>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkoła Gry

B 0

barti

Użytkownik
Testowałem oscylator grajac u roznych bukow. Zawsze obstawiaem te same spotkania. Stawki jakie przyjalem to 10,20,30,40,50 itd.... Kursy srednio 3.0 wiec nie za wysokie. Typy to pewniaki z kursami 1.4 - 1.7 glownie w tenisie. Oto rezultat:
10 zł. - nie weszło, 20 zł. - nie weszło, 30 zł. nie weszło, 40 zł. nie weszło i bylem do tyłu po 100 zł. u 11 buków! Wkurzony postawiłem wszystko co miałem u każdego buka (średnio po 60 zł.) po kursie 4 i odzyskałem kasę z małą nawiązką.
Obecnie pracuję nad innym systemem, do oscylatora nie wracam. W między czasie obstawiam pojedyńcze mecze w Serie A ... pozdr
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
a co sądzicie o grze:
np. 10% kapitału albo płaska stawka-wszystko przy kursie 2-2.5
Coś podobnego gram, własnym systemem. Jednak nie 10%...

Waham się pomiędzy 5%-7,5%, i kurs powyżej 1,5 zawsze. Staram się również stawiać na równe mecze, ale przy szansie na wygraną 50% lub wyżej. Dlatego wybieram takie dyscypliny które z góry zakładają taką szansę. Oprócz tego, gram czyste single, czasem double gdy nie osiągam 1,5. Nie wiem czy to dobry system na grę, ale muszę przyznać, choć to trochę mozolne, to na plusie jestem.

Pozdrawiam.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
co do systemu d&#39;alembard
jak wezme jednostke 70 złotych i kurs 2 to tak:
1 poziom przegrywam 70 złotych
2 poziom przegrywam 140 złotych
3 poziom gram za 210 i jak trafię to jestem ledwie na 0(postawione ogólnie 420 i jak trafie to też 420 wygrywam),
dobrze rozumuje
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Trochę dobrze, trochę nie.
Wyliczenia się zgadzają, nie zgadza się natomiast, że jesteś &quot;ledwie na 0&quot;
Bardziej jesteś już na 0 i to powinno Cię radować. Trafiając 1/3 powinieneś się cieszyć, że masz odrobione straty niż rozglądać się za zyskami.
Dokończę to co zacząłeś:

4. Cofasz się o jeden poziom, stawiasz 140 zł, trafiasz i masz czysty zarobek. Grę zaczynasz od początku.

Symulację gry na kurs ~2 prowadzę od sierpnia, jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce i ile można zarobić na spokojnej grze temat znajdziesz pod hasłem &quot;D`alembert płaci do przerwy&quot;
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
&quot;D`alembert płaci do przerwy&quot; możesz dać linka do tego tematu bo nie znajduje go.
alter.vultus a co radzisz grać przy kapitale 700 złotych?zastanawiałem się przy płaskiej stawce np. 100 zło ale chyba d&#39;alembert jest lepszy,
w progresje nie chcę się bawić raczej,jest jeszcze jakiś ciekawy system
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Link poszedł na PM. I wrócił. Skrzynka pełna.
Zależy jaki masz cel, jeśli uzbieranie np. 5000 do maja to jednak większe szanse daję progresji, a konkretnie umiejętnie zarządzanej progresji na 40-60 zespołów Ale jeśli np zarabienie na weekendowe piwo, to znacznie lepiej grać D`alembertem, ponieważ masz większą możliwość konsumowania bieżących nadwyżek.
pozdrawiam
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
no teraz możesz wysłać,
z 700 uzbierać 5000 na progresjii?nie wydaje mi się,przecież progresja daje zysk(jak się nie ma czarnej długiej serii oczywiście) ale raczej nie aż tak duży jak przeglądałem te słupki,tabelki,
zamierzam grać raczej spokojnie kurs 2 za jakąś stawkę,tylko się zastanawiam jaki tam system wybrać,
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
no teraz możesz wysłać,
z 700 uzbierać 5000 na progresjii?nie wydaje mi się,przecież progresja daje zysk(jak się nie ma czarnej długiej serii oczywiście) ale raczej nie aż tak duży jak przeglądałem te słupki,tabelki
Zbieranie po kilkanaście, kilkadziesiąt zł na każdym remisie przez cały sezon pozwoli spokojnie uzbierać piątaka i nawet nie obejrzysz się kiedy. Eksperyment z ubiegłego roku pozwolił na zrobienie 8000 zł z 200 zł początkowych. Szczegółowy zapis tego eksperymentu jest wydany w formie ebooka, więc jak gdzieś trafisz w sieci, to rzuć okiem, a zobaczysz, że to żadna magia i żadne cuda, tylko umiejętne zarządzanie. Niestety nie pamiętam tytułu pod jakim został wydany ten ebook.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a już tam 8 tysięcy zarobiłeś z 2 stów,nie wierzę,
przecież w progresji zaczynając nawet od 2 złotych to ci starczy na (2,4,8,16,32,64) ledwie 6 poziomów a jeszcze wiele drużyn mówisz miałeś
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
Uwielbiam to ????
Powiesz progresja - słyszysz 2,4,8,16,32,64. I tak od lat.To tak jakby dla kogoś istniała tylko jedna zupa czy tylko jeden gatunek piwa. Skąd ten stereotyp, że progresja polega tylko i wyłącznie na bezmyślnym podwajaniu stawki aż do wyczerpania srodków? Nie wiem, ale wiem, nie ma się co dziwić, iż tak wielu zaczyna grę progresją, a tak niewielu osiąga zyski. Za to prawie wszyscy szybko kończą - bankrutem. Zresztą nie będę się powtarzał do znudzenia, wszak dopiero co swój żywot zakończył TEMAT w którym produkowałem się miedzy innymi o tym.
A gdzie przeczytałeś, że ja coś grałem i coś zarobiłem? Bo nie kojarzę abym cokolwiek gdziekolwiek napisał. Zarobki to bardzo prywatna rzecz, o której nie opowiada się na publicznych forach internetowych.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1.alter jesteś za tym żeby grać stawki nawet 2,4,8,16,32,63 na kilka drużyn na raz?to może przynieść zysk?
2.widze że trochę już grasz u buków,mam takie pytanie:jak radzisz obrócić bonus 700 złotych?(chcę przy tym coś jeszcze zarobić a nie tylko obrócić byle obrócić)
 
franekdolas 0

franekdolas

Użytkownik
Witam Laha słuchaj mam takie malutkie pytanko jeszcze co do twojego oscylatora . Jak policzyć to prawdopodobieństwo co napisałes p*k=100 jakbyś mógł mi podac jakieś wzory albo coś . Jestem początkujący i po prostu nie mam pojęcia z góry dziękuje.
 
Z 0

zygmunt7

Użytkownik
witam ,mam takie pytania:
dopiero zaczynam,nie chce zrobić miliona ze 100zł ale interesuje mnie nie duże ale stałe wygrane tak żeby coś tam &quot;dorobić&quot;
1.Najlepiej stawiać kupony z jednym lub dwoma meczami o niedużym kursie zawsze płaską stawką?Jakie kursy są interesujące tzn. czy np nie stawiać poniżej kursu 1,5 czy są takie dolne i górne granice,żeby nie ryzykować za bardzo,wiadomo że różnie może być ale lepiej być czujnym :p
2.płaska stawka tzn. że zawsze gram tylko jedną kwotą np 20zł i czy wygram czy przegram to jej nie zmieniam?
3.znalazłem w sieci stronę (nie wiem czy mogę podać linka,najwyżej mnie zbanuja na tydzień :p )
[Vader- Ten człowiek, postać itd. to śmiech na sali... dobra rada- daj sobie spokój]
i pytanie czy to co tam gość wypisuje może być prawdą?
warto by u niego kupić te typy i grać tą metodą?
4.jak już pisałem dopiero zaczynam i zanim przeczytałem że nie polecacie grać w BaH ze względu na niskie kursy, to już założyłem tam konto i wpłaciłem im 10 zł :/
więc teraz muszę wygrac 3 razy zanim mi wypłacą,
pytanie: najwyższe kursy są gdzie?z moich wstępnych obserwacji wynika że w
http://www.betexplorer.com
warto tam się rejestrować,czy może jest coś lepszego?
5.O co chodzi z zakładami live?przecież to chyba czysty zysk obstawiać wynik w czasie meczu?czy czegoś nie zrozumiałem,pewnie jest jakaś granica obstawiania np.70 minuta gry,ale z tego co ktoś tam pisał pare postów wcześniej jak by się nie stawiało to albo jest sie na zero albo na plusie.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
1.tak najlepiej stawiać single lub duble, atrakcyjność kursów? no to pomyśl lepiej stawiać mecz gdzie masz 3 możliwości i kursy np 1=1.50 X=3.10 2=5.00 czy np. kosz handicap 1.90 vs. 1.90 w drugiej opcji masz matematycznie 50% szans a zwiększasz je swoją analizą.
2.nie stosuję płaskiej stawki ale możesz na początwk spróbować wszystko zależy od Twojej Skuteczności .
3.no pomyśl sam po co ktoś by wtajemniczał innych mając sposoby gry?
4.BAH? kursy słabiutkie jdyny plus to ciekawa oferta w różnych dyscyplinach, ale na początek możesz taam pograć.
5. z live jest ciekawie i nie tak łtwo jak masz 1:0 w 85&#39; to kurs ok.1.15 a remis zawsze może być...
Ogólna porada pooglądaj poczytaj może coś z tego będzie, powodzenia
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Odniose się do 3 zagadnienia. Z tymi cudownymi systemami to jest tak jak z tą wróżką co to poda ci 6 liczb w totolotku oczywiście nie za darmo. Jak taka mądra to czemu na hawajach nie siedzi? ????
 
Z 0

zygmunt7

Użytkownik
a czy jest jakaś lista zasad którymi powinien się kierować grający?
np. nie obstawiać w turniejach tylko zawsze liga,albo nie środek tabeli bo drużyny w sumie nieprzewidywalne,no nie wiem jest taki coś?
1234tm: ale ja sie nie znam nic na koszu,jaką ligę wybrać? NBA? :/
1234tm,andrzej78: 1.jeśli ktoś ma dobry towar który mozna sprzedać to czemu go nie sprzedać,zawsze to jakiś dodatkowy zysk.
ale jak mówicie że nie warto to nie warto ????
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Wszystkiego nie wiemy możemy się mylić, jeśli masz ochotę spróbuj i daj znać czy się opłacało w sumie to sam jestem tego ciekaw.
Dobre rady? Możemy coś pomóc tylko określ dokładniej czego oczekujesz od bukmacherki co zamierzasz obstawiać, bo widzisz ilu typerów tyle dobrych rad. Polecam trochę poczytać fora popróbować na brudno w zeszycie zobaczysz z czym masz kłopot i o co w tym chodzi. Ogólnie nie jest to łatwa zabawa ale nie wierz tym którzy mówią,że się nie da, da się tylko trzeba się nauczyć.
 
cala 37

cala

Użytkownik
witam ,mam takie pytania:
dopiero zaczynam,nie chce zrobić miliona ze 100zł ale interesuje mnie nie duże ale stałe wygrane tak żeby coś tam &quot;dorobić&quot;
1.Najlepiej stawiać kupony z jednym lub dwoma meczami o niedużym kursie zawsze płaską stawką?Jakie kursy są interesujące tzn. czy np nie stawiać poniżej kursu 1,5 czy są takie dolne i górne granice,żeby nie ryzykować za bardzo,wiadomo że różnie może być ale lepiej być czujnym :p
2.płaska stawka tzn. że zawsze gram tylko jedną kwotą np 20zł i czy wygram czy przegram to jej nie zmieniam?
3.znalazłem w sieci stronę (nie wiem czy mogę podać linka,najwyżej mnie zbanuja na tydzień :p )
[Vader- Ten człowiek, postać itd. to śmiech na sali... dobra rada- daj sobie spokój]
i pytanie czy to co tam gość wypisuje może być prawdą?
warto by u niego kupić te typy i grać tą metodą?
4.jak już pisałem dopiero zaczynam i zanim przeczytałem że nie polecacie grać w BaH ze względu na niskie kursy, to już założyłem tam konto i wpłaciłem im 10 zł :/
więc teraz muszę wygrac 3 razy zanim mi wypłacą,
pytanie: najwyższe kursy są gdzie?z moich wstępnych obserwacji wynika że w
http://www.betexplorer.com
warto tam się rejestrować,czy może jest coś lepszego?
5.O co chodzi z zakładami live?przecież to chyba czysty zysk obstawiać wynik w czasie meczu?czy czegoś nie zrozumiałem,pewnie jest jakaś granica obstawiania np.70 minuta gry,ale z tego co ktoś tam pisał pare postów wcześniej jak by się nie stawiało to albo jest sie na zero albo na plusie.
Nie wiem jakim cudem wymysliles te pytania.Odpowiem ci na jedno jak zrozumiesz to bedziesz wiedzial co zrobic.Chodzi o nr 1.Nie wazne jaki jest kurs. Mecze z kursami 3.0 wchodza latwiej niz 1.5 i wcale nie trudno znalesc takie mecze.Moja rada taka: zacznij od obserwacji,przyjrzyj sie tylko jednej wybranej przez siebie lidze,obejrzyj na spokojnie kilka spotkan z najblizszych 3-4 kolejek.(w miare mozliwosci jak najwiecej,zajmuje to sporo czasu ale napewno ci sie to oplaci).Nastepnie postaraj sie wytypowac wszystkie wyniki z nastepnych dwoch kolejek(nie stawiaj jeszcze kasy).Od siodmej kolejki zacznasz grac duble,wszyskie za taka sama kase i nie zwracaj przy tym uwagi na kurs tylko kto jak sie prezentowal ostatnio.Napewno nie stracisz kasy a efekty przyjda szybko.Jesli nie zrozumiales to zarejestruj sie tak jak wspomniales na betexplorer.com a wtedy gwarantuje ci nie nie przegrasz ani zlotowki.Szerze ci powiem ze jeszcze nie poznalem osoby ktora by tam kase przegrala a uwierz mi troche ludzi sie zna.
 
Do góry Bottom