>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

M 672

martinmix

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć co masz na myśli pisząc że dawniej mieli wysokie kursy a teraz szkoda gadać? Mieli 1.95 - 1.95 a teraz 1.8 - 1.8? Czyli że zwiększyli marżę? Bo ja od ich wejścia do kraju punktów stacjonarnych nic takiego nie zauważyłem. Czy chodziło Ci bardziej że na drużyny /zawodników (faworytów) których stawiasz były wyższe?
1. Zwiększyli marżę
2. Dają niższe kursy na poszczególne drużyny/zawodników
3. Mają niższe kursy na bramki - ja głównie to obstawiam i widzę dużą różnicę w porównaniu superbeta do innych np. Lvbet, pzbuk czy noblebet (od 16.01 już nieczynny) oraz w porownaniu do kursów jakie superbet oferował w podobnym okresie w poprzednim roku.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
To może zwiększyli marżę na rynki którymi operujesz, bo na moim przykładzie od czerwca 2021 jak u nich klikam to nie zauważyłem na swoich rynkach takiej sytuacji
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
To co już wyżej było napisane - Superbet schodzu na psy. Najlepsza ich promocja - czyli superspin powoli staje się śmieszna żeby nie powiedzieć żałosna - nie tylko zlikwidowali 2 najwyższe pozycje na kole (poza owianym legendą jackpotem), ale zmienili algorytm tak że teraz najczęściej koło zatrzymuje się na polu "brak wygranej" (w poprzednim roku częstotliwość wygranych była duuuuużo wyższa).
Druga promocja czyli superbox - też w poprzednim roku była dużo lepsza - warunki przyznania bonusów są obecnie podniesione (zamiast singla trzeba grać multi lub żeby dostać np. 100 zł bonusa trzeba zagrać za 250 zł na jakiś zakład dawniej wystarczyło postawienie 100 zł).
Żeby było jeszcze ciekawiej to zupełnie zeszli z wysokościami kursów - dawniej mieli je wysokie a teraz? Szkoda gadać.
Jedynymi plusami obecnie w tym buku to szybkie wypłaty oraz ogólnie strona (ładny layout, bezproblemowe ładowanie strony czy poruszanie się po niej) - niestety swoimi działaniami zaczną niedługo tracić klientów bo wyraźnie do tego dążą.
Ten superspin najlepiej by całkowicie zlikwidowali zamiast stwarzać jakieś pozory nie wiadomo w jakim celu. Też kręce nim dzień w dzień i non stop koło zatrzymuje sie na polu "brak wygranej" i tak już leci drugi miesiąc. Ostatnio "wygrałem" bonus w listopadzie.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Ten superspin najlepiej by całkowicie zlikwidowali zamiast stwarzać jakieś pozory nie wiadomo w jakim celu. Też kręce nim dzień w dzień i non stop koło zatrzymuje sie na polu "brak wygranej" i tak już leci drugi miesiąc. Ostatnio "wygrałem" bonus w listopadzie.
Wyłączyli Cię z promocji po prostu. Ja od października nie trafiłem ani raz. Dawniej regularnie coś wpadało. Wpłacam tak samo jak wpłacałem, ale mimo wszystko im się coś nie spodobało. Olej to po prostu i korzystaj z innych promocji. Wszystko się kiedyś kończy 🙂
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
U mnie koło dawało w miesiącu ok 15-20razy jakis bonus. Odkąd zmienili wartości na kole początkiem stycznia trafiłem tylko 1x 5zl. Podejrzewam że u większości podobna sytuacja.
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Ja przez 1,5 roku grania uzyskałem około 150 bonusów co według mnie jest dobra promocja.
Ostatnio grałem chwile w STS ale bardzo szybko wróciłem do Superbeta pod każdym względem lepszy.
 
B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
W tej chwili najlepszy bukmacher na rynku.
Gram u nich regularnie. Codziennie super bonusy z super box i do tego coś z superspin + fajne supergame. Dodając do tego superkursy i superprzewagę powoduje że cała reszta zostaje daleko w tyle.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Na tym całym spinie trafiają jedynie nowi gracze. Na początku trafiałem praktycznie co drugi dzień, a teraz jak trafie raz na 2 miesiące to jest dobrze więc te całe zapisy z ich regulaminu o prawdopodobieństwie trafienia w spinie to można sobie między bajki włożyć. Co do porównania z innymi bukmacherami to kiedyś mieli dobre promocje od wpłat, na NBA i na tenis - teraz te całe box-y to jedna wielka kpina. Porównując nawet do wspomnianego wyżej STS-a to za same MŚ w piłce kopanej w STS dostałem ponda 1000zł bonusów, a SB były jakieś śmieszne zwroty.
Superprzewaga faktycznie na plus ale to jest tylko dodatek-czasami ratuje kupon ale bardzo rzadko. Sam obrót bonusami również jest na dobrych warunkach.
Minusem jest oferta która jest ograniczona, np. biorąc pod uwagę NBA. Częste blokady zdarzeń - tworzysz sobie kupon, chcesz wysłać i się okazuje, że zdarzenie już nie istnieje. Jak ktoś już wspomniał kursy + dodatkowo ograniczone linie.
Mnie jednak najbardziej wkurza obsługa klienta i brak jakiejkolwiek możliwości rozwiązania problemu. Ogólnie kontakt z nimi to jak pisanie z botem i nie wiesz czy osoba która siedzi po drugiej stronie rozumie co się do niej pisze czy tylko udaje, że nie wie o co chodzi i wysyła gotowe odpowiedzi (i uprzedzając ewentualne odpowiedzi: nie piszę z botem na czacie tylko koresponduje mailowo xD). Dodatkowo ostatnio dziwna akcje ze zmianą wygranego kuponu na przegrany (system automatycznie rozliczył jako wygrany, a później został zmieniony na przegrany). Nie wiem, może ja się mylę ale po prośbie o wskazanie z zapisów z regulaminu, dlaczego kupon został zaliczony jako przegrany to cisza. Dodatkowo kiedyś była konieczność pilnowania i upominania się o bonusy bo często nie były doliczane (teraz rzadko korzystam z ich promocji bo nie są dla mnie atrakcyjne). No i robienie z ludzi baranów promocjami typu spin lub w czasie MŚ jakiś strzałów, gdzie jest to loteria (i tu mam też wątpliwości czy to aby napewno loteria) z śmiesznymi wygranymi zamiast dać bonus na jasnych zasadach.
Ogólnie im dłużej gram tym gorzej. Na pewno nie najlepszy ale najgorszy też nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +177
W 2K

W3stern

Użytkownik
Ja konto mam od ponad roku i nadal udaje mi się coś z spinerze wykręcić. W tym miesiącu trafiłem 30zł i raz jakąś mniejszą kwotę. Świetną opcją jest darmowe typowanie zazwyczaj dokładnych wyników. Nie raz udało się zdobyć ponad 100zł. Jak dla mnie to logiczne, że z czasem bonusów będzie coraz mniej. Wraz z wzrostem graczy, bonusy będą rzadsze. Wydaje mi się też, że jeśli ktoś codziennie stawia na superbet to częstotliwość wygranych w spinerze będzie mniejsza, nie muszą zachęcać kogoś kto i tak gra.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Cześć.

Zacząłem dopiero swoją przygodę z tym bukiem i mam pytanie dotyczące wypłat. Czy ktoś z Was wypłaca bezpośrednio na konto revolut i ile czasu trzeba czekać? Przyjęło mi wypłatę w piątek, od przelewy24 dostałem wiadomość, że wyplata jest procesowana i teraz nie wiem, czy to 15 minut liczy się w jakichś określonych godzinach, czy revolut się na to nie łapie i trzeba czekać dwa dni robocze?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Cześć.

Zacząłem dopiero swoją przygodę z tym bukiem i mam pytanie dotyczące wypłat. Czy ktoś z Was wypłaca bezpośrednio na konto revolut i ile czasu trzeba czekać? Przyjęło mi wypłatę w piątek, od przelewy24 dostałem wiadomość, że wyplata jest procesowana i teraz nie wiem, czy to 15 minut liczy się w jakichś określonych godzinach, czy revolut się na to nie łapie i trzeba czekać dwa dni robocze?
Raczej się nie łapie. Na mbank mam zawsze max do 15min
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Myślicie, że jak revolut udostępnia polski IBAN,to jest szansa,żebym zrobił sobie konto w superbet? Nie mieszkam w PL i jedyne konto jakie mam z polskim ibanem, to właśnie revolut
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Wygasł mi dowód. Patrzcie jak błysnęli z weryfikacja ..
🤦🏻‍♀️ Screenshot_2023-02-10-08-14-17-447_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-02-10-08-14-22-413_com.android.chrome.jpg
Post automatycznie złączony:

Myślicie, że jak revolut udostępnia polski IBAN,to jest szansa,żebym zrobił sobie konto w superbet? Nie mieszkam w PL i jedyne konto jakie mam z polskim ibanem, to właśnie revolut
Tak , nie ma problemu. To zwykle polskie konto bankowe. Księgowanie 3x dziennie jak w przypadku innych banków. Korzystam na Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Polecam "support" tego bukmachera. Może też traficie na Pana Bartosza. Profesjonalizm, opanowanie i szacunek do Klienta godne lidera branży. Tylko nie wpadł na to, że Klient może zdążyć zrobić screena. Nie zwracajcie Panu Bartoszowi uwagi, że pisze z błędami ortograficznymi...
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +594
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Wypłata nie zatwierdzona, nie zrealizowana od 46 godzin. Na czacie za każdym razem inne tłumaczenie, a to musi być ręcznie zatwierdzona, a to przekazana sprawa do działu płatności, a to problem po stronie operatora/banku.
Obecnie nie mam nawet widocznej ikonki czatu. Ale parodia i paranoja jednocześnie.

Dramat
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Zaraz minie 66 godzin od zlecenia wypłaty. Brak zatwierdzenia. Brak realizacji. Wciąż cisza, teraz zrzucają winę na operatora płatności, z którym ponoć się JUŻ kontaktowali.

Tak właśnie proszę państwa działają SZYBKIE PRZELEWY w firmie Superbet :LOL:
 
Do góry Bottom