>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Szkoła Gry

futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Widze ze kazdy podpalony progresman bawi sie w matematyke i % xD
W takim razie wyliczcie mi jakie % prawdopodobienstwo jest trafienia czarnej serii w progresji? Ok- jakies jest. W takim razie zasada jest banalnie prosta- prędzej czy pozniej na nią trafisz. Wg mnie nie trudno jest przegrac duzą kwote za jeden kupon, gorzej postawic na remis kase przy n-tym razie wiedzac ze prawdopodobienstwo trafienia go jest takie samo jak na mecz ktory postawiles tydzien temu przy I stopniu progresji ;/
 
Y 1

yarvin

Użytkownik
Widze ze kazdy podpalony progresman bawi sie w matematyke i % xD
W takim razie wyliczcie mi jakie % prawdopodobienstwo jest trafienia czarnej serii w progresji? Ok- jakies jest. W takim razie zasada jest banalnie prosta- prędzej czy pozniej na nią trafisz. Wg mnie nie trudno jest przegrac duzą kwote za jeden kupon, gorzej postawic na remis kase przy n-tym razie wiedzac ze prawdopodobienstwo trafienia go jest takie samo jak na mecz ktory postawiles tydzien temu przy I stopniu progresji ;/
Witam.
Mówisz,że progresja=bankrut.Zgadzam się z Tobą,ale Ty grałeś dokładnie kupony na AKO przez tydzień i też przegrałeś.To teraz powiedz mi ci grać.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Witam.
Mówisz,że progresja=bankrut.Zgadzam się z Tobą,ale Ty grałeś dokładnie kupony na AKO przez tydzień i też przegrałeś.To teraz powiedz mi ci grać.
Tzn jak? Moj sposob gry do tej pory to byl fakt- ako, ale 2 do 3 meczy z lacznym kursem nie wyzszym niz 2.50. Taki sposob gry wydaje mi sie o wiele lepszy od progresji (co nie oznacza ze jest najlepszy). Sam wielokrotnie poruszalem temat progresji i wielu osob na tym forum mowilo mi ze najlepszy sposob to sposob najprostzy- single. Powiem Ci szczerze ze byc moze nie zarobisz w taki sposob wiele ale napewno nauczysz sie podstawowych rzeczy takich jak przewidywalnosc danych kuponow i stawkowanie- czego mi zdecydowanie zabraklo. Nie mowie o sobie- moje typy oparte są/byly o wlasne analizy z ktorcyh tak naprawde nic nie wynikalo (kiepska znajomosc dziedziny w ktorej sie typuje) ale są typerzy na tym forum ktorzy mają swój okreslony schemat gry i jakos im idzie- patrz np. Odisio- płaska stawka.
(jeśli jestes dobrym typer- i tak kiedys wyjedziesz na plus)
Moim skromnym zdaniem, ryzykowny styl gry powinien isc z parą z doskonala wiedza na temat tego co sie typuje- w progresji wystepują czynniki zwiazane z przypadkowoscia.
I dorzucając słowko.. osobiscie gram bo: chce wygrac i lubie to. Nie widze frajdy w progresji. Jesli ktos podejmuje ten styl gry to zapewne posiada obszerna analize danego zespolu + spory kapital. W takim przypadku zdecydowanie polecam betfair a precyzyjniej: trading!
 
Y 1

yarvin

Użytkownik
Dziękuję bardzo za informacje.
Z tym typerem. Napisałeś:&quot;patrz np. Odisio- płaska stawka&quot;. troszkę przesadziłeś.
25.01.09 zrobił statystyki.Oto one:
Stan Konta
Początkowo - 247,90 zł
Obecnie - 322,74 zł.
ZYSK: ✅74,84zł.
18.02.09 zrobił statystyki 35 kuponów granych na forum w Vipach przez okres ok.1 miesiąca.
Stan Konta
Wpłacony kapitał : 250 zł
Obecny Stan konta : 306,11 zł
ZYSK: ✅56,11zl.
Ale jest to WPŁACONY KAPITAŁ 250zl.od początku.Podsumowując ON za miesiąc nic nie zarobił tylko stracił 18,73zl.Wybacz,ale jak ja mam brać z niego przykład,a co gorsze grać Jego typy.Z saldem od 201 kuponu wyszedł 322,74zl,a zakończył na kuponie 235 z kwotą 306,11zł. CHYBA MNIE PODPUSZCZASZ ŻEBY TO GRAĆ.:-D
 
P 0

porlinski

Użytkownik
Wybór ligi
Mam pytanie, co sądzicie o grze w słabszych ligach, typu Belgia, Finlandia.
Chodzi mi o to, że kursy na mecze ligowe Premiership na pewno ustala cały sztab bukmacherów, a w tych mniej znanych - zapewne mniej oddsmakerów sie tym zajmuje, dzięki czemu łatwiej o pomyłkę kursową na korzyść gracza.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Dziękuję bardzo za informacje.
Z tym typerem. Napisałeś:&quot;patrz np. Odisio- płaska stawka&quot;. troszkę przesadziłeś.
25.01.09 zrobił statystyki.Oto one:
Stan Konta
Początkowo - 247,90 zł
Obecnie - 322,74 zł.
ZYSK: ✅74,84zł.

18.02.09 zrobił statystyki 35 kuponów granych na forum w Vipach przez okres ok.1 miesiąca.
Stan Konta
Wpłacony kapitał : 250 zł
Obecny Stan konta : 306,11 zł
ZYSK: ✅56,11zl.
Ale jest to WPŁACONY KAPITAŁ 250zl.od początku.Podsumowując ON za miesiąc nic nie zarobił tylko stracił 18,73zl.Wybacz,ale jak ja mam brać z niego przykład,a co gorsze grać Jego typy.Z saldem od 201 kuponu wyszedł 322,74zl,a zakończył na kuponie 235 z kwotą 306,11zł. CHYBA MNIE PODPUSZCZASZ ŻEBY TO GRAĆ.:-D

Inaczej. Jego aktualny sezon nie mozna zaliczyc do zbyt udanych ale jak do tej pory bankrutem nie jest. Nie chodzi mi o to abys bral jego typy ale raczej zobaczyl jakie jest jego stawkowanie. Przejzyj jego typy z ost 2 miesiecy:
JEsli gralbys jego typami progresja- bylbys na plus bo jego najgorsza seria srednia trwala max 3-4 kupony z rzedu do czasu ost tygodnia. Teraz trafil ciut dluzsza serie ;)

Podałem jego przykład bo jest jednym z ulubionych moich typerów ;)

Co chodzi o wypowiedz Porlinskiego ;) to cos w tym jest. Jest rowniez na tym forum inny typer (juz nie bede podawal moze nicku ;P) ktory czasami wynajduje egzotyczne spotkania z wysokimi kursami i odziwo je trafia ;)
Z drugiej strony takie ligi jak np Finlandia jest zapewne na tyle zrownana ze prawdopodobienstwo trafien spada w porownaniu do tych ktore sie najczesciej gra. Moim zdaniem to dobry pomysl pod warunkiem ze w dobrym stopniu poznasz daną lige ;)
 
Y 1

yarvin

Użytkownik
&quot;JEsli gralbys jego typami progresja- bylbys na plus bo jego najgorsza seria srednia trwala max 3-4 kupony z rzedu do czasu ost tygodnia. Teraz trafil ciut dluzsza serie :wink:&quot;
Nie no to ja już nic nie wiem.Dwa posty wyżej twierdzisz,aby nie grać progresją teraz piszesz abym grał progresją.Grać mam 4 poziomy ( &quot;najgorsza seria srednia trwala max 3-4 kupony z rzedu &quot; ).&quot;Teraz trafil ciut dluzsza serie &quot; to się równa dla mnie bankructwem bo miałem grać 4 poziomy.Ale mi zrobiłeś młyn w głowie.Już nic nie wiem o co tu chodzi.
Pozdrawiam.
ps.poszukam może lepszego wyjaśnienia co i jak grać.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Hehe ;) Wiem ze moje wypowiedzi sa czesto trudne do zrozumienia ale zeby az tak xD
Po 1 nie promuje progresji i do niej NIE zachęcam.
Po 2 podałem przyklad Odisio co by się stąło z jego budzetem gdyby gral progresja a nie- płaską stawką.
Po 3 odnosilem sie do powyzszych wypowiedzi a nie proponowalem zadnego stylu gry. Jesli wyszukales w moich postach w tym temacie sposobu na gre to przepraszam- faktycznie pomieszalem xD (krytykowalem tylko progresje ;P)
Po 4 jesli szukam jakiejs metody to zapewne znajdziesz ja na tym forum. Trudno mi jakakolwiek polecic skoro zadna z tych ktora przetestowalem nie do konca odniosla sukces xD
Po 5 jak masz duzy kapital to zachecam do tematu: trading- betfair. giełda zakładów ;))
 
S 0

szklarson1990

Użytkownik
Witam! Swojego czasu bylem bardzo napalony na progresje lecz takze sie na niej zawiodlem ;/ Otoz od pewne czasu myslalem nad rozpoczeciem powaznej gry, majac kapital poczatkowy rowny 300 zl. Jaka metode gry mi najbardziej polecacie? Plaska stawke? PRosze o dokladne wyjasnienie tej metody w przypadku powyzszych 300 zl (stawkowanie itd) Z gory bardzo dziekuje ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Witam! Swojego czasu bylem bardzo napalony na progresje lecz takze sie na niej zawiodlem ;/ Otoz od pewne czasu myslalem nad rozpoczeciem powaznej gry, majac kapital poczatkowy rowny 300 zl. Jaka metode gry mi najbardziej polecacie? Plaska stawke? PRosze o dokladne wyjasnienie tej metody w przypadku powyzszych 300 zl (stawkowanie itd) Z gory bardzo dziekuje ????
A Ty w każdym temacie to samo się pytasz... Poczytaj tematy w tym dziale i wybierz coś dla siebie, a nie w trzecim temacie piszesz że masz 300 zl i sie pytasz jak masz grać. W niektórych Ci już podsuneli inni użytkownicy swoje propozycje jak grać, jeśli Cie te propozycje nie satysfakcjonuja to poczytaj troche ten dział i napewno znajdziesz coś dla siebie :-D
 
G 46

ghs

Użytkownik
Freud, sam się dziwię, czemu tak mówią. Mnie na przykład dzisiaj udało się przejechać na czerwonym świetle i nic mi się nie stało, a głupie ludzie mówią, że na czerwonym to się nie opłaca przejeżdżać.
 
S 0

spike90

Użytkownik
No a ja dzisiaj strzeliłem sobie 2 metrową kreche koki, lekarze mówią że długo nie pociągne i w końcu zdechne. Według mnie się mylą bo narkotyki są zdrowe...
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Jeśli chcesz być na siłę dowcipny to napisz &quot;dwumetrową&quot; albo &quot;2-metrową&quot; - bo w tej sytuacji, zamiast ośmieszyć przedmówcę, sam się ośmieszasz....
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Losowo - czyli uprawiasz loterie?
Pytając o strategię miałem na myśli STRATEGIĘ gry. Stawkowanie, dobór zespołów (kryteria doboru), założenia max poziomu i co chcesz zrobić, gdy do niego dojdziesz.
 
F 0

freud

Użytkownik
ale ja na prawdę losowo wybieram drużyny z lig, w których jest % najwięcej remisów w sezonie, stawkuję 2x do 5 poziomu, potem 1,52x, jak dojdę do 15 poziomu to odpuszczam i zaczynam od nowa
 
Do góry Bottom