>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkoła Gry

V 1

vanitas

Użytkownik
w zakładach nic nie jest pewne, jeżeli chodzi o przewidywanie wyników
A w którym miejscu skłamał pisząc te słowa?
Nic nie jest pewne, dlatego składający pociągi z pewniaków nie zostają milionerami, dlatego wierzący, że jeśli zespól ma serie 12 spotkań bez remisu to MUSI zaraz i na zawołanie zremisować - szybko stwierdzają, że progresja nie prowadzi do bogactwa w ten sposób, dlatego mnogo ludzi traci pieniądze uważając, że stawianie przeciwko 0:0 w meczu Chelsea - Hull to interes życia...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeżeli ktoś ma łeb do progresji i wie czego się czepić aby przyniosła ona zyski to wiadomo że będzie cały czas do przodu , kiedyś w dziale Vip prowadził swój teamt chyba Gangster który właśnie grał i wygrywał progrejsą tak więc z tego też można ładną kase wyciągnąć
 
M 0

molu7

Użytkownik
Ten oscylator to jakas lipa przeciez nie zwraca ci sie kasa przy kursie np 5.0 jak nei trafisz 12 kuponów 65*5,5=357,5
a wkłąd 380 zł czyli na inusie ejsttesmy
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Chyba dobry temat wybralem, w koncu to szkola gry. Dla po prostu sprawdzenia wszedlem dzisiaj na strone bah-a zeby sprawdzic czy maja dalej najnizsze kursy na rynku. Tragedia, to co zobaczylem wola o pomste do nieba:

Meffert D. - Stoppini A. 1,75 1,75
Lorenzi P. - Ilhan M. 1,75 1,75

Jak mozna wystawic takie kursy na mecze dwudrogowe???
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Pytanie nie jest jak można wystawiać takie kiursy, tylko czemu mimo , że tak robią mają tylu graczy?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pytanie nie jest jak można wystawiać takie kiursy, tylko czemu mimo , że tak robią mają tylu graczy?
Odpowiedź dla mnie jest dość prosta. Ciemnota ludzi... Podobno największą liczbę klientów stanowią gracze z Polski... nic tylko pogratulować rodakom...
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Przyznaję, że tam czasem zaglądam szczególnie, że jako jedni z niewielu mają w ofercie Minor League Baseball lecz i tu w porównaniu z bwin kursy tragiczxne!!!
Sądzę, że dobra reklama robi swoje a i tak są bukiem dla &quot;kilkuzłotówkowców&quot; lub grających regionalne ligi austriackie...
 
vde 119

vde

Użytkownik
Sądzę, że dobra reklama robi swoje a i tak są bukiem dla &quot;kilkuzłotówkowców&quot; lub grających regionalne ligi austriackie...
Dawniej grałem po kilka złotych i osobiście zdenerwowało mnie to wyrażenie &quot;kilkuzłotówkowców&quot; .... Może sam masz miliony i gardzisz ludźmi którzy grają kupony po 2 PLN ???
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Dawniej grałem po kilka złotych i osobiście zdenerwowało mnie to wyrażenie &quot;kilkuzłotówkowców&quot; .... Może sam masz miliony i gardzisz ludźmi którzy grają kupony po 2 PLN ???
Jeśli tak łatwo się denerwujesz to bukmacherka nie jest chyba dla ciebie najlepszym rozwiązaniem...
To jest określenie funcjonujące w języku graczy i definiuje ludzi którzy za przesłowiowe 2 PLN chcą wygrać tysiące...
Nie mam milionów ( jeszcze ) i pierwsze poziomy w moich progresjach ( oczywiście nie remisowych ) zaczynają się od 5 PLN.
Nie gardzę ludżmi ze względu na pochodzenie lub status społeczny , tylko ze względu na niektóre przekonania.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ktoś tam pisał czemu BAH ma wielu klientów . Po pierwsze jest on dobry dla niepełnoletnich, bo nie chcą skanów - tak słyszałem. Mają bardzo duży wybór spotkań z wielu dyscyplin sportu. Błyskawicznie rozliczają kupony.
Minusy moim zdaniem są dwa:
- Niskie kursy
- Słaby wybór typów - w sensie handicapy, ILG itd
 
S 0

sitha

Użytkownik
Dzięki Laha system Keli&#39;ego naprawdę się sprawdza i dość ładnie mi wchodzi w połączeniu z valuebetami. Jak naciułam trochę kaski to sprubuje oscylator bo wydaje mi się że jest ok. No chyba mogę już pożegnać wtopy u buków.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Sitha jeśli mogę Ci coś poradzić to graj dalej kryterium kellyego ew. porównaj na starych meczach oscylator i kryterium, ja to zrobiłem na naprawdę dużej ilości zakładów i oscylator nie jest zbyt dobry, ponieważ istnieje dość duże ryzyko bankructwa(proszę o potwierdzenie przez ghs lub kogoś kto czuje się w temacie), a po drugie nawet gdy wygrywamy to gdzieś nam się to zatrzyma i czasem nie wiadomo jak zmieniać stawki. Poza tym grając kryterium kellyego masz bardzo małe szanse na stracenie większości kapitału.
 
Do góry Bottom