>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Kilka dni temu dopiero trafiłem na system surebets. Ogólnie nie zamierzam się w to bawić na dłuższą metę ale chciałbym się Was poradzić jak wyciągnąć jakieś dodatkowe pieniądze. Zbieram kapitał a wiem że niektóre firmy oferyją bonusy dla nowych użytkowników.
Np Bet365 daje 200zł . I teraz poprawcie mnie jeżeli się pomylę w czymś, jestem zielony.
Z tego co zrozumiałem dają 200 zł bonus jeżeli wpłacę 20 zł własnego wkładu. Teraz muszę tymi 220 zł zagrać 3 razy na pewniaków i wygrać by móc wypłacić pieniądze?
Jakie są inne opcje wyciągnięcia kasy z tych bonusów?
Na tapetę weźmy wspomniane Bet365, w którym ten bonus można bardzo przyjemnie &quot;wyciągnąć&quot; ????
Żeby jednak być w 100% pewnym tego należy mieć kapitał w wysokości co najmniej 800zł (jeśli masz większy to tym mniejsze problemy Cię czekają ;), kwota 1k i wyższa się przyda)
I teraz po kolei, przedstawię schemat postępowania. Wpłacamy do Bet365 200zł. Szukamy surebeta (jakikolwiek, % może być bardzo niski), w którym dla przykładu mamy zdarzenie dwudrogowe, kursy 1.5 w Bet365 i 3.0-3.10 w innym buku. Skupmy się tu na sytuacji hipotetycznej, gdzie kursy te wynoszą 1.5 i 3.0 (zysk z samego surebeta to 0%, zakładam najczarniejszy scenariusz, gdzie w bet365 wchodzi każdy zakład)
Stawiamy 200 w bet365, 100 w innym buku. W becie wchodzi, mamy więc 300 i odblokowuje nam się bonus. W rezultacie - mamy 500zł na becie. Znów znajdujemy surebeta 1.5-3.0, na zasadzie tej samej co poprzedni. Za 250 stawiamy w innym buku, za 500 w becie. Zostaje 500 zł do końca obrotu w becie, więc powtarzamy poprzedni krok.
Rezultat? Wydajemy 200zł (bet365) i 600zł (inny/e buk/i), a mamy 1000zł.

Oczywiście, ktoś powie, że łatwiej na bet365 grać wyższy kurs, jednak nie zawsze wysokie kursy wchodzą i grając tak musimy mieć większy kapitał. W sytuacji, którą opisałem wyżej, w praktyce nawet jeśli w bet365 będzie nam wchodzić każdy typ, wydamy nie więcej niż ~800-900zł.
Jak ktoś ma większy kapitał i nie chce mu się bawić, przedstawiam scenariusz najprostszy - wpłacamy 1200 do bet365, 600 do innego buka, kursy 1.5-3.0, wydając 1800 mamy 2000. Należy tylko pamiętać, by upewnić się, czy możemy rzeczywiście u obu buków za taką kwotę zagrać ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak w celu wyciągnięcia bonusa zaczniesz grać w Bet365, to taki numer na raz jest ok, ale na dłuższą metę bez sensu. 1. Zlimitują cię bardzo szybko, a to najlepszy buk jeśli chodzi o wszystko, od surbetów zacząwszy, a na supporciee skończywszy, nie będziesz dostawał bonusów dodatkowych itd. Możesz w celu bonusa grać na 0 i nawet surki, ale przestrzegam cię przed nieznanymi ligami. Najlepiej szukaj takich zerówek w podstawowych ligach i zespołach oraz znanych dyscyplinach. Przykładowo na dzień dzisiejszy puchar konfederacji czy Wimbledon ok ale, 3 liga norweska czy wioślarstwo już nie.
Edycja: Dziadostwo bet365 mnie zlimitowało po ok roku grania, jak tylko zacząłem wygrywać, mimo, że jesienią straciłem kilka tyś. Parę surbetów na miesiąc tym pazernym dziadom zaczęło przeszkadzać, a tak ich dotąd wcześniej chwaliłem...
 
bowdown 0

bowdown

Użytkownik
Witam Gram od niedawna, zauwazylem pewna sytuacje: na bet365 mam zdarzenie dwudrogowe, kursy 1- 3.00, 2- 1.36. Mając kapitał 100pln obliczylem: 3x=100, 1.36x=100 czyli ile musze wplacic aby zwrocil mi sie wklad. Wyszlo, ze musze zainwestowac na kurs 1 33pln, na 2 73pln. Po zsumowaniu inwestuje 96pln, zostaje 4, a i tak obojetnie ktory kurs wejdzie dostaje dodatkowo 99pln, czyli zarabiam 3pln, 3% od początkowej kwoty. Czy to wszystko jest prawda i sa to surebety na jednym bukmacherze czy w czyms sie pomylilem?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Myślę, że trudno grać regularnie sure bety ponieważ bukmacherzy najzwyczajniej łapią się w tego typu sytuacjach. Szczególnie jak gra się surki z tych najpopularniejszych stron. Chociaż ktoś na pewno się znajdzie. No jak może na tym wyjść? Przecież, każdy sure bet polega na tym aby niezależnie od wyniku wyjść na plus.
 
osom 36

osom

Użytkownik
Bawiłem się rok temu. Rzeczywiście na plus się da wyjść, ale u jednego z buków limit dostałem i sobie odpuściłem, wole betfair. Pre play też się robi surebety z tym, że przesunięte w czasie :p
 
H 8

hyip

Użytkownik
Witam.
Sam dosc nie dawno zainteresowalem sie ta tematyka i szukam osoby z ktora moglbym wymienic doswiadczenia.Zastanawiales sie nad doborem bukmacherow?Chcialbym wplacic pieniadze do max 4-5bukow tylko nie wiem ktorzy beda odpowiedni do tego systemu gry. Polecacie jakies strony, programy z niskim abonamentem do wyszukiwania surbetow?Znajda sie osoby na forum ktore zarabiaja kilka stowek miesiecznie tym sposobem gry?
 
vde 119

vde

Użytkownik
Limitów nie da się uniknąć grając surebety. Bukmacherzy wiedzą, które spotkania były/są &quot;surebetowe&quot; i eliminują takich graczy nawet jakbyście zaokrąglali stawki do 10zł. Powiem więcej; buki limutują również graczy, którzy grają konsekwentnie bo to jest dla nich największe zagrożenie.

a co do limitów... Betclic ma teraz taką promocję, i 10 pkt regulaminu brzmi:

&quot;Promocja jest przeznaczona dla graczy grających rekreacyjnie, a Betclic może nałożyć limity na określonych graczy w całej Promocji lub jej części według własnego uznania.&quot;

Rekreacja... ????
 
matussalem 2

matussalem

Użytkownik
Limitów nie da się uniknąć grając surebety. Bukmacherzy wiedzą, które spotkania były/są &quot;surebetowe&quot; i eliminują takich graczy nawet jakbyście zaokrąglali stawki do 10zł. Powiem więcej; buki limutują również graczy, którzy grają konsekwentnie bo to jest dla nich największe zagrożenie.
a co do limitów... Betclic ma teraz taką promocję, i 10 pkt regulaminu brzmi:
&quot;Promocja jest przeznaczona dla graczy grających rekreacyjnie, a Betclic może nałożyć limity na określonych graczy w całej Promocji lub jej części według własnego uznania.&quot;
Rekreacja... ????
Widzę że kolega nie ma zupełnie pojęcia ile można wyciągnąć z surebetów ;) istnieją takie buki (głównie azjatyckie) gdzię nie limitują prawię w ogóle i masz po prostu podane limity na stawki jakie możesz zagrać w danym momencie ;)
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Limitów nie da się uniknąć grając surebety. Bukmacherzy wiedzą, które spotkania były/są &quot;surebetowe&quot; i eliminują takich graczy nawet jakbyście zaokrąglali stawki do 10zł.
co Ty kolego gadasz ???? , a jak ktos ma po prostu &quot;troche wiecej pieniedzy do gry niz inni&quot; i gra sobie single po pare tys (+gra na niszowych rynkach) to co, wtedy buk wie &quot;a ten to nie gra surebetow tylko ma wiecej kasy i moze grac za wiecej wiec go nie limitujemy&quot; ????
nie chce mi sie pisac zdan podrzednie zloznych z 56 przzydawkami, dlatego pisze bardzo &quot;prostacko&quot; ale na temat.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
co Ty kolego gadasz ???? , a jak ktos ma po prostu &quot;troche wiecej pieniedzy do gry niz inni&quot; i gra sobie single po pare tys (+gra na niszowych rynkach) to co, wtedy buk wie &quot;a ten to nie gra surebetow tylko ma wiecej kasy i moze grac za wiecej wiec go nie limitujemy&quot; ????
nie chce mi sie pisac zdan podrzednie zloznych z 56 przzydawkami, dlatego pisze bardzo &quot;prostacko&quot; ale na temat.
zacznijmy od tego, że:
-betfair to nie buk a giełda, tam zakładasz się z graczem
-pinnacle nie limituje graczy, sam się z tym promuje
-Sbobet azjan też nie słyszałem o limicie
 
P 0

piciu18

Użytkownik
Azjatyccy to np. Sbobet , 188bet, Dafabet.
Tam limitów nie uświadczysz, do tego obowiązkowo Pinnacle.
To by było tyle z jednej strony czyli buków gdzie nic ci nie grozi. Z drugiej strony, bukmacherzy powolni czyli:
Betsson, Bwin, Bet365, WillHill, Unibet, Betfred.
Na początek jest to wystarczająca lista, później można dorzucić Expekt, 10bet , Bet-et-home, Tipico.
 
Do góry Bottom