>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System Va Bank W Dłuższym Okresie W Praktyce

R 0

raef

Użytkownik
Sporo osób pisze że to super &quot;system&quot;, ale jeszcze nikt nie zademonstrował że osiąga w ten sposób zyski (a widziałem co najmniej kilka prób).
Tylko nie zrozum mnie tak, że kogokolwiek próbuję odwieść od grania w ten sposób. Jesteśmy konkurentami - im więcej osób przegrywa pieniądze, tym więcej jest ich do wygrania.
A co do systemu na 100% pewnego to mówisz i masz - progresja (muszą być spełnione dwa warunki: nieograniczone środki na zakłady i istnienie kogoś kto przyjmie zakład) ;)
 
E 6

esqlap

Użytkownik
wlasnie skonczyl sie marzec, przez caly miesiac typowalem sobie tym systemem na sucho, łacznie wytypowalem 10 kuponów z kursami od 1,11 do 1,34. 9 weszło i 1 niewszedl (jak na ironie ten z kursem 1,11 ???? ), najdluzsza passa to 7 trafionych pod rzad. moglbym tutaj podac dokladnie jakie kupony typowalem, ale chyba nikogo to zbytnio nie obchodzi. moim celem jest wytypowanie conajmniej 50 kuponow zanim zaczne ewentualnie grac ???? jak narazie mam takie wrazenie ze systemem mozna(moge) wygrywac, ale na wnioski jeszcze za wczesnie ???? pozdrawiam i sugeruje aby kazdy sobie na sucho typowal, przez jakis czas, zobaczyl na wlasnej skorze czy da rade wygrac cos ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dla mnie podobny poziom trudności trafić 50 spotkań z rzedu a trafić AKO 180000. Nawet powiedziałbym że łatwiej trafić to AKO przy odrobinie szcześcia, rozumu i dobrych zdolnościach przewidywania
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Heh co za dyskusja w ogole, wiadomo że nikt rozsądnie myślący nie nastawia sie na takie czary jak trafianie określonej liczby kuponów z rzędu bo to czystej maści głupota.Granie va bank zawsze prędzej czy później ogołoci gracza i postawi w punkcie wyjscia, argumenty że to tylko 100zł zainwestowane i że nie ma tragedii również do mnie nie trafiają bo w dłuzszym okresie czasu tych &quot;stówek&quot; nazbiera sie sporo zalezy tylko jaka mamy skuteczność i jak czesto bedziemy musieli wykładać kolejną stówke na rozpoczęcie &quot;syzyfowej&quot; serii.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dokładnie tak. Dlaczego nikt w tym temacie nie napisał jeszcze że zarobił wielką fortune. Tylko jak już ktoś coś pisze to pisze że grał dobrze szło ale coś tam, a to dał się ponieść, zagrał na siłe czy coś. I zawsze będzie to coś co zadecyduje o przegranej a jak gracz nie popełni błędu to poprostu trafi na mecz który się zakończy niespodziewanym wynikiem i wielka tragedia bo było tak dobrze. W tym systemie jest tak że może być przez pare tygodni wszystko bardzo dobrze a przyjdzie dzień że będzie gorzej i całe wysiłek i kasę szlag trafi. Jak dla mnie system-utopia dla graczy którzy myślą że bukmacherka to łatwy pieniądz. I nawet jak komuś się uda osiągnać zamierzony zysk to wtopi kase za nastepnymi razami. Wtopicie pare stówek to może to zrozumiecie
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
powiem krótko zjebałe... na maksa jakbym to grał teraz a rzadko gram tylko pewki moim zdaniem trafiłem 5 kuponów pod rząd juz bym miał na mieszkanie żal nie zagrałem i musze sie zadowlolić jakimiś groszami z jedbulla z hh z 1 euro zrobiłem 500 euro nawet ale to już pózniej było

w ogóle to powiem krótko ja ja jestem debil do kwadratu przewiduje remis polski w kokeja z wielka brytania i caly hokej a nawet porazke sulivana z allenem i nie gram tego to doły łapie jak nie wygram z 100 000 zl przynajmiej na ruchy bo to i tak marny hajs to pierdo.... to
 
B 4

bongo84

Użytkownik
powiem krótko zjebałe... na maksa jakbym to grał teraz a rzadko gram tylko pewki moim zdaniem trafiłem 5 kuponów pod rząd juz bym miał na mieszkanie żal nie zagrałem i musze sie zadowlolić jakimiś groszami z jedbulla z hh z 1 euro zrobiłem 500 euro nawet ale to już pózniej było

w ogóle to powiem krótko ja ja jestem debil do kwadratu przewiduje remis polski w kokeja z wielka brytania i caly hokej a nawet porazke sulivana z allenem i nie gram tego to doły łapie jak nie wygram z 100 000 zl przynajmiej na ruchy bo to i tak marny hajs to pierdo.... to
proponuje iść do psychologa
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
powiem krótko zjebałe... na maksa jakbym to grał teraz a rzadko gram tylko pewki moim zdaniem trafiłem 5 kuponów pod rząd juz bym miał na mieszkanie żal nie zagrałem i musze sie zadowlolić jakimiś groszami z jedbulla z hh z 1 euro zrobiłem 500 euro nawet ale to już pózniej było

w ogóle to powiem krótko ja ja jestem debil do kwadratu przewiduje remis polski w kokeja z wielka brytania i caly hokej a nawet porazke sulivana z allenem i nie gram tego to doły łapie jak nie wygram z 100 000 zl przynajmiej na ruchy bo to i tak marny hajs to pierdo.... to
Jeśli to napisałeś z przymrużeniem oka, ironią uderzającą w tych co wierzą w ten system to OK. Jeśli to napisałeś w 100% na poważnie to omg ................. (bez komentarza).

A co do systemu to oczywiście będę banalny i napiszę to co inni pisali wcześniej - utopia. Nawet nie trzeba grać tym sposobem aby to zauważyć, ile razy gram jakiś typ, któremu przyglądałem się od kilku dni, analizowałem go dogłębnie a potem wtopa. Takie scenariusze to chleb powszedni dla wszystkich typerów.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Przeczytałem te 7 stron Waszych wypocin i powiem Wam, że ten system to niespecjalnie się sprawdza ... zawsze prędzej czy później trafisz na ten felerny mecz gdzie faworyt albo zremisuje albo przegra ... ( przy kursach 1.20 ) ostatnio dla przetestowania postawiłem 10 pojedynczych kuponów w meczach w stawce np. 1- 1.15 , X-5.50 2 - 9.00 niby drużyna 1 to 99,9% pewniak analizowałem mniej więcej ile bramek strzela u siebie ( bo wszystkie kupony jakie stawiałem to warunkiem było że dana drużyna gra u siebie ), jakie jest jej miejsce w tabeli i jaką obecnie ma passę i postawiłem za symboliczne 2 zł na drużynę drugą. Oczywiście można zagłębiać się w głębszą analizę typu składy itp,itd ale zmierzając do sedna sprawy na te 10 kuponów stawiając na drużynę 2 ( przy kursie 7-10 zł ) 2 mi weszły a w 1 był remis czyli na 10 niby pewniaków 3 razy bym wtopił.
Przypuśćmy jeżeli bardziej analizowałbym składy obu drużyn itp. to może bym raz wtopił albo i więcej, ciężko to przewidzieć.
Tak więc tego systemu nie polecam bo zawsze może się zdarzyć remis lub drużyna słabsza może sprawić niespodziankę w końcu sport to sport.
Obecnie gram systemem na 3 etapy ( brak rzutu karnego w meczu ) przy kursie średnim 1.25 ( bukmacher bwin.com ) przy wkładzie początkowym 50 zł.
Tak więc przy serii passa +3 z 50 zł mam około 97 zł. 47 zł odkładam sobie a za pozostałe 50 nadal gram.
Jeśli chodzi o wybrany prze zemnie mecz to staram się wybierać ligi w których pada stosunkowo mało bramek oraz taką w której jest stosunkowo mało czerwonych kartek.

No i właściwie tyle.
A co do mojej skuteczności to póki co z 50 zł wygrałem 370 a straciłem 150 więc troszkę do przodu ;)
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
tak myslisz ze pewanikow nie ma ? A jak wujek sedzia powiez ze podyktuje karnego w 2 lidze Polskiej to tez nie jest pewniak ? Pewnie o to chodzilo z pewniakiem 1.7 - ustawki a nie &quot;pewanikow nie ma&quot; powtrzane 4598XXXXX24 raz.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
tak myslisz ze pewanikow nie ma ? A jak wujek sedzia powiez ze podyktuje karnego w 2 lidze Polskiej to tez nie jest pewniak ? Pewnie o to chodzilo z pewniakiem 1.7 - ustawki a nie &quot;pewanikow nie ma&quot; powtrzane 4598XXXXX24 raz.
Po pierwsze nie każdy ma wujka sedziego w drugiej lidze. Dlatego nie mowie o wyjątkowych sytuacjach takich jak podałeś przykład.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Panowie.
Faktycznie system wydaje się być wątpliwy, jednak moim zdaniem można ograniczyć ryzyko wtopienią pieniędzy.
Mianowicie wszyscy tutaj rozmawiacie o kursach 1,25 w piłce nożnej. Grać taki kurs w PN to totalna bzdura, ponieważ mamy tu opcje 1X2.
To samo tyczy się tenisa. Tutaj niby mamy 12, ale krecze mogą każdego zniechęcić do gry.
Jakie jest wyjście? Koszykówka. Po dobrej analizie i stawiając tylko zwycięstwa gospodarzy moim zdaniem można na tym systemie zarobić. Z tym małym wyjątkiem, że gramy do 10 poziomu i zaczynamy od początku. Oczywiście nie tykamy meczów będących np meczem lidera mającego zapewniony awans (vel TAU Ceramica, gdzie osobiście grałem underdoga na Fuenlabradę po 3,8).
Koszykówka różni się od innych sportów nie tylko tym, że mamy do obstawienia tylko dwie opcje (12), lecz również tym, że pada w niej dużo punktów. Więc jeżeli w piłce nożnej jeden zespół jest o powiedzmy 5-10% lepszy od drugiego, to może wygrać ale prawdopodobny jest też remis. Natomiast przy wielu punktach w koszykówce, to 5-10% to już dobre kilka punktów i nasz &#39;faworyt&#39; po prostu to spotkanie wygra (a w przypadku remisu mamy jeszcze dogrywkę).
Niedługo założę specjalny temat do testów i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Dyskograf, sprowadzanie zdarzenia do tego, ile jest opcji, to jakieś nieporozumienie. Przeszkadza Ci, że są trzy opcje 1, X i 2? To proszę bardzo — masz dwie opcje: 1 oraz X2 (podwójna szansa). Różnica owszem — jest, ale polega na kursach. Porównaj sobie kursy na 1 w piłce i w koszykówce przy wyrównanych drużynach. Piłka — kursy pod 3.0, koszykówka — poniżej 2.0.
Innymi słowy — ja w piłce mogę sobie pozwolić raz na trzy mecze spudłowanie w ten remis i wyjdę tak samo, jak przy bezbłędnym typowaniu koszykówki.
Podsumowując - trafienie konkretnego kursu (np. 1.30) jest tak sama łatwe/trudne niezależnie od tego, ile opcji jest w zdarzeniu (pomijam tutaj marżę, która zwykle jest podobna).
 
K 0

kierownik

Użytkownik
To ja się posłużę statystykami z pewnej stronki dla kursu 1.30 na gospodarzy z prawie 2000 meczy wziętych do statystyk z takim kursem, tylko 68% zakończyło się zwycięstwem gospodarzy ???? chyba liczby mówią same za siebie jak jest w praktyce ???? pzdr
 
Do góry Bottom