>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spokojnie na chłodno, jeśli nic do tej pory nie zarzucają i przeciągają weryfikacje to nic jeszcze nie znaczy, jak jesteście czyści kasę otrzymacie prędzej czy później, najwyżej nałożą limyty i tyle.Może po prostu są w dupę i przeciągają większe wypłaty (choć ciężko to nazwać wielką wypłatą)
Co by nie było to nie jest wynalazek kurakao, jak dawniej często bywało;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Robią tak robili tak i będą tak robić. Mają taki zapis w regulaminie i to nie jest żadna tajemnica... przypadek bestbet24 pokazał, że mamy prawo które nie działa... nie opisuj tego jako "kradzież" tzn. nie nazywaj tego kradzieżą...bo źle się to może dla Ciebie skończyć ;) nie ulegaj emocjom... oni tylko na to liczą... możesz do e-play napisać albo do interplay to portale branżowe (hazardowe). Być może zrobią z Tobą wywiad aby pokazać jak się traktuje w Polsce graczy i jak "działa" ustawa hazardowa w praktyce i na co pozwala bukmacherowi. Im więcej takich historii dostanie się do opinii publicznej (publicznej a nie na fora bukmacherskie...) tym lepiej dla wszystkich graczy.

Czy tylko ja zauważyłem, że po przypadku bestbet24 takie praktyki się nasiliły ze strony bukmacherów? :unsure: Działa to jak na wojnie, bo tu i tam są analitycy... wszystko obserwują i czytają... wyciągają wnioski... skoro ministerstwo finansów nie zareagowało na skargi w sprawie bestbet24 to taki superbet i inne gówna też to widzą i przesuwają granice...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Te wynalazki z chatu, supportu z nimi niczego nie załatwisz.To zwykłe ludki od wklejania regułek, i odsyłania do regulaminu, ew blokady czatu jak za bardzo ich ciśniesz.Oni pośredniczą między tobą a osobami które decydują o wszystkim, a kontaktu do nich niestety nie dadzą.Tak na marginesie ile na kasę czekacie?
 
Ostatnia edycja:
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Dzięki za rady Panowie, tak, muszę opanować nerwy, choć ja tam na czacie (dobrze opisałeś te boty Tommy) zawsze kulturalnie.

Właśnie miła Pani mi odpisała że po każdej mojej odpowiedzi (prośba->zdjęcie->prośba->przelew->prośba->dowód->i tak w kółko) oni liczą sobie czas na nowo, tj. 48-72h - czyli można teoretycznie przyjąć że nigdy to nie zostanie wypłacone, po 48h wymyślą kolejną prośbę.

Jako rozweselacz, bo zaraz Nasi grają z Francją i nie chcę już sobie humoru psuć, widzieliście że te obrazki tych ludzi z czatu są pobrane z różnych dziwnych stron (głównie branża odzieżowa z Ukrainy) - przeciągnijcie sobie wyszukiwanie grafiką, ciekawe czy do tego prawa kupili.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jako rozweselacz, bo zaraz Nasi grają z Francją i nie chcę już sobie humoru psuć, widzieliście że te obrazki tych ludzi z czatu są pobrane z różnych dziwnych stron (głównie branża odzieżowa z Ukrainy) - przeciągnijcie sobie wyszukiwanie grafiką, ciekawe czy do tego prawa kupili.
to dla ich bezpieczeństwa... kiedyś się o tym dowiedziałem z czata jednego z bukmacherów. Dostawcą czatu przeważnie jest firma zewnętrzna (za wyjątkiem ruskiego). Imiona i zdjęcia należą do innych osób ;) tak mają do tego prawa ;)

edit: taka ciekawostka co do czatów... jakby ktoś dostał bana na czacie u ruskiego w języku polskim to wystarczy wejść na czat w innym języku, napisać coś po polsku i przełączą na czat w języku polskim bez bana :LOL:

edit2: co do liczenia czasu od każdego wysłania dokumentów... kiedyś miałem tak na lilibet albo librabet ten sam patent... dosyłanie dokumentów i czas od nowa liczony na sprawdzanie...
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Tym razem kolejne potwierdzenie przelewu tym razem z 2021 oraz numer IBAN z mojego mBanku.

I na przesłanie błyskawicznie wskazanych dokumentów odpowiedzieli mailem - jak oceniają Państwo nasz support?

Sku...stwo level hard.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Zwykla gra wyliczona na to, ze w pewnym momencie z wkurwienia bedziesz chcial pod wplywem emocji im bardziej dowalic i skusisz sie na zagranie kilku peffek :)))

Pisalem juz jakis czas temu, ze od kilku miesiecy mocno rozwineli swoje zlodziejskie praktyki,
teraz widze ze juz leca po calosci i kradna hajs pod byle pretekstem, bo przeciez pewnie nie kazdy bedzie mial chec im zlozyc pozew, a klient wygrywajacy to zadna strata, wiec czemu mu nie zabrac uczciwie wygranego hajsu ;D
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Te 7.000 będzie tam leżało co do grosza i albo mi je odblokują i wypłacę, albo je ukradną, nic już nie będzie grane, ruszane.

Jeśli ukradną to dopiero zacznę się orientować jakie kroki wobec nich mogę podjąć, nie wiem jakie są szanse z taką wirtualną firmą.

Oczywiście poza tym sprawa trafi na trusbet, e-play, interplay, fora i strony bukmacherskie, ich kanał i kanały około-"super"-betowe.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
U mnie po (jak rozumiem poprawnej) weryfikacji napisali jeszcze po kilku dniach następujące pytanie: " W celu weryfikacji, prosimy podać nazwę użytkownika. " ;) Jakby do tej pory nie wiedzieli czyj dowód, karty, wyciągi itd sprawdzają. Mimo wszystko odpisałem, ale kolejnej odpowiedzi już nie dostałem.
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Cud nad Wisłą.

Zdecydowałem się ich "bombardować" zgłoszeniami co 1-2 minuty na ich czasie, czyli pomoc, "połącz z obsługą" x2 i po rozmowie z setką-dwiema ludzi-botów wreszcie trafiła się babeczka która zapytała czemu się łączę dwusetny raz co minutę, opowiedziałem od A do Z wszystko, wzięła za telefon i po 10 minutach wszystko zostało odblokowane.

Nie wiem czy ten sposób zawsze zadziała, ale wśród tej 100 bezmózgo wklejających Ctrl+C Ctrl+V ludzi-botów "proszę cierpliwie czekać"48h i 48h i 48h i 48, trafiła się jakaś kumata babka która zadzwoniła do finansów i rozmawialiśmy przez głuchy telefon ja -> ona -> dział i poszło.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak wypłacisz kasę to i tak opisz swoją historię wszędzie gdzie się da (bez nazywania ich złodziejami ani w jakikolwiek sposób aby mogli się do tego przyczepić, po prostu napisz prawdę jak na języku polskim)... jedną zapałkę łatwo złamać, ale tysiąc już nie... to, że Tobie się udało nie znaczy, że innym się uda. Im więcej takich rzeczy tym na więcej można się powołać np. przed sądem i pokazać występujący schemat, który jest bezzasadny... bo to może Ciebie spotkać w każdym "legalnym" bukmacherze". I zawsze dodawaj "to może spotkać każdego z Was" taka socjotechnika, która działa na wyobraźnie ;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
O pojawiła się nowa wiadomość. Potwierdzenie poprawnej weryfikacji dokumentów ale wypłaty nadal pozostaną zablokowane. Czemu? Tym razem proszą o wyciągi bankowe z kilku losowych miesiecy i... Fizyczne zdjęcie wirtualnej karty revolut, z której skorzystałem kiedyś do wpłaty.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Ja widzę jeden plus.
Tyle co Dudek mi wybronil karnych w tych SUPER STRZALACH to przez cala kariere nie wybronil.
Szkoda czasu na ta zabawe
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
ICE - musisz próbować to przez czat załatwić, jak ta iRenka-bot wejdzie to dwa razy piszesz połącz z obsługą i ich bombardować póki ktoś sensowny się nie trafi, nie ma chyba innej drogi, u mnie trafiła się "Pani Daria" (nie wiem czy to za każdym razem losowane...) poprzednie sto osób mi wklejało "proszę cierpliwie czekać" "odpowiemy za 48h) i tak człowiek-bot za człowiekiem-botem, wreszcie jakiś cud i babka która potrafi za telefon złapać - u mnie też były jakieś karty prepaid (nie wiem w ogóle o czym oni mówili z działu finansowego).
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Pogodziłem się ze straciłem ostatnia wypłatę - 2k. Cóż, dobrze że poprzednie przeszły zanim ten buk wziął mnie na celownik. Co prawda, Co 2 tygodnie w końcu odpisują ale za każdym razem proszą o nowy skan dokumentu czy potwierdzenie przelewu z lipca/marca/etc by "dokończyć weryfikację"
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pogodziłem się ze straciłem ostatnia wypłatę - 2k. Cóż, dobrze że poprzednie przeszły zanim ten buk wziął mnie na celownik. Co prawda, Co 2 tygodnie w końcu odpisują ale za każdym razem proszą o nowy skan dokumentu czy potwierdzenie przelewu z lipca/marca/etc by "dokończyć weryfikację"
Zażądaj weryfikacji osobistej w jednym z ich punktów.
 
M 0

mrdry

Użytkownik
dudek to c...w...e...l, jestem kolejnym oszukanym. Nawet nie chcę mi się opisywać sytuacji, szkoda czasu na tego buka. Powinien ktoś z tym pożądek zrobić.

Edit: Gdzie takie rzeczy zgłaszać?
 
M 0

Mike9966

Użytkownik
Wyjąłem im wszelkie możliwe bonusy i kończę z nimi od razu. Dlaczego? A no dlatego, że jest to nierzetelna firma z którą kontakt jest utrudniony. Po pierwsze od założenia mojego konta upłynął dopiero z tydzień, a już dwa razy musiałem upominać się o należny bonus, bo nie przestrzegają własnego regulaminu i chyba liczą na to, że ktoś przegapi. Na jeden wciąż czekam (za aplikację). Obsługa klienta to porażka. Piszą, że jest czat na Whatsappie. Owszem jest numer i możesz sobie popisać sam ze sobą hahaha. Livechat to bot. Na e-maile odpowiadają czasem w tempie jak na listy tradycyjne. I wisienka na torcie, czyli szybkie wypłaty hahahahaha. Napisali, że nawet w 15 min realizują. Oczywiście kłamią. Jak zleciłem jednego dnia o 17 małą kwotę to miałem dopiero rano następnego dnia. U innych jest to prawie natychmiast. Kibel nie bukmacher. Kolejni naciągacze, a ministerstwo finansów pewnie bierze łapówki aby nie było kontroli. I tak dzięki PiSowskiej ustawie hazardowej zafundowaliśmy sobie piekło polaczków przeciwko Polakom. Durny naród. A takie były piękne czasy z bet365 ehhhh. Nikomu to nie przeszkadzało poza oszustami, którzy teraz prowadzą te polskie firmy bukmacherskie.
 
Do góry Bottom