>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szkoła Gry

V 1

vanitas

Użytkownik
w zakładach nic nie jest pewne, jeżeli chodzi o przewidywanie wyników
A w którym miejscu skłamał pisząc te słowa?
Nic nie jest pewne, dlatego składający pociągi z pewniaków nie zostają milionerami, dlatego wierzący, że jeśli zespól ma serie 12 spotkań bez remisu to MUSI zaraz i na zawołanie zremisować - szybko stwierdzają, że progresja nie prowadzi do bogactwa w ten sposób, dlatego mnogo ludzi traci pieniądze uważając, że stawianie przeciwko 0:0 w meczu Chelsea - Hull to interes życia...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeżeli ktoś ma łeb do progresji i wie czego się czepić aby przyniosła ona zyski to wiadomo że będzie cały czas do przodu , kiedyś w dziale Vip prowadził swój teamt chyba Gangster który właśnie grał i wygrywał progrejsą tak więc z tego też można ładną kase wyciągnąć
 
M 0

molu7

Użytkownik
Ten oscylator to jakas lipa przeciez nie zwraca ci sie kasa przy kursie np 5.0 jak nei trafisz 12 kuponów 65*5,5=357,5
a wkłąd 380 zł czyli na inusie ejsttesmy
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Chyba dobry temat wybralem, w koncu to szkola gry. Dla po prostu sprawdzenia wszedlem dzisiaj na strone bah-a zeby sprawdzic czy maja dalej najnizsze kursy na rynku. Tragedia, to co zobaczylem wola o pomste do nieba:

Meffert D. - Stoppini A. 1,75 1,75
Lorenzi P. - Ilhan M. 1,75 1,75

Jak mozna wystawic takie kursy na mecze dwudrogowe???
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Pytanie nie jest jak można wystawiać takie kiursy, tylko czemu mimo , że tak robią mają tylu graczy?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pytanie nie jest jak można wystawiać takie kiursy, tylko czemu mimo , że tak robią mają tylu graczy?
Odpowiedź dla mnie jest dość prosta. Ciemnota ludzi... Podobno największą liczbę klientów stanowią gracze z Polski... nic tylko pogratulować rodakom...
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Przyznaję, że tam czasem zaglądam szczególnie, że jako jedni z niewielu mają w ofercie Minor League Baseball lecz i tu w porównaniu z bwin kursy tragiczxne!!!
Sądzę, że dobra reklama robi swoje a i tak są bukiem dla &quot;kilkuzłotówkowców&quot; lub grających regionalne ligi austriackie...
 
vde 119

vde

Użytkownik
Sądzę, że dobra reklama robi swoje a i tak są bukiem dla &quot;kilkuzłotówkowców&quot; lub grających regionalne ligi austriackie...
Dawniej grałem po kilka złotych i osobiście zdenerwowało mnie to wyrażenie &quot;kilkuzłotówkowców&quot; .... Może sam masz miliony i gardzisz ludźmi którzy grają kupony po 2 PLN ???
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Dawniej grałem po kilka złotych i osobiście zdenerwowało mnie to wyrażenie &quot;kilkuzłotówkowców&quot; .... Może sam masz miliony i gardzisz ludźmi którzy grają kupony po 2 PLN ???
Jeśli tak łatwo się denerwujesz to bukmacherka nie jest chyba dla ciebie najlepszym rozwiązaniem...
To jest określenie funcjonujące w języku graczy i definiuje ludzi którzy za przesłowiowe 2 PLN chcą wygrać tysiące...
Nie mam milionów ( jeszcze ) i pierwsze poziomy w moich progresjach ( oczywiście nie remisowych ) zaczynają się od 5 PLN.
Nie gardzę ludżmi ze względu na pochodzenie lub status społeczny , tylko ze względu na niektóre przekonania.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ktoś tam pisał czemu BAH ma wielu klientów . Po pierwsze jest on dobry dla niepełnoletnich, bo nie chcą skanów - tak słyszałem. Mają bardzo duży wybór spotkań z wielu dyscyplin sportu. Błyskawicznie rozliczają kupony.
Minusy moim zdaniem są dwa:
- Niskie kursy
- Słaby wybór typów - w sensie handicapy, ILG itd
 
S 0

sitha

Użytkownik
Dzięki Laha system Keli&#39;ego naprawdę się sprawdza i dość ładnie mi wchodzi w połączeniu z valuebetami. Jak naciułam trochę kaski to sprubuje oscylator bo wydaje mi się że jest ok. No chyba mogę już pożegnać wtopy u buków.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Sitha jeśli mogę Ci coś poradzić to graj dalej kryterium kellyego ew. porównaj na starych meczach oscylator i kryterium, ja to zrobiłem na naprawdę dużej ilości zakładów i oscylator nie jest zbyt dobry, ponieważ istnieje dość duże ryzyko bankructwa(proszę o potwierdzenie przez ghs lub kogoś kto czuje się w temacie), a po drugie nawet gdy wygrywamy to gdzieś nam się to zatrzyma i czasem nie wiadomo jak zmieniać stawki. Poza tym grając kryterium kellyego masz bardzo małe szanse na stracenie większości kapitału.
 
Do góry Bottom