>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkoła Gry

V 1

vanitas

Użytkownik
Nie muszę liczyć, gdyż wiem. Szczególnie, że z nas dwóch to powinieneś być bardziej tym zainteresowany ????
Inwestowanie w coś, co nie wiesz ile kosztuje - nie sądzisz, że to trochę trąca kompletną amatorką?
 
F 0

freud

Użytkownik
nie przewidzisz po prostu ile będzie kasy, w momencie wejścia na 15 poziom, bo jest to mało prawdopodobne, więcej będzie wygranych po drodze, poza tym, nie martwię sie tym znacznie, bo na koncie mam spory debet
 
V 1

vanitas

Użytkownik
No jeśli debet na koncie Cie nie martwi to już chyba nic Cię nie zmartwi ????
Dla optymistów, którzy nie wiedzą ile będzie ich kosztowało 15 poziomów szybki i zimny prysznic. Chcąc wygrać na piwo, czyli dla 3 złotych, stawiając bezmyślnie 15 poziomów wydacie (licze po złodziejskich bwinowo-bahowych kursach uśrednionych 3.15) 920 zł. Czy warto - niechaj odpowie sobie każdy indywidualnie.
Gdyby prysznic okazał się za ciepły:
Francja Liga 2 Brest
Niemcy Liga 3 Erfurt
Hiszpania Liga 1 La Coruna
Słowenia Liga 1 Gorica
Niemcy Liga 1 Köln
Hiszpania Liga 1 Gijon
Anglia Liga 2 Wolves
Serbia Liga 1 Vojvodina
Anglia Liga 5 Burton
Anglia Liga 1 Bolton
Anglia Liga 3 Leeds
Włochy Liga 1 Fiorentina
Szkocja Liga 1 Kilmarnock
Austria Liga 1 LASK Linz
Szkocja Liga 2 Ross County
Czechy Liga 1 Bohemians Prague
Anglia Liga 4 Port Vale
Szkocja Liga 3 Arbroath
Austria Liga 1 Altach
Szkocja Liga 4 Montrose
Cypr Liga 1 Omonia
Czarnogóra Liga 1 Decic Tuzi
Szkocja Liga 1 Celtic
Rumunia Liga 1 Unirea
Węgry Liga 1 Vasas
Dania Liga 3W Varde
Hiszpania Liga 1 Real Madrid
Polska Liga 2 Jastrzebie
Rumunia Liga 2A Galati
Grecja Liga 2 Nea Kavala
Turcja Liga 2 Gungoren Bld.
Polska Liga 2 Swinoujscie
lista zespołów które osiągnęly 15 i więcej w tym sezonie.

To oczywiście dopiero początek, gdyż właśnie teraz najwięcej zespołów dochodzi do szczytu swoich możliwości.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Tym bardziej zalecam weryfikację założen - mnożnik 1.52 nie wystarczy Ci na te ligi, szczególnie w kontekście cudów kursowych, które jak co roku rozpoczną się wiosną u italiańców. Kurs 2.1, jak zapewne wiesz, będzie ścielił się gęsto...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
NIe, nie zalezy od buka. Nie wymyśliłem sobie kursu u pojedynczego buka - podałem C kurs UŚREDNIONY zebrany z 40 buków. Ale jeśli chcesz sobie wmawiać, że był buk który dawał 3 gdy wszyscy dawali 1.5 to proszę. Możesz też liczyć dni wiosny i dzielić ją na wczesną, średnia i pożną - jeśli coś Ci to pomoże. Chciałem Ci pomóc i uświadomić, co Cię czeka u makaronów na wiosnę. W swoim altruizmie znalazłem za Ciebie nawet kurs - aby Ci to pokazać.
No, ale jeśli słyszę miast &quot;dziękuję&quot; tłumaczenie tego typu - to ja dziękuję. Za dalsza rozmowę.
Przyznać się, że się czegoś nie wie - żaden wstyd.
Ale pogrążać się tylko po to, aby przypadki nie przyznać do błędu - żenada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

freud

Użytkownik
ok, jeden na 100 (?) meczy ma kurs 1,5 - dzięki.
a znasz statystyki ile jest tych powyżej 3,5 ? - więcej czy mniej niż 1,5?
ale dzięki za komenty, są bardzo pomocne
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Niektorzy uczą się na błedach innych, Ci madrzejsi potrafia zrozumiec sens gry zanim zagrają a jeszcze inni są na tyle uparci ze nawet jesli przegrają wszytko to i tak nie zmienia zdania bo.. mają racje ;)
Gdyby kazdy znal złotą regule gry to bukmacherzy zamkneli by swoja dzialalnosc ;) Nie wazne jak grasz i ile inwestujesz, najwazniejsze jest ze wiesz co robisz, znasz to, wiesz co moze zdazyc sie złego i potrafisz temu zaradzic. Daj boze ze znasz sie jeszcze na sporcie to moze jeszcze cos kiedys ugrasz.
Sam do tej pory ucze się wielu zasad ktore z kazdym dniem lamie. Bukmacherka nie jest niczym innym jak hazardem a tu nie przegrywa sie zazwyczaj dlatego ze tak dal nam los tylko dlatego ze sie &quot;podpalamy&quot;.
Aby zaczac grac z checia zyskow podstawą jest poznanie wartosci kursu i odzwierciedlenie tego w danym spotkaniu. To my- gracze, jestesmy z tylu na starcie walczac z bukami- oni mają swoją marze i znakomitą wiedze. Jesli nasza wiedza nie jest lepsza od nich i nie dopisze nam szczescie- jestesmy skazani na niepowodzenie.
 
R 0

rah192

Użytkownik
Twierdzenie

Jeżeli value gracza &lt; 1, to nie istnieje taki plan stawkowania, który przy skończonym kapitale gracza będzie dawał zyski w długim okresie czasu.

Dowód

Wprowadźmy oznaczenia:
X – zmienna losowa oznaczająca zysk gracza
EX - średni zysk gracza
x – wielkość stawki początkowej
a_i – (a z indeksem i) wielokrotność stawki początkowej, a_i &gt;0
p – średnie prawdopodobieństwo sukcesu
k – średni kurs granych zdarzeń

Gracz postawi stawkę początkową x. Kolejne stawki będą większe lub mniejsze, co da się przedstawić jako sumę a_i•x. Będzie ona skończona, gdyż gracz posiada skończony kapitał. Jeśli gracz wygra, to jego kapitał będzie się średnio zwiększał o kurs k-1 z prawdopodobieństwem p. Jeśli przegra, traci średnio kapitał z prawdopodobieństwem q=1-p. Średni zysk gracza EX policzymy zatem ze wzoru:



Musimy wykazać, że jeżeli p•k&lt;1, to EX &lt; 0. Ponieważ x&gt;0 oraz (suma a_i od i do n) &gt; 0, dlatego wartość EX zależy tylko od znaku wyrażenia w nawiasach kwadratowych. Uwzględniając, że z założenia p•k&lt;1 otrzymujemy:

Nie mam nic więcej do powiedzenia...
 
G 46

ghs

Użytkownik
RAH192 — żałuję tylko, że poziom 90% użytkowników forum nie pozwoli zrozumieć im ani linijki z tego dowodu.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
RAH192 - czytasz bardzo skomplikowane wzory, a ja zapytam po co? Stawiając (cokolwiek) w bah-u lub bahopodobnych bukach skazujesz się marżę, która z góry stawia Cie na pozycji przegranej. A ponieważ pisałeś sam
Bukmacher - BAH
Cześć. Postanowiłem popróbować swoich sił obstawiając mecze, w planie mam tylko piłkę nożną. Chcę jedynie zwiększyć swoją wiedzę na tematy z tym związane, ponieważ, nie oszukujmy się, dopiero raczkuję w tej dziedzinie. W związku z tym przyjmuję, że początkowy stan konta wynosi 100zł. Wszelkie kursy będą brane ze strony http://www.bet-at-home.com/. Postaram się do każdego meczów przeprowadzać dogłębne analizy, żeby zwiększyć szansę na wygraną.
moja rada, jako kolegi doświadczonego: policz sobie na dzień dobry różnicę kursową miedzy bah-em a bukiem oferującym najlepszy kurs na to zdarzenie. Później BF. A póxniej wyciągnij wnioski. Nie potrzebujesz do tego skomplikowanych obliczeń, a wnioski powinny dać Ci do myślenia. Na początek to wystarczy...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Vanitas, dobór buka to jedno, a wklejony powyżej dowód na bankructwo przy pk&lt;1 to drugie, nie bardzo widzę związek. Już nie mówiąc, że kursy na BF to trochę naginanie przez ukrytą marżę... o przepraszam — prowizję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vanitas, dobór buka to jedno, a wklejony powyżej dowód na bankructwo przy pk&lt;1 to drugie, nie bardzo widzę związek. Już nie mówiąc, że kursy na BF to trochę naginanie przez ukrytą marżę... o przepraszam — prowizję.
A ponadto jak komuś zbyt dobrze idzie to dochodzi jeszcze tajemnicza opłata zwana &quot;Premium Charge&quot;.
Sumując to wszystko trzeba dobrze policzyć czy opłaca się grać na BF. Mówię o graniu jakimkolwiek nawet o robieniu &quot;all green&quot;.
 
F 0

freud

Użytkownik
wklejanie tu wzorów matematycznych i twierdzenie na ich podstawie, że coś się nie/wydarzy uważam za śmieszne...
 
Do góry Bottom