>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkoła Gry

G 46

ghs

Użytkownik
Kurs 3.00 na remis w C1/A? Chyba w co dziesiątym meczu. Remisy w C1/A chodzą gruubo poniżej 3.00 (źródło z najlepszymi kursami). Do tego wybrałeś najszczęśliwszy przypadek (pierwsza runda 08/09), w poprzednich latach i w sąsiednich ligach nie jest już tak różowo. Naciągaj tak dalej, a daleko nie zajedziesz.
Podsumowując remisy nie po 3.00, ale po 2.60, a trafialność powyżej 30% jak się ma szczęście. No chyba, że znasz sposób na obstawianie rund, które się już odbyły, dzięki czemu możesz wybrać te najlepsze ligi.
Personalne przytyki do moich zarobków sobie daruj, bo już niejeden mocno się zdziwił. A już obciachem jest, jak człowiek zajmujący się bukmacherką pisze &quot;bukmaherka&quot;.
Obliczenia, które podałem w poprzednim poście można poprowadzić analogicznie dla innych progresji, efekt będzie podobny - bankructwo.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ghs muszę przyznać, że lubię poczytać Twoje posty.
A takie mam pytanie. Bo nie pamiętam czy wypowiadałeś się na ten temat.
Chodzi mi o progres na remisy według filozofii &quot;Eski&quot;. Ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą a jak nie to się nie dowiedzą.
Człowiek który jednak przez dłuższy czas pokazał, że grając progres na remisy potrafił generować wysoki yield.
Jego filozofia to granie głównie ligi rosyjskiej, włoskiej i portugalskiej.
Największą zagadka dla mnie jak i wielu obserwatorów było stawkowanie. Całkowicie nieracjonalne. Przynajmniej dla mnie.
Nie wiem czy śledziłeś jego poczynania po zakończeniu kariery na &quot;żal.pl&quot;.
Ale czytając jego wypowiedzi można było dojść do wniosku, że człowiek ma początkowe pojęcie o grze i bukmacherce.
I co mnie zastanawia... skąd się wziął taki fenomen? Takie odchylenie statystyczne? Czy można mieć tyle szczęścia?
Być może powinienem pisać to na PW do Ciebie ale może znajdą się osoby które są w temacie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
kursy stoją po ok 2,95
Kogo Ty chcesz oszukać? Nas czy siebie? Przejrzałem średnie kursy w ostatnich 6 kolejkach i na 54 mecze tylko 7 miało kurs conajmniej 2.95. Najczęstsze kursy to 2.7.
Ruszże człowieku głową - jaki buk będzie dawał kurs 3.00 na remisy, które padają średnio co trzeci mecz? Gdzie zarobek buka?
 
F 0

freud

Użytkownik
a to zależy o jakim buku mówisz bo jest kilku na rynku, ale nie zmienia to faktu, że szanse na remis sięgają powyżej 30%, a takich lig jest kilka...i obstawiając równolegle 2 -3 takie ligi szansa na zysk są na pewno większe niż obstawianie kursu 2.00
 
G 46

ghs

Użytkownik
A o jakim niby ty buku mówisz? Takiego, co dawał średnio 2.95 na remisy w C1/A to nie ma.
To chyba oczywiste, że szanse w różnych progresjach są różne. Tyle, że na krótkotrwały zysk, bo na dłuższą metę to różnią się tylko szybkością porażki.
po pierwsze...kurs 2.00 jest śmiesznie niski, łatwo zbankrutować...
(...) zysk powinien wynosić co najmniej 100% postawionej stawki
Kurs 2.00 to 100% zysku, więc zdecyduj się, czy to 2.00 jest dobre, czy nie. Jakie stawkowanie polecasz przy graniu progresji na remisy (kursy 2.70, trafialność 33,74%)?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Szkoda w ogóle zaczynać grać progresją, wiadomo jak się skończy. Kiedyś grałem trzy drużyny francuskie na remisy, specjalnie powybierałem te które często remisują, są ze środka tabeli i ostatnio nie miały remisów. Zakończyło się to drobną stratą, ale jak bym to ciągną to nie było by ciekawie.
 
F 0

freud

Użytkownik
Kiedyś grałem trzy drużyny francuskie na remisy, specjalnie powybierałem te które często remisują, są ze środka tabeli i ostatnio nie miały remisów. Zakończyło się to drobną stratą, ale jak bym to ciągną to nie było by ciekawie.
ja nie ryzykowałbym aż tak bardzo by obstawiać konkretnych drużyn...bo skoro w całej lidze ok 30% jest na remis, wolę lowo wybierać, te na które stawiam- wydaje mi się to zgodne z podstawami rachunku prawdopodobieństwa...a co do ciągnięcia...zawsze jest ciekawie jak się ciągnie :p
 
F 0

freud

Użytkownik
Kurs 2.00 to 100% zysku, więc zdecyduj się, czy to 2.00 jest dobre, czy nie. Jakie stawkowanie polecasz przy graniu progresji na remisy (kursy 2.70, trafialność 33,74%)?
2.00 jest za niski, bo musisz za szybko podnosić stawki,
ja gram sobie tą C1/A i France National, obstawiam stawki Fibbonacciego i liczę przyszłe zyski :&gt;
 
F 0

freud

Użytkownik
no grasz sobie spokojnie od 20zł dwie progresje i nie ma strachu...jedna nie wejdzie, a wejdzie druga i nie ma problemu...a prawdopobieństwo, że nie wejdą 2 dajmy na to do 4 poziomu, jest już znikome
 
G 46

ghs

Użytkownik
Znikome? Szansa, że pojedyncza progresja dojdzie Ci na 4 poziom wynosi prawie 20%! Co piąta progresja będzie na 4 poziomie, do którego najprawdopodobniej nie jesteś przygotowany (wywnioskowałem to z Twojego tekstu).
Nie zamierzam Cię dłużej przekonywać. Twoje pieniądze, Twoja strata. Liczysz już przyszłe zyski, a to podstawowy błąd początkujących graczy. To nie jest takie piękne, jak się wydaje, sam się przekonałem. Teraz już zarabiam (broń Boże nie na progresji!), ale na początku też trochę kasy poszło, a miało być tak pięknie. Odradzam progresję serdecznie i pozdrawiam.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Zapominasz o sytuacjach, kiedy jedna Ci wjedzie na 5 albo wyższy poziom, wtedy w drugiej progresji brakuje nawet na 4 poziom. Tak naprawdę ryzyko sięga 10%. A zysk w 9 czy 10 progresjach będzie mniejszy, niż twój kapitał, który stracisz, gdy zabraknie kasy. Próbuj sobie, te 300 czy 400 zł, które masz, to chyba odpowiednia cena za naukę ;)
 
F 0

freud

Użytkownik
a 3 równoległe progresje? - prawdopodobieństwo 4 poziomu na wszystkich 3 jest tak małe, że trzeba by go szukać pod lupą :p
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jeśli podzielisz kasę na trzy pule, to wtopy nie muszą być na raz - najpierw stracisz jedną pulę, później drugą, a na końcu resztę. Jeśli ciągniesz z jednej puli wszystkie 3 progresje, to wystarczy, że jedna Cię udupi, a o to nie tak trudno. Kombinujesz, ale z pustego i Salomon nie naleje.
Zresztą po co to teoretyzowanie - masz dane historyczne, wystarczy sprawdzić, jak to było w przeszłości i czy udałoby się choćby potroić budżet.
 
F 0

freud

Użytkownik
dobra, mogę tak zrobić...mogę losowo wybierać historyczne rozgrywki z ligi Włoskiej i sprawdzić, czy wybrane przeze mnie dały zysk w systemie progresji...ale to trochę tak jak sprawdzanie, czy w praktyce, czy orzeł wypada dokładnie połowę razy a drugą połowę reszka
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Widze heroiczną walkę doświadczonego z kilkoma młodymi, napalonymi bez pojęcia o progresji. Właśnie wkleiłem artykuł , który może sporo rozjasnić w głowach młodym podpalonym. Mój apel (w trosce o wasze pieniądze): nie rzucajcie się na progresje nie mając o niej elementarnej przynajmniej wiedzy. I tutaj zaznaczę: przeczytanie ebooka czy kilku poradników nie stanowi takiej wiedzy. Jeśli macie jakieś pytania z gatunku trudnych to pomogę. Zanim postawicie pierwszy remis - spytajcie. Z szacunku dla własnych pieniędzy, które mózecie stracić kilkoma nieodpowiedzialnymi ruchami.
Pozdrawiam
 
F 0

freud

Użytkownik
ładnie napisany tekst, dobrze usystematyzowane to o czym psiałem i do czego podchodzę raczej intuicyjnie...


a co drodzy Panowie sądzicie o remisach na pierwszą połowę? - w niektórych ligach sięga 58 % !
 
G 46

ghs

Użytkownik
A co drodzy Panowie sądzicie o remisach na pierwszą połowę? - w niektórych ligach sięga 58 % !
To ja proponuję remis do 15. minuty (bwin) albo nawet remis do 10. minuty (betfair) - sięga 90%. Tylko jedno &quot;ale&quot; - kursy!
 
Do góry Bottom