>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Nie wiem czy wszyscy sobie obliczyli, ale prawdopodobnieństwo ukończenia systemu (czyli trafienia 32 zdarzeń pod rząd) wynosi w przybliżeniu 0,08% ;)

czyli do uproszczenia statystycznie wchodzi 1 kupon na 1250;)

to tak troche dla ostudzenia zapału tych którzy juz rozglądali sie za kontem bankowym;)

Sam osobiscie polecam ten system, ale do 5-7 zdarzeń maks.

Wtedy są jakies realne szanse na ugranie czegos;) przynajmniej z matematycznego punktu widzenia.
ciekawi mnie jak to policzyłeś, że szanse to 0,08%, wrzuć jakies obliczenia jak możesz

przeciez to nie wykonalne działanie, musiał byś przyjąć pare czynników do wzoru, tylko do jakiego wzoru to podstawić i skąd wziąść liczby jak to działanie z 5 nie wiadomymi

skąd wiesz jakie jest prawdopodobieństwo powiedzmy trafienia dwóch meczy z kursem 1,2 w danym tygodniu z liczby x meczy, przy czym nie wiadomo jakie zdarzenia będą w nastepnym tygodniu i jakie ewentualnie będziesz bral pod uwage
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Dla mnie jest to proste do policzenia.kurs 1,2 czyli ok 83% szans na trafienie (1/1,2=0,83). Musimy to trafić 32x pod rząd czyli 0,83^32
Mylę się??
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
Moje obliczenia nie muszą być poprawne, wkoncu nie jestem matematykiem, tylko zwykłym uczniem.
Napewno wynik troche by sie jeszcze różnił gdybym uwzględnił prowizje bukmacherów.
Wynik który mi wyszedł wyliczyłem ze zwykłego drzewka prawdopodobieństwa.
Na początku założyłem że prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia z kursem 1,2 wynosi 80%(0,8 ).
Może niezbyt dobrze pamietam ale czytałem kiedys taki artykuł gdzie własnie byly takie dane.
np kurs 2zł = 50% szans
kurs 1,10 = 10% szans.
Są to dane oczywiscie nie uwzględniające prowizji.
Licząc dalej, potęgujemy szanse(0,8 ) liczbą meczy ktore chcemy puscić(32).

0,8^32 = 0,000792 = 0,079%.

Nie jestem pewny czy moje obliczenia są poprawne.
Może jest na forum jakis matematyk ktory bo to zweryfikował;)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Moje obliczenia nie muszą być poprawne, wkoncu nie jestem matematykiem, tylko zwykłym uczniem.

Napewno wynik troche by sie jeszcze różnił gdybym uwzględnił prowizje bukmacherów.

Wynik który mi wyszedł wyliczyłem ze zwykłego drzewka prawdopodobieństwa.

Na początku założyłem że prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia z kursem 1,2 wynosi 80%(0,8 ).
Może niezbyt dobrze pamietam ale czytałem kiedys taki artykuł gdzie własnie byly takie dane.

np kurs 2zł = 50% szans
kurs 1,10 = 10% szans.

Są to dane oczywiscie nie uwzględniające prowizji.

Licząc dalej, potęgujemy szanse(0,8 ) liczbą meczy ktore chcemy puscić(32).

0,8^32 = 0,000792 = 0,079%.


Nie jestem pewny czy moje obliczenia są poprawne.
Może jest na forum jakis matematyk ktory bo to zweryfikował;)
rozumiem, czyli policzyłeś normalnie i zakładasz, że co 5 zdarzenie z kursem 1,2 nie wchodzi, tyle, że w tych obliczeniach nie uwzględniłeś paru istotnych czynników, chociażby tego, że nie grasz na chybił trafił tylko selekcjonujesz mecze w długim okresie czasu z dużej ilości zdarzeń
 
beny30 0

beny30

Użytkownik
no może i masz racje, ale ciężko było by to uwzględnić w obliczeniach.

to co obliczylem wynika z rachunku prawdopobobieństwa.

Szanse może troche wzrosną ale pewnie tez nie za duzo.

Nie ma sie tu co wykłócać, poprostu trzeba udowodnić, że jest to możliwe;)

ja osobiscie nie wierze, ale życze powodzenia;)
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Wtopić jest bardzo łatwo. Dziś grając tym sposobem chciałem pomnożyć kapitał początkowy 4 razy no i niestety gdy miałem już 3 razy więcej niż początkowo to moim zdaniem pewniak zawiódł. Wpłaciłem znowu i próbuje znów swoich sił, jednak najlepiej grać tylko kilka meczy dziennie. Najlepiej tak 4-5 żeby pomnożyć kapitał dwa razy i dać sobie spokój. I tak co dnia. Ja niestety nie nadaję się za bardzo do tego systemu bo gram na siłę a nie o to tu chodzi. No ale nic, próbuję swoich sił dalej.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Wtopić jest bardzo łatwo. Dziś grając tym sposobem chciałem pomnożyć kapitał początkowy 4 razy no i niestety gdy miałem już 3 razy więcej niż początkowo to moim zdaniem pewniak zawiódł. Wpłaciłem znowu i próbuje znów swoich sił, jednak najlepiej grać tylko kilka meczy dziennie. Najlepiej tak 4-5 żeby pomnożyć kapitał dwa razy i dać sobie spokój. I tak co dnia. Ja niestety nie nadaję się za bardzo do tego systemu bo gram na siłę a nie o to tu chodzi. No ale nic, próbuję swoich sił dalej.

to za dużo na raz, skąd ty tyle tych pewniaków bierzesz, no własnie ja to samo często miałem , że na siłe grałem badź normlanie zaczynałem grać nie potrzebnie, a to , że wtopic jest bardzo łatwo to wiadomo trzeba bardzo uważać, lepiej czegoś nie zagrać nawet jak wygra później niż wtopić

ja teraz w jednym buku bede tak grał 2 meczyki na tydzień, mam nadzieje, że uda mi sie tego trzymać , chociaż watpie, bo to ciezko wytrzymać, mimo tego ,że w innych będe grał normlanie, a później w razie powodzenia mam nadzieje, przepłace sobie najwyżej do paru buków
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ja gram w taki sposób tj. ten opisany przez tomex11. Z resztą już kiedyś o tym pisałem.
Gram główni kosza i siatke, z dala od piłki kopanej. I są z tego zyski. Tylko tak jak wspomniał tomex11 trzeba być cierpliwym i jednocześni nie wymiękać przy wyższych kwotach. Najważniejsze nic na siłe, czasem lepiej odpuścić. Zaczynając od 100zł po 32 krokach ( ktore można rozłożyć na 2-3 mięsiące albo i dłużej) przy kursach 1.3 mamy ponad 340 000 zł !!! ???? . Z doświadczenia wiem, że ciężko tak daleko dojść i nie chodzi o problemy z wytypowaniem czegoś , a z graniem za wysokie stawki.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ja testuje ten system, jeśli uda się z tego wyciągnąć większą kasę to wrzucę tu grane kupony.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
powiem tylko tyle mój plan sie z spełnia i to w przyszpieszonym tempie jest gut, mógłby w mega przyśpieszonym ale..nie dużo brakuje do maksa

ps SZACUNEK DLA ADAMKA, TAKICH LUDZI CENIE

POLECAM CI CO NIE PŁACILI I NIE WIEDZIELI PO CO TE WPISOWE TO NIECH WIEDZĄ I TYLE I WYPIE.... BO SIE ŁASZĄ TERAZ TO JUŻ WPSOWE 200Z; MINUM ILE SIE PAN ZGODZI BO JA SIE NIE KOZACZE JUŻ WCZESNIEJ WYGRAŁEM PONAD 12000ZL A Z RESZTĄ CO WAS TO OBCHODZI

A PAN DĄRZZY D CELU ZNOWU I GO OSIĄGNIE TO JEST WIĘCEJ NIŻ PEWNE
Czlowieku napisz to troche poprawniej ..
bo kompletnie nie idzie Cie zrozumiec.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
powiem tylko tyle mój plan sie z spełnia i to w przyszpieszonym tempie jest gut, mógłby w mega przyśpieszonym ale..nie dużo brakuje do maksa
Nie mów hop zanim nie przeskoczysz. Właśnie to jest największa wada tego systemu. Najpierw nakręca, a wcześniej czy później przychodzi porażka i się traci cała ugraną kase plus to co się zainwestowało.
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Grałem tym systemem 2 dni. Z 70zł zrobiłem 400 i zdecydowałem wypłacić. Łatwo jest zarobić kasę ale można jeszcze szybciej ją stracić. Moim zdaniem warto spróbować pograć tym systemem ale tylko przez jakiś czas, po dłuższym czasie ciężko jest coś z tego wyciągnąć.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
to najlepszy sposób gry i wyciągnięcia czegoś z buka, jednak ja zawsze muszę dowalić meczy i ⛔ ale teraz chyba się zmotywuję i zagram tak!
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Prosta kalkulacja w roku mamy 52 tygodnie (około) czyli 52 weekendy.
Wystarczy grać co weekend zaczynając od 100 zł, grać na kurs 1,30, najlepiej samą siatke i kosza i po 9 miesiącach jest się milionerem.
Tylko kto tyle wytrzyma. No ale trzeba być debilem , zeby nie wytypować na cały weekend kuponu po kursie 1,3 ????
 
S 0

saru

Użytkownik
Ja grałem troche innym sytemem tak sam z siebie :

Kiedys wpłacilem sobie 30 zl (jakies 2 miechy temu) na buka chyba bat-at-home. i gralem Va Banq ,czyli kupon 1 za 30 zl , 2-3 mecze ako do 2zl. Trafilem chyba z 7 kuponow pod rzad. Majac 500zl postawilem Va Banq i oczywiscie kariera sie skonczyla choc po tym kuponie mialem juz polowe wypłacic. Z tego co pamietam to chyba Chelsea zawalila.

Nie wiem ale moze sprobuje twoim tomex. Zobaczymy

Powodzenia
 
Do góry Bottom