>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
faraon1 - faraonem bukmacherki to Ty nie będziesz, no ale postaram się Ci wytłumaczyć..
1. limitów nie da się przewidzieć a tym bardziej uniknąć.
2. surebety znajdujesz i grasz to co jest, a nie także chcesz akurat zagrać surka na dokładny wynik tak jak to pisałeś...
3. wynik dzienny ? jeden osiągnie 1% a inny 40% dziennie.
 
F 1

faraon1

Użytkownik
Jestem Faraonem giełdy papierów wartościowych.W jaki sposób na surebetach można osiągnąć 40 % dziennie?mam program do surebetów,widze procentowe wyniki,poniżej jednego procenta,maksimum 2 %.Jeśli chodzi o moje z jednych pytań,możesz odpowiedzieć?
Co musi sie stać żeby bukmacher nałożył mi limit i marże?
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Żeby nałożył Ci marże, wystarczy że się u niego zarejestrujesz i postawisz jakikolwiek zakład .
Jak będziesz grał surebety to limit u praktycznie każdego bukmachera prędzej czy później dostaniesz. Pinnacle jest jednym z nielicznych wyjątków, tak samo Sbobet ...
PS. Przeczytaj sobie co jest marża, a później zadawaj pytania ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Jak piszecie, szczególnie surebetowcy narażeni są na limitowanie kont. Zastanawia mnie skąd bukmacher wie, że ktoś gra surebety?
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Gram Surebety na Live. czy ktoś z Was wie czy na szybkość przyjęcia zakładu ( kręcące się kółko ???? ) ma wpływ szybkośc internetu jaką posiadam?
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Gram Surebety na Live. czy ktoś z Was wie czy na szybkość przyjęcia zakładu ( kręcące się kółko ???? ) ma wpływ szybkośc internetu jaką posiadam?
oczywiscie ze nie..
chyba ze net sie co chwila rozłącza ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Q 30

qtas

Użytkownik
Gram Surebety na Live. czy ktoś z Was wie czy na szybkość przyjęcia zakładu ( kręcące się kółko) ma wpływ szybkośc internetu jaką posiadam?
Zapewne chodzi ci o bet365...
Więc prędkość łącza teoretycznie nie wpływa na &quot;szybkośc kręcenia się kółka&quot; ,ale z doświadczenia wiem że warto mieć dobry sprzęt (komputer) , jak i szybki internet, strona bet365 jest dość wymagająca pod tym względem, dla komfortu pracy warto zainwestować parę groszy ;)
 
F 0

fivb77

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post na forum i odrazu mam pytanie.
Pomyslałem o grze Surebet w tenisa 3drogowo.
tzn mecz A vs B
postawić, że wygra mecz zawodnik A, a w innych zakładach, że wygra zawodnik B 2-0 i 2-1. ogólnie kursy na dokładny wynik dosyc spore (bo i około 6 sięgaja).
czy ktos z Was spotkał się z takim graniem, znajde takie surebety? ma to sens? ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
Zamiast tutaj pytać, to sam szukaj. Będzie miało sens, jeśli rzeczywiście będą z tych kombinacji wychodzić siurki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 498

addam44

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post na forum i odrazu mam pytanie.
Pomyslałem o grze Surebet w tenisa 3drogowo.
tzn mecz A vs B
postawić, że wygra mecz zawodnik A, a w innych zakładach, że wygra zawodnik B 2-0 i 2-1. ogólnie kursy na dokładny wynik dosyc spore (bo i około 6 sięgaja).
czy ktos z Was spotkał się z takim graniem, znajde takie surebety? ma to sens? ????
Znajdziesz i to latwo.Ale raczej w meczach bez zdecydowanego faworyta.Jednak pamietaj i poczytaj o zmorze grajacych surebety w tenisie tj.kreczach.Trzeba grac tylko u tych bukmacherow ktorzy w wypadku kreczu ktoregos z tenisistow maj identyczny sposob rozliczania zakladow.Czyli regulamin bukmachera musisz przestudiowac.Inaczej mozna przegrac czasem i cala stawke.
 
F 0

fivb77

Użytkownik
Wielkie dzięki za pomoc, otóż szukałem przez jakiś czas, ale nigdy na takiego surebeta nie trafiłem i chciałem zapytać Was o zdanie. A o kreczach nie pomyslałem, a to podstawa w obstawianiu tenisa.
Jeszcze raz wielkie dzięki.
 
J 0

jawor28

Użytkownik
czy to mozliwe zeby dostac limit juz po 2 zakladzie na sportingbet.com? troche to dziwne bo pierwszy zaklad jak zalozylem konto u nich wygralem drugi przegralem a jak chcialem postawic trzeci zaklad za 60 funtow to wyskoczyl mi komunikat ze limit na ten zaklad wynosi 10 funtow. czy to mozliwe jest?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
czy to mozliwe zeby dostac limit juz po 2 zakladzie na sportingbet.com? troche to dziwne bo pierwszy zaklad jak zalozylem konto u nich wygralem drugi przegralem a jak chcialem postawic trzeci zaklad za 60 funtow to wyskoczyl mi komunikat ze limit na ten zaklad wynosi 10 funtow. czy to mozliwe jest?
Ja na tym syfie dostałem limit po 1 zakładzie, także nie narzekaj ????
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Mam ten sam problem, 365 szybko dają limity, jak weźmiesz wszystkie bonusy to już masz 50% limity. Pograsz tydzień - limit 100 % to że większość tam przegrywam nie ma dla nich w ogóle znaczenia
 
R 23

rutra

Użytkownik
Co sądzicie o surebetach na live? Wczoraj udało mi się wyhaczyć zdarzenie typu under/over. Było 1:0 i u jednego bukmachera jak postawię U1,5 a u drugiego O1,5 to wyjdę na plus. Postawiłem najpierw U1,5, następnie u drugiego O1,5 i kilkanaście sekund później padła bramka. Gdybym nie zdążył postawić O1,5 to trochę bym przegrał, ale ogólnie się opłaciło. A może lepiej najpierw stawiać na over? Co o tym sądzicie?
 
D 152

damian0012

Użytkownik
gralem surebety live i tez dostalem limity;/ przewaznie po ok 10 zakladach
aaa i jak dasz 1 under i padnie gol to w niezlej dupie jestes... a jak zagrasz 1 over to na under kurs zmaleje i surebet nie wychodzi bo przewaznie masz kilka sekund na obstawienie .... takie zycie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 23

rutra

Użytkownik
Mi się poszczęściło, bo kilkanaście sekund po tym jak postawiłem over padł gol. W międzyczasie trochę kurs podskoczył na over i zyskałem ok. 5%, ale rzeczywiście chyba nie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Pytanie do poważnych surebetowców, chociaż wątpię czy tutaj ktoś taki odpowie.
Zakładam teoretycznie, że jestem w stanie każdego dnia znaleźć 1-2 surebety ok 5%.
Surebety te są rozbite na wielu bukach, w większości tych mniej popularnych w Polsce.
Pytanie następujące: jakimi pieniędzmi muszę dysponować, by to wszystko sprawnie funkcjonowało i bym mógł osiągnąć przyzwoite zyski? Granie całą kwotą odpada bo pewnie nie da rady zawsze wypłacić kaski.
I jak wygląda to limitowanie? Wiele się o tym czyta choć sam często tego nie doświadczyłem. Jak to wygląda w poszczególnych bukach?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Zakładam teoretycznie, że jestem w stanie każdego dnia znaleźć 1-2 surebety ok 5%.
Wsadź sobie w buty takie założenia ????
Z surebetami nie jest tak, że mając powiedzmy kapitał 2k znajdujemy surebet 5%, gramy za całą kasę i jest 100 zysku. Byłoby to za proste. W praktyce im wyższy jest % surebeta tym limit na dane zdarzenie jest mniejszy. Można obserwować spadki maksymalnych stawek co parę sekund, buki też widzą i wiedzą gdzie i kto surebety gra. Spośród buków u nas popularnych, z polską wersją strony wielu z nich limity daje po paru zakładach (sportingbet mi np. po 1, tobet chyba po 3). O limitach już wiele na poprzednich stronach zostało napisane, dodatkowym smaczkiem staje się np. moment, gdy widząc surka wpłacasz do buka 1000, a tutaj okazuje się, że konto zostało zlimitowane i na kursy 1,01 max stawka to 500 ????

Co do kapitału odpowiedź jest prosta - możliwie jak największy. Jeśli chcesz grać surebety to w większości przypadków (szczególnie po okresie, w którym dostaniesz limity u większości popularnych buków) będziesz musiał grać w Pinnacle - a tam możliwa jest 1 wypłata w miesiącu. Zakładając na starcie budżet 2000 bardzo szybko może się okazać, że na Pinnacle wygrasz parę razy i będziesz tam miał 1800, 200 zostanie na inne buki i będziesz musiał wypłacić. Następna wypłata - 15$ (każda następna) i zyski mogą lekko spaść ????
Poza tym piszesz - przyzwoite zyski. Dla jednego przyzwoitym zyskiem będzie 5%/kapitał miesięcznie, dla drugiego 10%/kapitał miesięcznie, wszystko to jest względne ;)
Kończąc względem limitów słów kilka. Po początkowym okresie gdzie w bukach takich jak: Bwin, Expekt, Tobet, Bet365, Unibet, Betsson, Betsafe, Unibet, Sportingbet, WillHill limity dostaniesz szybko/bardzo szybko (czas jest pojęciem względnym, do miesiąca jednak można wstępnie przyjąć &quot;szybko&quot;) zostanie Ci tak naprawdę parę firm. Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom