>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szkoła Gry

V 1

vanitas

Użytkownik
Nie muszę liczyć, gdyż wiem. Szczególnie, że z nas dwóch to powinieneś być bardziej tym zainteresowany ????
Inwestowanie w coś, co nie wiesz ile kosztuje - nie sądzisz, że to trochę trąca kompletną amatorką?
 
F 0

freud

Użytkownik
nie przewidzisz po prostu ile będzie kasy, w momencie wejścia na 15 poziom, bo jest to mało prawdopodobne, więcej będzie wygranych po drodze, poza tym, nie martwię sie tym znacznie, bo na koncie mam spory debet
 
V 1

vanitas

Użytkownik
No jeśli debet na koncie Cie nie martwi to już chyba nic Cię nie zmartwi ????
Dla optymistów, którzy nie wiedzą ile będzie ich kosztowało 15 poziomów szybki i zimny prysznic. Chcąc wygrać na piwo, czyli dla 3 złotych, stawiając bezmyślnie 15 poziomów wydacie (licze po złodziejskich bwinowo-bahowych kursach uśrednionych 3.15) 920 zł. Czy warto - niechaj odpowie sobie każdy indywidualnie.
Gdyby prysznic okazał się za ciepły:
Francja Liga 2 Brest
Niemcy Liga 3 Erfurt
Hiszpania Liga 1 La Coruna
Słowenia Liga 1 Gorica
Niemcy Liga 1 Köln
Hiszpania Liga 1 Gijon
Anglia Liga 2 Wolves
Serbia Liga 1 Vojvodina
Anglia Liga 5 Burton
Anglia Liga 1 Bolton
Anglia Liga 3 Leeds
Włochy Liga 1 Fiorentina
Szkocja Liga 1 Kilmarnock
Austria Liga 1 LASK Linz
Szkocja Liga 2 Ross County
Czechy Liga 1 Bohemians Prague
Anglia Liga 4 Port Vale
Szkocja Liga 3 Arbroath
Austria Liga 1 Altach
Szkocja Liga 4 Montrose
Cypr Liga 1 Omonia
Czarnogóra Liga 1 Decic Tuzi
Szkocja Liga 1 Celtic
Rumunia Liga 1 Unirea
Węgry Liga 1 Vasas
Dania Liga 3W Varde
Hiszpania Liga 1 Real Madrid
Polska Liga 2 Jastrzebie
Rumunia Liga 2A Galati
Grecja Liga 2 Nea Kavala
Turcja Liga 2 Gungoren Bld.
Polska Liga 2 Swinoujscie
lista zespołów które osiągnęly 15 i więcej w tym sezonie.

To oczywiście dopiero początek, gdyż właśnie teraz najwięcej zespołów dochodzi do szczytu swoich możliwości.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Tym bardziej zalecam weryfikację założen - mnożnik 1.52 nie wystarczy Ci na te ligi, szczególnie w kontekście cudów kursowych, które jak co roku rozpoczną się wiosną u italiańców. Kurs 2.1, jak zapewne wiesz, będzie ścielił się gęsto...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
NIe, nie zalezy od buka. Nie wymyśliłem sobie kursu u pojedynczego buka - podałem C kurs UŚREDNIONY zebrany z 40 buków. Ale jeśli chcesz sobie wmawiać, że był buk który dawał 3 gdy wszyscy dawali 1.5 to proszę. Możesz też liczyć dni wiosny i dzielić ją na wczesną, średnia i pożną - jeśli coś Ci to pomoże. Chciałem Ci pomóc i uświadomić, co Cię czeka u makaronów na wiosnę. W swoim altruizmie znalazłem za Ciebie nawet kurs - aby Ci to pokazać.
No, ale jeśli słyszę miast &quot;dziękuję&quot; tłumaczenie tego typu - to ja dziękuję. Za dalsza rozmowę.
Przyznać się, że się czegoś nie wie - żaden wstyd.
Ale pogrążać się tylko po to, aby przypadki nie przyznać do błędu - żenada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

freud

Użytkownik
ok, jeden na 100 (?) meczy ma kurs 1,5 - dzięki.
a znasz statystyki ile jest tych powyżej 3,5 ? - więcej czy mniej niż 1,5?
ale dzięki za komenty, są bardzo pomocne
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Niektorzy uczą się na błedach innych, Ci madrzejsi potrafia zrozumiec sens gry zanim zagrają a jeszcze inni są na tyle uparci ze nawet jesli przegrają wszytko to i tak nie zmienia zdania bo.. mają racje ;)
Gdyby kazdy znal złotą regule gry to bukmacherzy zamkneli by swoja dzialalnosc ;) Nie wazne jak grasz i ile inwestujesz, najwazniejsze jest ze wiesz co robisz, znasz to, wiesz co moze zdazyc sie złego i potrafisz temu zaradzic. Daj boze ze znasz sie jeszcze na sporcie to moze jeszcze cos kiedys ugrasz.
Sam do tej pory ucze się wielu zasad ktore z kazdym dniem lamie. Bukmacherka nie jest niczym innym jak hazardem a tu nie przegrywa sie zazwyczaj dlatego ze tak dal nam los tylko dlatego ze sie &quot;podpalamy&quot;.
Aby zaczac grac z checia zyskow podstawą jest poznanie wartosci kursu i odzwierciedlenie tego w danym spotkaniu. To my- gracze, jestesmy z tylu na starcie walczac z bukami- oni mają swoją marze i znakomitą wiedze. Jesli nasza wiedza nie jest lepsza od nich i nie dopisze nam szczescie- jestesmy skazani na niepowodzenie.
 
R 0

rah192

Użytkownik
Twierdzenie

Jeżeli value gracza &lt; 1, to nie istnieje taki plan stawkowania, który przy skończonym kapitale gracza będzie dawał zyski w długim okresie czasu.

Dowód

Wprowadźmy oznaczenia:
X – zmienna losowa oznaczająca zysk gracza
EX - średni zysk gracza
x – wielkość stawki początkowej
a_i – (a z indeksem i) wielokrotność stawki początkowej, a_i &gt;0
p – średnie prawdopodobieństwo sukcesu
k – średni kurs granych zdarzeń

Gracz postawi stawkę początkową x. Kolejne stawki będą większe lub mniejsze, co da się przedstawić jako sumę a_i•x. Będzie ona skończona, gdyż gracz posiada skończony kapitał. Jeśli gracz wygra, to jego kapitał będzie się średnio zwiększał o kurs k-1 z prawdopodobieństwem p. Jeśli przegra, traci średnio kapitał z prawdopodobieństwem q=1-p. Średni zysk gracza EX policzymy zatem ze wzoru:



Musimy wykazać, że jeżeli p•k&lt;1, to EX &lt; 0. Ponieważ x&gt;0 oraz (suma a_i od i do n) &gt; 0, dlatego wartość EX zależy tylko od znaku wyrażenia w nawiasach kwadratowych. Uwzględniając, że z założenia p•k&lt;1 otrzymujemy:

Nie mam nic więcej do powiedzenia...
 
G 46

ghs

Użytkownik
RAH192 — żałuję tylko, że poziom 90% użytkowników forum nie pozwoli zrozumieć im ani linijki z tego dowodu.
 
V 1

vanitas

Użytkownik
RAH192 - czytasz bardzo skomplikowane wzory, a ja zapytam po co? Stawiając (cokolwiek) w bah-u lub bahopodobnych bukach skazujesz się marżę, która z góry stawia Cie na pozycji przegranej. A ponieważ pisałeś sam
Bukmacher - BAH
Cześć. Postanowiłem popróbować swoich sił obstawiając mecze, w planie mam tylko piłkę nożną. Chcę jedynie zwiększyć swoją wiedzę na tematy z tym związane, ponieważ, nie oszukujmy się, dopiero raczkuję w tej dziedzinie. W związku z tym przyjmuję, że początkowy stan konta wynosi 100zł. Wszelkie kursy będą brane ze strony http://www.bet-at-home.com/. Postaram się do każdego meczów przeprowadzać dogłębne analizy, żeby zwiększyć szansę na wygraną.
moja rada, jako kolegi doświadczonego: policz sobie na dzień dobry różnicę kursową miedzy bah-em a bukiem oferującym najlepszy kurs na to zdarzenie. Później BF. A póxniej wyciągnij wnioski. Nie potrzebujesz do tego skomplikowanych obliczeń, a wnioski powinny dać Ci do myślenia. Na początek to wystarczy...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Vanitas, dobór buka to jedno, a wklejony powyżej dowód na bankructwo przy pk&lt;1 to drugie, nie bardzo widzę związek. Już nie mówiąc, że kursy na BF to trochę naginanie przez ukrytą marżę... o przepraszam — prowizję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vanitas, dobór buka to jedno, a wklejony powyżej dowód na bankructwo przy pk&lt;1 to drugie, nie bardzo widzę związek. Już nie mówiąc, że kursy na BF to trochę naginanie przez ukrytą marżę... o przepraszam — prowizję.
A ponadto jak komuś zbyt dobrze idzie to dochodzi jeszcze tajemnicza opłata zwana &quot;Premium Charge&quot;.
Sumując to wszystko trzeba dobrze policzyć czy opłaca się grać na BF. Mówię o graniu jakimkolwiek nawet o robieniu &quot;all green&quot;.
 
F 0

freud

Użytkownik
wklejanie tu wzorów matematycznych i twierdzenie na ich podstawie, że coś się nie/wydarzy uważam za śmieszne...
 
Do góry Bottom