>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

T 0

turbopsycho

Użytkownik
a i widzisz zapomniałem o jednym,
jak stawki ? dajmy przykładowe 100 zł, wygrałem = ile stawiam w kolejnym i analogicznie powiedzmy że 4x weszło i raz i nie weszło co dalej ?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
na zdjęciach widać wszystko
ja stawiałem va bank do 1000 potem po 1000 widać jak przegrywa i mu nie idzie to zamykać
grając po 1000 stawiając 1 mecz dziennie po kursie 1.20 masz 200 zł x31 =6200
chyba że jest się chytrym i jak się dostanie palec a potem chce się całą rękę to wiadomo jak się to kończy
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
A powiedz mi z doświadczenia swojego, w momencie kiedy jest ta chwila że obstawiasz i masz przelicznik powiedzmy w zakresie 1.20 - 1.25 to jakie są wtedy przeliczniki na to że 2 set wygra jednak ten drugi?
zmierzam do tego czy można tutaj wpleść surebet - chyba że częstotliwość trafień Twojego systemu jest znacznie większa niż chybień i sure bet byłby zbędnym wtapianiem kasy.
jak uważasz ?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@turbopsycho zrobisz jak ci się podoba nie zawracam sobie tym głowy . ma wygrać ten co łamie i ten co wygrał 1 seta a przegrane są ale zazwyczaj jak ktoś sprzedaje a nie z przyczyn zdrowotnych czy czysto sportowych

zamknąłem dlaczego ? nie mam pojęcia cóż zdarza się :zy3ou:
 
O 0

ogien

Użytkownik
No właśnie o to chodzi. Czasem zamykałeś z jeszcze większymi stratami i to w zasadzie można traktować jako przegrane. I co wtedy? Dorzucasz do gry?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ogólnie to te screeny są nic nie warte, bo co z tego że pokazujesz swoją historię zakładów? :razz:
Sposób może i ma sens i jest dobry, jeśli wie, co się robi, ale prezentacja jego tutaj jest &#39;taka sobie&#39; ;)
Na pewno lepiej pokazane by było, gdybyś prowadził rozliczenia w temacie i podawał typy na żywo, bo to jak grać, to chyba każdy odrobinę rozgarnięty już załapał.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witam,
Pozwolę sobie na kilka wskazówek, bo system jest niezły i ma potencjał.
Ideą systemu jest stawianie na zawodnika który ma przewagę breaka i żeby wygrać seta pozostaje mu co utrzymać swoje podanie. Co za tym idzie:
- warto przed meczem znać zawodników których się obstawia i celować w tych którzy lepiej trzymają podanie (chodzi tu o overall styl zawodnika jak i dyspozycję serwisową w danym meczu, w konkretnej parze);
- nawierzchnia ma znaczenie o tyle, że w zależności od stylu gry będzie niektórych zawodników faworyzować, na hardzie i grassie będą królować servicemani, na cegle z kolei przebijaki;
- nie jest niczym zaskakującym, że w meczach kobiet trzymanie serwisu jest na niskim poziomie, chociaż nie brakuje w kobiecym tourze zawodniczek solidnych, mimo to z meczami kobiet warto być MEGA ostrożnym, a najlepiej w ogóle ich nie grać, zwłaszcza ITF&#39;ów;
- na poziomie Challengerów i ITFów jest więcej patologii niż w głównych tourach i co za tym idzie odwracanie wyników setów / spotkań zdarza się o wiele częściej, stąd i wyższe kursy na te zdarzenia;
- warto dokonywać preselekcji spotkań, w których będziemy polować na zysk, pod kątem charakterystyki zawodników jak i pod kątem rozkładu kursów przedmeczowych, granie na pałę, spontanicznie, bez wcześniejszej znajomości zawodników znacznie zwiększa ryzyko wtopy;
- warto redukować ryzyko i nie grać np. 10 spotkań dziennie czy do oporu, tylko chociażby po 2-3 wcześniej wybrane zgodnie z punktem powyżej;
- są zawodnicy, których mankamentem jest &quot;chora głowa&quot; i warto ich unikać, np. Klizan, Paire, Vanni, Dolgopolov itd., warto unikać również &quot;sprzedawczyków&quot; (Hanescu, Ungur, Kicker itd.);
- warto oglądać spotkania, sam livescore czy suche statystyki są złudne, a na korcie widać czasem pewne podpowiedzi, chociażby język ciała tenisistów, czy punkty zdobywane są winnerami czy błędami przeciwnika, zrezygnowanie, frustracja itd.;
- ten system jest dobry również do debli, pod warunkiem że znamy daną parę, dużo zależy też od układu serwujących w danych parach w konkretnym secie.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych i jak najdłuższych serii ;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
@StraszakSam uważasz że mam wklejać tutaj kursy 1.10 ? bo jak stawiam kurs 1.20 a sytuacja jest dynamiczna to czasem kilka sekund i właśnie kurs 1.10 jest . jak ktoś nie zachowuje jak łapczywy człowiek i się myśli to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 52

grekuu

Użytkownik
@87karol

wygrany pierwszy set 6-4 słowo kluczowe tego wyniku trzeba się trzymać nie 7-5 czy tie break wyniku 6-0 nie biorę pod uwagę



ale nie stawiasz dopóki nie przełamie chyba że jest mały kurs przy wyniku 40-0 / 40-15



jak widać tutaj po przełamaniu było 1.28



jak wszytko dobrze idzie nie ponoszą cię emocję to mecz jest wygrany



i zysk na koncie rośnie ;) jaśniej się tego wytłumaczyć nie da ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 0

bryc123

Użytkownik
Pytanie do autora tematu. Do jakiego momentu czekasz z wyjściem ze stratą? Kiedy przegrywający drugiego seta przełamie i doprowadzi do wyrównania? Czy podchodzisz do tego indywidualnie w każdym meczu?
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Ciekawe. Grałem tak kiedyś, ale na gemy. Po prostu grałem faworyta i tak aż pomnożyłem kasę ;) Startuję teraz od 50 i po 10 zakładach o średniej @1.22 powinienem mieć 550 zł. Dam wam znać jak mi idzie i na czym wygrywam/topię ;)
A i ograniczam WTA bo się boję cudów, które się tam zdarzają ????
 
Do góry Bottom