>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szkoła Gry

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Stawki dobieraj wedle własnego budżetu nikt przecież nie może ci tutaj narzucić graj za 500 zł , za 200 zł czy 50 zł. Jeżeli masz budżet powiedzmy 300 zł to rozplanuj sobie go tak aby uzyskać prawdopodobieństwo zysku w przypadku przegranych np. 4 kuponów. Proponuję np. 300 zł i grę po 50 zł. Wychodzi 6 kuponów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Stawki dobieraj wedle własnego budżetu nikt przecież nie może ci tutaj narzucić graj za 500 zł , za 200 zł czy 50 zł. Jeżeli masz budżet powiedzmy 300 zł to rozplanuj sobie go tak aby uzyskać prawdopodobieństwo zysku w przypadku przegranych np. 4 kuponów. Proponuję np. 300 zł i grę po 50 zł. Wychodzi 6 kuponów.
Nie wiem, czy traktować ten post jako dowcip?
Jeden zakład za ponad 16% kapitału? To ma być mądre i rozważne stawkowanie?
Z resztą jaki będzie miał zysk jeśli przegra 4 kupony a 5 trafi, zyskując 50*0,4 czyli 20 złotych?
Wielkość bankrollu nie powinna mieć związku z procentem budżetu przeznaczanym na dany zakład.
Użytkownicy miewają różne taktyki, od gry va banque po stawki rzędu dziesiątych procenta.
Najczęściej polecane do gry singlami są jednak stawki od 1% do 5% kapitału.
 
J 0

javore

Użytkownik
Ściema
Żadna taktyka nie daje pewnego zysku. Sport to jest tylko sport i nigdy nie jest do końca przewidywalny tutaj żadne prawdopodobieństwo niema prawa bytu. Jest to jedna wielka ściema. Najważniejsza jest duża porcja informacji i umiejętność (nabyta) typowania odpowiednich zdarzeń i nic więcej. Nie bądźcie naiwni, że zarobicie jakimiś taktykami grania. Ci co grają na giełdzie nie bawią się w taktyki tylko polegają na zdobytej wiedzy + jak w każdym hazardzie szczęście. wiedza+szczęście=wygrana i tylko tyle!! Powodzenia.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Żadna taktyka nie daje pewnego zysku. Sport to jest tylko sport i nigdy nie jest do końca przewidywalny tutaj żadne prawdopodobieństwo niema prawa bytu. Jest to jedna wielka ściema. Najważniejsza jest duża porcja informacji i umiejętność (nabyta) typowania odpowiednich zdarzeń i nic więcej. Nie bądźcie naiwni, że zarobicie jakimiś taktykami grania. Ci co grają na giełdzie nie bawią się w taktyki tylko polegają na zdobytej wiedzy + jak w każdym hazardzie szczęście. wiedza+szczęście=wygrana i tylko tyle!! Powodzenia.
????
Czy Ty wiesz o czym piszesz? W zakładach nie mamy do czynienia z prawdopodobieństwem? Nie potrzebujemy taktyki?
Z jednej strony piszesz idiotyzmy... by zaraz sobie zaprzeczyć. Niby nie mamy tu prawdopodobieństwa ale jednak musimy sięnauczyć typować &quot;odpowiednie&quot; zdarzenia.
Ech ????
Nikt nie obiecuje złotych gór bez ryzyka ale jeśli zrozumiesz o co w tym chodzi i przyjmiesz mądrą strategię, masz dużo większe szanse na zwycięstwo.
Co do giełdy - wiesz o niej cokolwiek? Słyszałeś o analizie technicznej? Pewne nie... przecież tam wszyscy &quot;bazują na wiedzy&quot;.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Dla początkujących moim zdaniem jest przyjęcie następującej taktyki. Stawiamy gdzieś na brudno (zeszyt, kartka etc.) 10 kuponów w pewnym okresie czasu. Jeżeli wejdzie ponad połowa kuponów, możemy spróbować swoich sił w realnym buku. Wyszukujemy bukmacherów, którzy dają freebet&#39;y, czyli tak zwane zwroty kasy w przypadku przegranej. Aktualnie są one dostępne na : Betclick (do 50zł) , Expekt (do 50zł), Ladbrokers (gramy za 50zł po kursie 1.01 i dostajemy darmowy zakład w wysokości 50zł) oraz Betfair (wpłacamy 20E, w przypadku przegranej otrzymujemy 30E, które trzeba raz obrócić po obojętnie jakim kursie) . Reszty stron nie wypisuje, bo na start dostaje się nie freebety&#39;y ale bonusy, które w przypadku wygranej trzeba kilkakrotnie obrócić, a to dla początkującego może się wiązać ze stratą całej gotówki. Ale do sedna. Stawiamy po 2,3 mecze po kursie 1,40 - 1,70 za najwyższą stawkę. Zwiększamy tym samym ilość $ możliwej wygranej. Przynajmniej na jednym z wymienionych bukmacherów, myślę że każdy jest coś w stanie wyciągnąć ;) Po tym czasie radzę zrobić przerwę i później puszczać kupony po 5-10 zł co jakiś czas. Osobiście sam robię tak jak opisałem i myślę, że całkiem dobrze na tym wyszedłem. Pozdrawiam
 
cock 756

cock

Użytkownik
A ja mam jeszcze inne zdanie:

Każdy gracz powinien założyć sobie, że kasa wpłacona, to kasa stracona, jeżeli wygrane uzależnia jedynie od własnego szczęścia, a nie ma zamiaru zerknąć ani na forum, co piszą ludzie, ani w tabele, ani w grafik drużyn, ani zestawienia kontuzji po obu stronach czy formie.

Jeżeli ktoś napala się na łatwą kasę proponuję poszukać 5-10 dobrych typerów w sieci, nie ważne czy z UK czy Rumunii, czy z Polski i wziąć na kalkulator i progres owych wyjadaczy.

Proste równanie zakończone niewiadomą:
moje pieniądze i systematyczność kopania sieci + cudze typy, wiedza, doświadczenie = mój zysk?

Żadne free bety, żadne bonusy - ma to sens gdy dochodzimy do ciężkich do udźwignięcia progów. Cudze wydasz, swoje oddasz.

Jedni szukają value w zakładach inni opierają zysk o wyceny oddsów w firmach. Ile głów tyle racji. Może system oparty o progresję? Wszystko rozbija się o koszty, cierpliwość i wille zdobyte w miesiąc.

Osobiście z każdym dniem staję się większym sceptykiem - albo zaufam komuś, albo sam się podpalę i popłynę. Każdy dzień jest inny. To, że dwa czy siedem dni z rzędu zaplusowałem kurs ponad 3,00 nie oznacza, że wyczyn powtórzę nawet po tygodniu...

Najprostsze jest śledzenie innych i ocena ich możliwości na podstawie historii, którą zapisali czy na forach czy bukmacherskich portalach. To mogę doradzić... Turk, Muppet, Saso, Bagzi, Mrgol, Rogumu... Ale to też ludzie jeśli ktoś liczy na profity, oni też miewają słabości i ruchy których anazie poddać można tylko psychologicznej.

Zamknięte fora - zazwyczaj nie mają reklam, to one szukają userów, nie userzy ich. Nie ma fixów na poziomie początkującym, nie ma nawet 3for3! Nie ma pewniaków poniżej 1,50 są tylko spekulacje.

Gra to ciężki &quot;kawałek chleba&quot; jeśli ktoś na to liczy. Adrenalina za własną kasę - a co z tego będzie i jaki scenariusz napiszemy in play swojej wpłacie zależy od nas samych.
 
naturehoof 0

naturehoof

Użytkownik
Hmm obliczyłem prawdopodobieństwo spotkania MMA w betssonie
Mark Hominick-Jose Aldo 1: 3,80 2: 1,24
A więc:
marża= (1/3,80)+(1/1,24)= 0,26 + 0,80=1,06
marża to 6% każdej złotówki
Prawdopodobieństwo 100%*1/1.06=94,33%
Prawd.1 0.26 * 94.33% = 24.52%
Prawd2. 0.80 * 94.33% = 75.46%
24.52%+75.46%=99,98%
Wszystko dobrze obliczyłem? Jeśli wynik jest poniżej 100% po dodaniu prawdopodobieństwa to oznacza że można grać?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Co chciałeś policzyć? Zrobiłeś działanie, które pod kątem typowania nie ma większego sensu. Linijka po linijce:

1. marża = (1/3.8) + (1/1.24) = 0.2631 + 0.8064 = 1.0695
2. marża = 6.95%

^ I tu policzyłeś sobie marżę (zrobiłeś to niedokładnie, ale to mniej istotne). Póki co się rozumiemy.

3. prawdopodobieństwo 100% * 1/1.0695 = 93.5%

^ Tu dowiadujesz się jaki wpływ ma marża na stosunek kursów do prawdopodobieństwa.

4. prawd.1 = (1/3.8) /1.0695 = 0.2460
5. prawd.2 = (1/1.24) /1.0695 = 0.7539

^ Tu zaczynasz sprawdzać poprzednie działanie. W ten sposób dowiesz się jakie prawdopodobieństwo oszacował oddsmaker. Tyle, że w ten sposób niczego po za tym się nie dowiesz, ponieważ:

6. 0.2460 + 0.7539 = 0.9999 = ~100%

^ Jeśli bym nie skracał liczb do 4 miejsc po przecinku wyszłoby idealnie 1 (100%). I tu się zakręciłeś. Działanie 6. nie ma sensu z Twojego punktu widzenia.

Jeśli wynik jest poniżej 100% po dodaniu prawdopodobieństwa to oznacza że można grać?
^ Tak jak napisałem. Ten wynik zawsze będzie wynosił 100%. Jeśli będziesz zaokrąglał ułamki to wyjdzie delikatnie ponad 100%, jeśli będziesz skracał wyjdzie delikatnie poniżej 100%.

Dla Ciebie cała ta matematyka powinna zakończyć się w punkcie 4. i 5. Tam dowiadujesz się jakie prawdopodobieństwo oszacował bukmacher i konfrontujesz to ze swoją oceną. Jeśli stwierdzasz, że szanse outsidera są większe niż 25%, bo sam oceniasz ten pojedynek 50/50 czy 60/40 to kurs na outsidera jest warty gry. Jeśli uważasz, że faworyt wygra na 90%, to wtedy kurs 1.24 jest atrakcyjny.

W punkcie 2. dowiedziałeś się jaką przewagę ma nad Tobą bukmacher i tą przewagę musisz zniwelować lepszym trafianiem kursów (a to wynika oczywiście z lepszego szacowania prawdopodobieństwa o którym pisałem akapit wyżej). Jeśli nie chcesz być stratny to musisz szacować prawdopodobieństwo o to ~7% lepiej.



Takie działania jakie przestawiłeś nie mają większego sensu (po za zorientowaniem się jaka jest marża). Jeśli wiesz jaka jest marża to przy odrobinie praktyki patrząc na kurs od razu zorientujesz się jakie prawdopodobieństwo oszacował oddsmaker. Jednak nie obędzie się bez własnej wiedzy i skonfrontowania szacunków oddsmakera z własnymi szacunkami. Jeśli będziesz lepszy i dorzucisz do tego mądrą gospodarkę budżetem to będziesz zarabiał. Jeśli będziesz gorszy to będziesz tracił.
 
P 0

pteecanr1

Użytkownik
Witajcie koledzy, jestem nowy czytam posty i podejrzalem typy jednego typera i nie rozumiem do końca typu dotyczącego siatkówki:
Prosze wyjaśnijcie mi, typ w/g pinnacle,typ z wczoraj play off siatkówka kobiet
MKS Dąbrowa G. - Impel Wrocław
typ Wrocław +2,5 seta lub MKS Dąbrowa -2,5 (w/g Pinnacle) co to znaczy

Dzięki za wyjasnienie
Dzięki za odp.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do wyniku jakim zakończy się spotkanie - w zależności na co postawisz - dodasz lub odejmiesz 2,5 seta, czyli jest to handicap...
Jeżeli np. końcowy wynik to 1:3 a Ty zagrasz handicap +2,5 na 1 ( gospodarze ) to teraz wynik będzie wynosił 3,5 - 3 i Twój typ na 1 będzie wygrany.
P.s: ale tak na przyszłość, to zaczynaj od samodzielnego przeszukania forum, bo mamy tu taki wątek z którego wszystkiego byś się na ten temat dowiedział:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/typ-handicap-58256.html
Pzdr.
edi8
.
 
S 0

sobek1

Użytkownik
Proszę o ocenę mojego pomysłu na grę. Znalazłem około 50 typerów podających typy od dłuższego czasu &gt;300 kuponów i osiągających całościowy yield &gt;10%. Czy granie wszystkich ich typów codziennie po 5% budżetu/kupon za cały budżet codziennie to dobry pomysł? Czyli np przy budżecie 800zł gram 20 kuponów dziennie po 40zł każdy. Miał bym 24000zł obrotu miesięcznie, co nawet przy yieldzie 5% dawało by mi na czysto 1200zł miesięcznie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wybrałeś sobie typerów, którzy łącznie dają 10% yield miesięcznie tak ?
Granie codziennie ich typy z budżetem 5%, płaską stawką raczej nie przyniesie zamierzonych efektótów ... chyba, że osoby o których mowa sami grają płaską stawką.
Chyba, że chodzi Ci o to, że grasz od tych typerów &quot;losowo&quot; 20 kuponów dziennie, ale to już możesz wyjść na minus, zależy jak trafisz.
Moje zdanie na temat grania typów innych jest takie - pierw obserwuj, na jakiej dyscyplinie dany typer się zna i jakie ma stawkowanie, a później stawiaj. Niektórzy podaja typ np.: 6/10 jako bardzo prawdopodobny, u innych 6/10 to minimalna stawka ;) Później zrób coś w stylu przesiewu, np.: grasz tylko 7/10+ jednego typera, tylko hokej europejski drugiego etc, to płaską stawką moim zdaniem ma większe szanse zarobku.
Ja bynajmniej tak robie i jestem zadowolony.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zależy ... jaki typer jak stawia. Jeżeli ktoś gra valuebety to w dłuższym okresie będziesz na + ... ale nie każdy podaje valuebety ????
EDIT:
No i &quot;walju&quot; ściśle zależy od kursu, ktoś może podawać kursy z jakiegos 10bet gdzie przy wyplacie jest prowizja, badz z buka gdzie &quot;nie gramy&quot;, tracimy pare jednostek na kursie i w tym momencie tracimy value.
EDIT2:
No i im wieksze value tym stawka rosnie, tu przy plaskim stawkowaniu &quot;losowo&quot; tez tracimy.
 
nerox 7

nerox

Użytkownik
CHm.. System kelliego mowi nam ze musimy zdecydowac sie na jaka druzyne ?
Czy mozemy np grac raz barce raz real raz slask raz cos innego? az do skutku powodzenia?
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Witam ,
Sporządziłem poradnik zawierający większość najczęściej zadawanych pytań . Myślę że może Wam się przydać , więc chętnych zapraszam do pobrania pliku ;)
link -- &gt; klik
__________________
Pomogłem ? - Naparzaj w &quot;Dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widghet 13

widghet

Użytkownik
dzieki wielkie za poradnik. ja ze swojego doświadczenia powiem ze: Nie ruszaj sportu na którym sie nie znasz.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Mam pytanko - czy można na jednym koncie u bukmachera internetowego postawic dwa przeciwne typy dotyczące jednego zdarzeniu ? Np w dzisiejszym spotkaniu Legia Warszawa-Ruch Chorzów u buka bet365 mam ofertę - &quot;w której połowie padnie więcej goli?&quot;. Załóżmy, że chcę postawić dwa single, pierwszy - więcej goli padnie w 2 połowie (2,10), a drugi singiel to - w obydwu połowach padnie tyle samo goli (3,25).
Czekam na odp, czy tak można grać. Zastanawia mnie to, ponieważ gram u buków naziemnych (totomix, sts) i tam nie ma żadnego problemu z takim graniem - puszczam jeden kupon, a po chwili drugi z przeciwnym typem.
 
Do góry Bottom