>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

system tenisa ( wygrana po przełamaniu )

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak tam US Open ? Ja gram nazie na sucho ???? tragedii nie ma, chociaz latwo sie przejechac ???? Jakies porady zeby typowac pewniej ?
Na facetów masz za słabe kursy, a babeczki łamią się jak zapałki.
nawierzchnia jest tam podobno powolna, więc gra tym sposobem może nie być najlepszym sposobem.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
na us open dopiero wczoraj coś wygrałem i o dziwo lepiej mi babki wchodzą niż faceci
może za dużo nerwów jak wpłacałem i wtopa nie wiem ale jak widać z 7 zł coś można zrobić tylko nerwy przeszły a rozum przyszedł ;)

 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No dobrze, może porównując z niektórymi innymi hardami moze byc nieco wolniejsza. Nie oglądam każdego turnieju tak dokładnie, więc nie wiem, ale też wierzyć ślepo komentatorowi nie chcę.
Nie mniej, mówienie, że to jest powolna nawierzchnia, to zwyczajne kłamstwo, bo nie jest wcale aż tak wolna, co widać po rozgrywanych spotkaniach, a już szczególnie meczów, gdzie mamy mocnych serwismenów albo graczy z mocnym forehandem ;)
 
G 52

grekuu

Użytkownik
witam po przerwie ???? z obserwacji które wcieliłem w życie to
nie gram Debli
nie gram 2 seta jak pierwszy był wygrany 6-0 / 7-5 / po tie breaku
trzeba czekać jednak jak ten kto wygrał 1 seta przełamie w 2 w zależności od kursu chyba że kurs mały to stawiamy jak jest blisko przełamania 40-15 / 40-30
 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
Cześć,
śledziłem temat i chciałbym podsumować ten system czy dobrze go rozumiem.
A vs B - przykładowa sytuacja:
Gramy single, zawodnik A wygrywa z B pierwszego seta (1:0 / 6:3), w drugim secie mamy powiedzmy 2:3 w gemach i jest 15:30 i serwuje B, traci tego serwa i jest 30:30
Czy powyższa sytuacja stanowi o tym że obstawiamy na to że 2 seta wygra A ?
jeżeli źle coś rozumiem proszę o poprawienie ????

PS. wyżej jest napisane że nie gramy jeżeli było 6:5 / 7:5 itp. Są jeszcze jakieś sytuacje kiedy należy nie grać tego drugiego seta ? Pytam o wyniki w pierwszym oraz o to jaki jest aktualny wynik w drugim oraz kiedy najlepiej jest postawić, przy jakiej różnicy w gemach oraz punktach w obecnym gemie.
Pytania może głupie ale staram się dogłębnie zrozumieć system bo jest ciekawy.
 
O 0

ogien

Użytkownik
47 wygranych 8 porażek nie wklejam od 50 zł bo od takiej kwoty zaczynałem,
Nie czaję, na samych screenach które wrzuciłeś jest więcej niż 8 porażek. Kilka razy już zaczynałem za drobne tym systemem, ostatnio 7 z rzędu all-in zakończył mi zabawę.
Na screenach parę razy wychodziłeś ze sporą stratą i potem co? Dorzucałeś do interesu?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
serio ? pokaż mi gdzie jest więcej niż 8 porażek . wkleję screen zawodnika nie będę wklejał każdego po kolei chyba rozumiesz że trochę czasu chłonę to

@turbopsycho
grasz drugiego seta jak pierwszy był wygrany do wyniku 6-4
ale czekasz 2 secie jak jest blisko przełamania 40-0 / 40- 15 / 40-30
ważne żeby nie stawiać jak nie łamie bo sam może zostać przełamany i po zawodach
 
G 52

grekuu

Użytkownik
no tak jak mówiłem podaj nazwiska wkleję całe rozliczenie ...no ale macie 8 porażek czekam na nazwiska gdzie &quot; były porażki &quot;









 
T 0

turbopsycho

Użytkownik
aha, do wyniku 6:4 czyli w grę wchodzą tylko wyniki 6:1/6:2/6:3/6:4 i żadne inne zgadza się?
W drugim secie czekam na przełamanie i przeciwnik koniecznie musi mieć 40 pt?
&quot;zaczyna łamać&quot; rozumiem że musi wejść pierwsze 15 i tutaj zaczynamy albo czekamy jeszcze na 30 . ?
 
G 52

grekuu

Użytkownik
jak jest 40 - 0 a kurs nie jest poniżej 1.16 to można stawiać zazwyczaj są 1.20 jak przeciwnik trochę lepszy

ja staram się łapać kursy 1.22 / 1.25 one zazwyczaj są przy wyniku 40-15 / 40-30
 
Do góry Bottom