>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Mój ostatni wpis w temacie...

71 godzin od zlecenia wypłaty PRZELEWEM EKSPRESOWYM...

Zlikwidowali mi możliwość kontaktu przez czat, na maila nie odpowiadają od 5 godzin, nie ma możliwości kontaktu z nimi.

Zaraz weekend i kolejny powód by odwlekać wypłatę w nieskończoność.

Czyste sku..wysyństwo!
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Mój ostatni wpis w temacie...

71 godzin od zlecenia wypłaty PRZELEWEM EKSPRESOWYM...

Zlikwidowali mi możliwość kontaktu przez czat, na maila nie odpowiadają od 5 godzin, nie ma możliwości kontaktu z nimi.

Zaraz weekend i kolejny powód by odwlekać wypłatę w nieskończoność.

Czyste sku..wysyństwo!
Jestem ostatni do bronienia Superbetu po ich ostatnich zagrywkach, ale jak czytam żale o przelewach czy dodatkowej weryfikacji to zawsze się jakoś nóż otwiera, niezależnie od bukmachera.

TAK TO DZIAŁA. Czasem pojawiają się techniczne problemy z wypłatą i uwaga - z wpłatą również. Superbet ostatnio ma zdecydowanie więcej problemów, niedziałające live'y, robione masowe zwroty z tyłka, niedostępna oferta... Ale przecież nikt Ci tej kasy z superbetu gołębiem nie wysyła. Zatwierdza ją albo system, albo jakiś pracownik pewnie pojedynczym kliknięciem, to jak szybko pojawi się na Twoim koncie bankowym zależy już potem wyłącznie od operatora płatności i banku. I w prawdopodobnie 99% faktycznie jest to przelew ekspresowy, ale z 1% coś się niestety zadzieje.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
W tej chwili najlepszy bukmacher na rynku.
Gram u nich regularnie. Codziennie super bonusy z super box i do tego coś z superspin + fajne supergame. Dodając do tego superkursy i superprzewagę powoduje że cała reszta zostaje daleko w tyle.
To mnie chłopie rozśmieszyłeś. Naprawdę 5zl bonusu przy wpłacie 25 zl jest takim super jak piszesz? Biorąc pod uwagę, ze musisz postawić kupon za te 25 zl na zdarzenie które ci dokładnie buk karze! A ja zagrasz to otrzymujesz niesamowity bonus PIEC ZLOTYCH:ROFLMAO:. Stawiająca u innego buka zakład ze zdarzeniami które mi pasują bez odtrącenia podatku za te 25 zl EW wygrana mam dużo wyższa niz to marne twoje 5zl. Także nie pisz głupot, ze cala reszta zostaje w tyle. Bo Superbet to ewidentnie buk dla gimbusów którzy będą się cieszyć z z nawet darmowej zl.
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Chyba każdy ma różne promocje. Ja np. dziś mam na el clasico postaw za 100 i dostań 40 bonusu. Więc w tym przypadku jest to opłacalne bo tak naprawdę jak przegram to tylko 60. Niby trzeba to jeszcze obrócić ale i tak bym grał jutro i pojutrze więc to nie ma znaczenia.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Na pytanie na czacie do konsultanta czy złamali swój regulamin dotyczący czasu wypłaty, ten odpowiedział, że tak.

Spoko, złamali swój regulamin i nic sobie z tego nie robią, mówią, że problem po stronie operatora (przelewy24) - ponoć czekają na odp z ich strony.

Dziś minęły 2 tygodnie.

Ale co mi tam w końcu "sprawa została przekazana do odpowiedniego Działu, odpowiemy jak tylko będzie to możliwe"

:-D
Post automatycznie złączony:

**
(06:10:11 AM) konsultant: Witam, w czym mogę pomóc?
(06:11:23 AM) xxx: Dzień dobry, moja wypłata zlecona 21.lutego o godz. 18:57 czyli 13(słownie: TRZYNAŚCIE) dni temu jest wciąż niezrealizowana. Login: xxxxx
(06:11:55 AM) K: Sprawdzam.
(06:12:03 AM) xxx: Czy macie zamiar wypłacić mi moje pieniądze ?
(06:12:09 AM) k: Tak.
(06:13:15 AM) xxx: Czy jest jakaś informacja zwrotna z "odpowiedniego Działu" ? Bo mam informacje że sprawa została tam przekazana jakieś 10 dni temu
(06:13:16 AM) k.: Przekazałem sprawę do działu finansowego, otrzyma Pan maila w tej sprawie.
(06:13:39 AM) k.: Tak, zostanie do Panu wysłana wiadomość w trakcie realizacji tej wypłaty.
(06:13:39 AM) xxxx: Proszę Pana ta sprawa była przekazana 10 dni temu
(06:13:50 AM) k: Rozumiem.
(06:14:09 AM) xxx: Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, czy zlamaliscie regulamin odnośnie terminu wypłaty ?
(06:14:21 AM) k: Proszę chwilę.
(06:19:53 AM) k: Dalsza korespondencja odbędzie się drogą mailową. Czekam na informację od działu finansowego w tej sprawie.
(06:20:20 AM) k.: Problem jest bardziej złożony, jako konsultant nie mogę go sam rozwiązać.
(06:20:26 AM) xxx: Złamaliście regulamin?
(06:20:32 AM) k: Jaki?
(06:20:39 AM) xxx: Terminu wyplaty
(06:21:15 AM) k: Pojawił się problem który staramy się naprawić, jeśli Pan potrzebuje tego potwierdzenia, to tak.
(06:22:07 AM) xxx: Czyli jesteście bezkarni, łamiecie regulaminy, które sami konstruuje cię i nic z tego nie wynika, nie ma żadnych konsekwencji
(06:22:19 AM) xxx: Gratuluję podejścia do Klienta
(06:22:30 AM) Paweł G.: Dziękujemy
 
Ostatnia edycja:
K 551

konradanton

Użytkownik
Tan aż tak się wszystko pierdzieli? Nie mam tam konta, bo mi kazali nagle przesłać 10 konkretnych dokumentów i potwierdzeń, więc kazałem im spierd...

Tym razem mój kuzyn założył konto i... Założył w poniedziałek o godzinie 15 z hakiem, wysłał dowód i czekał, bo weryfikacja trwa do 72h. Wczoraj dostał maila, że musi dostarczyć 2 strony paszportu. (Co by było jakby nie miał i na co komu druga strona paszportu?) I teraz po minięciu 74 od skanow dowodu gość na czacie mu odpowiada tak...






Połącz z
Przemek dołącza do czatu
Przemek
Witam, w czym mogę pomóc?
Proces weryfikacji może potrwać ok 72godziny.

U mnie już 74 h

Przemek
Dziękuję, już sprawdzam.
Przesłał Pan zdjęcia paszportu w dniu wczorajszym w związku z czym nie minął czas 72h.

Od początku trwa to 72 h , czyli od wczoraj kolejne 72h? 🙈😁
A jeszcze takie pytanie ?.

Przemek
Czas jest liczony od momentu przesłania dokumentów a nie założenia konta,

Gdybym nie miał paszportu na przykład to weryfikacja odrzucona? Nie sądzę żeby wszyscy mieli paszport
Ponad 72 h temu wysyłałem dowód osobisty

Przemek
Przekazałem ponaglenie w Pana imieniu, na ten moment proszę o cierpliwość.



Czyli jak coś im nie będzie pasowac to będą kazać wysłać coś inne i kolejne magiczne 72h. A kiedyś to był naprawdę solidny i przyjazny bukmacher...
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Tan aż tak się wszystko pierdzieli? Nie mam tam konta, bo mi kazali nagle przesłać 10 konkretnych dokumentów i potwierdzeń, więc kazałem im spierd...

Tym razem mój kuzyn założył konto i... Założył w poniedziałek o godzinie 15 z hakiem, wysłał dowód i czekał, bo weryfikacja trwa do 72h. Wczoraj dostał maila, że musi dostarczyć 2 strony paszportu. (Co by było jakby nie miał i na co komu druga strona paszportu?) I teraz po minięciu 74 od skanow dowodu gość na czacie mu odpowiada tak...






Połącz z
Przemek dołącza do czatu
Przemek
Witam, w czym mogę pomóc?
Proces weryfikacji może potrwać ok 72godziny.

U mnie już 74 h

Przemek
Dziękuję, już sprawdzam.
Przesłał Pan zdjęcia paszportu w dniu wczorajszym w związku z czym nie minął czas 72h.

Od początku trwa to 72 h , czyli od wczoraj kolejne 72h? 🙈😁
A jeszcze takie pytanie ?.

Przemek
Czas jest liczony od momentu przesłania dokumentów a nie założenia konta,

Gdybym nie miał paszportu na przykład to weryfikacja odrzucona? Nie sądzę żeby wszyscy mieli paszport
Ponad 72 h temu wysyłałem dowód osobisty

Przemek
Przekazałem ponaglenie w Pana imieniu, na ten moment proszę o cierpliwość.



Czyli jak coś im nie będzie pasowac to będą kazać wysłać coś inne i kolejne magiczne 72h. A kiedyś to był naprawdę solidny i przyjazny bukmacher...
Ile razy można wałkować to samo, że każdy bukmacher może Cię poprosić o dodatkowy dokument poza dowodem osobistym. Miałem ten "problem" w TotalBecie, bo nie mam ani paszportu, ani prawa jazdy, ani żadnego innego dokumentu. Kazali więc wysłać selfie z kartką. Wysłałem i w chwilę konto było zweryfikowane. Bukmacher może i według mnie nawet powinien dodatkowo weryfikować swoich klientów. I bynajmniej nie robi tego aby Wam utrudnić rejestrację i weryfikację, bo niby jaki miałby w tym cel? Trochę logiki...
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ile razy można wałkować to samo, że każdy bukmacher może Cię poprosić o dodatkowy dokument poza dowodem osobistym. Miałem ten "problem" w TotalBecie, bo nie mam ani paszportu, ani prawa jazdy, ani żadnego innego dokumentu. Kazali więc wysłać selfie z kartką. Wysłałem i w chwilę konto było zweryfikowane. Bukmacher może i według mnie nawet powinien dodatkowo weryfikować swoich klientów. I bynajmniej nie robi tego aby Wam utrudnić rejestrację i weryfikację, bo niby jaki miałby w tym cel? Trochę logiki...
Jesteś chyba jedyną osobą która się cieszy jak ma dodatkowe weryfikacje :D Bo odpowiadając na pytanie to akurat superbet robi takie rzeczy również dla utrudnienia gry lub wypłat, bo też to u nich przerabiałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
K 551

konradanton

Użytkownik
Ile razy można wałkować to samo, że każdy bukmacher może Cię poprosić o dodatkowy dokument poza dowodem osobistym. Miałem ten "problem" w TotalBecie, bo nie mam ani paszportu, ani prawa jazdy, ani żadnego innego dokumentu. Kazali więc wysłać selfie z kartką. Wysłałem i w chwilę konto było zweryfikowane. Bukmacher może i według mnie nawet powinien dodatkowo weryfikować swoich klientów. I bynajmniej nie robi tego aby Wam utrudnić rejestrację i weryfikację, bo niby jaki miałby w tym cel? Trochę logiki...

To powiem Ci że mimo wysłania tych dwóch dokumentów w kolejno poniedziałek i czwartek, młody nadal nie ma zweryfikowanego konta 😂😂 Żałosne jest dla mnie takie pierdolenie o weryfikacji do 72h, skoro jutro będzie to dokładnie siódmy dzień. O ile nie zażyczą sobie paragonu z Kauflandu, faktury z Rossmana bądź kolejnego absurdalnego dokumentu.Wtedy wg ich prawa i rozumowania, należą im się kolejne 72 h...
 
docent_3 0

docent_3

Użytkownik
Ode mnie też chcieli 2 strony paszportu, wysłałem im i po 24h miałem już zweryfikowane konto. Dziwi mnie tylko to, że live chat u niech nie działa. U mnie zamiast połączyć się z konsultantem łączy się z jakimś botem za każdym razem...
U was też tak jest?
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Jesteś chyba jedyną osobą która się cieszy jak ma dodatkowe weryfikacje :D Bo odpowiadając na pytanie to akurat superbet robi takie rzeczy również dla utrudnienia gry lub wypłat, bo też to u nich przerabiałem
Nie wiem gdzie Ty wyczytałeś to, że się cieszę na dodatkową weryfikacje. Dość mocna nadinterpretacja. Każdy bukmacher dodatkowo Cię zweryfikuje jak ich trafisz na kilka tysięcy, żeby utrudnić w jakiś sposób wypłatę. Ale jeśli mamy konto na siebie i nic nie kombinujemy to jaki tu problem? Po raz kolejny napiszę - bukmacher to firma nastawiona na zysk, a nie caritas :)
 
K 153

knax

Użytkownik
Hej, czy ktoś z was również ma problemy ze stroną superbet? mianowicie nie da się wybrać zakładu, nie pojawiają się zakłady, trzeba kilka razy odświeżyć stronę żeby się "odwiesiło", od 2 dni robienie tam zakładów to mordęga
 
Do góry Bottom