>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

betme 138

betme

Użytkownik
problem w tym, że przy przełamaniu na 3:1 dla Lu, wg tego systemu powinno się wejść na jego wygraną. Dogopolov nie był jakimś wyraźnym faworytem tego meczu.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
powrót króla ???? gdy w maju miałem ponad 4 tyś na czysto myślałem że złapałem szczęście za nogi ale przyszedł kryzys zaczęły się nerwy i zamiast trzymać się swojej strategi robiłem zupełnie co innego . 2 miesięcy dziadowania wypłacanie po 600 zł co 2 tygodnie . aż w końcu wyzerowanie kilka dni przerwy i z powrotem ruszenie na start wyniki obiecujące tak jak by przez te 2 miesiące nic się nie wydarzyło

35 wygranych 6 porażek

wystartowałem na spokojnie od 20 zł po kilku dniach przerwy



przyszły i porażki tutaj Williams która nie radziła sobie kompletnie ze swoim ze swoim serwisem no cóż dałem się nabrać



lecz gdy zobaczyłem że &quot; wróciłem &quot;



i tak z 20 zł na 992 w 3 dni ;)



tak więc panowie nie podawać się gdy szło a nie idzie . bo nie znacie dnia ani godziny w którym znowu odpalicie ;) Pozdro ;)
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@ grekuu
Szacun za wyniki i optymizm, ale parę pytań mam:
1) Zawsze stawiasz dopiero po 4-5 gemach czy zdarza się prędzej?
2) Nie myślałeś nad tym by pograć np. na Betfair i uciekać z rynku gdy przegrywający odrobi straty? (wiem, że na Bet365 też można ciąć straty, ale ten ich cashout liczy się własnymi prawami ???? , a mniej spotkań nie zawsze musi oznaczać mniejsze zyski.
3) a jakby tak zagrać va bank? 10*1,26*1,26*1,26=20. 10 odkładasz i od nowa.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ile mniej więcej stracimy wychodząc po tym gdy przegrywajacy odrobi straty?
Już teraz nie pamiętam jak to się kształtowało, poza tym zależy to od wielu czynników:
- kto kogo przełamał (fav czy dog)
- ATP, WTA czy jakieś czelki
- ile kasy na ladderze leży (dot. Betfair)
- w którym gemie nastąpił powrót
- który to set.
Jakoś z 1.20 na 1.80 kurs wróci myślę, bo nadal jest szansa na wygranie seta przez gracza przełamującego jako pierwszy.

Edit.
Sprawdziłem na przykładzie.
Turniej ITF. Fav z kursem początkowym 1.65 przełamała i było:
Przy stanie 2:1 i serwie wygrywającej kurs był 1.36
Później się połamała i skoczył do 1.66
W tym momencie jakbym chciał ciąć straty na Bet365 :
stawka = 1,00
wyjście = 0,86
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@voic3d
właśnie między innymi dla tego wolę poczekać do 4 gema
jeszcze ma znaczenie z jaką przewaga ktoś kogoś łamie ;)


nie zastanawiałem się w ogóle nad przejściem na Betfair
 
G 52

grekuu

Użytkownik
trochę zmieniłem taktykę . gram tylko 2 seta jeśli 1 był wygrany do wyniku 6-4 i kurs na wygranie meczu na przeciwnika który przegrał 1 seta nie wynosi więcej niż 1.70 nie gram w poniedziałki gdzie dzieciaki zaczynają kwalifikacje największe cuda się tam dzieją


od lewej do prawej





 
G 52

grekuu

Użytkownik
co tu tłumaczyć ? ???? jak ktoś wygra 1 seta 6-4 i kurs na wygranie meczu na przeciwnika który przegrał 1 seta nie wynosi więcej niż 1.70 to czekach chwilę na przełamanie albo przynajmniej do wyniku 40-0 i stawiasz ????
 
O 0

ogien

Użytkownik
Za często mam tak, że gościu który przełamał zamiast wyjść na prowadzenie przy własnym serwisie, sam jest przełamywany.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
ja też tak mam przynajmniej w ciągu tych 3 dni jakaś rzeźnia . a jak widać po zdjęciach to się da wygrać tylko chyba zły tydzień jest na to różne cuda na kiju. jak już takie kursy nie wchodzą...

 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Uważaj na:
1) babeczki
2) mecze na cegle
3) ligę podwórkową
Tam przełamanie jest standardem.
Jak widzisz, że za przełamanie płacą około 2.00-2.50 to ostrożnie.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@voic3d wiesz robię to samo co w zeszłym tygodniu . no ale najwidoczniej mam pecha bo większość w meczy z takimi wynikami w zeszłym tygodniu się kończyła a tutaj kolejny który nadrabia cóż trzeba przetrzymać i się nie wkurzać
 
8 1

87karol

Użytkownik
Mi to już ręce opadają pograłem przy stanie 4-2 po kursie 1,20 potem nagle się zrobiło 4-4 a wynik końcowy 5-7 i wtopa. System może i dobry jest ale trzeba wiedzieć jakich zawodników grać a kiedy odpuszczać. Może ktoś z was gra tym systemem i nieco go dopracował i udzieli mi jakieś cennych rad? ????
 
O 0

orenx69

Użytkownik
Jak tam US Open ? Ja gram nazie na sucho ???? tragedii nie ma, chociaz latwo sie przejechac ???? Jakies porady zeby typowac pewniej ?
 
Do góry Bottom