo, ale jesli ma jakas perelke, to raczej nie wzial jej do Szwecji.

Over Huckenbecka? no niee wiem..
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Liga szwedzka to nie moje klimaty, ale delikatnie pogram przeciwko Patrykowi./// Po dzisiejszym spotkaniu klimat się nie ocieplił...

Dudek under 10,5 @ 1,95 STS

Typ głównie pod jeden z najważniejszych spotkań w EL dla Patryka w ten weekend, który na pewno siedzi mu już z tyłu głowy. Silniki zawodników Falubazu trafiły do poszczególnych tunerów. To na czym Patryk dzisiaj wystąpi prawdopodobnie nie do końca jest sprawdzone w boju i niewykluczone, że w pierwszej części Dudek poszuka trochę regulacji.

H2H B. Zmarzlik-P. Dudek Handicap -1.5/+1.5 @ 1,83 forBet

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj takie typy wszystko fortuna

Doyle wiecej 10.5
Fajfer więcej 8.5
Jamrog więcej 8.5
Wszyscy zawodnicy forma wysoka w polskich ligach Doyle ma łatwych rywali dzisysj do objechania doparowy tez słabszy kurs 1.55
Fajfer i Jamrog mają slabych doparowych z rywali przegrają napewno z zmarzlikiem ale kubera i Hampel do pojechania szybkie takie typy tylko
Straszna zenada dizaija w wykonaniu fajfera i jamroga
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
rospigarna -indianerna

1) Kim Nilsson (K)
2) Patryk Dudek
3) Kai Huckenbeck
4) Oleg Mihaiłow
5) Timo Lahti
6) Daniel Henderson
7) Oscar Holstensson

1) Niels-Kristian Iversen (K)
2) Joel Andersson
3) Adrian Gala
4) Louis Lindgren
5) Max Fricke
Jonathan Grahn 6
7) Gustav Grahn

Mecz od 18.50 na Żywo ELEVENSPORT1 (10.06.2021 )
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Na szybko, Kulakow poniżej 11.5 w 5 startach, ma się z kim ścigać, w sumie pierwszy raz jedzie na domowym torze bodajże za Artioma?.. myśle, ze to za wysoka linia w 5 pierwszych startach.

Rzutem na taśmę ale jest !✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Becker-Jacobsen(+1) 2 kurs 1.84 Fortuna
Takie cos sobie pykłem,mozna sprobowac under Beckera ale ja próbuje w parze z Jacobsenem dla zabawy...dlaczego tak? Ano dlatego ze Becker bodaj 3 razy jedzie w parze z Janowskim a to spore utrudnienie do tego wystarczy jeszcze przegrac z rywalem i robi sie cieplo....jednak dunczyk ma minimalnie latwiejsze biegi a kurs pozytywny i zawsze ten punkcik handicapu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Upatrzylem sobie dzis od rana tą Masarne z bracmi Pawlickimi handi i pogralem grubiej...
Masarna +12.5 kurs 1.75 sts
Emil nie jedzie pewnie bedzie ZZ do tego Nilsson dosc mocno poobijany wiec jakies braki widze u gospodarzy,do tego jakies przeczucie ze Pawliccy pociagną zespol...moze Berge rowniez skubnie lub chocby w 1 biegu Smolinski😉
Oprocz tego na jakis dublach puscilem sobie under Miedzinskiego 10.5 kurs 1.75oraz Huckenbeacka under 10.5 kurs 1.75 sts....dlatego ze raz obaj jada w parze przeciwko Pawlickiemu,potem po razie wpadaja na braci....do tego pojada jako ZZ i wychodzi mi ze z Lahtim,i byc moze znowu na Pawlickiego takze widze szanse....na Miedziaka linia wyjsciowa byla 11.5 rano ustrzelilem ja grubo i od razu wycofali i zmienili na 10.5 ale tez juz to sobie pyklem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom