>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

G 46

ghs

Użytkownik
Też planuje tak jak Ty, ja narazie zacząłem od mniejszej kwoty 50 złotych na test, dogram do 250 złotych max i wypłacam 150 , 100 złotych zostawiam na grę dalszą.
Ja wpłaciłem 2 zł, dogram do 400 tys. zł, na 390 kupuję mieszkanie, a te 10 patyków zostawiam na dalszą grę.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Ja wpłaciłem 2 zł, dogram do 400 tys. zł, na 390 kupuję mieszkanie, a te 10 patyków zostawiam na dalszą grę.
to powodzenia ambitny plan

ja sobie na 3 buki rozrzuciłem teraz sianko, chciałem na betsafe grać w moim ulubionym , ale jak tam tak limituja podobno, chociaż mnie jeszcze nie to nie chce konta stracić w razie co jakby mi dali jakiś smieszny limit

a co do tego sposobu to pierwotnie plan był taki, że dwa mecze na miesiąc , żeby grać no ale...

chyba zrobie sobie też jakieś konto inne , 100 zl wpłace i po 2 mecze na miesiąc tam będe cykał :jezora:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
co z tego ze bedziesz gral 2x na miesiac? dluzej rozlozysz swoja wtope w czasie ...
nie masz czasami takiego meczu, że wiesz , że wygra i zaczynasz od niego kupon dorzucając pare innych i wtapiasz, dla przykładu barca -lyon kursik 1,4 akurat to tez nie jest dobry przykład, ale to pierwsze co mi teraz przyszło do głowy z ostanich dni, w miesiącu dwa mecze o wiele pewniejsze od barcy z lyonem znajdziesz, z takim kursem to praktycznie jeden na miesiąc taki wystarczy

i nikt mi nie powie, że nie ma róznicy czy postawił bym 10 meczy danego dnia (wybranych z 50 oferowanych spotkań )na jednym kuponie, a w okresie powiedzmy 10 miesięcy (wybranych z 15 000 meczyków)

a to , że kusi to jest własnie to najgorsze mnie już korci , żeby coś wrzucić
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
ghs widze że wszędzie na siłe chcesz wtrącić swoje 3 grosze, nawet jak Twoje głupkowate i nie śmieszne wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu. Daruj sobie czasem takie teksty, mi narazie ten sposób gry odpowiada i ide do przodu a nie stoje w miejscu z kasą i nie tracę więc o to o chodzi, a w tym momencie zdanie jakiegoś internetowego napinacza mnie nic nie obchodzi :p
Pozdrawiam ghs i życze dalszego spamowania textami tego typu , bo co widze temat to Twój tekst bez sensu musi być, tyle :p
 
B 0

barteks90

Użytkownik
ghs widze że wszędzie na siłe chcesz wtrącić swoje 3 grosze, nawet jak Twoje głupkowate i nie śmieszne wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu. Daruj sobie czasem takie teksty, mi narazie ten sposób gry odpowiada i ide do przodu a nie stoje w miejscu z kasą i nie tracę więc o to o chodzi, a w tym momencie zdanie jakiegoś internetowego napinacza mnie nic nie obchodzi :p
Pozdrawiam ghs i życze dalszego spamowania textami tego typu , bo co widze temat to Twój tekst bez sensu musi być, tyle :p
Takie samo zdanie mam :jezora: W kazdym temacie musi na kogos najechac, cos wtracic itp.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
np. dzis ominąłem fenerbache, a nie powiem , że korciło mnie i jestem zadowolony ???? , ale że ligi tureckiej ostatnio nie gram bo cuda sie potrafią dziać i galata przegrała z nimi ostanio u siebie nie zagrałem
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
np. dzis ominąłem fenerbache, a nie powiem , że korciło mnie i jestem zadowolony ???? , ale że ligi tureckiej ostatnio nie gram bo cuda sie potrafią dziać i galata przegrała z nimi ostanio u siebie nie zagrałem
nie ruszaj ligi Tureckiej w grze va bank to samo mogę Ci powiedzieć o Belgijskiej tam też się cuda dzieją ;] zwłaszcza takie kursy.

ale system bardzo ciekawy, sam zaczne niedługo ale jeszcze trochę poczekam, najgorszą rzeczą może być brak cierpliwości:kwasny4565: i tego bym się najbardziej obawiał bo trafić ako 1,3 4 razy w miesiacu nie jest wielką sztuką, jeśli się nie podpalisz

pozdro
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
nie ruszaj ligi Tureckiej w grze va bank to samo mogę Ci powiedzieć o Belgijskiej tam też się cuda dzieją ;] zwłaszcza takie kursy.

ale system bardzo ciekawy, sam zaczne niedługo ale jeszcze trochę poczekam, najgorszą rzeczą może być brak cierpliwości:kwasny4565: i tego bym się najbardziej obawiał bo trafić ako 1,3 4 razy w miesiacu nie jest wielką sztuką, jeśli się nie podpalisz

pozdro
no zgadza się , tyle , że sentyment mam do tureckiej bo kiedyś pieknie wchodziła 3/4 lata temu, a teraz sporadycznie grałem sivaspor bo nie dawno na nich były kursy u siebie w granicach dwóch , a teraz juz 1,3 potrafia być i pod koniec sezonu sivass też zawsze zawodzi to juz nie ma co grać, a fener i galata juz od dawna wielka nie wiadoma chociaż składy maja dobre

mi to teraz co innego po głowie chodzi dograć do 2 tysi w miare szybko i puścić, że lech i celtic zdobęda mistrzostwo kurs 3 , a 2 tygodnie temu na samego lecha był kurs 3, jeszcze teraz legia przegrywa to juz nie wiem czy będzie sens nawet bo znowu kurs poleci pewnie, akurat by było dobrze na wakacje odebrać siano
 
G 46

ghs

Użytkownik
ghs widze że wszędzie na siłe chcesz wtrącić swoje 3 grosze, nawet jak Twoje głupkowate i nie śmieszne wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu. Daruj sobie czasem takie teksty, mi narazie ten sposób gry odpowiada i ide do przodu a nie stoje w miejscu z kasą i nie tracę więc o to o chodzi, a w tym momencie zdanie jakiegoś internetowego napinacza mnie nic nie obchodzi :p
Pozdrawiam ghs i życze dalszego spamowania textami tego typu , bo co widze temat to Twój tekst bez sensu musi być, tyle :p
Ale o co Ci chodzi? Zazdrościsz mi mojego ambitnego planu? Ty możesz sobie wyznaczać nierealne cele, a ja nie?
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No wiesz nierealne cele piszesz, no narazie się sprawdza:p A jakbyś poczytał dalej to nie tylko ja mam takie zdanie o Tobie, napisz coś sensownego, podaj sensowny typ a nie cały czas tylko krytykujesz, szczerze możesz krytykować, mi się to sprawdza, więc mam Twoją krytykę ( dopisz sobie gdzie ) :p A jak już na siłe chcesz być dowcipny to popracuj jeszcze nad swoimi tekstami bo do odpowiedzi z humorem brakuje Ci jeszcze bardzo dużo:p
 
G 46

ghs

Użytkownik
No na razie mi też się sprawdza, więc nie wiem, co co Ci biega.
A forum jest nie tylko od tego, by lizać komuś dupę i głaskać po główce, ale i by krytykować. Może któreś z tych wszystkich dzieci, które myślą, że bukmacher to inwestycja charytatywna, gdzie bez problemu można pomnożyć swój kapitał pięć i więcej razy, zrozumie, że to nie takie łatwe.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No nie wiem czy pisząc o dziecku miałeś mnie na myśli, ale pełnoletność już mam za sobą:p No okej krytykować spoko ,ale jeżeli jest to krytyka z której coś wynika:p A uwierz mi , że krytyka z Twojej strony i tak po każdym tu spływa:p Bo jak już wspomniałem każdy Twój post to krytyka:p Nic nie wnosząca do tematu :p
 
Z 0

zuko

Użytkownik
Bardzo podoba mi się Twój system grania i pochwalam go. Jest to chyba najskuteczniejszy i najbardziej prawdopodobny sposób na ogranie buka, aczkolwiek, nie przy takiej liczbie zakładów. Jest naprawdę wielce trudnym by trafić tyle meczów z rzędu, nawet jeśli są to najpewniejsze spotkania. Jednak życzę Ci szczęścia i wysokich wygranych, a sam pokuszę się o zagranie tym systemem, jednak kończąc dużo wcześniej niż Ty. Powodzenia.
 
X 0

xspike

Użytkownik
Orientujecie się może czy w tenisie czy NBA faworyci częściej nawalają niż w piłce nożnej?
Tak przeglądam historyczne wyniki różnych faworytów w NBA po kursach 1,2 na bet-at-home i widzę że dość często nawalają.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Orientujecie się może czy w tenisie czy NBA faworyci częściej nawalają niż w piłce nożnej?
Tak przeglądam historyczne wyniki różnych faworytów w NBA po kursach 1,2 na bet-at-home i widzę że dość często nawalają.
NBA zalezy duzo od tego w jakim momencie sezonu, druzyny ktore juz zapewnily sobie PO czesto testuja jakies inne ustawienia i warianty. Co do tennisa trzeba sledzic forme zawodnikow bo czasami da sie przewidziec ze zawodnik z pierwszej 20 moze przegrac z kims z poza setki wiec nie ma co grac po kursach. Wazna jest takze ranga turnieju. Niektorzy zawodnicy czasami odpuszczaja mniej prestizowe turnieje nie grajac tam na 100%. Jesli chodzi o ten system to nalezy pamietac by w przypadku tennisa wybrac buka ktory przy kreczu daje zwrot.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Orientujecie się może czy w tenisie czy NBA faworyci częściej nawalają niż w piłce nożnej?
Tak przeglądam historyczne wyniki różnych faworytów w NBA po kursach 1,2 na bet-at-home i widzę że dość często nawalają.
Dyscyplina nie ma znaczenia przy tym samym kursie. Dla kursu 1,2 faworyci nawalają średnio raz na cztery razy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ale stawiając na NBA 1,20 czy na tenis wiadomo że ma większą szanse wygrania bo to jest zdarzenie dwudrogowe. jak chcesz sie czepiac takich kursów a odradzam to tylko Kosz , Tenis i Siata , no i inne sporty indywidualne
 
Do góry Bottom