>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

T 0

turbopsycho

Użytkownik
a i widzisz zapomniałem o jednym,
jak stawki ? dajmy przykładowe 100 zł, wygrałem = ile stawiam w kolejnym i analogicznie powiedzmy że 4x weszło i raz i nie weszło co dalej ?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
na zdjęciach widać wszystko
ja stawiałem va bank do 1000 potem po 1000 widać jak przegrywa i mu nie idzie to zamykać
grając po 1000 stawiając 1 mecz dziennie po kursie 1.20 masz 200 zł x31 =6200
chyba że jest się chytrym i jak się dostanie palec a potem chce się całą rękę to wiadomo jak się to kończy
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
A powiedz mi z doświadczenia swojego, w momencie kiedy jest ta chwila że obstawiasz i masz przelicznik powiedzmy w zakresie 1.20 - 1.25 to jakie są wtedy przeliczniki na to że 2 set wygra jednak ten drugi?
zmierzam do tego czy można tutaj wpleść surebet - chyba że częstotliwość trafień Twojego systemu jest znacznie większa niż chybień i sure bet byłby zbędnym wtapianiem kasy.
jak uważasz ?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@turbopsycho zrobisz jak ci się podoba nie zawracam sobie tym głowy . ma wygrać ten co łamie i ten co wygrał 1 seta a przegrane są ale zazwyczaj jak ktoś sprzedaje a nie z przyczyn zdrowotnych czy czysto sportowych

zamknąłem dlaczego ? nie mam pojęcia cóż zdarza się :zy3ou:
 
O 0

ogien

Użytkownik
No właśnie o to chodzi. Czasem zamykałeś z jeszcze większymi stratami i to w zasadzie można traktować jako przegrane. I co wtedy? Dorzucasz do gry?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ogólnie to te screeny są nic nie warte, bo co z tego że pokazujesz swoją historię zakładów? :razz:
Sposób może i ma sens i jest dobry, jeśli wie, co się robi, ale prezentacja jego tutaj jest &#39;taka sobie&#39; ;)
Na pewno lepiej pokazane by było, gdybyś prowadził rozliczenia w temacie i podawał typy na żywo, bo to jak grać, to chyba każdy odrobinę rozgarnięty już załapał.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witam,
Pozwolę sobie na kilka wskazówek, bo system jest niezły i ma potencjał.
Ideą systemu jest stawianie na zawodnika który ma przewagę breaka i żeby wygrać seta pozostaje mu co utrzymać swoje podanie. Co za tym idzie:
- warto przed meczem znać zawodników których się obstawia i celować w tych którzy lepiej trzymają podanie (chodzi tu o overall styl zawodnika jak i dyspozycję serwisową w danym meczu, w konkretnej parze);
- nawierzchnia ma znaczenie o tyle, że w zależności od stylu gry będzie niektórych zawodników faworyzować, na hardzie i grassie będą królować servicemani, na cegle z kolei przebijaki;
- nie jest niczym zaskakującym, że w meczach kobiet trzymanie serwisu jest na niskim poziomie, chociaż nie brakuje w kobiecym tourze zawodniczek solidnych, mimo to z meczami kobiet warto być MEGA ostrożnym, a najlepiej w ogóle ich nie grać, zwłaszcza ITF&#39;ów;
- na poziomie Challengerów i ITFów jest więcej patologii niż w głównych tourach i co za tym idzie odwracanie wyników setów / spotkań zdarza się o wiele częściej, stąd i wyższe kursy na te zdarzenia;
- warto dokonywać preselekcji spotkań, w których będziemy polować na zysk, pod kątem charakterystyki zawodników jak i pod kątem rozkładu kursów przedmeczowych, granie na pałę, spontanicznie, bez wcześniejszej znajomości zawodników znacznie zwiększa ryzyko wtopy;
- warto redukować ryzyko i nie grać np. 10 spotkań dziennie czy do oporu, tylko chociażby po 2-3 wcześniej wybrane zgodnie z punktem powyżej;
- są zawodnicy, których mankamentem jest &quot;chora głowa&quot; i warto ich unikać, np. Klizan, Paire, Vanni, Dolgopolov itd., warto unikać również &quot;sprzedawczyków&quot; (Hanescu, Ungur, Kicker itd.);
- warto oglądać spotkania, sam livescore czy suche statystyki są złudne, a na korcie widać czasem pewne podpowiedzi, chociażby język ciała tenisistów, czy punkty zdobywane są winnerami czy błędami przeciwnika, zrezygnowanie, frustracja itd.;
- ten system jest dobry również do debli, pod warunkiem że znamy daną parę, dużo zależy też od układu serwujących w danych parach w konkretnym secie.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych i jak najdłuższych serii ;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@StraszakSam uważasz że mam wklejać tutaj kursy 1.10 ? bo jak stawiam kurs 1.20 a sytuacja jest dynamiczna to czasem kilka sekund i właśnie kurs 1.10 jest . jak ktoś nie zachowuje jak łapczywy człowiek i się myśli to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 52

grekuu

Użytkownik
@87karol

wygrany pierwszy set 6-4 słowo kluczowe tego wyniku trzeba się trzymać nie 7-5 czy tie break wyniku 6-0 nie biorę pod uwagę



ale nie stawiasz dopóki nie przełamie chyba że jest mały kurs przy wyniku 40-0 / 40-15



jak widać tutaj po przełamaniu było 1.28



jak wszytko dobrze idzie nie ponoszą cię emocję to mecz jest wygrany



i zysk na koncie rośnie ;) jaśniej się tego wytłumaczyć nie da ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

bryc123

Użytkownik
Pytanie do autora tematu. Do jakiego momentu czekasz z wyjściem ze stratą? Kiedy przegrywający drugiego seta przełamie i doprowadzi do wyrównania? Czy podchodzisz do tego indywidualnie w każdym meczu?
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Ciekawe. Grałem tak kiedyś, ale na gemy. Po prostu grałem faworyta i tak aż pomnożyłem kasę ;) Startuję teraz od 50 i po 10 zakładach o średniej @1.22 powinienem mieć 550 zł. Dam wam znać jak mi idzie i na czym wygrywam/topię ;)
A i ograniczam WTA bo się boję cudów, które się tam zdarzają ????
 
Do góry Bottom