>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sure Bets

pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Mógłby ktoś polecić jakąś dobra wyszukiwarkę darmową, ewentualnie z bardzo niskim abonamentem do znajdowania aktualnych surebetów?
Aktualnie korzystam z:
betplatfrom
odssportal
wettportal
betbrain
Niestety opóźnienia są tak duże, że naprawdę jest ciężko złowić jakiegoś rozsądnego surka w granicach 2-3%. Oczywiście da się ale tak jak mówię opóźnienia są ogromne i żeby coś znaleźć ciekawego trzeba szukać 2-3h.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mógłby ktoś polecić jakąś dobra wyszukiwarkę darmową, ewentualnie z bardzo niskim abonamentem do znajdowania aktualnych surebetów?

Aktualnie korzystam z:
betplatfrom
odssportal
wettportal
betbrain

Niestety opóźnienia są tak duże, że naprawdę jest ciężko złowić jakiegoś rozsądnego surka w granicach 2-3%. Oczywiście da się ale tak jak mówię opóźnienia są ogromne i żeby coś znaleźć ciekawego trzeba szukać 2-3h.

Tu jest wykaz portali do porównywania kursów i tam znajdziesz surebety:

http://forum.bukmacherskie.com/f46/strona-pokazujaca-spadki-wzrosty-kursow-50587.html
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
pytanie za 100 pktów. Jak omijacie zmiany walut ze złotówek na euro? jasne jest ze większość buków nie akceptuje naszej waluty. jak przerzucacie pieniądze miedzy kontami.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeśli nie weźmiesz od tych firm bonusów powitalnych, które wymagają kilkukrotnego obrotu nimi - to nie powinno być żadnego problemu.
 
L 10

lippton554

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie, ile czasu mniej więcej obstawianie surebetów będzie skuteczne? Chodzi mi tu o okres czasu, Bo jak wiadomo żeby z tego zysk był to kasa na zakłady idzie spora, a jak wiemy buki nie lubią wygrywających i dają limity... Załóżmy że mam konta u 50 buków. Ile czasu minie zanim te buki uniemożliwią mi granie surebetów bo limity będą miażdżące? Pytam bo bym się tym zajął, ale chce wiedzieć ile czasu będę mógł spokojnie grać siurki bez obawy że będę musiał zakończyć karierę.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie, ile czasu mniej więcej obstawianie surebetów będzie skuteczne? Chodzi mi tu o okres czasu, Bo jak wiadomo żeby z tego zysk był to kasa na zakłady idzie spora, a jak wiemy buki nie lubią wygrywających i dają limity... Załóżmy że mam konta u 50 buków. Ile czasu minie zanim te buki uniemożliwią mi granie surebetów bo limity będą miażdżące? Pytam bo bym się tym zajął, ale chce wiedzieć ile czasu będę mógł spokojnie grać siurki bez obawy że będę musiał zakończyć karierę.
max miesiąć , zakładając oczywiscie ze będzie grał stawkami 1000+ , przy graniu za drobniaki typu 100 PLN to za szybko limitow nie dostaniesz
 
K 107

krisu3

Użytkownik
No nie do końca, ja bawiłem się w surebety na takich śmiesznych stawkach do 100zł, miałem konta w Pinnacle, B365, bwin, sportingbet, expekt i bclic i pierwszy limit tak po miesiącu dał bclic. Taki, że zrezygnowałem z gry. Zaraz potem był sportingbet, ale limity były w zależności od meczu i czasem coś można było zagrać. A potem expekt mi zrobił tak, że przyjął część stawki, a drugą część pozostawił w oczekiwaniu na akceptację. Ostatecznie przyjął, ale stracił moje zaufanie.
Ogólnie grałem tak ze dwa miesiące i musiałem to odstawić z powodu braku czasu ;)
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Buki z walutą PLN u których grałem surki: Bet365, bwin, Unibet, Betsson, Pinnacle, Betsafe, Expekt, Sportingbet, Bah, Tobet. Dla tych, którzy chcą zacząć zabawę z surkami polecam założenie tam kont, to jest takie minimum.
Najwięcej surków - Pinnacle, Bet365, bwin, Unibet, Expekt, Tobet.
Średnie stawki łączne ~1000zł. Limitów doczekałem się w Tobecie, Expekcie, Betssonie, Bet365 (Ci to mnie nawet wykluczyli z otrzymywania w przyszłości bonusów, zagrać tam mogę ze stawkami max 10zł ???? )
Osobiście grałem niewiele ponad miesiąc, zostało mi parę buków, dałem sobie już spokój z resztą bo pewnie i tak jestem bliski limitu.
Osobiście uważam, że można grać na 2 sposoby:
1) grać wszystko co się da, nawet 3 grupę 4 ligi norweskiej (czy coś takiego)
Wady: szybkie limity, krótki czas gry
Zalety: duży zysk (u mnie wyszło ok. 18% z zainwestowanego kapitału w miesiąc)
2) grać surki z tych bardziej popularnych lig
Wady: dużo mniejszy zysk niż w 1 opcji
Zalety: dłuższy czas gry, można dłużej czerpać korzyści

Żeby limitów unikać trzeba starać się tak grać, by w poszczególnych bukach mieć mały plus lub mały minus (jeśli np. w Bet365 będziemy kilka/kilkanaście tys na plus aby w Pinnaclu być na dużym minusie i nie płacić za dodatkowe wypłaty to wiadomo co się stanie)
Warto się w to bawić tak długo jak się da, zyski są pewne jeśli przestrzegamy paru zasad. Trzeba uważać na dyscypliny takie jak koszykówka, tenis, baseball, ew. aby zminimalizować ryzyko w ogóle tego nie grać. Polecam też uważać na Expekt - na początku można grać za duże kwoty, później stawiamy 600 zł, akceptują 6 a resztę biorą do akceptacji, która trwa parę minut (w tym czasie surebet znika)
Podsumowując - jeśli ktoś ma odpowiedni kapitał warto się w to bawić, choć niestety trzeba być zdyscyplinowanym i zdawać sobie sprawę, że za dlugo to się nie pobawimy. Jednak ja osobiście ten system polecam.
 
T 0

thealec

Użytkownik
Takie szybkie 2 grosze:
oprocz limitow problem czasem to internet. Mala awaria i tez po herbacie. Niestety mialem tak raz, ale bolesnie...
pozdr
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Dla zainteresowanych - Surebet Monitor organizuje świąteczną promocję i daje możliwość odebrania tygodniowego abonamentu za free!
Promocja aktywna od 21-26 grudnia, nie wiem czy jest również dla nowych użytkowników ale warto sprawdzić.
 
T 0

tomekbar

Użytkownik
hej
Sluchajcie tego: znalezlismy surka i tak:
1. stawiamy u buka A pewna kwote i u buka B pewna kwote.
2.Jesli buk A traktuje nas jako odrebnego klienta i buk B takze traktuje nas jako odrebnego klienta to skad do cholery wiedza ze akurat postawilismy jakies pieniadze u konkurencji, a moze chcialem postawic pewna kwote u buka A a ten dal mi limit w imie czego? skad wie ze poszedlem i obstawialem przeciwne zdarzenie u buka B?
nie moge tego pojac bo jesli czasem stawiam na jakies zdarzenie po dobrym kursie to jakos nigdy nie anuluja mi zakladu. A jak idziesz po surka to odrazu limit albo void.
Dzisiaj mialem bardzo zabawna sytuacje postawilem na jedno zdarzenie u buka A i oczywisice na przeciwne zdarzenie u buka B. I co sie okazalo? buk B anulowal mi zaklad gdzie otzrymalem 1200funtow brytyjskich spowrotem a okazalo sie za zdarzenie na ktore postawilem u buka A wygralo i odebralem 1955 funciakow, razem 3155 przez niewiem jak to nazwac pazernosc jednego z bukmachera.
Do czego zmierzam? czasem, wydaje mi sie ze my gracze jesli nawet obstawiamy surki to dla poszczegulnych bukow niepowinno to miec znaczenia bo przeciez nie obstawiamy surkow wciaz u tych samych bukow tak wiec wczoraj wygralem u buka A to znaczy ze buk B zagarnal czesc moich pieniedzy a dzisaj wygralem u buka B to znaczy ze buk A zagarnal czesc moich pieniedzy, Czasami jeszcze obstawiamy 3 wyniki za jednym razem u 3 ruznych bukow to przeciez jeden buk traci a ci drudzy zyskuja..
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Oni nic nie wiedzą. Najzwyczajniej w świecie stawiałeś taki zakład, który ewidentne był pomyłką bukmachera i przez to miałeś anulowany bet.
Gram kilka lat i tylko dwa razy mi się tak zdarzyło ????
 
Do góry Bottom